Opinie o Dreamiteam Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dreamiteam Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dreamiteam Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dreamiteam Sp. z o.o. w Warszawa

Kandydat Nowy wpis

Bardzo duży nacisk na umowę B2B, a mimo to oferują zaniżone wynagrodzenie - 6k za pracę jako samodzielny opiekun klienta. Standardowy J@nusz3x, nie polecam

Czy pracownicy w Dreamiteam Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Nowy Nowy wpis

Mam pytanie odnośnie pracy w administracji . Jaka panuje tam atmosfera ? Czy jest możliwość rozwoju ? Jaka płaca

Czy w Dreamiteam Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dreamiteam Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista IT wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
ex_pracownik

Pracowałem w kilku korporacjach i skusiła mnie oferta DIT z nadzieję na pracę w fajnej atmosferze. Odbyłem najpierw rozmowę z HR, później w firmie z prezesem... Wszystko zapowiadało się fajnie. Po pierwszym spotkaniu dostałem do rozwiązania jakiś test psychologiczny, rozwiązałem go. Zostałem zakwalifikowany do drugiego etapu rekrutacji. Po drugim etapie rekrutacji dostałem odpowiedź, że zapraszają mnie do pracy. Oczywiście umowa na 3 miesiące okres próbny itp. Zaplanowano mi 20 dniowy program wdrożenia… W trakcie tego programu wdrożenia oczywiście był kolejny test psychologiczny po którym trzeba było zrobić swoją „instrukcje obsługi” by każdy wiedział, jak podchodzić do tej osoby. Połowy tego planu nie zrobiliśmy, bo albo prezes miał coś do zrobienia albo była informacja, że mam szukać zadań do zrobienia. Jak wiadomo to outsourcing, więc zarabia się na robieniu zadań dla klienta. Oczywiście teksty, że pracownik musi zarobić na siebie itp. Były na porządku dziennym. Co tydzień były spotkania w firmie, gdzie omawiano stan firmy, ile pracownicy zrobili „godzin” czyli ile zarobili dla firmy itp., a jak ktoś zrobił mało, bo nie dostawał tych zadań to było pytanie DLACZEGO NIE ZAROBIŁEŚ NA SIEBIE. W ogłoszeniu o pracę było pełno benefitów takich jak multisport, samochód służbowy, parking dla pracowników, dzień pracy krótszy, możliwość pracy zdalnej czy elastyczny czas pracy. Multisport dostawało się po okresie próbnym, samochód służbowy to był benefit, mimo że nim się pracowało, parking dla pracowników to kombinowanie, żeby zaparkować, nie istniał krótszy dzień pracy, a elastyczny czas pracy zawsze kończył się złym spojrzeniem wszystkich, że przychodziło się na 8, a nie 9. Dla pracodawcy należało być ciągle uśmiechniętym oraz nie mówić o tym co się nie podoba w firmie, bo tak nie można. Już pomijając fakt, że Zarząd potrafił mówić o byłych pracownikach(usunięte przez administratora) czy nie wypłacać pieniędzy z nadgodzin itp. Stanowczo odradzam. Mentoring w tej Rodzinno korporacyjnej firmie polega na tym, że odkłada się wszystko w czasie czy ciągle się jest napiętnowanym, bo chce korzystać się z rzeczy, na które umówiono się podczas rozmowy.

@ex_pracownik

Bo to prawda

M.

Dużo rozmów tak zwanych rozwojowych, dużo nadzieje, ale tylko to! Rozwój techniczny jak w takich firmach jest duży, bo różne środowiska, różne programy, różne sieci to na plus. Ale podeście mentalne to porażka – niby miękkie spotkania, spotkania HR, na siłę projekty, ale każdy wychodzi z firmy i jest obgadywanie, zero zespołowości. Szkoda czasu na ten zespół – miał być marzeń, ale wyszło do bani.

ROMAN z SZERŁUD

Wysokie standardy.

Magdalena
@ROMAN z SZERŁUD

Odnośnie czego tak właściwie? ;)

Czego szukasz?
@Magdalena

Wysokie standardy robienia w wała pracowników

Magdalena
@Czego szukasz?

A zapowiadało się pozytywnie. A chcesz to bardziej rozwinąć czy lepiej nie?

byly_wspolpracownik

W całościowym rozliczeniu sprawy NIE POLECAM. Z jednej strony szef stawia na rozwój z drugiej strony stosuje mega dziwne sposoby mobilizacji. Np co pracowniku przyniosłeś do firmy? Ile zarobiłeś dla firmy. Czy Twoja praca zwróciła się? Z całym szacunkiem posiadanie pracownika to pewien luksus. Albo Cię stać pracodawco na pracownika, albo nie. Jak nie to sorry podwijaj rękawy i samemu do pracy :(. A jak stać cię na ten luksus, to ciesz się, że jest ktoś kto ci może pomóc i współpracuj z nim a nie wyliczaj czy ci się ta inwestycja zwróciła czy nie. Prócz tego, o tym, że nie przedłużyli ze mną umowy dowiedziałem się 2 tygodnie po czasie. Oczywiście za 2 tygodnie pracy nikt mi nie zechciał zapłacić, twierdząc że to mój interes dowiadywać się czy łaskawie szefostwo będzie chciało przedłużyć umowę ze mną. A skoro ja się nie dowiadywałem, to nikt nie musiał ze mną przedłużać umowy. Co z tego że przez 2 tygodnie pracowałem. Pozdrawiam :)

tez byly pracownik
@byly_wspolpracownik

W punkt. Stosują jakieś korpo gadki w małej rodzinnej firemce i jeszcze płacąc jak w małej rodzinnej firemce z wymagania z kosmosu. No idz idz pracowniku na szkolenie z microsoftu to moze dostaniesz 200 zł podwyżki ;) 0 motywacji

O to widzę nie wiele się zmieniło a nawet na gorsze. Panie L jak ty po tylu latach i takiej wiedzy zarabiasz 4k to współczuję. Pamiętam jak chorowałeś za dwóch a teraz pewnie to robisz za trzech (bo z tego co widzę stałeś się prawą reką M). Prawdę mówiąc to uciekaj stamtąd i szukaj czegoś lepszego. Nie bądź dymany przez państwo R. Branża się trochę zmieniła. Ja z mniejsza wiedza i doświadczeniem mam na spokojnie 5k i to pracując 6 godzin dziennie bez stresu w tej samej branży... :) Lata lecą a nikt zdrowia ci później nie odda szczególnie ci pseudo szefowie.

Fajna, stabilna firma i dobrze się pracuje. Dbają o kwalifikacje pracowników, polecam.

Czy firma Dreamiteam Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jeśli są uzgodnione w zakresie rozwoju kompetencji danego pracownika to tak.

Były InfoMagik

Byłem pracownikiem DreamITeam przez ponad rok. Mimo, iż przed podjęciem pracy w tej firmie przeczytałem wszystkie opinie na tej stronie - to i tak spróbowałem własnych sił. Chcę po zakończeniu pracy napisać, że firma DIT pozwoliła na mój rozwój w świecie IT, o który jest ciężko nie posiadając dużego doświadczenia w branży. Obecnie zarobki w DreamITeam wzrosły - adekwatnie do rynku pracy i do kosztów jakie może podjąć pracodawca przy zatrudnieniu pracownika w małej firmie. Korporacje potrafią zapewnić większe wynagrodzenia, lecz nie koniecznie taką szansę rozwoju. Dostęp do najnowszych technologii Microsoft, opłacane egzaminy certyfikujące, szkolenia wewnętrzne dla pracowników, pomoc od współpracowników. Komentując wszystkie poprzednie wpisy - Nie ma idealnych ludzi oraz idealnej pracy. A to w jakim miejscu pracujemy jest kwestią naszych indywidualnych wyborów. Peace!

Robert

@Były pracownik Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do takich wpisów. Firma spoko radzi sobie!

Nie polecam pracy w tej firmie. Wykorzystują pracowników, zatrudniają osoby nie potrzebne w tej firmie, a mogliby kasę za ta osobę rozdzielić na pracowników i byłoby ok. Brak stabilizacji w kadrze.

Izabela

@Były pracownik Dobrze, że mimo tak wielu negatywnych stron pracy w Dreamiteam, byłeś w stanie dostrzec jakieś jej pozytywne aspekty - to się ceni. Piszesz, iż zarobki są niskie, ale jest to już raczej zależne od wymagań konkretnego pracownika. A jak przedstawia się kwestia umów - można od samego początku liczyć na tę stabilną?

@Izabela

To, że zarobki są niskie wynika tylko z tego, że prezes z żoną chcą się nałykać pieniędzy i są bardzo skąpi. Kiedyś były imprezy firmowe, wyjazdy - teraz nikt nie chce chodzić na żadne wyjścia. Co do umów to jest ok. Czy nikt nie widzi jak ta firma jest niestabilna kadrowo?

InfoFrajerMagik

Jakiś czas temu z umowami nie było okej tylko jedna na dit a druga na druga firme szefa

Ex pracownica

Pracowałam w DIT. Realcje w zespole fajne, ale do czasu. Pracownicy są traktowani jak szczury korporacyjne, wyzysk maxymalny za marny grosz, bez podwyżek. Szkoda, że po odejściu kontakt z pracownikami jest zakończony... Szefowie pozostawiają wiele do życzenia.

Izabela

@Były pracownik Może zatem warto byłoby porozmawiać o sposobie kierowania firmą Dreamiteam z jakimś wyżej postawionymi osobami. Może właśnie takie działania przyczyniłby się do znacznej poprawy sytuacji w tym przedsiębiorstwie. Naprawdę nie myślałeś nigdy o takim rozwiązaniu?

@Izabela

Izabela z kim tam mam rozmawiać, skoro Dorota i Michał Ruta są najwyżej? Niestety ale oni chcą się nachapać pieniędzmi, a pracownikom nic nie dają.

InfoMagik Pełna piersią

Jeżeli coś już wiesz na temat IT, interesujesz się tym i jest to Twoja pasją to miejsce będzie dobre dla Ciebie. Średnio zaawansowane technologie z pewnością ułatwią Ci kierunek rozwoju. Firma dobrze nadaje się na start i określenie celów. Szczerze polecam zaangażowanie wiceprezesa jest cierpliwy i naprawdę neutralny. Chętnie wyjaśni Ci podstawowe pojęcia i wprowadzi nowa osobę w bardziej zaawansowane technologie. Musisz jedynie wykazać potencjał. Źle nie będę pisać ponieważ mógłbym się podpisać pod reszta opinii tutaj.

były_pracownik
@InfoMagik Pełna piersią

Nie prawda.

@były_pracownik

Użytkownik @InfoMagik Pełna piersią może mieć własne zdanie na temat pracy w firmie Dreamiteam. I dlatego proszę, abyś go nie podważał. Poza tym - Twoja wypowiedź jest naprawdę lakoniczna i właściwie nic nie mówi o tym pracodawcy. Nadal tam pracujesz? Jakie możliwości rozwoju daje on swoim pracownikom? W firmie istnieją kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe?

Marian_Paździoch

Pracowałem w 2015r. jako specjalista ds. informatyki. Zarobki pracowników jawne, przedstawiane na zebraniach. Łukasz 4k 3-4 letni pracownik ledwo 2,3k na rękę świeżaki minimalna krajowa Niepłatne nadgodziny to standard w tej firmie. Pracowałem miesiąc i nigdy więcej. Co do Doroty to prawda w poprzednich wypowiedziach.

Nie polecam pracy w tej firmie. Niskie zarobki, kiepska atmosfera. Prezes nie ma wiedzy merytorycznej, a cała firma jest w rękach jednego pracownika. Na szczęście współpracownicy są ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Dreamiteam Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dreamiteam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dreamiteam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Dreamiteam Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Posag 7 Panien 10
    02-495 Warszawa