Sekonix Poland Sp. z o.o.
counter
2 336 2314 5 1
Blondyna smt

Blondyna z smt która została liderką(usunięte przez administratora). Uważaj z kim rozmawiasz i przy kim rozmawiasz, bo inny dział ma z Ciebie niezłą polewkę.

Tak26Nie15
ledy

to SKANDAL to co widziałam w tym tygodniu na nocnej zmianie nie wierzę normalnie to co robicie i dlaczego to robicie wy jesteście jakość jak tak możecie specjalnie robić NG nakryłam narazie 3 osoby, które to robią jeszcze raz takie coś idę znów z tym wyżej tak nie można ! Czy sa osoby, które to jeszcze widziały proszę o głos w tej sprawie.

Tak51Nie12
Iwona

Witam, dostałam propozycje pracy na kontroli jakości, można prosić o jakieś informacje na jakie zarobki mogę liczyć, jak wygląda praca i czy jest ciężka?

Tak6Nie7
Zakończmyto

Kto jest za tym żeby zmiana pawła dostała wypowiedzenia prosze o lajkowanie tego postu i zostawienie jakiejś mądrej wypowiedzi Zobaczymy czy może jak to zobaczą shift liderzy i liderzy to przejrzą na oczy

Tak44Nie20
Hej Nowy wpis

Powie mi ktoś dlaczego działy techniczne są tak biedne w materiał i narzędzia chodziłem po całej firmie i nikt nic nie miał. Żenada....

Tak1Nie
Nowy Nowy wpis

Czy ktoś mi powie co robi firma sprzątająca, wiecznie siedzia na jadalni pija kawe jedza ciastka a papieru ,ręczników i mydła brak ...jakaś porażka

Tak6Nie
Kumaty Nowy wpis
@Nowy

Taaaa i kiedy chcesz dbać o dezynfekcję ale w toaletach dajesz mydłopodobną pianę która znika zaraz po nałożeniu na ręce a drzesz mordę po pracownikach którzy nie mają maseczek ????

Tak4Nie
Iwona

Tak6Nie7
Marti
@Iwona

Polecam pracę na jakości Mili ludzie, przyjaźni i zawsze można się dogadać Praca sama w sobie nie jest ciężka ale musisz mieć trochę wiedzy ale wszystko jest do wyuczenia Pozdrawiam cieplutko

Tak8Nie10
Braun
@Iwona

Nie polecam jakosci wojny miedzy zmianami.... pidkladanie sobie swini i robienie NG przez jakosc co jedna to lepsza

Tak14Nie8
Szamanka
@Iwona

Oni to mają raj na ziemi, nic nie robią, czepiają się nas o wszystko, straszą a same nic nie umieją.

Tak18Nie5
Szamanka
@Szamanka

Najbardziej denerwująca jest zmiana od P. Te baby to jakias porażka, wulgarne, widzę jak się patrzą na każdego z pogardą i do tego robią te NG.. Współczuję naprawdę takich 'koleżanek' które kłody pod nogi podkładają...

Tak20Nie4
Braun

Dokladnie!

Tak20Nie
MartynaF
@Marti

Jaką wiedzę? Co oni wiedzą? Co potrafią? Nie mają zainteresowań, nie chcą rozumieć tego co robią.

Tak14Nie4
Hhhh
@MartynaF

Ale z was dzieci wy jesteście w pracy czy w przedszkolu płaczki?

Tak5Nie6
Led
@Iwona

Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.W pracy na kontroli jakości na początku jest dużo do nauczenia się ale można to ogarnąć.Liczy się Twoje pozytywne nastawienie i chęci do nauki oraz pracy.(Mam doświadczenie na 3 zakładach pracy jako kontrola jakości) Pozdrawiam

Tak1Nie1
A
@Iwona

Ciężka??? A to mnieś pan rozbawił haha

Tak2Nie3
aneta
@Iwona

uwazać na niektóre dziewczyny sciemniaja kabluja liderowi nieprawde aby cie zwolnił nie polecam jakości a głownie chodzi o zmiane gdzie jest Pan liderem a inne zmiany dziewczyna co sa liderkami sa super

Tak14Nie5
pracownica
@Szamanka

popieram te dziewczyny to porazka kabluja byle co aby lider nie przedłużyl umowy i tylko zwolni juz tak 3 osoby poleciały bo dziewczyna sie nie podobała ich praca bo byłu uczciwe nie podkładały ng a one to robiły powinny dawno wyleciec z tej firmy głownie A.M.E.O te 4 osoby

Tak16Nie9
Ewa
@Braun

one to maja we krwi podkladanie Ng specjalnie myśla ze premie dostana

Tak16Nie1
@pracownica

Najgorsza to ta co sie tak panoszy jak ksiezniczka wielce zastepczyni pana P Kazdego obserwuje i kabluje do lidera sama jestem swiadkiem bo przy mnie stala i mowila na swoja kolezanke ze zmiany (usunięte przez administratora) O tej co na dół poszla nie bede nawet wspominac a słyszalam ze nawet tam ng potrafi zostawiać

Tak21Nie7
@Pracownik

M i O tak samo Zwolnić calą tą zmiane i bedzie swiety spokoj

Tak16Nie12
Wiktoria B
@aneta

Slhszalam że na tej imprezie co mieli w piatek to wszystkie dziewczyny sie razem pogodziły i zaczely trzymac razem niemozliwe zeby na siebie kablowały

Tak5Nie6
An
@Wiktoria B

I tak zmiana P bedzie najgorszą zmiana w calym seko Przykro mi

Tak12Nie8
Jjj

Montaz przynajmniej ma ten rozum :) I przynajmniej nie udajemy ze cos potrafimy

Tak3Nie5
Hhh
@Jjj

Co ma montaż ? Bo na pewno nie rozum :)

Tak16Nie
...
@Marti

Nie słuchaj Marty. Wszechstronnie uzdolniona, na wszystko ma odpowiedź i jeden z najdłuższych języków na jakości. Udaje miła a za plecami nóż wbija. Wredna soba.

Tak22Nie6
Anna
@...

bo ona jest wazna nie wiecie zastepczyni musi byc ważna i sie panoszyc i kablowac byle co by mieć premie najwieksza od lidera a ma 100zł premi za ocene pracownika jak to kazy powinien miec 70zł a nie ze ona wyjatkiem (usunięte przez administratora)

Tak17Nie3
Ewa
@...

a jak tylko lider idzie po hali to udaje że pracuje a tak to nic nie robi tylko rozmawia z dziewczyna z projektorów i obgaduje bo nie ma co robic to musi sobie Pani m ksiezniczka pogadac

Tak18Nie3
Justyna
@Szamanka

bo ta zmiana to pseudo pączusie je nazwali ładnie podoba mi się a więc pączusie weżcie sie za prace a nie za obrabianie (usunięte przez administratora) innym i robienie NG