Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Rozżalona

Zarząd Sekonixu jak zwykle zaspał. W porównaniu ze wszystkimi firmami w Żorach, również koreańskimi mamy najniższe premie. Tam dostają po kilka tysięcy złotych bonusów uznaniowych, losowania nagród na imprezach firmowych, trzynaste wypłaty, a w Sekonix nikt nawet dziękuję pracownikom nie powiedział. Szanowny Zarządzie, może czas w końcu otworzyć oczy i przestać okłamywać pracowników, że mamy tak samo jak w innych firmach w Żorach. Zbędnych Koreańczykow coraz więcej, a efektów brak. W tym wyjątkowym czasie roku, gdy inni cieszą się z hojności trzynastek, uznaniowych bonusów i nagród losowanych na firmowych imprezach, my zastanawiamy się, czy przypadkiem nasz firmowy Mikołaj nie zgubił drogi do Sekonixu. Mimo wszystko życzymy Wam, Drogi Zarządzie, wesołych świąt pełnych magii i cudów finansowych – może w nowym roku zaczniecie odkrywać nowe źródła premii dla pracowników, a nie tylko dla kierownictwa i zarządu.

Biedra
@Rozżalona

To jest zakład porażka!! (usunięte przez administratora) i nic więcej brak szacunku dla ludzi robić za darmo Ukraina zadzi.! Polak chce pracować to nie Ukraina a oni mają wy... Na to buble czy nie buble ktoś inny odbija ich robią co chcą! Macie Ukrainę

Nowa

Witam mkz a wiedzieć jaka płaca jest na montażu zastanawiam się nad złożeniem cv?

Zzzzzzz
@Witold

Premia, której nie ma...... z tego co wiem inni też nie dostają. Masz dodatek za dojazdy jeśli nie jesteś z Żor, i za brak l4. Tyle !!

Xss

Witam na jaką stawkę można liczyć na początek na produkcji ?

Xyz

Najnizsza krajowa i premia frekwencyjna + dojazdowa

Polecam dział księgowości, jeśli pojawią się jakieś ogłoszenia (a pojawiają się rzadko ze względu na wyjątkowe osoby tam pracujące) - wyjątkowa atmosfera jak na całą firmę plus niezwykle urokliwe damy. :)

Z kim najlepiej pracuje się w tym dziale i kto odpowiada za ewentualne wdrożenie nowych osób? Czy w dziale tym pracują same kobiety?

Lila

Manager Produkcji ma taki stres tam? Zdziwiło mnie, że jednym z wymogów jest odporność na stres w (usunięte przez administratora) Pierwszy raz widzę takie coś. Zastanawiam się, z czego to może wynikać, że w (usunięte przez administratora) taka nerwówka ma byc i mówią o tym aż w ofercie.

mloda Nowy wpis
@Lila

Oczywiście ze nie ma, przecież widać jak wszyscy chodzą zadowoleni i uśmiechnięci. Generalnie w ogóle w firmie jest super spoko i na luzie także trochę w ogłoszeniu wydaje mi się ze przesadzili. Praca fajna lekka i przyjemna czy to patrząc na biura kierowników czy pracowników. Jak najbardziej polecam firmę bo robi się niewiele tyle żeby odbić się na wejściu i wyjściu i już, 8 godzinek i spokojne życie.

stara Nowy wpis
@mloda

Wszyscy uśmiechnięci? Chyba tylko ci co zarabiają nie wiadomo ile za nic. ci co faktycznie pracują nie dostają odpowiedniego wynagrodzenia

Rozżalona

Natalia @
@Rozżalona

Koleżanko masz rację! Jak co roku nasz zakład mówiąc delikatnie po prostu nas olał. Jest to trochę przykre. Bo słyszy się gdzieś po innych zakładach o premiach świątecznych o trzynastej pensji o imprezach wigilijnych. U nas jest jakoś tak smutno. Pracujemy cały rok na zyski naszego pracodawcy a w ramach podziękowania nie było nic ! Wigilijka zrobiona tylko dla biura ? Dlaczego? My zwykli pracownicy nie zasługujemy na taki gest z waszej strony?? Jakiś ochłap na pocieszenie w kwocie 500 zł ??? Tym bardziej że nie mamy żadnych premii uznaniowych,dostajemy najniższą krajową social tylko tyle ile jest na pracownika nic ponad to. Czy oczekujemy jakiś cudów?pewnie nie! Drobne gesty! Nawet tego nie ma z waszej strony. Pierwszy raz pracuje w zakładzie gdzie biuro zamknęło się na pracownika toż to nie do pomyślenia. Jeśli chce coś załatwić zapytać pan w biurze muszę iść z moim kierownikiem.

Zniesmaczona
@Natalia @

Dokładnie ja mówisz. W zeszłym roku była impre,a dl wszystkich i premii świąteczne 500. W tym roku na prezie zaoszczędzili, bo biurowi są lepsi niż my i premii 500. HR to jakaś kpina!!! Te kobiety się na niczym nie znają... Pytając o ubezpieczenie w zeszłym roku usłyszałam , że nie wiem, zapytam... Teraz rozsyłają jakieś maile o ubezpieczeniu, ale jak chcesz o coś zapytać to nie zapytasz, bo biuro zamknięte. Dramat

wnerwiony
@Rozżalona

W firmie widać napiętą atmosferę , dyrektor nie panuje nad niczym ,jedyna jego bronią są krzyki na pracowników ,nie panuje nad emocjami .Brak jakichkolwiek nagród za ciężka prace w weekendy ,polskie święta ,zostawanie na nadgodzinach. W Sekonix nigdy nie będzie dobrze jak będzie rządziła niekompetentna osoba jaką jest Pan Dyrektor.

@wnerwiony

Ale to jaki powód tych nerwów by miał być? Chodzi o to, że w automotivie zrobiło się "krótko", bo ludzie mniej aut kupują? Teraz chyba nie ma ogłoszeń na produkcję, ale te ostatnie to mnie zdziwiło, że pracownik sam kontroluje jakość. Ile się zarabia jako taki 2w1?

Biedra Nowy wpis

Amanda Nowy wpis

Firma szuka kontrolerów jakości i powiem, że mnie zachęca, bo nie trzeba mieć doświadczenia w branży automotive, a poza tym są benefity. Ale pierwszy raz się spotykam, że obiecują 3 razy do roku wypłaty z ZFŚS! U mojej mamy z zakładowego funduszu były wyjazdy na wycieczki i Mikołaj w grudniu. Nikt nie dawał pracownikom tych pieniędzy :) Ile zł wpada Wam jednorazowo w ramach ZFŚS?

?

Tzn?

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Śmiało mogę stwierdzić że ta firma to jakaś pomyłka już nie wspomnę od dziale smt na którym miałem „zaszczyt” pracować. Samowolka, każdy robi co chce, ludzie kierujący tym działem mają wszystko gdzieś, zero pomocy zero profesjonalizmu zero doświadczenia w kierowaniu działem i ludźmi. Nie polecam. Z daleka od takich firm.

Asystentka w dziale kontrolingu finansowego skoro wymagają szkoły wyższej w ogłoszeniu i w ogóle to jest ogólnie jakieś stanowisko z perspektywą na przyszłość? Mam na myśli awans, bo jakoś w ofercie się nie rozpisują na ten temat oczywiście. A jest taka możliwość realnie dla pani na takim stanowisku czy raczej przyslowiowe podawanie kawy?

A czy w ogłoszeniu jest o podawaniu kawy? Trzeba czytać ze zrozumieniem ????

Xss

Witam na jaką stawkę można liczyć na początek na produkcji ?

Najniższą krajową

Ryszard
@:(

Słabo. Dobrze że od stycznia wzrosła to jest kilka zł więcej ;) A tak sero to są jakieś dodatki? Mam na myśli benefity albo premie? Coś co choć trochę zmotywuje ludzi?

gra
@Xss

plus system premiowy, nie jest to najniższa krajowa :)

Adrian
@gra

O, to już lepiej. A napiszesz jak funkcjonuje ten system premiowy - od czego jest uzależniony i ile można dodatkowo zyskać? Nie pogniewałbym się też za informację dot. podstawy, czy faktycznie jest to najniższa krajowa czy jednak np. te kilka stów więcej?

HR
@Adrian

Najniższa krajowa brutto cztery sta frekwencyjnej i tyle

y
@HR

Kto ma 400?

Izabela
@y

Czemu pytasz, jakbyś Ty gołą minimalną dostawał? Chociaż, jeżeli ta premia jest frekwencyjna, to faktycznie można jej nie mieć wcale. Co miesiąc L-4 na jeden dzień i już pewnie przepada...

Ja nie
@Izabela

Ja nie dostaję 400 zł, jestem ciekawa kto tyle ma i co mogę zrobić żeby też mieć :D

...
@Ja nie

Kiedyś było po 400. W ogóle kiedyś zarobki były lepsze, przed pandemią.

Grażyna
@...

Ale 400 frekwencyjne czy dodatek świąteczny? Czy teraz firma oferuje cos takiego jak dodatek frekwencyjny? Widze burzliwa dyskusje na ten temat i nie wiem dalej czy każdy ją dostaje czy może zależy od umowy ?

Xyz

Najnizsza krajowa i premia frekwencyjna + dojazdowa

byla
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Co w tej firmie się dzieje ? Ta firma to (usunięte przez administratora)zupełne !!! , pracownicy z Ukrainy oraz Filipin są ważniejsi od Polaków. Najniższa krajowa i zero szansy na awans. Odradzam wszystkim którzy myślą by złożyć tam swoje CV.

Nie da rady zatrudnić się jako Ustawiacz maszyn wtryskowych - do przyuczenia już? Bo tam pokazuje w ogłoszeniu, że kilkanaście dni temu wygasło, ale czy to oznacza, że już kogoś mają? Jestem po zawodówce i mega by mi się przydała taka praca. Ogólnie to po jakim czasie się pracuje samodzielnie?

Zielsko

Działa tam jeszcze lakiernia ?

Ooo

Ustawiacz maszyn wtryskowych - do przyuczenia ile zarabia łącznie ze wszystkim? 4 dni temu było ogłoszenie, ale nie pisali o tym, jak płacą. A tu ktoś narzekał na te premie widzę, ale stawek konkretnych nie podał, nadal nie wiem, czego się w sumie spodziewać.

S. Zainteresowana

Witam, od 2 miesięcy pracuje na produkcji I czasem na hali smt. Za bardzo nie chce pytać, żeby nie wyjść na sepa, ale czy na święta będą jakieś bony, premie czy w ogóle coś dadzą? Warto się nastawić?

@S. Zainteresowana

Hej :) Ja niestety nie znam odpowiedzi na twoje pytanie, ale liczę, że ktoś z pracowników pomoże i podpowie, jak sprawa z tymi bonami czy premiami wygląda :) Co do tego sępa - chyba każdego by to ciekawiło, normalna sprawa ;) Mogłabyś dac znac, jak wrażenia po tych dwóch miesiącach? Dobrze się pracuje, wynagrodzenie jest ok? Atmosfera jak wygląda? Dopiero się przeprowadziłam w okolice firmy, i nie wiedziałam, że na produkcji również pracują kobiety, więc jak ruszy jakiś nabór to bym chętnie się zgłosiła do pracy.

MN

Jakie 300? W zeszłym roku na Boże Narodzenie było 450 ! Wiec chyba mniej nie może być

MN

Co za bzdury piszesz w zeszłym roku było 450 Na Wielkanoc 300 Trochę mało Ale nie ma co liczyć na więcej Ten zakład raczej nie skory do dawania:(

Mirka
@MN

A kiedy macie otrzymać te pieniądze na święta? Czy już może dostaliście? Bo ciekawa jestem, w jakiej wysokości w końcu ten dodatek. Poza tym, możecie też liczyć na jakieś paczki (ze słodyczami) dla swoich dzieci, czy pieniądze to wszystko? Często firmy dają takie upominki świąteczne oprócz kasy

Natalia

Czy będzie w tym roku jakaś impreza wigilijna? Wszystkie zakłady już po albo w trakcie a tu jakaś cisza W poprzednim zakładzie pracodawca organizował spotkanie wigilijne co roku . Fajnie by było zakończyć ten rok właśnie w taki sposób.

Zainteresowana

Witam, jakie są dodatki gwarantowane dla pracowników? Płacąa podstaw. I co jeszcze? Premia świąteczna? Paczki dla dziecka ? Jakieś ubezpieczenia? Karta multisport ? Zastanawiam się na 3 firmami z tego regionu. Pozdrawiam

@Zainteresowana

Hej a wiadomo czy to będzie zależne od stanowiska? które reflektujesz? Ja myślę nad ta oferta dla wydawcy magazynowego, niby jest cos napisane o bogatym pakiecie świadczeń socjalnych ale o paczkach czy tez bonach niczego nie widzę. Niby jest dofinansowanie do tej karty sportowej, ciekawe ile? Mnie to dofinansowanie do dojazdów tez interesuje. Wiecie o jakich odległościach mowa i jak się to liczy?

Willy

Jak atmosfera taka dobra to pewnie z przyjemnością chodziłeś do pracy. Tylko czemu jesteś już były? Czytałem że kasa słaba minimalna i premie. Teraz to sie poprawiło i można lepiej zarobić? Wiesz coś?

@Willy

@Willy - zmiana miejsca zamieszkania była głównym powodem, niestety zbyt daleko by dojeżdżać do Żor. Utrzymuję kontakty z byłą ekipą, ale rozmawiamy o życiu, nie o pracy, sam też nie podpytuję. :)

Rozumiem. No ale jak tam pracowałeś to znałeś warunki. Mnie interesuje czy były benefity do wypłaty. Miałeś dodatki z socjala? Bo to zawsze jest na plus przynajmniej dla mnie.

Ciekawa

A w jakim dziale pracowałeś, zdradzisz?

Odyn

Zauważyłem ogłoszenie na stanowisko magazyniera w firmie sekonix, czy może ktoś mi powiedzieć, na jaką stawkę można liczyć na początku oraz w późniejszym czasie?

Znalazłem ogłoszenie sprzed roku, w którym szukali pracownika produkcji, chciałem o nie dopytać w razie gdyby znów się pojawiło :) Podobno są 3 zmiany, mogę zapytać w jakich godzinach i czy w grę wchodzą także nocki? Są dodatkowo płatne jeśli tak? Umowa o pracę widzę, że jest, a jakie wynagrodzenie, mniej więcej? Na plus? :)

Gdyby ta firma miała samych takich pracowników jak p. Julia z działu Sprzedaży, nikt by z niej nie odchodził... kobieta rakieta...

Żaklina

Hej :) Mam zamiar podesłać cv do was do firmy na produkcję, ale po tej opinii, że ludzie odchodza, to już nie wiem, co mam robić. Napiszesz czemu rezygnują z pracy tutaj? To jakieś poważne powody?

Pracownik miesiąca

Absolutnie nie można się z tą opinią zgodzić. Pani Julia to chodząca legenda tej firmy, zawsze bardzo pomocna, profesjonalna i uśmiechnięta.

Ciekawa

Jak dostać tu więcej kasy, co trzeba zrobić?

Anula

Oprócz tej negatywnej atmosfery w zespole jak inne kwestie? Coś jeszcze masz na myśli, niepolecajac firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 20 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 357 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 71
    44-240 Żory

Sekonix Poland Sp. z o.o.