Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Mm

To nie jest parodia to jest polityka firmy żeby tylko nie dawać umów na stałe

Powariowali w tej firmie??? Wróciła praca w normalnych godzinach, miały wrócić premie, a to co dziś dostałam na konto, to śmiech na sali. Czekam na pasek, wychodzi na to, że premii niet.

Seko

A kto ci nagadał bzdur o powrocie premii? Było wiadome od dawna że nie wrócą. Na co liczylaś? Przyzwyczaj się do zapieprzania za 1700 albo się zwolnij i idź gdzie indziej. Ja zostaję do końca września i spieprzam stąd, nie będę zapindalać za grosze na rybki prezesa

Czyli znowu 1 z przodu

AK

1700 zł?jak pracujemy na cały etat to powinno być 1920 zł

Sekoniedaleko
@AK

A może ktoś serio potwierdzić że jest wypłata i jaka wysokość?

Trol
@AK

A to musiałas być na L4 bo dziwnym trafem dostałam 2200. Dziwne prawda? Widać że obcięli premie ale nie że jej wcale nie ma

@Trol

nie byłam na L4 moja wypłata podobna i uważasz, że premie wróciły, jest niższa o około 400 zł niż przed pandemią

niebeksa

A Beksa nadal tam pracuje pod Anem? i beczy jak cos chce ???

Hmmmmm
@niebeksa

Jeśli nie wiesz czy ktoś pracuję w naszej firmie to mieszasz się w sprawy, które już Cię nie dotyczą.Czujesz że Jesteś lepszy/lepsza gdy się z kogoś naśmiewasz.To jest żałosne...

niebeksa
@Hmmmmm

tu nie ma naśmiewania tylko pytanie a określenie BEKSA istniało na długo przed moim przyjściem i odejściem z SEKOMIKSA.... ponawiam pytania...

@niebeksa

No a gdzie beksa pojdzie haha robi co jej każą masakra

Tosia

Chciałbym wrócić do firmy. Jakie są teraz zarobki? Powie ktoś coś?

Ona

Mam pytanie czym zajmuja się kobiety tam czy jest to coś ciężkiego czy raczej nie polecacie

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mazur

Witam, jestem ustawiaczem wtryskarek z 4letnim doświadczeniem, jest miejsce na stanowisko ustawiacza w waszej firmie???

Pracownica
@Mazur

Jest

Czy warto iść na dział Montażu, dlaczego? Jestem po technikum elektrycznym czy nadawałbym się na jakieś stanowisko?

Tina
@Gość

Nie warto. Traktują ludzi gorzej jak bezdomne psy. Dwie SS mają ludzi za nic. Ukraina ponad wszystko. Jak masz trochę więcej rozumu to lepiej poszukaj czegoś innego. Strzała ✌️

Xxx
@Gość

Nie warto na montażu jest najgorsza atmosfera jaka może być ponad to dziewczyny które tam rządzą to smarkule które drą(usunięte przez administratora)

On

Hej pytanie wymagane jest angielski dlaczego

Edward Nigma

Witam, pozdrawiam Pana W. z utrzymania ruchu. Czy byłby pan zainteresowany poprowadzeniem instalacji elektrycznej na budowie domu? Moglibyśmy się spotkać na dogadanie szczegółów i zobaczenie budowy. Pozdrawiam.

pomocny
@Edward Nigma

Zapytaj osobiście a nie nasze poważne forum zaśmiecasz

Pracownik :)
@Edward Nigma

Coś się stało bo chłopaki z utrzymania już nie chodzą tacy zadowoleni i zmotywowani??????

Olczix

Cześć. Jak wygląda sytuacja w firmie? Chciałabym się przyjąć do pracy ale są 3 zmiany.. Idzie sia jakoś dogadać czy nie bardzo??

Gosia

Hej, mam pytanie odnośnie chłopaków z qc. Dlaczego oni mogą siedzieć i nic nie robić, a my musimy stac na maszynach? Ciągle po godz. 18 leci u nich muzyka na cały głośnik, piją kawusie, jedzą przy stolach.. A gdy zwróci sie im uwagę to pyskują z tekstami 'trzeba było sie uczyć'. Chamscy gówniarze, którzy myślą że wszystko wiedzą, a jak sie ich o cos zapyta to nie wiedzą i mowia że to nie ich robota... Gdzie mozna to zgłosić?

Chłopcy z QC
@Gosia

Nigdzie nie można tego zgłosić. Rób co do Ciebie należy a nie nami się interesujesz to wszyscy będą zadowoleni. My się w Twoja robotę nie mieszamy, swoje robimy. Tak Ci to przeszkadza że na maszynie musisz stać? To zmień tę pracę inie marudź

Desperado

Czy wiadomo już cos kiedy nam wypłacom wczasy pod gruszą? Czy już mozna zapomniec....

Zostałem nowo przyjęty przepracowałem 4 dni. Idę do sanatorium na 5 dni czy mogę wziąć l4? Czy nie będzie mi się liczyć ze względu na to ze przepracowałem 4 dni umowa o prace na 3 miesiące czy ktoś wie co ? Czy nie brać l4 bo i tak nie wypłaca?

Pawel

Dlaczego? Kadry wiedziały ze ide do szpitala zostały poinformowane i chciałem zatrudnienie mieć później.. ale wyszło jak wyszło. I dlaczego ludzie z biura (na produkcji) się zwalniają i ciagle jest chaos... wkurza mnie to bo się Czepiają nas.. a maja sami bałagan o jejku :(((

Lepiej niż w Sejmie?

@prezes @hr Czy możemy pójść za przykładem polskiego rządu i dokonać podwyżki pensji 50-100%?

Edward Nigma

Utrzymanie Ruchu Pan W. Jest nie doceniany mimo swej rozległej wiedzy, wieloletniego doświadczenia, umiejętności, różnorodnych kursów i uprawnień. Mimo wszystko Pan W. jest ambitny, zdeterminowany mimo słabej stawki, braków narzędziowych i materiałowych. Pan W. jest miły, pomocny i zabawny. Szkoda że nie jest doceniany przez koreańczyków i kadry. Pozdrawiam E.N

Ktoś
@Edward Nigma

jak on nic nie robi tylko siedzi z kolegą na stołówce !

@Ktoś

Tak? z tego co słyszałem chłopaki mają pokaźną listę raportów i wszystko dokumentują. Pozdrawiam :)

BJ
@Edward Nigma

Zgadzam się!!! Pan W. jest bardzo cennym pracownikiem!!!

Pozdrawiam Wojtka z UR :*

@Ania

A kto to jest ?

Pati

Nie wiem co wy chcecie chłopak bardzo fajny pracowity z poczuciem humoru i napewno nie tylko Ania jest zainteresowana ,a wam żal poprostu bo nie o was piszą !!!!

Abc

Po przestoju wszyscy powinni chodzić w maseczkach

Hmmmmm
@Abc

Zaraz będzie przyjeżdżało pogotowie na zakład.Tego chcecie?

Wakacje w Australii

@HR fajnie by było dostać szybciej wypłatę bo aktualnie jestem w Australii (prezes polecał ;)) gdyż niestety założyli mi blokadę i nie wrócę jak nie zapłacę :(

Pelikan
@Wakacje w Australii

10.08 w poniedziałek więc wtedy się spodziewaj wypłaty. Kadrowe też na urlopie, więc niby kto ci ma wypłate zrobić wcześniej?

kadrowe
@Pelikan

kadrowe nie są na urlopie, tylko liczą wypłaty :) powinny być dzisiaj lub jutro rano :) pozdrawiamy

@kadrowe

Super!jakie fajne babeczki pracują u nas w biurze!

Wakacje w Australii
@kadrowe

Wypłata już przyszła! W idealnym momencie bo za sprzątanie po kangurach i myciu koali mam więcej kasy niż w Sekonixie po miesiącu pracy :D ADIOS Dla prezesa już leci worek na kije golfowe wypełniony kangurzym łajnem ;) TRZYMAJCIE SIĘ W TYM SEKONIXIE!

Optymista

Czy w nowym polskim 'elektryku' będą lampy od nas? czy prezio poza przechadzkami nad zalewem zadziałał w tej kwestii bo fabryka nowej polskiej fury ma byc przecież na śląsku może spekulacje o polu golfowym są przesadzone to nie bedzie pole golfowe a nowa hala na 'lampy' do Izery i wtedy pokażemy mobisowi gest kozakiewicza

Nick Heidfeld
@Optymista

większej bzdury nie czytałem. na twoim miejscu zmieniłbym nick z optymisty na głupka -.-

Prawdziwa Szamanka

Witam, czy mógłby ktoś cos zrobić z wielkimi prezesami z ckd? Oni ciągle maja przerwę, cały czas widac ich na jadalni, chodza tylko wszedzie i glupoty gadajom. Maja pewniw więcej wypłaty niz my a nic nie robią

Blablabla
@Prawdziwa Szamanka

Dokładnie! Kiedy byś nie poszła na jadalnie to oni tam są! Chodzą z kawusia w rączkach, zagadują do każdego (z nudów) i tylko sie śmieją! Dlaczego my musimy stac na maszynach, ciągle ktos nam patrzy na ręce, a oni nic nie robią? I do tego większe wypłaty mają. Dziewczyny, chyba pora zmienić pracę, bo jak odbytu lizać nie chcesz to dalej bedziemy tylko zwykłymi robotnikami za 1500zl miesięcznie

lol
@Blablabla

(usunięte przez administratora)Jak komuś nie pasuje praca na swoim dziale to gdzie problem zmienić go. Są teraz zatrudnienia to i zezwolą na to XD

Kari
@Prawdziwa Szamanka

Nie tylko u was...u nas w Nifco jest pełno biurowych, którzy tylko chodzą na faje i kawę.. zwłaszcza z jakości na czele z szefem. Tragedia

Sonia
@Kari

Hej ile dostaliscie premi na wakacje?

Zaciekawiona
@Sonia

Hej, były w ogóle jakieś przelewy?

Led
@Zaciekawiona

Hej!w tamtym roku kasę za wczasy pod gruszą były w październiku

@Sonia

W tamtym roku było 500 zł ale w tym to nie wiadomo czy nie będzie mniej przez koronawirusa

@Zaciekawiona

Hej!żeby dostać kasę za wczasy pod gruszą trzeba wypisać wniosek.To podstawą do otrzymania pieniędzy.Narazie nie było wniosków więc nie będzie kasy...

Lol
@Pracownik Sekonixa

Na Wielkanoc też wnioskow nie było a kasa przyszła. Więc się uspokój

@Lol

Wysokość wczasów pod gruszą jest różna w zależności od dochodów w rodzinie a wysokość dodatków na święta taka sama dla nas wszystkich

XXX

Praca w sekonixie jest jak mastrubacja niby przyjemne ale wstyd się przyznać

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 20 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 357 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 71
    44-240 Żory

Sekonix Poland Sp. z o.o.