Opinie o Zakłady Mięsne" Viando" w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne" Viando". Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mięsne" Viando" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne" Viando" w Bydgoszcz

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Zakłady Mięsne" Viando"?

kinia Nowy wpis

Moja wizyta dziś w sklepie w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej (naprzeciwko Klarysek). Wchodzę, Pani oparta o ladę, gmera sobie przy twarzy i włosach. Podchodzę, proszę o mięso. Pani bez zastanowienia łapie gołą ręką za mięso i .... Mówię do niej, że gołą ręką to może sobie nakładać. Wychodzę. Zdarzyło się to po raz drugi. Za pierwszym razem milczałam. Ale to była moja ostatnia wizyta w tej sieci. Są na szczęście inne.

KR Nowy wpis

512-868-817 . Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt

Renata Nowy wpis

Czasami dobrze robi taka wymiana pracowników a że nie ma ludzi niezastąpionych, więc z pewnością firma poradzi sobie bo jest ok!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Mięsne" Viando"? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Robotnica

To sie w nowym roku narobiło dyrektorek który nie ma pojęcia o tym.co robi tak namotał w głowie szefowej ze ta niedlugo sama za lada stanie pozwalniali z końcem roku pracownikowi i zostawili sklepy z obsługą ktora ma sobie rekawy wyrywać i nadgodziny rypac a jak się nie podona.to na bruk Zobaczymy jak zaczną obroty spadać a ludzie się zwalniac. TO KOLEJNY DYREKTOREK NA.SZUBIENICY.ZAWISNIE.czego mu wszystkie pracownice w Nowym Roku życza

Tadziu

Praca oki w bydgoszczy..powinni we wszytkich sklepach personel tylkowymienic.

@Tadziu

Tak masz rację we wszystkich sklepach powinni wymienić personel. Nikt się za to nie zabiera sklepy padną.. Koordynatorów brak.

@Tadziu rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Zakłady Mięsne" Viando". Nie jesteś tylko zadowolony ze współpracowników. Może w takim przypadku, dla poprawy atmosfery w pracy, warto porozmawiać z kierownictwem o aktualnej sytuacji panującej w miejscu pracy? A może już rozmawiałeś? Była jakaś reakcja?

Witajcie, Na wstępie mam pytanie, od bardzo dawna nikt nie zamieścił żadnej opinii na temat tego pracodawcy, nie udało mi się również znaleźć żadnych ofert pracy. Kilkanaście miesięcy temu ktoś napisał, że firma się likwiduje, to prawda?

topsecret

Niedługo się tą firmą z........słyszeliśmy już dużo skarg o traktowaniu ekspedientek w tej firmie szczególnie na sklepach ,podobno też zaczynają panie oszukiwać .

olo

szukają obecnie przedstawiciela handlowego do Wrocławia, spoko warunki bo masz auto służbowe, laptopa i teefon.

tomtom

uważajcie na tą firmę, na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują umowę o pracę i dobrą stawkę a w rzeczywistości umowa-zlecenie bez wpisanej stawki na umowie, niby najniższa, szefowa nie ma pojęcie o zarządzaniu, ale wie za to jak oszukiwać pracowników, sporo osób z tej firmy uciekło i jest na wypowiedzeniu, za badani lekarskie nie oddają z nadgodziny nie płacą, czas powiadomić inspekcję pracy...

maniek

naprawde mozna tam zaorbić tylko najniższa krajowa, to ile to jest i skąd to wiesz @Ikej ja nigdzie nie widze komentarza z takimi danymi, wiec może to jest po prostu tak, ze coś źle zrozumiałeś, a ktoś napisał po prostu, że zarabia się mało jak na poczatek. Zawsze kojarzyłem branże z miare wysokimi stawkami.

sadelko

ula ty wiesz ile masz za uszami

Danek

Jeżeli lubisz pracować za minimalne wynagrodzenie i wyrabiać dodatkowo od 50 - 100 nadgodzin w miesiącu za które ani myślą Ci zapłacić, w towarzystwie donosicieli i krętaczy - to praca w sam raz dla Ciebie.

monika

witam zarobki sa male jak na ta firme.nieradzilabym sie przyjmowac....:(bo bedzie jeszcze gorzej....

Alina Kasprzak

witam serdecznie jestem oburzona obsługa na Błoniu w sklepie firmowym Pani Dorota która oszukuje beszczelnie na wadze do tego nie potrafi się do tego przyznać smarkula jak obliczyłam oszukała mnie na 12,38,zł na 4 pozycjach mięsa to na ilu pozycjach oszukują zgłoszę do do inspekcji pracy i handlu urzędu skarbowego i innych urzedów ja tego tak nie zostawie bo ludzie nie maja kasy a laski dorabiaja sobie dodatkowe pieniądze bo słyszałam na sklepie ze liczymy sie bo jak wejdzie inwentura to będzie dużo na plusie tak wygląda praca we Viando ze dorabia sie po za kasa bo paragony tez sa nie wydawane na bieżąco oszustki z Błonia z Viando

kryśka

ludzie nie kupujcie w sklepie przy Grzymały-siedleckiego w bydgoszczy tam oszukują waga pokazuje co innego a na paragonie waga towaru jest większa jak panie to robią to zajmie się tym PIP zostałam tam oszukana dwa razy nie dziwię się ze panie tak ochoczo reklamują towar mają zapewne drugą pensję/ ostrzegam że z mojej strony to jeszcze nie koniec sprawy/

Danek

Co koordynator z Viando czuje smród koło tyłka? TO JEST SPRAWA DLA PIP !!!! Przecież bardzo często się zdaża, że bezmyślnie wciskacie do sklepów to co nie schodzi, zwrotów zakład nie chce przyjmować. Mrożenie i rozmrażanie mięsa mięsa oraz zmuszanie pracowników do przepakowywania starych wędlin to standart w Viando.

Marek Kawka

Zwracam sie do Ludzi odpowiedzialnych za produkcje w zadladzie miesnym

PAN EDZIU

witam i ostrzegam ludzi ktorzy robia zakupy na grzymały siedleckiego w sklepie viando jestem stałym klientem lecz przykro mi stwierdzic ze byłem tam ostatni raz(usunięte przez administratora)

sonia

praca jest ciezka i niedoceniana od rana do wieczora sie zapiepsza.godziny pracy masakryczne.mialam dosc i musialam odejsc. teraz az milo popracowac.potrzeba kontroli w tej firmie.albo zmiany personelu we wszystkich sklepach.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne" Viando" - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne" Viando"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne" Viando" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakłady Mięsne" Viando"