Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Nowa

Witam mkz a wiedzieć jaka płaca jest na montażu zastanawiam się nad złożeniem cv?

Srekonix
@Nowa

Najniższa krajowa plus marna premia. Złóż CV do firm obok, seko to dno

Witold
@Srekonix

Poważnie tylko najniższa na podstawie? A te premie to ile ich jest, ile się na rękę dostanie za całość?

Tak

Niestety tak to wygląda

@Witold

Tu więcej ludzi się zwalnia niż się przyjmuje, a to o czymś świadczy. Ogłoszenia ciągle wiszą na różnych portalach. Nie warto, jest mnóstwo innych firm w sąsiedztwie gdzie zarobki są dużo wyższe niż najniższa krajowa.

Dra
@Była

Jak Ci dobrze w innej firmie, to siedz tam ????

@Dra

Oczywiście, że mi dobrze. Lepiej niż było w tej koreańskiej dziurze. Przynajmniej teraz przyzwoicie zarabiam, a nie napracuje się tak jak w tym obozie. Tu zostają tylko ciumcioki i niedorajdy, które się boją że nigdzie indziej sobie nie poradzą. Każdy kto choć trochę się szanuje powinien iść stamtąd w piz.d.u

@Była

A czym jest to spowodowane że tutaj za najmniejszą się pracuje? Kierownictwo nie myśli o dobrze ludzi?

Kumaty

Pan Floryda to zwykły pozer kreujący się na śmieszka, ostatnio jednak chyba zaczął czuć presję próbując narzucać coraz więcej rzeczy na osoby mu podległe. Organizacja lakierni została totalnie zniszczona, za chwilę wysyłka też zostanie osłabiona. Pan Floryda nie liczy się z ludźmi bo każdy u niego jest do zmiany ;) Zresztą czego się spodziewać po firmie która zamiast dać pracownikom podwyżkę to trzymała pana od rybek który we własnym zakresie zorganizował sobie podwyżkę. #florydaout

@Kumaty

Oj bardzo trafne!!! Miałam do czynienia z tym panem jak usłyszał o ptemi podwyżce,to gdyby nie pani Justyna z HR było by nie ciekawie Facet odklejony całkiem od rzeczywistości. Powinien wrócić do Ameryki!!!

@Monika

PANI (usunięte przez administratora) też wydawało się że może wnieść coś pozytywnego dla tej firmy, jednakże z biegiem czasu chcąc nie chcąc została wchłonięta przez środowisko tej firmy... Przystosowała się niestety do panujących zasad i jest jak jest... Niekiedy na + czasami na 0 lub - Pan (usunięte przez administratora)obudzi się z ręką w przysłowiowym nocniku jak dalej będzie kontynuował swoją politykę ... ;)

nie kumaty
@Kumaty

To co kumaty robisz w firmie która nie daje podwyżek? Czyż byś był tak slaby ze na rynku nie ma dla ciebie pracy? Rozumiem nas którzy nie pracują i komentują ze było (usunięte przez administratora) i się je zamieniło na super robotę ale nie rozumiem takich jak ty którzy tyrają i narzekają :). Weź się ogarnij i zacznij robic cos ze swoim życiem bo przypominasz mi niedorajdę Andrzejka - chłop co ciągle beczy i nic nie robi ze swoim życiem tylko krzycy po innych łazi i narzeka jak taki smerf maruda - swoja droga zawsze mieli z niego ludzie mega beke i słyszałem ze do dziś dnia tak jest - ze na sam jego widok uśmiech na twarzy.

obiektywna

Zwolnili ciebie czy sama odeszłaś bo z tego co piszesz sama odeszłaś i narzekasz. Co w innej firmie masz gorzej i nagle tęskno za naszym bagienkiem. Brawo ty :). Tacy jak my wszędzie maja najniższa i tylko premiami się rożni, no może jedynie JBG ale tam to inna bajka i nie łatwo się dostać. Mam znajomych obok i głośno nie mówią ale pierwszy miesiąc to był tylko płacz - teraz nie narzekają bo zaczęły się zwolnienia ludzi także po co dawać powody do zwolnień.

@nie kumaty

To Andrzejek jeszcze pracuje? CIekawe ze sie a tego typa nikt nie wzial. Chlop totalna porazka biega krzycy i ubliza innym. Moze ktos z kierownictwa w koncy by sie nim zainteresowal bo naprawde utrudnia zycie ludziom w firmie a wspolpraca z nim to koszmar. Za prace z tym czlowiekiem powinno byc placone w firmie szkodliwe

Hihik
@obiektywna

Widzę, że masz marne pojęcie o zarobkach w okolicznych firmach. Sekonix to chyba jedyna, gdzie na podstawie jest najniższa krajowa. A te premie są śmiechu warte. Widać że ludzie uciekają bo ciągle sekonix dodaje ogłoszenia że szuka pracowników.

@Kumaty

Dziwne ze wspominasz o dwóch działach gdzie naprawdę ludzie lezą a jeżeli mowa o wysyłkach to tam ogóle nic kompletnie nie robią. Chodź do nas na wtryskarki to zobaczysz co to uczciwa praca. Narzekają widzę ludzie których jedynym obowiązkiem jest wejść i się tylko odbić karta żeby im zapłacono. Ty kumaty skoro siedzisz na wysyłkach to się ciesz ze tam jesteś. Do Helenki - jak tak ci zależy na nockach to z tego co wiem u nas na wtryskarkach ludzie ciągle odchodzą i myślę ze przyjmują także podejdź do naszego kierownika i myślę nie będzie problemu. Pewnie nie chcesz bo by musiała zacząć pracować a to przecież nie o to chodzi czyz nie?

@Hihik

No nie do końca bo z tego co rozmawiałam z innymi to dostajecie 200 pln więcej a tyracie jak byście zarabiali 2x więcej także wiem, wiem nie przyznasz się bo wiadomo duma nie pozwoli ale prawda jest taka ze jak jesteś fizolem to wszędzie masz podobnie i nie ma co sie czarować.

doswiadczona pracownica

Kolejna której skończyło się lekkie życie. Jak to piszą inni mogłaś przyjść do nas na wtryskarki i pracowała byś na 3 zmiany bez problemu. Problem z tobą jest pewnie taki ze chętnie byś pracowała na 3 zmiany ale najlepiej byś nic nie robiła i narzekała ze (usunięte przez administratora). Jak to jest ze plączą tylko z działów co nic się nie robi a nie widać naszych z wtryskarek czy nawet z góry z linii. Podobno na SMT robią 7 dni w tygodniu i nie ma płaczu. Jak dla mnie to kierownictwo powinno przyjrzeć się dokładniej tym ciężko pracującym działom typu lakiernia i wysyłki bo chyba im się nudzi z tego "nadmiaru" obowiązków.

@Hihik

to jest wpis na go work Proma ludzi świetnie zarabiających w Promie czyli sąsiedniej firmie - i majacych super premie. Zanim zaczniesz pisac brednie to sprawdz o czym piszesz bo robisz sie malo wiarygodny "@Łysy Powiem tak macie problem do firmy Proma. Atak 50% to firma zewnętrzna więc nie oceniajcie wszystkich jednakowo jest fajna atmosfera... Od kwietnia do dziś tak dokręcili śruby a to dopiero początek wymagania od ludzi ogromne a tu nawet żadnej premi nie ma i nie będzie goła stawka wentylatora nawet żałują duchota straszna"

Hihik
@555

Nie pracuje ani w Promie, ani w Simoldesie, a zarabiam sporo więcej niż najniższa i to jako fizyczny pracownik. (usunięte przez administratora)

Halina
@Hihik

wstydzisz się napisać nazwy firmy w której dają takie dobre warunki że krytykujesz te 2 firmy ?

Krzysztof from wysyłka
@obiektywna

Widzimy właśnie wasze pojęcie i dlaczego pracujecie w tej firmie. Wasze głowy są zamknięte jak to sama napisałaś żeby wejść i odbić kartę, potem stać jak robot przez 8h nie mając żadnego większego celu w życiu. Szybko ci wytłumaczę jeden ważny fakt. Gdyby na wysyłce nic się nie robiło, płakała byś do PIP-u o brak wypłaty, już pomijając fakt o pracowaniu 1 mniej przez wasze nie rozróżnianie lewej i prawej strony ;)

Odpowiedź na żałosny wpis
@obiektywna

Porówywanie pracy na dziale produkcyjnym i na dziale łańcucha dostaw, jest jak porównanie McDonalds do restauracji z gwiazdką Michelin. Nie ma kompletnie sensu. Wydaje wam się że wysyłka nie robi nic, bo tak jak wy nie stoi całego czasu pracy w jednym miejscu i robi tą samą czynność przez cały dzień. Jest ogromna różnica w specyfice pracy, więc radziłbym się zastanowić nad własnym rozwojem i zastanowieniem się czy dzięki temu możesz wyjść ze swojej strefy komfortu i popatrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy. A tak na koniec żeby już ci dopiec za żałosne wypowiedzi, jak to sie mawia na wysyłce, trzeba było się uczyć, to by się śrubek nie wkręcało, bądz plastików nie obcinało ;)

Zzzzzzz
@Witold

Premia, której nie ma...... z tego co wiem inni też nie dostają. Masz dodatek za dojazdy jeśli nie jesteś z Żor, i za brak l4. Tyle !!

Jak często w Sekonix Poland Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 3 maja na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

AS

Szkolenia xD Kwota przeżarta w Koi w jeden miesiąc jest wyższa od tej która jest przeznaczona na szkolenia dla pracowników

Adrian
@AS

Czyli budżet według ciebie jest za niski na szkolenia dla pracowników. To znaczy że nie każdy się może załapać ze względów finansowych? Nikt nie wnioskował o zwiększenie kasy? Podnoszenie kwalifikacji powinno być na rękę dla kierownictwa, nie?

Zainteresowana

Witam wszystkich. Czy pracuje ktoś z Wodzisławia i dojeżdża tam? Planuję złożyć tam CV, tylko niestety na chwilę obecną nie mam jak dojeżdżać.

Jakie są warunki zatrudnienia w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

pomocny

na jakie stanowisko aplikujesz?

Ryszard

Przecież każdemu przysługuje urlop jak jest na umowie o pracę. To nie ma szans na wzięcie dłuższego wolnego nawet jak się to wcześniej zgłosi? A jak już trzeba być takim dyspozycyjnym jak piszesz to powinno to mieć swoją cenę jeśli chodzi o zarobki. Tu tak nie jest?

tak
@Ryszard

Tak, każdemu przysługuje urlop i może brać, nawet dłuższy urlop (14 dni kalendarzowych) na przełomie lipca / sierpnia ;)

Lidia

O kurczę, czyli co, ile wcześniej ostatecznie trzeba się decydować na urlop? Gdzieś się to wpisuje? Powinien być jakiś system czy coś, czy to tak "na gębę" wszystko? Ciekawe może to też od działu zależy, Ty w jakim jesteś? Tak podpytuję bo mąż się interesuje pracą no ale wiadomo, wolne czasem też chce wziąć :D

@Lidia

Wolne jest ZAWSZE na przełomie lipca i sierpnia i zawsze jest o tym informacja w okolicach kwietnia, firma nie pracuje bo klient też ma w tym czasie wolne i trzeba brać urlop

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Wytłumaczcie mi proszę ze w zeszłym roku premii świątecznej było 500 a w tym ledwo 300 aż tak wam szkoda trochę temu pracownikowi dać więcej . Trochę przykro ze w tak ciężkich czasach firma nie pomyślała o pracownikach .

Baśka

Te premie to jest kpina jakaś,,,

&&&&

Najbardziej irytuje to ze grudniowa impreza za gruby pieniądz hotel jedzenie dojazdy prezenty A trzy miesiące później firma tłumaczy się ze jest na minusie Przy takiej inflacji rzuca ochłap w wysokości ok 300 zł Straty są bo co róż się zwalnia i przyjmuje nowych ludzi przy takiej rotacji nigdy dobrze nie będzie Większa zaznaczam nie wszyscy ale większa cześć pracowników ma to wszystko w nosie przychodzą dwanaście godzin i do domku w tym czasie jeszcze pół paki fajek bo nikt tego nie kontroluje jak delikwent nie musi stać na lince to hulaj dusza . Wiec nigdy dobrze nie będzie jak będzie takie podejście do pracy. Przykro ze takie docenienie pracownika nie ty to inny .

Zofia

Kurka a w nifko 2 tys wypłacili Boże narodzenie to samo Och szkoda słów

ddd
@Zofia

Hehe, odpis z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, czyli ZFŚS na 1 pracownika rocznie to 1662,97zł - i tyle można pracownikom wypłacić za cały ROK. ciekawe, jak dostali po 2000zł :)

Urszula

A czy jest ktoś kto pracuje/pracował jako wydawca magazynowy? Widziałam wystawione ogłoszenie. Przyjmują też bez doświadczenia? Niby piszą, że doświadczenie mile widziane, ale ciekawe jak jest w praktyce. Czy bez problemu przyuczają?

Sy-a

O Widzę ze nic się nie zmienilo ????

Co to za cudowna firma, robi imprezę na tyle osób w kilkugwiazdkowym lokalu, ale nie stać ją żeby zapłacić jakieś firmie by odśnieżyć parking. Ludzie musieli siebie nawzajem wypychać by ktokolwiek mógł wyjechać z parkingu.

@:)

tak w sumie to tego typu spostrzeżenia możecie im wprost mówić? Co do tej imprezy to każdy normalnie był i skorzystał? wiadomo jakie to koszty mogłyby być?

@Emilia

tak, na imprezie każdy normalny, normalnie był i bawił się normalnie. Normalnie każdy normalnie skorzystał. Słyszałem, że ta impreza kosztowała 750tysięcy euro, więc chyba spoko jak na imprezę na 846 osób. Był pokaz sztucznych ogni i występ żywych zwierząt. Ogólnie to nie przepadam za body sushi, ale tym razem nawet udało się trafić na jedzenie bez włosów. pozdro

Tylko prawda
@gamoń

Żywe zwierzęta to trochę przesadzony pomysł, organizatorów chyba lekko poniosło.. na następnej imprezie niech sami stają na głowie ;)

@Tylko prawda

ano... W sumie z wypadu chyba jest komu ewentualny feedback dać? A co z tym parkingiem tak w ogóle i czy zdarzają się tu inne podobne problemy?

@Emilia

serio żadko zdażają siem jakiekolwiek proplemy

Parking jest już odśnieżony

@ja

wczoraj odśnieżaliśmy

jutro też będziemy

D
@gamoń

Podobno łopaty połamane i mamy swoje przynieść na jutro? Takie zarządzenie wyszło

ktoś
@D

tak i trzeba dopłacić za zaszczyt odśnieżania, żeby spłacić imprezę

@ktoś

spłacić imprezę? a jaka była ostatnio i jakie koszty przewidujecie, że tu jakieś stwierdzenia o spłacaniu padają? zastanawiam się dlaczego nie zatrudnią tutaj żadnego pracownika gospodarczego... prócz tego śniegu już nie ma zapotrzebowania na takie dodatkowe czynności?

ktoś

czy jest wtedy wypłacane "kosiarkowe"? :) jak tak to ile wynosi?

AS

Witam, czy w firmie Sekonix są w jakikolwiek sposób uwzględnione dwie podwyżki najniższej krajowej które będą w tym roku? Czy pracownicy którzy zarabiają powyżej najniższej ( o ile tacy są?) też mogą liczyć na wyrównanie stawek względem nowej najniższej krajowej? Myślę nad złożeniem CV do tej firmy, i wydaje mi się, że jest do dosyć istotna sprawa. Pozdrawiam

@AS

Zawsze podnosili pensję do obecnie obowiązującej najniższej krajowej, nigdy nie było z tym problemu. Za moich czasów zarabiałam nieco więcej niż najniższa i zawsze miałam proporcjonalnie podniesioną pensję. Ale ogólnie firmy nie polecam, szkoda nerwów.

@Była

Dziękuję za odpowiedz, czy możesz też rozwinąć dlaczego nie polecasz?

@AS

Zachęcam więcej osób do dyskusji, z jakiego powodu byście polecili a z jakiego odradzali prace w Sekonix? Proszę o merytoryczne wypowiedzi :)

@AS

Między innymi właśnie dlatego, że wypłata jest zbyt niska w stosunku do wymagań. Ciągle zmiany, brak komunikacji między działami, a w biurach siedzą i rządzą osoby przypadkowe, zatrudnione po znajomości. Kolejna sprawa, nie mam nic do innych narodowości, ale niedługo tam będzie łatwiej się dogadac po ukraińsku niż po polsku. Za moich czasów to chociaż parking był, a teraz to widzę kolejny namiot i czasem się zastanawiam, gdzie ci ludzie parkują.

z.fia

skończcie już ten bezsensowny dialog - zadzwońcie po prostu do siebie i sobie pożartujcie przez telefon :)

@z.fia

oczywiście! tak zrobimy! dzięki za świetny pomysł! dryyyn dryyyn

Kryspian

Czy orientuje się ktos kiedy będą wnioski na premię świąteczną i kiedy będzie wypłacana . Dopiero pracuje od tego roku i niewiem jak to wygląda w naszej fimie.

@Kryspian

Nie wiem czy już się zorientowałeś czy nie ale ciekawi mnie ich wysokość w tym roku. Jak już będziesz coś wiedzieć dać znać ile przyznali? w poprzednim wiadomo ile wpadło?

Witam czy ktoś wie czy są może przyjęcia na lakiernie

Ann

Firma zrobiła cięcia na środki czystości. W weekend do pracy musisz brać swoj papier toaletowy! To jest kpina!

@Ann

I tylko w weekend by na nim oszczędzali? ;p A są jakieś jeszcze inne obszary gdzie zaczęli zmiany wprowadzać?

Z całego serca polecam dział IT, rozwiążą każdy problem! Szczególnie pomocną osobą jest Dawid - oceniam na 5 gwiazdek ????

@-

Ale żaden Dawid nie pracuje w IT

~
@Anonim

Przecież nie ma działu IT

@~

Nie? To jakoś inaczej się nazywa po prostu? A jakie w takim razie wszystkie działy tutaj macie tak dla jasności?

@~

Może chodzi o dział ICT

Emilia

A na tym jakie mają warunki? Jest godny polecenia?

Premia2022

Ktoś coś wie na temat premii świątecznej ? Będzie, nie będzie ? Ile ?

Yolo
@Premia2022

Będzie. O 200zl więcej. Info potwierdzone.

Pigal
@Yolo

Po pinflaci pewnie gałeczką tyle kosztuje!!! Z tym zgłoś się do swej Inzynier !!!

@Pigal

A teraz napisz to jeszcze raz tylko po polsku.

Sekonix Poland Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Dyrektor zarządzający. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 16500 PLN?

Fox

A z jakości można?

Na stronie Lento.pl pojawiła się oferta pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. jako Księgowa. Ktoś z Was będzie aplikował?

ala

już nieaktualne

@ala

a będą jeszcze jakieś inne rekrutacje u was?

@Helena

Jeśli jesteś obywatelką ukrainy to jak najbardziej, Polak za dużo wymaga, chce mieć swoje prawa a kto to widział? Prawo masz takie żeby tu przychodzić i wykonywać rozkazy. Dlatego chętnie wywalamy Polaków pod pretekstem redukcji etatów na stanowisku ale zaraz przyjmujemy kogoś nowego. Doświadczenie dla nas sie nie liczy, tylko żeby ktoś tam stał przy tych maszynach i żebyśmy mogli dalej nic nie robić.

Witold
@ala

Tak szybko kogoś znaleźli?

Fox
@Adam

Polaki chce władze na montażu nad Ukraińcami i nic nie robić! Jakość w końce zawsze (usunięte przez administratora) ☺️

Ciekawa pracownica

Co z 1 i 11 listopada wolne? Sa to ŚWIĘTA W KALENADRZU NA CZERWONO. chyba nie pójdziemy znów do pracy??????

Danielek
@Ciekawa pracownica

W tej firmie ogromną wagę przywiązujemy do tradycji a to że kazde święto jest pracujące to właśnie tradycja. Dobrze że w Czechach w ogóle obchodzą Boże narodzenie bo na 100% byłoby trzeba iść w to jedyne wolne święto w roku do pracy.

@Danielek

Skoro tak to w całym roku ile dni wolnych ogólnie wypada?

Samuel

Pivet, pozdrawiam Team Leaderów z SMT mega spoko ludzie.

Krótki
@Samuel

Potwierdzam

@Krótki

Tylko oni są spoko czy inni ludzie też?

Pytanko

Jak to jest ze w nifco potrafią dostać premie 2x w miesiącu po tysiąc, dwa, a my dostajemy marne 600zl na wczasy pod grusza i to dopiero we wrześniu haha, czas na zmianę firmy.. już się Ukraina nawet zwalnia bo nie daje sobą tak pomiatać, najgorzej płacąca firma na zorach, a zawsze wszyscy myśleli ze to nifco jest daremne, tam przynajmniej płaca godnie ludziom

Ona
@Pytanko

Bo Nifco to lepsza firma!

tralalala
@Ona

zapraszamy do Nifco zatem ;)

@tralalala

Cv złożone :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 20 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 357 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 71
    44-240 Żory

Sekonix Poland Sp. z o.o.