Twój personel

Szczecin

Opinie o Twój personel

Twój Personel HR Solutions

Tak, nasza strona już działa! Zapraszamy również na facebooka, gdzie między innymi zostawiamy krótkie posty o tym co dzieje się w naszych rekrutacjach.

Zuzanna

@mari z tego co udało mi się znaleźć, nowa strona firmy już działa. Zajrzyj na: https://twojpersonel.pl/ Obecnie agencja rekrutuje osoby na liczne stanowiska, zarówno pracowników fizycznych, jak i pracowników biurowych. Chętnie usłyszymy od osób, które już korzystały z usług tej agencji. Czym wyróżnia się ona od innych firm z branży?

mari

orientuje się ktoś kiedy bedzie ich nowa strona wreszcie?

Zostaw opinię o Twój personel - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twój personel