Opinie o Zakłady Mięsne" Viando" w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne" Viando". Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Mięsne" Viando" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne" Viando" w Bydgoszcz

samson

Nikt ich do tego nie zmusza jak się nie chciało nosić teczki trzeba.... . a teraz niech nie wybredzają i się cieszą że w ogóle ktoś ich zatrudnił do pracy zarabiają po 1400 netto + towar z mięsnego dla rodzinki gratis.

kasia gd
@samson

Osobo z Twojej wypowiedzi można wnioskować,że sam do noszenia teczki mało się przykładałeś!Szacunek należy się wszystkim!!! Niezależnie od poziomu wykształcenia bądz statusu społecznego!!!!

edit

ZADOWALANA NA PEWNO PANI JEST BO EKSPEDIENTKI SA BARDZO MILE I SYMPATYCZNE I BARDZO STARAJĄ SIE ZĘBY KLIENT BYŁ ZADOWOLONY ALE NIECH PANI SIE ZAPYTA W JAKI SPOSÓB SA TRAKTOWANE I JAKICH SLOW UŻYWA SIE ŻEBY OBRAZIĆ SPRZEDAWCE I ILE GODZIN MUSZĄ STAĆ ZA LADA I ZA JAKIE WYNAGRODZENIE NA PEWNO PANI BY NIE CHCIAŁ PRACOWAĆ W TAKICH WARUNKACH

edit

dlaczego nikt z pracowników nie odważy sie napisać lub zgłosić do właściciela sieci sklepów VIANDO w jaki sposób sa traktowani ekspedientki to nie ich wina ze sprzedasz spada w końcu mamy kryzys w Polsce to nie wina ekspedientek ze firma VIANDO daje zlej jakości czyli (stare) produkty mięso i wędliny a koordynator o wszystko obwiniaj sprzedawce obradzając w bardzo nie ludzki sposób byłam nawet światkiem takiego zdarzenia w sklepie viando w Mogilnie I NA PEWNO TEJ SPRAWY TAK NIE ZOSTAWIĘ klientka

klient34

jestem stalym klientem viando na ul.Sniadeckich.ale to co dzis zobaczylem to przechodzi ludzkie pojecie,wpada za lade wielka big dama,robi awanture tym przemilym pania ,co ona prezentuje swoim zachowaniem ????bo napewno nie firme viando,.iech rekawy zakasa i sama sie roboty wezmie,ja tego tak nie zostawie i zglosze to w odpowiednim organom,a jak bedzie trzeba to sam sie przejade do Szefostwa tej firmy,opowiem co widzialem i co slyszalem,bo ktos musi pomuc tym biednym kobietom,skoro sie same boja to ja zrobie to za nie. POZDROWIENIA DLA EKSPEDIENTEK TEGO SKLEPU

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Mięsne" Viando"? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
storczyk37

jestem zbulwersowana zachowniem nie jakiej [usunięte przez moderatora] niby koordynatorki .w sobote 13 pazdziernika bylam na ul.sniaddeckich w firmowym sklepie viando,,pracuja tam naprawde bardzo mile panie ktore potrafia dobrze doradzic .to jak ta baba je potraktowala to jest szczyt glupty i (usunięte przez administratora) jesli jej sie podobalo wylozenienie niby lady to takie sprawy zalatwia sie jak sklep jest pusty anie przy klientach,jak mozna tak poniewierac ludzmi [usunięte przez moderatora].

janusz

witam dziewczyny nie martwcie sie z wyzyn jestem stałym klientem i bede zawsze lubie u was kupowac pozdrawiam janusz

grazyna

witam jestem stała klientka p.Doroty i nie wiem czemu ludzie sa tak beszczelnie zawsze jestem dobrze obsłozona personel jest jest bardzo miły sklep czysty i estetyczny jak mozna tak oczerniac ludzi wstydzcie sie

ryniu

Jestem 66 letnim staruszkiem.W sobotę dnia 25.08.2012r.kupiłem w sklepie \"Viando\"przy ul.Planu 6 letniego ok.40 dag.świeżej słoniny po bagatela 7,99 zł.za kg.Po przyjściu do domu okazało się że słonina ta jest obślizgła i strasznie śmierdzi.Udałem się do sklepu i oddałem słoninę.Ekspedientka nawet jej nie powąchała,dając mi z innego kawałka takiej samej wagi kawałek słoniny .Słonina ta była naprawdę świeża.próbowała mi wmówić że tamta słonina pochodziła z rannej sobotniej dostawy.Nie usłyszałem słowa \"przepraszam\"Zaznaczam że w niektóre dni w tym sklepie strasznie śmierdzi popsutym mięsem.Odradzam wszystkim robienia zakupów w danym sklepie.

pani

ludzie przestańcie pisac bzdury na temat pracownikow i sklepow bo tego nie chce sie czytac ja pracuje lub pracowałam w jednym ze sklepów na osowj i nie jest tak jak piszecie szefowa [usunięte przez moderatora] jest osoba bardzo porządna tak jak kazdy człowiek a wy to ci to tak opisuja jestescie [usunięte przez moderatora] w cudzysłowiu jak wam cos sie nie podoba to sie zwolnijcie nik wam nie karze pracowac w tej firmie pozdrawiam

była pracownica Viando

Ludzie jak szukacie pracy to jak najdalej od firmy Viando. [usunięte przez moderatora]. Za każdy grosz trzeba się upominać i tylko płacić manka. Uważajcie na firmę Viando. Była pracownica

klient viando osowa góra

nie zgadzam sie z opiniami wygłaszanymi tutaj. obsługa sklepu viando na osowej górze jest bardzo miła i rzetelna. a odnosnie [usunięte przez moderatora] to bzdury,nie znaja ich osobiscie a piszecie o nich same brednie.Sa to bardzo miłe,uprzejme i uczciwe panie. Nie spotkałem sie z takim hamstwem i obłudą. Jak można wypisywac takie pomówinia,które są błache oraz karalne. Z poważaniem klient Viando

kobitka

dziewczyny zastanówcie sie jezeli nie chcecie nie pracujcie mozna przeciez odejsc ale po co tyle afery co to schow viando czemu psujecie opinie ty co jeszcze pracuja a jezeki dzieje sie zle na sklepie to od tego jest PANI [usunięte przez moderatora] czyli koordynator tam powinnyscie zgłaszac problemy a nie na forum a to co tu robicie to jest niesmaczne i zachowujecie sie jak gówniary takie jestescie odwazne a zamiast załatwic to po dorosłemu to wy sie tu ukrywacie spiskujecie ok macie prawo ale uszanujcie tych co jeszcze pracują

??ADEN ZE SKLEP??W VIANDO NIE JEST WPORZÄ?DKU WSZÄ?DZIE OSZUKUJÄ? NA MOJE POWINNA SIÄ? TYM ZAJÄ?Ä? INSPEKCJA HANDLOWA SANEPID I PA??STWOWA INSPEKCJA PRACY TA FIRMA TO JEST JEDNO WIELKIE OSZUSTWO A KLIENCI NIEPOWINNI ROBIÄ? TAM ZAKUP??W BO NAWET OSZUKUJÄ? Z TYMI KARTAMI DLA STA??YCH KLIENT??W LUDZIE UWA??AJCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

mała a - 2010-07-29 13:55:52 Co wy ludzie gadacie!!!! Viando na Grunwaldzkiej to mój najlepszy sklep Panie są tam zawsze miłe,a towar świeży.Że wam drogie Panie zawsze trzeba paluszek prosto trzymać i coś wam nie pasuje u pań ekspedientek to nie znaczy żeby od razu wypisywać takie brednie.Ja tam nigdy nie zostałam oszukana!!!!!Stare mochery nie mają co robić tylko afery i brednie w internecie wypisywać do kościoła i modlić się jak wam się nudzi Kochaniutka musisz zrobiÄ? zakupy na Osowej tam ekspedientki sÄ? okropne,oszukujÄ?.Personel do wymiany,kierowniczki nie powinny tam pracowaÄ? wyka??czajÄ? ludzi psychicznie.Viando na Grunwaldzkiej jest OK przyznaje racje.

xxx

zajmijcie sie swoja (usunięte przez administratora) skad wiesz ze nie placa za towar... temat tabu stare dewoty nie maja co robic tylko bzdurami sie zajmuja...

stały klient
@xxx

Witam i tu sie zgodze p.dorota nagminnie oszukuje klientow jak tylko mozna,nie bylo tu takich scen skąd ja wytrzasneli.Napewno sie utargi zmniejsza jak dalej bedzie taka osoba pracowala.BO ludzie niebeda kupowac.

klientka z Osowej - 2010-11-20 13:12:56 Wszelkie negatywne opinie dotyczące p. [usunięte przez moderatora] są całkowicie zgodne z prawdą, ktoś pownien się nimi zająć, zrobić tam porządek. Byłam świadkiem rozmowy tych dwóch pań, jak szkalowały panią [usunięte przez moderatora] przypuszczam, że chodzi o panią w blond włosach, ale nie tylko tą panią, bo padały też inne imiona. Padały epitety w postaci: ZGADZAM się wszystko jest prawda

klientka z Osowej

Wszelkie negatywne opinie dotyczące p. Grażynki i Justyny są całkowicie zgodne z prawdą, ktoś pownien się nimi zająć, zrobić tam porządek. Byłam świadkiem rozmowy tych dwóch pań, jak szkalowały panią Halinę, przypuszczam, że chodzi o panią w blond włosach, ale nie tylko tą panią, bo padały też inne imiona. Padały epitety w postaci: "stara kur*a", "musimy ją pogonić bardziej niech zapier*ala". Dziwię się, kto kogoś takiego dopuścił do stanowiska kierowniczego, takie osoby nadają się wyłącznie do sprzątania toalet publicznych. Również nie dziwię się innym paniom, które po krótkim czasie odchodzą z pracy. Ja na ich miejscu nie wytrzymałabym psychicznie. Podziwiam pozostały personel, który tam pracuje. Moja sąsiadka opowiadała mi, że widziała jak panie J. i G. wynoszą pełne siatki, zapewne z produktami ze sklepu. Jak mawia stare przysłowie kłamstwo i kradzież ma krótkie nogi. Liczę na to, że przyjdzie ktoś rozsądny kto przejmie nad p. Grażynką i Justyną władzę i doprowadzi je do należytego porządku. Według zasad moralności powinna zająć się tym Państwowa Inspekcja Pracy. Liczę na aprobatę ze strony innych internautów.

sss

jestem tego samego zdania popieram

sprawdzajcie paragony i wagi. nawet jak mam etykiety??? to nie maja prawa was oszukac.... chyba ze etykiet brak

iiiiiiiiiiiiiiiiiiihaha

sprawdzajcie paragony i wagi.

.....nnnnn....

P.[usunięte przez moderatora]to kierowniczka a jej prawa ręka to [usunięte przez moderatora] każą dziewczynom oszukiwac a same spijają śmietanke i wynoszą w soboty pełne siaty zakupów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne" Viando" - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne" Viando"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne" Viando" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakłady Mięsne" Viando"