Opinie o Telkom Andrzej Myszka w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Telkom Andrzej Myszka, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Telkom Andrzej Myszka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telkom Andrzej Myszka w Sosnowiec

Jolanta Nowy wpis

W ostatnim czasie można przeczytać opinie jedynie od osób, które korzystały z usług Telkom Andrzej Myszka. Czy firma zatrudnia pracowników czy jest jednoosobowa? Pytam się bo nie wiem czemu nie wypowiadają się żadne osoby pracujące w firmie.

ja Nowy wpis
Klient

Krytyczne: Czas reakcji, Profesjonalizm Przestroga. Wymiana wyświetlacza w telefonie Motorola telefon mojej żony, usługa zrobiona żona odebrała telefon i w domu okazało się że jest coś z wyświetlaczem nie tak a mianowicie sam przerzuca strony, wybiera i dzwoni gdzie mu się podoba, wrzuca galerie zdjęć „choć nikt go o to nie prosi” , no zdarza sie myślę sobie wadliwy wyświetlacz trzeba reklamować. Udaliśmy się do firmy z reklamacją. Na drugi dzień dzwoni Pan serwisant do żony i mówi że telefon jest w porządku a tak w ogóle to telefon po wymianie wyświetlacza mógł wcale nie działać, ciekawe prawda, więc udaliśmy się po telefon. Przyszedł Pan serwisant i mówi że jest krzywa ramka i tak może się dziać no i znów że po wymianie wyświetlacza mógł się nie uruchomić na moje pytanie dlaczego żona nie został o tym poinformowana aby zadecydować czy naprawia telefon powiedział: nie wiem, ale w zleceniu zaznaczyli krzywa ramka, uważajcie co wam zaznaczają w zleceniu. Mało tego w pewnej chwili dyskusji serwisant do mojej żony mówi tak: Pani słucha ja mówię, prawda że ładnie KULTURA. A więc nie mogę dogadać się z gościem to poroszę szefa Pan serwisant przychodzi i mówi szef nie ma czasu trzeba czekać 20minut więc trze kamy. Nadmienię iż prowadzę firmę i nie do pomyślenia aby klient czekał na mnie. Mija 20 minut zamiast szefa przychodzi jakaś Pani i mówi że szef niema czasu i ona jest aby załatwić z nami sprawę, jak można się domyśleć nic nie załatwiła. Na koniec nadmienię iż nie odpuszczę i sprawę kieruję dalej.

Wiktor Nowy wpis

Kto w tej firmie jest odpowiedzialny za reklamacje ?

Patryk Nowy wpis

Czy teraz firma działa online ? Można wysylac im sprzęt ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adrian148

NIE POLECAM ! Wyświetlacz jaki mi wysłali okazał się uszkodzony (kolorowe pasy na ekranie). Reklamacji nie uznają argumentując to brakiem folii co jest tylko sposobem na wyparcie się od odpowiedzialności. Obsługa gorliwie wmawia że sam uszkodziłem ekran podczas montażu co nie jest prawdą. Przestrzegam przed robieniem zakupów w tym sklepie bo jak sam się przekonałem to czy dostaniecie sprawny towar zależy od przypadku.

Jerzy

obsługa ok - sprzedaż i wymiana baterii Iphon 6S, na miejscu bez czekania

Kazio

A ja jestem zadowolony. Szybko sprawnie i bez bólu. Polecam.

Aleksander
@Kazio

Naprawiałeś tam jakiś sprzęt czy dokonywałeś zakupów? To był Twój pierwszy kontakt z firmą? Każdy szczery wpis pomaga innym użytkownikom, liczę więc że podasz więcej szczegółów.

Samsung note 3

Sprzedają wadliwe wyświetlacze i piszą np. że część posiada uszkodzenia fizyczne. Zwykli (usunięte przez administratora) a stracone 400 zł.

Ja123

Niee polecam kupować nic od tego Pana. Zamówiłem wyświetlacz do telefonu, po czym okazało się, że jest uszkodzony mechanicznie ,lecz Pan twierdził że to moja wina. Zwrot pieniędzy dostałem : 1.08 zł . KPINY !

aaa

witam ,niekupujcie nic w tej firmie sprzedaja wadliwe akcesoria i nie uznaja reklamacji.

Zuzanna
@aaa

Dzięki za ostrzeżenie. No ale przydałoby się nieco dokładniejsze nakreślenie sytuacji, która Cię spotkała w Telkomie. Jak napisałeś - firma ta nie uznała Ci reklamacji wadliwego sprzętu. A jakie wyjaśnienia dostałeś od samego Właściciela?

Daniel

@Idzia Możesz dodać coś więcej do tej opinii? Interesuje mnie praca.

Idzia

Super firma

Fantrmgp65

Pozytywne opinie są pisane pewnie przez samego właściciela, bo po ilości negatywnych komentarzy nic nie wskazuje na to by mogło tam pójść coś dobrze.

Wiktoria Skowronek
@Fantrmgp65

Jeśli Pan nie wierzy proszę napisać do mnie, mam dowody na to ze to najlepszy serwis :)

Wiktoria Skowronek

Telefon z strzaskanym ekranem i wyświetlaczem odzyskał drugie życiem, przemiła obsługa i szybka! Wszystko idealnie i niska cena! Mega polecam Moje sugestie dla Telkom Andrzej Myszka: Dobra robota!

Eryk

Zamówiłem ekran do telefonu, dotarł po 3 dniach, był uszkodzony więc pojechałem go wymienić. W sosnowcu wszedłem do sklepu, zostałem przywitany przez miłą Panią, która pomogła mi z reklamacją, pomimo tego, że na infolinii mówili, że reklamacja trwa do 2 tygodni, w sklepie po wypełnieniu papierów nowy ekran dostałem od razu. Gdyby nie to, że musiałem tam jechać to dałbym 5 gwiazdek :)

PITAGORAS60

Towar otrzymałem zgodnie z zamówieniem i w terminie. Spełniał wszystkie moje warunki, Pełne zadowolenie. Pozdrawiam wszystkich , zwłaszcza malkontentów.

Prawnik76
@PITAGORAS60

Autouwielbienie

Djastrix

Jestem klientem tego serwisu od kilku lat a co za tym idzie zamawiałem wielokrotnie towar i nigdy mi się nie zdarzyło abym go reklamował a wręcz jestem bardzo zadowolony z zakupów i na pewno będę nadal kontynuował współpracę . POLECAM !!!

Ta pewno
@Djastrix

Hehe nie ma jak samemu sobie dawać dobre oponie ;-)

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Telkom Andrzej Myszka? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

erbe

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tym sklepie, te które już napisano, i te które z pewnością zostaną jeszcze napisane. Arogancki obsługujący, generalnie na zapleczu, trzeba postać przed kamerą, żeby łaskawie ruszył wielki tyłek z warsztaciku na zapleczu. Jak łaskawie wylezie w białych rękawiczkach, stara się zrobić wrażenie, że się poświęcił, oderwał od pilnej pracy i z widocznym obrzydzeniem coś odbąknie. O wadach sprzedawanych telefonów sam nie wspomni, jak klient zauważy, to wygrał, jak nie to przepadł, bo towar używany. Omijacie ten pseudo sklep i serwis szerokim łukiem, nawet nadrabiając drogi!

klientka
@erbe

ja tez ,zamowilam wyswietlacz,dotyk orzestal dzialac po ok 3 tyg oddalam im , dostalam nowy ta sama historia, porazka normalnie i wyswiewtlacz lipa jakas podroba , 0-ostrosci ciemny , brak reakcji na regulacje jasnosci itp, NIE POLECAM szkoda ze nie czytalam opini bo napewno bym nie skorzystala z ich usług !

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Telkom Andrzej Myszka na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Sosnowiec i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Telkom Andrzej Myszka - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Telkom Andrzej Myszka
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Józefa Piłsudskiego 36 lok. 473