Olaf Nowy wpis

Dużo dobrego słyszałem o firmie i miałem nadzieję, że pracownicy zostawiają opinie o pracy. Jest dobrze i warto starać się o pracę?

Administrator Nowy wpis

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w visual center group sosnowiec? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Mysza Nowy wpis

Mimo opini postanowiłam że zaryzykuję i podjąłem pracę warunek że zarejestrowana w urzędzie pracy jestem, wiadomo o co chodzi. I teraz wiem że te opinie nie są wyssane z palca .

RMF Nowy wpis

Oszukują zleceniodawców na zleceniach

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Monia

Właścicielkę tej firmy zgubi kiedyś chciwość na pieniądz bo nie tędy droga by dorabiać się na oszukiwaniu zlecenidawcę

Tadek

Jeździłem w tej firmie i też mam złe zdanie na jej temat .Miałem nic nie pisać ale naczytałam się tych komentarzy i mogę potwierdzić że to co w tych komentarzach tu pisze to tylko część tego co tam sie wyprawia. Szefowa faktycznie zakłamana i fałszywa ma tam takiego siwego kierowcę który jest niesamowitym bajerantem ale uczciwością on nie grzeszy tak jak i właścicielka, dziwi mnie fakt iż w czasach gdzie konkurencja jest duża visual center group robi tak podłe oszustwa na swoich klientach.Jakim to trzeba być człowiekiem by żyć czyims kosztem?. Ludzie ktorzy tam pracują i się zgadzają na to są tak samo nieuczciwy jak właścicielka. A jak ktoś już coś sie odezwie do właścicielki że dlaczego tyle kilometrów każe pani robić jak spiszą liczniki zlecajacy a dlaczego tyle jak nie spiszą .To wtedy kierowca kończy swoją pracę w tej firmie bo nie pasuje do wymogów szefowej.Tam by pracować trzeba siedzieć cicho i dostosować się do siwego i kilku stałych nieuczciwych kierowców, inaczej nie pracujesz. Ale niech sobie to weźmie do serca pani właścicielka że karma wróci a pazerność i okradanie zleceniodawców się w końcu skończy.

Zostaw merytoryczną opinię o Visual Center Group Sosnowiec - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Visual Center Group Sosnowiec