Telkom Andrzej Myszka

Sosnowiec

Opinie o Telkom Andrzej Myszka

gość

Nie polecam. Utopione prawie 400 za badziewny nowy wyświetlacz. 0 zwrotu kasy 0 gwarancji.

Wojtek

Ostatnio kupiłem u nich żonie telefon. Przesyłkę trzymałem bardzo szybko, telefon dobrze zabezpieczony do transportu, wszystko działa, także polecam.

Gość

Potwierdzam,że jakość obsługi w tej firmie to porażka. Nie można się dodzwonić, jest problem z odzyskaniem pieniędzy, wystawiają mi FV na towar który nie został wysłany DRAMAT. Szkoda czasu. Polecam Właścicielowi by po bawił się w "tajemniczego klienta" i odkrył prawdę o swojej Firmie. Czy sam chciałby być w ten sposób potraktowany ? NIE POLECAM

Tomek

Ja jestem bardzo zadowolony z naprawy u nich. Wszystko jest ok, zostałem też bardzo miło obsłużony.

Bergmann

Absolutnie nie polecam! A poniżej uzasadnienie... Zwykle nie piszę długich opinii (mam co robić) ale ta firma wyprowadziła mnie z równowagi tak bardzo, że nie omieszkam przestrzec przyszłych jej klientów przed kupowaniem czegokolwiek u tego człowieka czy korzystania z jakichkolwiek oferowanych przez niego usług. Mój kontakt z w/w firmą daje mi solidne podstawy żeby sądzić, że ów firma to oszuści i krętacze nie mający nic wspólnego z prawdziwym serwisem. Składam oficjalne zawiadomienie do rzecznika praw konsumenta oraz do prokuratury, bowiem mam solidne podstawy sądzić, że ów firma jest tylko "wydmuszką" i żyje z oszukiwania klientów. Osoba, która przebywa w punkcie w Sosnowcu i jest (jak zapewnia) serwisantem jest człowiekiem chamskim, który klienta ma za nic. Sklep zamyka kiedy chce, otwiera kiedy chce. Wiecznie trzeba na niego czekać i o wszystko się prosić. Gdy już się pojawi (bo telefonów też nie ma w zwyczaju odbierać) to rozmawia z klientem tyłem lub przez ścianę. Firma przedłuża termin naprawy sprzętu kłamiąc, że sprzęt jest naprawiany (w moim przypadku rozklejony wyświetlacz) gdzie w rzeczywistości nie został nawet tknięty. Sądzę, że firma nie posiada na miejscu części (kłamie, że posiada) i przedłuża termin naprawy sprzętu bo musi je sprowadzać. U mnie naprawa miała trwać max dwa dni a po 5 dniach i braku perspektyw na jego naprawienie odebrałem sprzęt nienaprawiony. Firma ta to zwyczajni aroganccy kłamcy. Jeśli chcą Państwo mieć naprawiony sprzęt - omijajcie ich z daleka. Wszystkich, którzy zostali poszkodowani przez firmę TELKOM zapraszam do kontaktu ze mną.

Ola

Najbardziej oszukańcza firma w Sosnowcu. Obsługa i fachowość pozostawiają wiele do życzenia. Szukajcie innych tego typu firm.

Marcin

Chciałbym przestrzec wszystkich przed tą firmą . Zwykli partacze i naciągacze. Nie potrafią naprawić najzwyklejszego telefonu i każą sobie słono płacić.

Hulk

Biorę ludzi i jadę odzyskać kasę za chłam jaki wysłali

erbe

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tym sklepie, te które już napisano, i te które z pewnością zostaną jeszcze napisane. Arogancki obsługujący, generalnie na zapleczu, trzeba postać przed kamerą, żeby łaskawie ruszył wielki tyłek z warsztaciku na zapleczu. Jak łaskawie wylezie w białych rękawiczkach, stara się zrobić wrażenie, że się poświęcił, oderwał od pilnej pracy i z widocznym obrzydzeniem coś odbąknie. O wadach sprzedawanych telefonów sam nie wspomni, jak klient zauważy, to wygrał, jak nie to przepadł, bo towar używany. Omijacie ten pseudo sklep i serwis szerokim łukiem, nawet nadrabiając drogi!

Jurek

Ja również nie rozumiem negatywnych opinii. U mnie wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Jak najbardziej mogę polecić.

daro

Nie polecam złodzieje

Blaack

Obsługa sklepu żenada!!!!! Po prostu szkoda się wypowiadać. Nic więcej nie warto pisać na temat tego sklepu. Na Allegro założonych 5 kont i na każdym inne ceny towaru - dla zmylenia przeciwnika. Oczywiście właścicielem jest jedna osoba i wszędzie jest w danych podana. A przede wszystkim jak nie muszą wysyłać, za co płaci oczywiście klient (to akurat naturalne) to przy odbiorze osobisty płaci się 80% więcej za towar. Brak słów. NIE POLECAM SKLEPU!!!!

angrzejgem

Witam, kupiłem przez Allegro w dobrej cenie digitalizer do SONY XPERIA E C1505. Towar otrzymałem niezwłocznie, dobrze zabezpieczony do transportu. Zamontowałem element w telefonie samodzielnie i wszystko działa. Jestem zadowolony z transakcji :-) pozdrawiam Andrzej-Kluczbork

Dent

elegancko nic dodac nic ujac

Js

NIE POLECAM!!!!!#.Kupiłem wyświetlacz poprzez allegro okazało się że nie działał więc uważałem że telefon jest uszkodzony. Odeslalem wyświetlacz o oczekiwałem zwrotu gotówki. Oni stwierdzili wyginajac wyswietacz ze jest uszkodzony. Dało mi to do myślenia zamówiłem identyczny gdzie indziej i działa jest OK . Twierdzę z całą pewnością ze oszukują nas klientów. Wystarczy przeczytać opinie na allegro. Pozdrawiam i PRZESTRZEGAM!!.

ania

Kupiłam tam ładowarkę do telefonu nową, po 3 miesiącach przestała mi działać raz ładuje raz nie, zaniosłam do reklamacji i dowiedziałam się, że moja wina, bo kabla ładowarki się nie zwija, więc pytam się tego pana czy powinnam ją na szyi nosić jak korale ??????????????? Druga sprawa styk niby się rusza, ja na to , że nie ma żadnych uszkodzeń typu pęknięcie plastiku, żeby miał się ruszać. Według Pana się styk rusza i to moja wina. Reklamacja nie została przyjęta, dobrze że ładowarka kosztowała 30 zł, a moja noga tam więcej nie stanie w tym lokalu. Dobrze że tylko to tam kupiłam, była to pierwsza i ostatnia rzecz jaką tam kupiłam,

Djastrix

Jestem klientem tego serwisu od kilku lat a co za tym idzie zamawiałem wielokrotnie towar i nigdy mi się nie zdarzyło abym go reklamował a wręcz jestem bardzo zadowolony z zakupów i na pewno będę nadal kontynuował współpracę . POLECAM !!!

M

Ostrzegam przed zakupami w TELKOM Modrzejowska 39, Sosnowiec, na allegro jako igrez . Sprzedawane przedmioty są bardzo niskiej jakości, zwykła tandeta. Sprzedający przyjął przedmioty na zwrot i nie oddał pieniędzy. Nie polecam tego serwisu

PITAGORAS60

Towar otrzymałem zgodnie z zamówieniem i w terminie. Spełniał wszystkie moje warunki, Pełne zadowolenie. Pozdrawiam wszystkich , zwłaszcza malkontentów.

J

Digitizer kupiony w serwisie aukcyjnym od TELKOM to zwykła tandeta. Nie polecam.

Mariusz

Nie mam pojęcia skąd negatywne opinie na temat tego sklepu. Mój zakup uważam za udany. Być może ktoś miał źle doświadczenie- moje jest jak najbardziej POZYTYWNE.

Zdziwiony

hej, może napiszesz skargę do uokik@uokik.gov.pl ? Ja właśnie wysyłam.

kris

Niestety potwierdzam to co piszą inni. Naprawa przeciągała się do 14 dni. Pierwotnie informowali, że mają akcesoria potrzebne do naprawy na miejscu. Okazało się, że nie. Totalna arogancja, jak przyjechałem po odbiór okazało się, że sprzętu nadal nie ma (pomimo wcześniejszego telefony, że na mnie czeka). Przy temp. - 5 st. facet kazał mi iść na spacer. Totalna żenada, omijać z daleka.

Lukasz

Nie polecam tego serwisu, wymieniałem tam wyświetlacz, po dwóch dniach pod szybkę dostaje sie kurz a po reklamacji i "usunięciu kurzu" przez serwis dotyk już całkowicie nie działał. Kategoryczne nie dla tego miejsca!

Zostaw opinię o Telkom Andrzej Myszka - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telkom Andrzej Myszka