Sekonix Poland Sp. z o.o.
3 158 1338 5 1
ZjaranyPet Nowy wpis

Niech ktoś w końcu zwolni Kamila A. Z ict. Jest beznadziejny.

TakNie4
Monika
Nazwa działu: Montaż

wiadomo już cos na temat imprezy świątecznej? rok temu bylo fajnie :) :) :) :)

@Monika

A jakieś 1000 na święta?

Ledy
@...

Jaki 1000haha haha Jak będzie 300 to będzie dobrze,firmę na nic nie stać ,nie myśli wogole o pracownikach i ich rodzinach. Zero paczek dla dzieci, bonów do kina ,nic nic ...jak pracuje nigdy nic nie było dla rodzin nie to co w innych firmach, paczki na święta,na mikołaja , bony do kina . Firma myśli tylko o koreancach a nie o pracownikach.

Tak5Nie2
Basia
@Ledy

dostajesz co roku ponad 1000,00 zł z ZFŚS to kup dzieciom paczki :) karty Multisport z tego co wiem też firma w połowie finansuje :) masz jakieś dziwne dane

:-)
@Basia

Multisport jest w każdej firmie, żadna nowość. ZFŚS idzie na wczasy pod gruszą,premie na Wielkanoc i na Boże Narodzenie. To jest w każdej firmie.Taka jest prawda . Sekonix nic specjalnego nie proponuje pracownikom, robią ankiety gdzie są pytania o rodzinę i nic mimo wszystko się nie zmienia .

Ania Nowy wpis
@Monika

To było rok temu a w tym roku nic nie będzie

OK Nowy wpis
@Ledy

masz 500+?pracownicy nie mający dzieci nic nie mają a to z naszych podatków masz tą zapomogę!

Ania Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Ict, smt i injection to najlepsze ekipy polecam

XDDD
Nazwa działu: Produkcja

Widze ze dalej w tej girmie pracuja chamy i prostacy i nic sie nie zmienilo dobrze ze odszedlem z tamtad bo bym zwarjowal do konca z nimi

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Nazwa działu: Produkcja

Jak dla mnie tocwywalcze to co mi sa winni i automatycznie zaraz po tym sie zwalniam bo nie beda ze mnie robic jakiegos glupka a to moja pierwsza praca i myslalem ze bedzie to porzadna firma ale jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz i ja sie przekonalem

Jan
@VenoX

a to ty jak sierota przeciąłeś sobie paluszek? i o to cała ta afera? pamiętam, troszkę krwi, a ty mdlałeś jak baba !!!

pracownica
@VenoX

pierwsza praca i po 4 dniach chorobowe - fajnie zaczynasz ! strach dopuszczać cię do pracy ! dla moje bezpieczeństwa i innych pracowników - zwolnij się !!!

Twoja stara
@pracownica

Ogarnij sie ,bo kazdrmu moze zdarzyc sie wypadek .. troszke kwrwi i 13 szwow ? Ogarnijcie sie ludzie .. dobrze ze odeszlam bo patologia coraz wieksza na tej firmie .. lizodupy i inne typy

Tak4Nie1
;/

Zarobki porazka 1700zl na miesiąc, praca ciężka, na Ledach to się zesrasz. Koreance łażą I tylko się ryja jak zapierdzielasz , wszystkiego się czepiają nic im wiecznie nie pasuje . Nie polecam firmy!

Tak12Nie
Sss
Nazwa działu: Produkcja

Ta firma to kpina na ledach ludzie sie boją bo koreancy krzyczą po nich chodza pod wpływem alkoholu masakra trza cos z tym zrobic ludzie tak nie może byc!!!

Tak14Nie
karola
@Sss

Znowu kontrola będzie

Anka
@karola

na Ledach nie przedłużają dziewczyna umowy jeśli była na l4 Nie polecam tego działu lepiej isc na jakość!!!

Nazwa działu: Produkcja

Wiecie co byłem na L4 5 tygodni bo miałem wypadek przy pracy (l4 wypadkowe czyli płatne !) i gdy przychodzę do biura się zapytać dlaczego dostałem wypłatę mniejszą niż najniższa krajowa to mi odpowiedzieli ze l4 nie było płatne i ze nie otrzymam reszty wynagrodzenia za październik ze względu na to że 5 tygodni mnie nie było w pracy a jeszcze muszę załatwić papiery związane z odszkodowanie i tego też nie da się u nich załatwić. Nie wiem jak inni ale ja powoli opuszczam tą firmę .

Ha

Sami cie wyrabia za te l4

Ja
@VenoX

Sprawę bym oddał do sądu pracy

Tak8Nie
@Ha

Spokojnie ja o tym wiem ale nie wiedza ze ja im moge pogorszyc reputacje na tyle ze nie beda mieli innego wyjscia jak oddac mi kase

@Ja

Spoko PIP tez do nich zajrzy

@VenoX

miałam tak samo ale sprawę załatwiłam wyżej, nc nie straciłam a wywalczyłam pieniądze za L4 i mi wypłacili

@VenoX

do dokumentów pasek z wypłaty i L4 i zapłacą od razu jak sprawę skierujesz tam gdzie trzeba

@VenoX

widac, że moja sprawa ich nie nauczyła jeszcze dalej robia tak z ludzmi za L4 więc nie dac sie ja wywalczyłam trzeba byc twardym i walczyc o swoje i ich (usunięte przez administratora) za przeproszeniem kilka spraw takich było to jak bedzie wiecej może w koncu sie naucza czegoś

Anna
Nazwa działu: Finanse
@VenoX

Polecam moją ciocię Joanna Koczaj-Dyrda, radca prawny, telefon: + 48 662 059 239 E-mail: joanna.koczaj@gmail.com

Tak11Nie
ciekawska
@VenoX

o czym ty piszesz? miałeś załatwić jeden, prosty dokument od lekarza aby dziewczyny miały podstawę do wypłacenia ci całego chorobowego - ale ta jedna, prosta sprawa cię pokonała :) ogarnij się

Tak1Nie1
Ola

Lubię Żur A wy ???

;))*

Podoba mi się teamleder z jakości, wolny jest ?

Tak2Nie8
ciekawska

ciacho :) ale pewnie zajęty :(

@ciekawska

mega ciasteczko. Czy ktoś wie czy zajety czy nie ?

TakNie5
Paulla
@;))*

A mi się podoba ten chłopaczek z UR mały ale pracowity :)

Tak4Nie2
@;))*

Gorąco mi jak go widzę takie ciacho ;)) wolny jest ??

Spięty

zajety przez Pati z montazu

;-D

Hahaha, chciałaby

Zajety

@;)

Wolny czy zajety ? Ma fb albo jakiś kontakt z nim to napisze

TakNie4
Ewa
@...

@... O takich sprawach nie powinniście pisać na forum, gdzie każdy chce uzyskać jakąś merytoryczną informację. Sekonix robi spotkania integracyjne?

Tak2Nie2

Szpetny

Tak8Nie
Karolina
Nazwa działu: Produkcja

Może złóżmy wszyscy wypowiedzenia to się cos zmieni nie beda mieli ludzi do pracy jak nie szanuja pracowników

Tak11Nie1
@Karolina

Już nie mają ludzi A najlepszych zwalniają

Tak9Nie
Ada
@Karolina

Ale chyba ktoś w tej firmie jest kto broni pracowników ......

@Ada

Że kto niby (usunięte przez administratora)

@;)

Każdy patrz na swój tyłek

;/

Kto pracuję w sekonixie ten w cyrku śmiać się nie będzie porażka

Młoda

A co powiecie na temat Kamila P. który odbija narzeczone dzięki swojej posadzie ????????????

Młody
@Młoda

Mi to nawet narzeczonego odbił...

Zawiedziony
@Młoda

Szkoda, że zajęty, sam bym go poderwał :(

Stara
@Młoda

@Młoda , doskonale wiemy kim jesteś . Przynajmniej miałbyś trochę odwagi i się przedstawił .

Patrol
Nazwa działu: Produkcja

Witam wszystkich są jeszcze przyjecia i na jakie pieniądze mogę liczyć netto?

Ha
@Patrol

Nie ma przyjac zwalniają ludzi (usunięte przez administratora)

2200 netto

@Patrol

nie ma przyjęć zwolnienia są

Opinia

Firma schodzi na psy, podziwiam was ze jeszcze tu pracujecie, pomiatają, nie mają do was szacunku a wy jak ich kukiełki, i jeszcze płacą tak marne pieniądze, w kazdej firmie dookoła płacą więcej i przynajmniej szanują opinie i sugestie pracowników. Ludzie, nie pozwalajcie sobie tak, szkoda czasu

Tak16Nie1
OK
@Opinia

To prawda że niektóre firmy oferują lepsze pieniądze ale nie ma do nich przyjęć i pracuje się w nich we wszystkie weekendy.Szacunek i opinia pracowników w tych firmach też się nie liczy.Piszesz bajki?

Kulawy johny
@OK

Sa przyjecia do innych firm .. tylko jie chce wam (usunięte przez administratora) ruszyc .

Kulawy johny
Nazwa działu: Produkcja

Z jakiej racji pracownik który mial wypadek w pracy dostaje 850 zł wypłaty skoro l4 było 100% płatne? Chyba coś tu nie gra .. Firma schodzi na psy ..

...

Hej jak wyglada sytuacja z l4 to prawda, ze nie przedłużają umów jeśli pracownik pójdzie na l4 bądź dostaje wypowiedzenie ?

@...

Tak bo teraz już nie ma Agi I nie ma kto o nas walczyć. Wszystko dzięki Karolinie I Monice .

Tak9Nie10
Max
@;)

Wielka szkoda że zwalniają dobrych pracowników a takich jak (usunięte przez administratora) z deficytem intelektualnym ( jeśli jesteś pracownikiem ) zostawiają.

Tak7Nie
XxX
@;)

Jak słucham tego głupiego pierdolenia typu "brakuje Agnieszki" "wszystko przez Monikę i Karolinę" itp. To aż nie wierzę co czytam... Jaki wpływ na takim stanowisku mogą mieć na ustalanie norm produkcyjnych? Jaki wpływ mają na redukcję etatów bo najniższa krajowa idzie do góry? Macie biuro obok siebie... Ślepi że nie widzicie co się dzieje na zakładzie?

xxx

ludzie sami odchodzą wypowiedzenia dają bo jest coraz gorzej zamiast lepiej

Tak14Nie
ruda
@xxx

Jakaś masakra się dzieje Brakuje Agnieszki

Tak6Nie6
Alien222
Nazwa działu: Produkcja

Witam czy są przyjęcia na stanowisko pracownik produkcji? Jakie opinie ? Praca w weekendy?

Tak1Nie5
xxx
@Alien222

nie ma przyjęć

Sos
Nazwa działu: Produkcja

Wymieniać by tu można wiele imion ,ale prawda jest taka że(usunięte przez administratora)dużo mówią o ludziach źle, oceniają ich. A najbardziej nie mogę patrzeć na to jak się z ludzi smieja, ich wyższość ,którą tak się obnoszą razi prawie wszystkich. Uważają się za kogoś lepszego ,ale prawda jest taka ,że to co sobą prezentują zmusiło właśnie innych do wypowiedzenia się ni ich temat

Tak14Nie5
Kaja
@Sos

Masz rację, chodzą po hali i se myślą jak guwno w trawie ludzi poniżają i nie tylko one.

Tak5Nie4
matkastiflera
@Sos

Wypowiedź na poziomie dziecka, które miało problem ze skończeniem podstawówki albo w ogóle jej nie skończyło. Wróć do książek.

Ktos
@Sos

W końcu ktoś,zaczął pisać na ich temat niech się cała firma o nich dowie,cała prawdę,że są bezczelne,aroganckie,kłamią i tylko one liczą się w tej firmie. Kto od miecza wojuje ten od miecza ginie. Prawda o nich i tak wyjdzie jakie są na prawdę...

Tak5Nie2
@matkastiflera

Ten co nic nie pisze ten się nie myli.Ty sie nigdy nie pomyliłaś,pewnie jesteś ideałem.I piszesz jak polonista hihihihi

Pracownik1234
@Sos

Co za pierdoły wypisujesz!Nie słyszałamy żeby te laski z kogokolwiek się śmialy ani kogoś oczeniały.To Ty je oczerniasz i klamiesz!!!!!!!!!!!!!!!!!nie mam też wrażenia żeby okazywały jakąś wyższość....

Tak4Nie3
***
@Ktos

Dziewczyny miały dobrą nauczycielkę hehe i jak widać były pilnymi uczennicami. Brawo dziewczyny tak trzymać a jak komuś nie pasuje niech zmieni robotę.

Tak3Nie1
@***

Widać jak wchodzisz im w cztery litery hihihi

Tak4Nie1
@Pracownik1234

Nie umiesz nawet odpisać poprawnie,wiec nie pisz z bykami,albo weź się na ucz pisać.Pewnie stoisz po ich stronie,ale to nie ważne.Lizusów i uprzejmie do noszę nie lubię,a ty rób jak chcesz twoje życie twoja sprawa.

Bleee
@***

Nikt nie musiał ich uczyć one były takie zawsze tylko nie zawsze sie z tym wychylaly. Teraz są miłe bo ludzie na ich temat piszą A za chwilę znowu pokorza jakie są. Ludzi zawsze obgadywaly i miały się za lepsze. We dwie są cwane. Monika szuka tylko sensacji i rozpoczyna afery bo chyba za mało pracy ma.

Tak4Nie3
Ja

Tylko tyle umiesz napisać,żenada, ja mam szkołę i nie piszę z bykami jak Ty.To Ty nie umiesz czytać,czytaj ze zrozumieniem i pisz.

@Bleee

Masz racje

Rrrrr
@Ja

Masz szkołę? Chyba specjalną. A tak a propos to "naucz" pisze się razem. Dzieci w 2 klasie sp to wiedzą. Po za tym jak już szczekasz na różnych nikach to miej odwagę się przedstawić żebym mogła spokojnie napluć ci w twarz ( "ci" specjalnie z małej, bo nie mam do ciebie szacunku wypłoszu). Bardziej fałszywej, dwulicowej i wulgarnej namiastki człowieka nigdy nie spotkałam

Piotr

Witam , mam pytanie do zorientowanych: Jak warunki firma proponuje na oddelegowaniu do Ostrawy ?

zorientowany
@Piotr

bardzo fajne wynagrodzenie, fajna ekipa, zwrot za dojazdy

Blablabla
@Piotr

Bieżesz własną wodę, własne żarcie, niby do wypłaty masz 50 zł za delegację(do dzisiaj ja tego na oczy nie widziałam). Na delegacji jest spoko. Nie ma koreańców, nikt nie stoi nad tobą jak kapo. Warto jechać odpocząć psychicznie

Ona

Pozdrawiam przystojnego mężczyznę teamledera z jakości. Jesteś mega I mam Cię na oku ;) wysoki umięśniony ale czy wolny ?

Kris o poranku
@Ona

o kim piszesz bo z opisu jakoś nie kojarzę

@Kris o poranku

Ma Na imię Krzysiek

Najlepsze ciasteczko w firmie

Xy
Nazwa działu: IT

Nie ma pracy ,ludzie jak zwierzyna na SMt chowają się przed Koreancami bo na sile musza szukać zajęcia , w przeciwnym razie nagana za nic nie robienie . Team leaderzy to biedne ułomne ludziki które nie radzą sobie sami ze sobą a co dopiero z ludźmi , to straszna żenada ! Mało tego nie wiem na jakiej podstawie wysyłają ludzi do pracy w Czechach to jest bezprawne ! Dziewczyny żeby nie sypać łacina - mówię o liderach to idiotki które nie wiedza co robią a polityka firmy jest idiotyczna i nie do przyjęcia ! A ci którzy piszą ze jest ok to są albo lizodupami albo liderami z przydupy gdzie średnia wieku to 20+ ludzie sraja wyżej niż (usunięte przez administratora) maja . Wykorzystują swoje stanowiska z (usunięte przez administratora) aby poniżać innych ci jest dla mnie nie do przyjęcia ! Uciekajcie z tej firmy czym prędzej !

Tak9Nie
Ala
@Xy

Masz rację. Jak ludzie się dają tak sobą pomiatać.

Piotr
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Dzięki za info. Czy to jest projekt tymczasowy ? czy stanowisko jest stałe tzn rezydentura itd ??

Gosc

Bardzo fajni ludzie a zwlaszcza materiałowy z mateusza zmiany (niezle cisteczko) mam nadzieje ze dorwe cie kiedys w szatni ;*

Tak7Nie1
@Gosc

ty go A ja Krzysia z jakości!!!;)

Tak1Nie3
Energia

Rewolta ...zmiany ..coś pięknego !! Trwaj w tym !!Pozdrawiam

Rekomendacja

Pozdrawiam przystojnego leadera Wojciecha z wtrysków.

Pracownica
@Pracownik

Fajne chłopaki na injection pracują, a ten ustawiacz Kuba niezłe ciacho muszę zagadać do niego.

Nikt ważny

Chwilowo jeszcze pracuje bo musze , szukam pracy i jak tylko coś się trafi to uciekam ! Każdy dzień to dla mnie walka o przetrwanie . Atmosfera okropna , to żal ze ludzie są tacy dla siebie , liderzy tragiczni , szczególnie taka jedna na mojej zmianie , jak żyje nie spotkałam tak aroganckiej i fałszywej osoby , kręci , kłamie ,kombinuje i co ciekawe nie ma co robić i zawsze wyręcza się innymi , dziewczyny na lini tragedia , dwie gowniary a wydaje im się ze są właścicielkami firmy , chodzą na przerwy na godzinę i tak praca mija , zastanawiam się jak to jest ze komuś takiemu wszystko uchodzi na sucho a inni uczciwie pracujący ludzie potrafią z dnia na dzień dostać wypowiedzenie .... praca pod presja , korea ciagle się doszukuje dziury w całym , jak dla mnie to (usunięte przez administratora) i tyle , mam nadzieje ze już niedługo mnie tam nie będzie ...

Tak17Nie2
Kaja
@Nikt ważny

Masz rację.

Kkk

Witam. Jest może możliwość tylko na 2 zmiany? Czy tylko 3 zmiany wchodzą w grę? Proszę o odpowiedź:)

@Kkk

Są dwie zmiany na montażu

John
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
Nazwa działu: Logistyka

Cześć, Wpadła oferta na stanowisko pracownika biurowego - gospodarka magazynowa. Czy ktoś się orientuję na jakie zarobki można liczyć? Polecacie? ;-)

Zostaw opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Sekonix Poland Sp. z o.o.