Opinie o Taxi Prawobrzeże Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Taxi Prawobrzeże Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Taxi Prawobrzeże Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxi Prawobrzeże Sp. z o.o. w Szczecin

Zawiedziony klient

Miła obsługa, szybki dojazd jednak pewien żyd w srebrnym fiacie jeździł na około tak że z selgrosa na dąbie normalnym kursem byłoby 14-15 zł to ten skasował 20, reagując na komentarze że on jeździ tak żeby było szybciej

Oskubany przez dziadka Nowy wpis
Klient
@Zawiedziony klient

Starszy pan ze srebrnego mercedesa chyba dorabia do emerytury krojąc wypitych pasażerów,kurs z prawobrzeża do centrum190 zł po krótkiej kłótni oddał 50 zł co i tak jest za dużo 140!!! Włączył grzanie w aucie żeby mnie ścięło ,skąd bierzecie takich dziadów pazernych, ciekawe ilu tak przewiózł a wy tu o jakieś durnych reklamach piszecie najpierw uczciwość

Pytanie Nowy wpis

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Taxi Prawobrzeże Sp. z o.o.?

Ameboszcz Nowy wpis
Kandydat

Kiedy ludzie umieszczają opinię na temat korzystania z usług firmy w miejscu, gdzie ocenia się pracę w firmie to dużo mówi o tych osobach. Żale ludzi, którzy życia nie ogarniają nie liczą się dla mnie. Będę korzystał. A tak na temat, to jak się tam pracuje na dyspozytorni?

anna

Dzisiaj tj. 21 listopada kursem o 18 30 z os Bukowe pętla autobusowa pod gryf galeria zostawilam telefon kierowca srebrna mazda 3 niestety pan twierdzi że go nie znalazl co nie może być prawdą,gdyż podobno szukał go zaraz po moim wyjsciu z auta ,a ja zostawiłam telefon na pewno na tylnym siedzeniu jego auta Mam nadzieję że nie uczciwym kierowcą zainteresuje się właściciel korporacji taxi prawobrzeże. Ja zglaszam sprawe na Policję.

MożetenNick? Nowy wpis
Klient
@anna

Obawiam się, że w tej firmie nic nie działa jak należy. Wszelkie zapytania i reklamacje "giną" w drodze do adresata.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Radek

Może ktoś mi podpowie czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników?

taxi

polecam czas na reklamy będzie więcej kursów

impuls

panie wlaścicielu firmy wystarczy dać reklamy reklamy moźe przyczepka reklama mobilna to dobry pomysl wiencej zleceń bardziej zadowoleni kierowcy wiencej pasazerów bardziej znana firma

jedz znami

co zrobić aby taxi prawobrzeźe bylo lepsze bardziej znane w szczecinie wiencej reklam gazeta radio moze juź czas o tym pomyśleć jezdzaca reklama to sukces konkurencja nie śpi czas nad tym pomyśleć

Pół na pół

Ogólnie polecam Taxi prawobrzeże, zawsze super dojeżdża mi się do pracy.. lecz niestety jest jeden taksówkarz, który psuje reputacje firmie , jeździ się z nim nie przyjemnie , Pan nie szczędzi sobie komentarzy dotyczących wyglądu.. jest to po prostu nie smaczne.. Przechodząc do końca, polecam Taxi prawobrzeże tylko nie taksówkarza o numerach bocznych 13131

szrek

witam wystarczy aby szefostwo tej firmy dała kilka reklam w gazecie radio i od razu więcej zleceń bardziej zadowoleni kierowcy i klient

Ania13

Nie polecam. Chcieliśmy pojechać do weterynarza z psem. Gdy taksówka przyjachała Pan w niej powiedział że psa nie wpuści

@Ania13

Witam Pani Aniu a zgłosiła Pani dyspozytorowi że będzie piesek bo ja tak miałam z kotkiem zawsze trzeba wcześniej zgłosić nie wszyscy kierowcy wieża zwierzęta.Ale ja się nie obraziłam bo wiem że to moja wina przeprosiłam poczekałem na druga taksówkę która przewozi zwierzątka i Ok.

mała

Ta firma jest super często korzystam z usług tej firmy dyspozytorzy są OK a Pani Małgosia szczególnie zawsze uśmiechnięta i stara się zawsze pomoc w każdej sytuacji .Polecam w 100%

Patryk123

Polecam z czystym sumieniem.Zawsze na czas i tanio.Miła obsługa

Teresa2

Rzetelna firma, zawsze punktualni, niskie ceny.Polecam

mała

Super firma zawsze punktualni , uprzejmi kierowcy Panie dyspozytorki zawsze uprzejme i uśmiechnięte polecam wszystkim Lubię atmosferę w Taxi Prawobrzeże Sp. z o.o. za: Miła obsługa , punktualność,niskie ceny.

morelunia

Moje sugestie dla Taxi Prawobrzeże Sp. z o.o.: Zawsze na czas i tanio Lubię atmosferę w Taxi Prawobrzeże Sp. z o.o. za: Punktyalność, miła obsługa oraz niskie ceny.Polecam

Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników bo nie ma tu jeszcze żadnych info odnośnie firmy Taxi Prawobrzeże Sp. z o.o. w miejscowości Szczecin, a każda opinia jest pomocna.

Zostaw merytoryczną opinię o Taxi Prawobrzeże Sp. z o.o. - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Taxi Prawobrzeże Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Struga 44
    70-784 Szczecin
  • NIP: 9551507490 REGON: 810885827 KRS: 0000188816
Taxi Prawobrzeże Sp. z o.o.