Zakłady Mięsne" Viando"

Bydgoszcz

Opinie o Zakłady Mięsne" Viando"

Karolina

@Tadziu rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Zakłady Mięsne" Viando". Nie jesteś tylko zadowolony ze współpracowników. Może w takim przypadku, dla poprawy atmosfery w pracy, warto porozmawiać z kierownictwem o aktualnej sytuacji panującej w miejscu pracy? A może już rozmawiałeś? Była jakaś reakcja?

Tadziu

Praca oki w bydgoszczy..powinni we wszytkich sklepach personel tylkowymienic.

Karolina

Witajcie, Na wstępie mam pytanie, od bardzo dawna nikt nie zamieścił żadnej opinii na temat tego pracodawcy, nie udało mi się również znaleźć żadnych ofert pracy. Kilkanaście miesięcy temu ktoś napisał, że firma się likwiduje, to prawda?

topsecret

Niedługo się tą firmą z........słyszeliśmy już dużo skarg o traktowaniu ekspedientek w tej firmie szczególnie na sklepach ,podobno też zaczynają panie oszukiwać .

olo

szukają obecnie Przedstawiciela Handlowego do Wrocławia, spoko warunki bo masz auto służbowe, laptopa i teefon.

tomtom

uważajcie na tą firmę, na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują umowę o pracę i dobrą stawkę a w rzeczywistości umowa-zlecenie bez wpisanej stawki na umowie, niby najniższa, szefowa nie ma pojęcie o zarządzaniu, ale wie za to jak oszukiwać pracowników, sporo osób z tej firmy uciekło i jest na wypowiedzeniu, za badani lekarskie nie oddają z nadgodziny nie płacą, czas powiadomić inspekcję pracy...

maniek

naprawde mozna tam zaorbić tylko najniższa krajowa, to ile to jest i skąd to wiesz @Ikej ja nigdzie nie widze komentarza z takimi danymi, wiec może to jest po prostu tak, ze coś źle zrozumiałeś, a ktoś napisał po prostu, że zarabia się mało jak na poczatek. Zawsze kojarzyłem branże z miare wysokimi stawkami.

sadelko

ula ty wiesz ile masz za uszami

Danek

Jeżeli lubisz pracować za minimalne wynagrodzenie i wyrabiać dodatkowo od 50 - 100 nadgodzin w miesiącu za które ani myślą Ci zapłacić, w towarzystwie donosicieli i krętaczy - to praca w sam raz dla Ciebie.

monika

witam zarobki sa male jak na ta firme.nieradzilabym sie przyjmowac....:(bo bedzie jeszcze gorzej....

Alina Kasprzak

witam serdecznie jestem oburzona obsługa na Błoniu w sklepie firmowym Pani Dorota która oszukuje beszczelnie na wadze do tego nie potrafi się do tego przyznać smarkula jak obliczyłam oszukała mnie na 12,38,zł na 4 pozycjach mięsa to na ilu pozycjach oszukują zgłoszę do do inspekcji pracy i handlu urzędu skarbowego i innych urzedów ja tego tak nie zostawie bo ludzie nie maja kasy a laski dorabiaja sobie dodatkowe pieniądze bo słyszałam na sklepie ze liczymy sie bo jak wejdzie inwentura to będzie dużo na plusie tak wygląda praca we Viando ze dorabia sie po za kasa bo paragony tez sa nie wydawane na bieżąco oszustki z Błonia z Viando

kryśka

ludzie nie kupujcie w sklepie przy Grzymały-siedleckiego w bydgoszczy tam oszukują waga pokazuje co innego a na paragonie waga towaru jest większa jak panie to robią to zajmie się tym PIP zostałam tam oszukana dwa razy nie dziwię się ze panie tak ochoczo reklamują towar mają zapewne drugą pensję/ ostrzegam że z mojej strony to jeszcze nie koniec sprawy/

Danek

Co koordynator z Viando czuje smród koło tyłka? TO JEST SPRAWA DLA PIP !!!! Przecież bardzo często się zdaża, że bezmyślnie wciskacie do sklepów to co nie schodzi, zwrotów zakład nie chce przyjmować. Mrożenie i rozmrażanie mięsa mięsa oraz zmuszanie pracowników do przepakowywania starych wędlin to standart w Viando.

Marek Kawka

Zwracam sie do Ludzi odpowiedzialnych za produkcje w zadladzie miesnym

PAN EDZIU

witam i ostrzegam ludzi ktorzy robia zakupy na grzymały siedleckiego w sklepie viando jestem stałym klientem lecz przykro mi stwierdzic ze byłem tam ostatni raz(usunięte przez administratora)

sonia

praca jest ciezka i niedoceniana od rana do wieczora sie zapiepsza.godziny pracy masakryczne.mialam dosc i musialam odejsc. teraz az milo popracowac.potrzeba kontroli w tej firmie.albo zmiany personelu we wszystkich sklepach.

samson

Nikt ich do tego nie zmusza jak się nie chciało nosić teczki trzeba.... . a teraz niech nie wybredzają i się cieszą że w ogóle ktoś ich zatrudnił do pracy zarabiają po 1400 netto + towar z mięsnego dla rodzinki gratis.

kasia gd
@samson 13.07.2013 21:56

Osobo z Twojej wypowiedzi można wnioskować,że sam do noszenia teczki mało się przykładałeś!Szacunek należy się wszystkim!!! Niezależnie od poziomu wykształcenia bądz statusu społecznego!!!!

edit

ZADOWALANA NA PEWNO PANI JEST BO EKSPEDIENTKI SA BARDZO MILE I SYMPATYCZNE I BARDZO STARAJĄ SIE ZĘBY KLIENT BYŁ ZADOWOLONY ALE NIECH PANI SIE ZAPYTA W JAKI SPOSÓB SA TRAKTOWANE I JAKICH SLOW UŻYWA SIE ŻEBY OBRAZIĆ SPRZEDAWCE I ILE GODZIN MUSZĄ STAĆ ZA LADA I ZA JAKIE WYNAGRODZENIE NA PEWNO PANI BY NIE CHCIAŁ PRACOWAĆ W TAKICH WARUNKACH

edit

dlaczego nikt z pracowników nie odważy sie napisać lub zgłosić do właściciela sieci sklepów VIANDO w jaki sposób sa traktowani ekspedientki to nie ich wina ze sprzedasz spada w końcu mamy kryzys w Polsce to nie wina ekspedientek ze firma VIANDO daje zlej jakości czyli (stare) produkty mięso i wędliny a koordynator o wszystko obwiniaj sprzedawce obradzając w bardzo nie ludzki sposób byłam nawet światkiem takiego zdarzenia w sklepie viando w Mogilnie I NA PEWNO TEJ SPRAWY TAK NIE ZOSTAWIĘ klientka

klient34

jestem stalym klientem viando na ul.Sniadeckich.ale to co dzis zobaczylem to przechodzi ludzkie pojecie,wpada za lade wielka big dama,robi awanture tym przemilym pania ,co ona prezentuje swoim zachowaniem ????bo napewno nie firme viando,.iech rekawy zakasa i sama sie roboty wezmie,ja tego tak nie zostawie i zglosze to w odpowiednim organom,a jak bedzie trzeba to sam sie przejade do Szefostwa tej firmy,opowiem co widzialem i co slyszalem,bo ktos musi pomuc tym biednym kobietom,skoro sie same boja to ja zrobie to za nie. POZDROWIENIA DLA EKSPEDIENTEK TEGO SKLEPU

storczyk37

jestem zbulwersowana zachowniem nie jakiej [usunięte przez moderatora] niby koordynatorki .w sobote 13 pazdziernika bylam na ul.sniaddeckich w firmowym sklepie viando,,pracuja tam naprawde bardzo mile panie ktore potrafia dobrze doradzic .to jak ta baba je potraktowala to jest szczyt glupty i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jesli jej sie podobalo wylozenienie niby lady to takie sprawy zalatwia sie jak sklep jest pusty anie przy klientach,jak mozna tak poniewierac ludzmi [usunięte przez moderatora].

janusz

witam dziewczyny nie martwcie sie z wyzyn jestem stałym klientem i bede zawsze lubie u was kupowac pozdrawiam janusz

grazyna

witam jestem stała klientka p.Doroty i nie wiem czemu ludzie sa tak beszczelnie zawsze jestem dobrze obsłozona personel jest jest bardzo miły sklep czysty i estetyczny jak mozna tak oczerniac ludzi wstydzcie sie

ryniu

Jestem 66 letnim staruszkiem.W sobotę dnia 25.08.2012r.kupiłem w sklepie \"Viando\"przy ul.Planu 6 letniego ok.40 dag.świeżej słoniny po bagatela 7,99 zł.za kg.Po przyjściu do domu okazało się że słonina ta jest obślizgła i strasznie śmierdzi.Udałem się do sklepu i oddałem słoninę.Ekspedientka nawet jej nie powąchała,dając mi z innego kawałka takiej samej wagi kawałek słoniny .Słonina ta była naprawdę świeża.próbowała mi wmówić że tamta słonina pochodziła z rannej sobotniej dostawy.Nie usłyszałem słowa \"przepraszam\"Zaznaczam że w niektóre dni w tym sklepie strasznie śmierdzi popsutym mięsem.Odradzam wszystkim robienia zakupów w danym sklepie.

pani

ludzie przestańcie pisac bzdury na temat pracownikow i sklepow bo tego nie chce sie czytac ja pracuje lub pracowałam w jednym ze sklepów na osowj i nie jest tak jak piszecie szefowa [usunięte przez moderatora] jest osoba bardzo porządna tak jak kazdy człowiek a wy to ci to tak opisuja jestescie [usunięte przez moderatora] w cudzysłowiu jak wam cos sie nie podoba to sie zwolnijcie nik wam nie karze pracowac w tej firmie pozdrawiam

była pracownica Viando

Ludzie jak szukacie pracy to jak najdalej od firmy Viando. [usunięte przez moderatora]. Za każdy grosz trzeba się upominać i tylko płacić manka. Uważajcie na firmę Viando. Była pracownica

klient viando osowa góra

nie zgadzam sie z opiniami wygłaszanymi tutaj. obsługa sklepu viando na osowej górze jest bardzo miła i rzetelna. a odnosnie [usunięte przez moderatora] to bzdury,nie znaja ich osobiscie a piszecie o nich same brednie.Sa to bardzo miłe,uprzejme i uczciwe panie. Nie spotkałem sie z takim hamstwem i obłudą. Jak można wypisywac takie pomówinia,które są błache oraz karalne. Z poważaniem klient Viando

kobitka

dziewczyny zastanówcie sie jezeli nie chcecie nie pracujcie mozna przeciez odejsc ale po co tyle afery co to schow viando czemu psujecie opinie ty co jeszcze pracuja a jezeki dzieje sie zle na sklepie to od tego jest PANI [usunięte przez moderatora] czyli koordynator tam powinnyscie zgłaszac problemy a nie na forum a to co tu robicie to jest niesmaczne i zachowujecie sie jak gówniary takie jestescie odwazne a zamiast załatwic to po dorosłemu to wy sie tu ukrywacie spiskujecie ok macie prawo ale uszanujcie tych co jeszcze pracują

??ADEN ZE SKLEP??W VIANDO NIE JEST WPORZÄ?DKU WSZÄ?DZIE OSZUKUJÄ? NA MOJE POWINNA SIÄ? TYM ZAJÄ?Ä? INSPEKCJA HANDLOWA SANEPID I PA??STWOWA INSPEKCJA PRACY TA FIRMA TO JEST JEDNO WIELKIE OSZUSTWO A KLIENCI NIEPOWINNI ROBIÄ? TAM ZAKUP??W BO NAWET OSZUKUJÄ? Z TYMI KARTAMI DLA STA??YCH KLIENT??W LUDZIE UWA??AJCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

mała a - 2010-07-29 13:55:52 Co wy ludzie gadacie!!!! Viando na Grunwaldzkiej to mój najlepszy sklep Panie są tam zawsze miłe,a towar świeży.Że wam drogie Panie zawsze trzeba paluszek prosto trzymać i coś wam nie pasuje u pań ekspedientek to nie znaczy żeby od razu wypisywać takie brednie.Ja tam nigdy nie zostałam oszukana!!!!!Stare mochery nie mają co robić tylko afery i brednie w internecie wypisywać do kościoła i modlić się jak wam się nudzi Kochaniutka musisz zrobiÄ? zakupy na Osowej tam ekspedientki sÄ? okropne,oszukujÄ?.Personel do wymiany,kierowniczki nie powinny tam pracowaÄ? wyka??czajÄ? ludzi psychicznie.Viando na Grunwaldzkiej jest OK przyznaje racje.

xxx
@anonim 20.11.2010 21:54

zajmijcie sie swoja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skad wiesz ze nie placa za towar... temat tabu stare dewoty nie maja co robic tylko bzdurami sie zajmuja...

stały klient
@xxx 08.01.2015 14:36

Witam i tu sie zgodze p.dorota nagminnie oszukuje klientow jak tylko mozna,nie bylo tu takich scen skąd ja wytrzasneli.Napewno sie utargi zmniejsza jak dalej bedzie taka osoba pracowala.BO ludzie niebeda kupowac.

klientka z Osowej - 2010-11-20 13:12:56 Wszelkie negatywne opinie dotyczące p. [usunięte przez moderatora] są całkowicie zgodne z prawdą, ktoś pownien się nimi zająć, zrobić tam porządek. Byłam świadkiem rozmowy tych dwóch pań, jak szkalowały panią [usunięte przez moderatora] przypuszczam, że chodzi o panią w blond włosach, ale nie tylko tą panią, bo padały też inne imiona. Padały epitety w postaci: ZGADZAM się wszystko jest prawda

klientka z Osowej

Wszelkie negatywne opinie dotyczące p. Grażynki i Justyny są całkowicie zgodne z prawdą, ktoś pownien się nimi zająć, zrobić tam porządek. Byłam świadkiem rozmowy tych dwóch pań, jak szkalowały panią Halinę, przypuszczam, że chodzi o panią w blond włosach, ale nie tylko tą panią, bo padały też inne imiona. Padały epitety w postaci: "stara kur*a", "musimy ją pogonić bardziej niech zapier*ala". Dziwię się, kto kogoś takiego dopuścił do stanowiska kierowniczego, takie osoby nadają się wyłącznie do sprzątania toalet publicznych. Również nie dziwię się innym paniom, które po krótkim czasie odchodzą z pracy. Ja na ich miejscu nie wytrzymałabym psychicznie. Podziwiam pozostały personel, który tam pracuje. Moja sąsiadka opowiadała mi, że widziała jak panie J. i G. wynoszą pełne siatki, zapewne z produktami ze sklepu. Jak mawia stare przysłowie kłamstwo i kradzież ma krótkie nogi. Liczę na to, że przyjdzie ktoś rozsądny kto przejmie nad p. Grażynką i Justyną władzę i doprowadzi je do należytego porządku. Według zasad moralności powinna zająć się tym Państwowa Inspekcja Pracy. Liczę na aprobatę ze strony innych internautów.

sss

jestem tego samego zdania popieram

sprawdzajcie paragony i wagi. nawet jak mam etykiety??? to nie maja prawa was oszukac.... chyba ze etykiet brak

iiiiiiiiiiiiiiiiiiihaha

sprawdzajcie paragony i wagi.

.....nnnnn....

P.[usunięte przez moderatora]to kierowniczka a jej prawa ręka to [usunięte przez moderatora] każą dziewczynom oszukiwac a same spijają śmietanke i wynoszą w soboty pełne siaty zakupów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ola

witam byłam pracownikiem viando jak czytam te wszystkie opinie to piszecie takie bzdury to tylko i wyłoncznie pisza pracownicy którzy pracuja lub pracowali ja nie moge złego słowa powiedziec co do firmy trza wyrabiac limity to nie bedziecie narzekac na pensje trza sie przyłożyc do sprzedarzy nie jest nigdzie żle pozdrawiam wszystkie sklepy

>Stałyklient - 2010-02-01 20:32:29 To same bzdury!!!Jestem stałym klientem Z.M. Jestem stałą klientką sklepu viando na Kapuściskach.Jest to mały,przytulny i czysty sklep, towar zawsze pierwszej klasy.Ekspedientki bardzo miłe,polecą, poradzą zawsze z uśmiechem.Bardzo lubię robić tam zakupy ,choć w koło jest więcej sklepów mięsnych.Oby tak było wszędzie. Pozdrawiam Panie ,które tam pracują Ekspedientki są miłe niektóre to fakt inne za kare jakby pracowaly/a towar .....uważajcie dalej że jest świezy....

stala klientka

Ja jestem stałą klientka na grunwaldzkiej zauważyłam ze zmienil sie personel i bardzo dobrze panie sa mile i potrafia bardzo dobrze polecic a twoar zawsze swiezutki to nie to samo jak predzej pracowala tam ta stara czarna zolza.Teraz naprawde az chce sie tam przychodzic.Dziewczyny z grunwaldziej tak trzymac!!!

Ania

witam dziś byłam na sklepie na osowej górze robiłam zakupy na 98zł nie otrzymała paragonu i zostałam oszukana na 24,35złtam trza zrobic porzadek bo nie jestem pierwsza i nie ostatnia a jak nie to zgłosze tam gdzie trzeba pozdrawiam forum

oooo

bardzo dobrze Pani zrobiła,bo oszukały PAnią,Pracowałam w jednym ze sklepów i waga zawsze wydaje kody z ceną

klientka

co do obsługi zależy na jaki sklep się trafi :/ robiłam w kilku i uwierzcie mi ze pracują tam tez fajni ludzie . Ostatnio panie nie naklejają etykiet tych z wag . A wiecie dlaczego? bo oszukują ... tak . Wagi maja jakos zablokowane i recznie nic nie wduszą... przykład ? na Osowej kupiłam zakupy w sobote za 123zl z malymi groszami... zero etykiet nic... poszłam do warzywniaka pani napisała mi wagi na kazdym opakowaniu foliowym /czarnym pisakiem/ i poszło jakies 20zł :/ bo zamiast np. polędwicy sopockiej 0,200 miałam 0,275 niby nie wiele ale policzyc zakupy wszystkie .... poszłam do sklepu... chciałam zrobic awanture ale pani zaraz mnie zawołała i zaczeła sama tłumaczyc ze wage nie miała starowaną... ze przeprasza i oddała 30zł :P a ja mimo to zadzwoniłam i zgłosiłam sprawe do ich firmy. nie bede kupowac u oszustów. także uwazajcie kobietki czy macie drukowane etykiety , jak tak to musi byc wszystko ok.

A będzie jeszcze mniej niż 1400....

witek

ja nadal robie zakupy na FOCHA i mimo ze personel sie zmienia lubie robić tam zakupy PANIE serdecznie POZDRAWIAM

antoni

ok jest dobrze więc o co wa chodzi

nina

kochani ,,,, panie w sklepie przy Grunwaldzkiej sa bardzo miłe...nie to co poprzedni personel,,,,

mała a

klijetka

ja z obsługi na podwalu jestem bardzo zadowolona i sie nie zawodłam sie na ich obsłudze dziewczyny sa bardzo miłe i serdeczne doradza przy kakupie a ta osoba co na ich temat pisała to niech zwruci uwage tez sa ludzmi i moga sie pomylić sa tylko ludzmi a nie konputerami badzmi ludzmi pozdrawiam ta osobe i zapraszam do zakupów

No chciaż ktoś coś pozytywnego napisał heh.............

ktoś

Pensje są do bani 1400 złotych nieraz zostaje się po 12 godzin żadnych nadgodzin płatnych tylko pretensje jak tak dalej będą robić to ludzie do pracy nie będzie!!!! powinna inspekcja pracy się tym zająć!!!!!!!!!

żaba

A mi sie wydaje że te bzdury wypisuje jena z osób która została niedawno zwolnina lub konkurencja która zazdrości ilosci klientów i wyłożenia towaru w ladzie bo same nie potrafią

Zostaw opinię o Zakłady Mięsne" Viando" - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne" Viando"