Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Maxi

Wykończyły We bo była zbyt dobra dla ludzi,a one co manipulantki. Brak szacunku,powinny sie wstydzić za takie coś. A We powinna to zgłosic,by sie nauczyły szacunku do drugiego człowieka. Ciagle widywałam jak płakała przez nie. A one dalej swoje

Maxi 2
@Maxi

Kogo masz na mysli?

Elka

Nie uważasz że trochę przesadziłaś/eś? Niektóre spostrzeżenia czasami lepiej zachować dla siebie bo można komuś naprawdę zrobić krzywdę.

Prawda oczy kole . Powoli brudy wychodzą i będą wychodzić. Amen

Elka

Co prawda to prawda ale bez przesady, trzeba mieć trochę kultury i taktu.

GRU

To jest przykład IDEALNEGO hejtu w INTERNECIE. Wstydź się!!! I pomyśl, zanim coś napiszesz... Nie jesteś anonimowy/a!

XD

Nie ma to jak komuś wytykać orientację jako wadę xDDD To jest gruba przesada i radzę się nauczyć kultury

Jeżeli mowa o (usunięte przez administratora) to tylko wystarczy zgłosić - kierowniczka, kadry etc. Tutaj to jest poważna sprawa. Odnośnie orientacji - jej sprawa dopóki nie koliduje to z praca. Bez przesady ale minęły czasy średniowiecza żeby komuś wypominać takie rzeczy. Odnośnie mało, mało - to akurat to jest polecenie od kierowniczki a nie ich własny wymysł. Skoro jej była odeszła to może miała inny powód żeby odejść, a nie koniecznie ze ona do tego doprowadziła. Dlatego zamiast być wulgarną wystarczy zgłosić i już, a jak nikt się tym nie zajmie to dopiero narzekać. Tak jak napisałaś świat na seko się nie kończy ale ktoś z seko może zniszczyć życie człowiekowi dlatego warto pewnych rzeczy które nie maja nic wspólnego z praca po prostu nie pisać.

Anka

Według mnie,wszystkie liderki i team liderki do wymiany,inaczej w tej firmie nigdy nie będzie dobrze.One psują całą atmosferę.

lajla

córa podpisała 3600brutto za pracownika liniowego od firmy za płotem sekonixu !!!!! ja pracuje tu 3 lata o do takiej kwoty dojde moze za 7lat, a w okolicy na start mozna tyle dostać

To na co czekasz?

@lajla

Z tego co wiadomo to ludzie zatrudnieni a nie pracują - siedzą teraz i czekają bo się trochę opóźniło, jeszcze tak z miesiąc i wogole super, a zważywszy ze zaraz grudzień i firma znów będzie stała pół miesiąca także, póki co to tylko obiecali ale nic nie ma. Dodatkowo Skoro córka się dostała to proponuje podążać jej śladem. Dodatkowo po co narzekasz? Nie łatwiej coś zmienić w swoim życiu? Minęły czasu (usunięte przez administratora) ze nie było możliwości, teraz jest ich aż nadto.

jaaa
@lajla

a co to za firma za plotem sekonixu?

Premie

Jest co liczyć na jakieś nowe premie? Bo to co dostajemy na konto to jakiś żart? Za płotem buduje się nowa firma, jeszcze chwila i wszyscy stad uciekną bo na chleb nie będzie nas stać jak dalej te śmieszne grosze będziemy dostawać

hej
@Premie

a co to za nowa firma,też koreańska?

Witold
@Premie

A ile konkretnie tej premii teraz macie i w sumie od czego jest ona zależna? Bywają miesiące gdzie premii nie ma wcale?

@Premie

Za płotem też kokosów nie będzie, zobaczysz.

@Premie

No to uciekajcie za ten płot, przecież nikt was tu nie trzyma.

Simoldes
@Arcyk

W Simoldes duże premie, na dzień dobry podstawa wyższa niż tutaj, 13tka. No i Proma, tu już w ogóle zarobki wysokie. Także uciekajcie z seko bo nic dobrego was tu nie czeka.

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy w firmie Sekonix Poland Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Manager, na które poszukują na Praca.gov.pl to dość istotna kwestia.

Fjeiskxn

Tu jest jedynie praktykowany wyzysk pracowników, nic ponad to.

@@@

Jeśli zrobisz rozeznanie na rynku pracy w Żorach To sekonix wypada najgorzej Nie jest raczej nic praktykowane Żadne premie Tak że raczej odradzam

fru
@@@@

co za bzdury wypisujesz! chyba tu nie pracujesz ;)

Basia
@@@@

jeżeli zrobisz rozeznanie na rynku pracy w Żorach to każda firma tak samo płaci ja

Pppp
@Basia

To chyba słabo robisz te rozeznania

@fru

Byłam pracowałam do niedawna i to z dość sporym stażem. Niestety zarobki i dodatki słabe. Wielu dobrych pracowników odeszło i nadal odchodzi, wielu też nie przedłużyli umów,mimo dobrej pracy. Na ich miejsce UA Więc wiem jak było i jak jest. Mam jeszcze kontakt z niektórymi osobami Płacą słabo Wręcz bardzo Żadnych premi motywacyjnych Najniższa krajowa plus 200 frekwencji Socjal 500 wczasy 300 święta i drugie święta 300 Więc cudów nie ma. Porównaj woboteh nifko kftp sl To również koreańskie firmy i tam jest więcej. Ja już nie chcę porównywać innych firm,bo to już całkiem inna historia. Więc proszę mi nie pisać że wypisuję bzdury:)

Qwerty
@@@@

Ja powiem tylko tyle, praca w tym (usunięte przez administratora) to tylko dla desperatów, brak szacunku dla pracowników, kto mądry ten zawczasu stąd ucieka. Kasa równie marna jak kierownictwo. A ofert pracy tyle wystawili bo im ludzie uciekają jak piasek przez palce

anon
@Qwerty

Powody odchodzenia pracowników: Zła organizacja pracy lub raczej jej brak . Przerost zatrudnionych pracowników nieprodukcyjnych. Przerost ego. Brak komunikacji. Nie liczenie się ze zdaniem pracownika Brak współpracy. Brak systemu motywującego .

tom
@@@@

Jak już tak doskonale znasz się na zarobkach w innych firmach koreańskich, to je przedstaw dokładniej :)

tom

Ryszard
@Fjeiskxn

Wyzysk? Rozumiem, że mało płacą, ale chodzi też o to, że trzeba dłużej pracować za niską wypłatę? Wytłumaczysz?

zzz

KIEDY WKONCU ZOSTANĄ WYPŁACONE WCZASY POD GRUSZĄ?? Czy tez ich nie dają…

Ktoś
@zzz

zawsze po wypłatach wrześniowych zbierają wnioski na wczasy pod gruszą

@Ktoś

Wnioski wnioskami, ja chcę wiedzieć kiedy będzie przelew

Ryszard
@Zaciekawiona

A wniosek złożyłaś, że już czekasz na przelew? A tak na marginesie to prócz wczasów pod gruszą na święta dadzą też jakieś bony albo paczki?

Pelikan
@Ryszard

Trzy stówki na waciki.

@Ryszard

Wnioski wszystkie miały być złożone do 17 więc pewnie złożyła. Na święta 300

@Pelikan

Ta firma płaci najmniej jeżeli chodzi o dodatki masakra

Basia

dostaliśmy więcej niż rok temu

Witam chciałbym się dowiedzieć jak w tej firmie wyglądają dokładnie wynagrodzenia jaka stawka dzienna jakie dodatki do stawki za weekendy i czy są wypłacane premie jakieś i ile jest wstanie zarobić osoba bez żadnego doświadczenia przy wszystkich weekendach. Dziękuje

ciekawa

Co tam słychać w firmie ciekawego? Dalej żadnych premii nie ma? Haha

Jakieś premie wakacyjne będą?Inne firmy dają???

Arcyk

Będą wypłacane we wrześniu.

Yolo

To idź do tej innej firmy jak ci tu źle. A tak serio to seko ssie.

Witold
@Arcyk

Ile takie premie wynoszą w Sekonixie? I czy w ciągu roku firma wypłaca też jeszcze inne premie? Jeśli tak, to w jakiej wysokości jeśli można wiedzieć? :D Na jakich w ogóle zasadach się to wszystko odbywa, są jakieś kryteria? Zastanawiam się czy warto tu wysyłać CV, a premie o zawsze świetna motywacja dla potencjalnego pracownika.

Yolo
@Witold

Nie warto. Wszędzie dookoła lepiej płacą. Niedługo zostanie sama UA bo każdy szanujący się Polak stąd ucieka

Jak to jest ze osoba doświadczona pracująca dlugi okres czasu znająca każda maszynę, potrafiąca poradzić sobie z prawie każdym problemem dostaje tyle samo wypłaty co nowo przyjęta osoba ?? To są jakieś żarty. Żadnej dodatkowej premii nic ... totalna porażka. Były premie, zostały ucięte na trzy miesiące przez COVID i co? I ch*ja. Żałosne naprawdę.

H.B.
@Kasia

A mnie zastanawia kwestia urlopow na piatek.

Abcdefg
@Kasia

Zawsze mnie śmieszy takie gadanie, jeżeli pracujesz juz jakis czas w firmie, i przychodzi osoba która na dzien dobry zarobi tyle samo - za tą samą pracę, to znaczy, że tyle się zarabia na tym stanowisku. I tu nie ma co się obrażać na rzeczywistość, ile byście sobie zapłacili na miejscu pracodawcy? Ciekawe pytanie prawda?

@Abcdefg

Dokładnie, ile byście chcieli zarobić na produkcji stojąc na linii haha? Niektórzy są strasznie roszczeniowi. Pozdrawiam

@Arcyk

Każdy z nas ma świadomość że na produkcji nie ma wielkich kokosów Chcielibyśmy zarabiać adekwatne do swoich umiejętności nikt nie mówi o jakiejś wielkiej kasie, ale zawsze można premiować takie osoby co mają chęci pracować i potrafią wiele. Widzę osoby które nic nie potrafią stawiane są na prostych maszynach bo na innych nie dają rady, robią masę błędów puszczają buble więc proszę o trochę sprawiedliwości Jeśli mamy zarabiać wszyscy tak samo to proszę nas równo traktować. Tak bardzo ciężko to zrozumieć. Może stań i pokaż jak dobrze sobie będziesz radziła/radził Z tego co widzę niektóre osoby polegną po godzinie. Więc czy o tak wiele nam chodzi Doceń moją pracę dodaj do pensji parę groszy premi,a nie od razu krzyczysz jakie my są roszczeniowe!!!

@Abcdefg

Co cię tak śmieszy prości pracownicy ?którzy chcieliby by dostać parę groszy więcej choćby premi Może mogła bym za te premię zrobić coś dla swoich dzieci. Nie znasz mojej sytuacji Ale bardzo widzę dobrze się bawisz. Ile pracowników tyle różnych problemów. Cieszę się że masz dobrą pensje i starcza ci i życzę ci mimo wszystko jak najlepiej.

Pracownik Sekonixa
@Kasia

To idź na linię to zobaczysz co to znaczy ciężko pracować

@Pracownik Sekonixa

Na linii to jest ciężka praca, a te lidery i biura to nic nie robią haha

Madzia
@Arcyk

No a szczególnie Panie z biura na górze , które siedzą na Facebook albo na Allegro , ale przecież ich stanowiska są takie ważne . Weźcie się za pracowników którzy nic nie robią . Będąc na meetingach wszystko się widzi !!!

FRA
@Madzia

Zapraszamy zatem do biura :)

M.K
@Kasia

Dział montażu to porażka, zasuwasz jak mrówka, ręce Cię bolą, leci z Ciebie pot A oni jeszcze włącza ogrzewanie gdy na dworze jest 25 stopni 10 liderek, które nie wiedzą nigdy o co chodzi, Musisz robić linia zasuwa,wołać I prosić się o towar, (usunięte przez administratora) przez liderki, jedna wielka porażkA

Danuta
@Kasia

Wspomniałaś o premiach... Mogłabym skorzystać z okazji i się dowiedzieć za co konkretnie są przyznawane premie w Sekonixie i ile wynoszą? :P Czy łatwo je można sobie co miesiąc wypracować?

;))
@Kasia

Firma najgorsza w jakiej pracowałem manipulacja ludźmi, dział montażu jedna wielka tragedia, temperatura na hali nie do wytrzymania ciepło i zapie za miskę ryżu, 20 liderek I same ng od Filipin z dołu, nie polecam :D zmuszają ludzi aby brali urlopy bezpłatne na piątki, ale najważniejsze że jest ogród I fontanna

Danuta
@;))

Za miskę ryżu? Czyli ile wynosi pensja w Sekonixie? Napiszesz coś więcej odnośnie stawki? Czy doświadczenie ma wpływ na jej początkową wysokość, jest do negocjacji? Czy zdarzają się podwyżki?

Hm

Co to za firma za nami się buduje? :)

Anka
@Hm

Prawdopodobnie Włosi budują fabrykę czekolady.

kim dzban uj

Co tam słychać w seko? Zmieniło się coś? Na lepsze? Gorsze? Jak się teraz tam pracuje? Dalej te rotacje i śmieszne warningi? Tylu ludzi w tamtym roku pozwalniali... Pytam z dzikiej satysfakcji.

Kumaty
@kim dzban uj

Oj zmieniło. Stawiają nowy namiot (bo po co hale jak są tańsze rozwiązania), rotacje? Na pewno rybek bo tamte pozdychały, pojawiła się upraw warzyw (idealnie przy ulicy). Lampy solarne pięknie podświetlają oczko wodne w nocy, w dzień tryska nawet fontanna! Firma prężnie się rozwija, budując mocną konkurencje na Żorach! SEKONIX!11 SEKONIX!11

….

Natalia leaderka wyżywa się na wszystkich, od razu widać gdy ma zły dzień. Wielce koleżanka a wbija nóż w plecy, gdy tylko ma okazje. Wszyscy mamy nadzieje że karma do niej szybko wróci. Powinna być posądzona o mobbing. Nie pozdrawiam.

sekobaba

która Natalia?

@….

Niedobry lider którzy każe pracować ojoj

Zaciekawiona

Jeżeli wam się nie chce pracować i tylko przechadzacie się po hali czy siedzicie w telefonach na innych działach to niby dlaczego Ona ma za wami stanąć? A kolejna rzecz ze i tak praktycznie żadna dziewczyna z qc nie wie nawet czy coś jest ok czy coś jest ng, żeby się dowiedzieć to trzeba zawsze lecieć do liderów, to po co wy tam jesteście? Tak samo ktoś z linii może się zapytać lidera a wy robicie tylko jak jakies posredniczki, zero wiedzy i odpowiedzialności.

Seko...
@….

To zamiast pisania tutaj idź poskarżyć się jak tak źle Ci się pracuje u obecnej liderki.... dlaczego nie jesteś taka mądra i nie pójdziesz oskarżyć o (usunięte przez administratora) ?? Tylko pisać każdy potrafi, ale żeby podejść i pogadać to już cichutkie myszki- bezbronne i niewinne - nie pozdrawiam ;)

@@@

8 zł za godzinę to z czego oni będą żyć w naszym kraju????? No chyba że nie będą z seko wychodzić:) No ale cóż byłam w tej firmie pracowałam Jednym słowem porażka.

Runcajs

dávejte cíle jako s námi v mobis a nedojde k žádným odskokům a zpožděním, ale pravděpodobně některé jsou runcajas z lesa

Kiedy postój mamy sie sami domyślać???? Koniec lipca początek sierpnia tak jak zawsze????????

Kumaty

Tak

Bleh

Na samą myśl że jutro tam musze iść to mi sie chce rz.ygac

Najgorsza praca na jaką można trafić, wymagają od Ciebie coraz więcej rzeczy, dodając wymyślnych obowiązków. Plusy to tylko te trzy przerwy, a tak nic poza tym. Premia a raczej jej praktyczny brak jest śmiechu warta.

@7408

Ja się komuś nie podoba proponuję się zwolnić,po co pisać te wszystkie głupoty. Narzeka każdy ale trzyma się tej firmy rękami i nogami, a jak się szykują zwolnienia to każdy portkami trzęsie żebym to przypadkiem nie był ja. Tyle w temacie.

@Elka

Gdyby nie pandemia to już dawno nikt by tu nie pracował

Janusz
@XD

Człowieku.. Przed pandemia ludzie marudzili ze będą odchodzić, a mimo wszystko sekonixu się trzymali. Jest pandemia to tacy jak ty mówią że to tylko pandemia was tam trzyma bo nie ma pracy a rynku.. Gwarantuje Ci ze pandemia się skończy, a wy nadal będziecie w tej firmie siedzieć i nadal się wygrażać ze odchodzicie tylko argumentację ,, przymusu" pozostania w tej pracy zmienicie.

Mirka
@Elka

To jest jedyny argument? Jak się nie podoba to wynocha? Przez takie zakompleksione niedorajdy mnóstwo osób stamtąd odchodzi. Zatrudniają wariatki bez wiedzy, bez doświadczenia, bez umiejętności zarządzania. Do tego dorzućmy okres albo brak seksu i już wychodzi na wierzch wariatka. Te momentalnie obrastają w piórka i myślą że rozumy pozjadały. Wy za lepsze stanowisko to byście bez mrugnięcia klęknęły pod biurkiem.

Ktos
@Janusz

A ty nie pyskuj bo ktoś ci może dać prztyczek w nos

Iwona

Witam, dostałam propozycje pracy na kontroli jakości, można prosić o jakieś informacje na jakie zarobki mogę liczyć, jak wygląda praca i czy jest ciężka?

Marti
@Iwona

Polecam pracę na jakości Mili ludzie, przyjaźni i zawsze można się dogadać Praca sama w sobie nie jest ciężka ale musisz mieć trochę wiedzy ale wszystko jest do wyuczenia Pozdrawiam cieplutko

Braun
@Iwona

Nie polecam jakosci wojny miedzy zmianami.... pidkladanie sobie swini i robienie NG przez jakosc co jedna to lepsza

Szamanka
@Iwona

Oni to mają raj na ziemi, nic nie robią, czepiają się nas o wszystko, straszą a same nic nie umieją.

Szamanka
@Szamanka

Najbardziej denerwująca jest zmiana od P. Te baby to jakias porażka, wulgarne, widzę jak się patrzą na każdego z pogardą i do tego robią te NG.. Współczuję naprawdę takich 'koleżanek' które kłody pod nogi podkładają...

Braun

Dokladnie!

MartynaF
@Marti

Jaką wiedzę? Co oni wiedzą? Co potrafią? Nie mają zainteresowań, nie chcą rozumieć tego co robią.

Hhhh
@MartynaF

Ale z was dzieci wy jesteście w pracy czy w przedszkolu płaczki?

Led
@Iwona

Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.W pracy na kontroli jakości na początku jest dużo do nauczenia się ale można to ogarnąć.Liczy się Twoje pozytywne nastawienie i chęci do nauki oraz pracy.(Mam doświadczenie na 3 zakładach pracy jako kontrola jakości) Pozdrawiam

A
@Iwona

Ciężka??? A to mnieś pan rozbawił haha

@Iwona

uwazać na niektóre dziewczyny sciemniaja kabluja liderowi nieprawde aby cie zwolnił nie polecam jakości a głownie chodzi o zmiane gdzie jest Pan liderem a inne zmiany dziewczyna co sa liderkami sa super

pracownica
@Szamanka

popieram te dziewczyny to porazka kabluja byle co aby lider nie przedłużyl umowy i tylko zwolni juz tak 3 osoby poleciały bo dziewczyna sie nie podobała ich praca bo byłu uczciwe nie podkładały ng a one to robiły powinny dawno wyleciec z tej firmy głownie A.M.E.O te 4 osoby

@Braun

one to maja we krwi podkladanie Ng specjalnie myśla ze premie dostana

@pracownica

Najgorsza to ta co sie tak panoszy jak ksiezniczka wielce zastepczyni pana P Kazdego obserwuje i kabluje do lidera sama jestem swiadkiem bo przy mnie stala i mowila na swoja kolezanke ze zmiany (usunięte przez administratora) O tej co na dół poszla nie bede nawet wspominac a słyszalam ze nawet tam ng potrafi zostawiać

M i O tak samo Zwolnić calą tą zmiane i bedzie swiety spokoj

Wiktoria B
@aneta

Slhszalam że na tej imprezie co mieli w piatek to wszystkie dziewczyny sie razem pogodziły i zaczely trzymac razem niemozliwe zeby na siebie kablowały

An
@Wiktoria B

I tak zmiana P bedzie najgorszą zmiana w calym seko Przykro mi

Jjj

Montaz przynajmniej ma ten rozum :) I przynajmniej nie udajemy ze cos potrafimy

Hhh
@Jjj

Co ma montaż ? Bo na pewno nie rozum :)

...
@Marti

Nie słuchaj Marty. Wszechstronnie uzdolniona, na wszystko ma odpowiedź i jeden z najdłuższych języków na jakości. Udaje miła a za plecami nóż wbija. Wredna soba.

@...

bo ona jest wazna nie wiecie zastepczyni musi byc ważna i sie panoszyc i kablowac byle co by mieć premie najwieksza od lidera a ma 100zł premi za ocene pracownika jak to kazy powinien miec 70zł a nie ze ona wyjatkiem (usunięte przez administratora)

@...

a jak tylko lider idzie po hali to udaje że pracuje a tak to nic nie robi tylko rozmawia z dziewczyna z projektorów i obgaduje bo nie ma co robic to musi sobie Pani m ksiezniczka pogadac

Justyna
@Szamanka

bo ta zmiana to pseudo pączusie je nazwali ładnie podoba mi się a więc pączusie weżcie sie za prace a nie za obrabianie (usunięte przez administratora) innym i robienie NG

@Wiktoria B

niestety wszystkie nie były na imprezie

Nie pozdrawiam dwoch dziewczyn z montazu z maszyn ktore powiedzialy mi dzisiaj ze nie nadaje sie do pracy i ze predzej czy pozniej zrobia wszystko zeby mnie zwolnic Napewno zglosze to wyzej

@Ania

Juz zostalo zwolnione 5 osob z maszyn ale za takie cos to juz na zbity ryj

Ty

Wszystkie z tej zmiany to ohydne grubaski E M O A M Rzugac mi sie chce jak na nie patrze

Ty
@Ty

A co do Gochy to masz racje (usunięte przez administratora) krolewna sekonixu

Ciekawa

Która to Gocha kim jest?

Ciekawa

Z ktorej zmiany?

@Ty

wielkie Panie udaja tylko miłe więc uwazajcie na te imiona litery pierwsze imion sa podane

aldona
@Ania

szkoda ze nie te 5 osób o których tak głosno w całym sekonixie z jakości i duzo negatywów maja więc .. kiedy do zwolnienia za nieuczciwa prace

Małgorzata
@aldona

Jak juz stoisz na tej wkrętarce albo light testerze to zajmij się swoja robota i patrz czy Ty jesteś sumiennym pracownikiem. Od oceniania czy ktoś nieuczciwie pracuje są liderzy, shift liderzy i tez widzą jak kto pracuje + Kamery są w firmie więc nie musisz za nich odwalać tej czarnej roboty (usunięte przez administratora)

Iwona z maszyny
@Małgorzata

Ok, zacznę was podpierniczac od teraz i zobaczymy czy takie cwane będziecie :) I dobrze piszesz, są kamery to skończy się chowanie za boxami droga zmiano od P. :)

Iwona
@Iwona

Jezu, ludzie ja tylko o pracę spytałam.. Czemu taka nienawiść jest w tej pracy, chwilę poczytałam komentarzy i stwierdziłam że odpuszczę ta firmę.. Z takimi ludźmi jak wy to aż się pracować odechciewa. Wy nie macie gdzie tej negatywnej energii wyrzucać tylko przez internet się wyzywać zamiast załatwić to jak należy? W sumie nic dziwnego, skoro tak samo traktuje nas reżim rządzących naszym krajem, którzy postępują podobnie z nami wszystkimi... Ale po następnych wyborach to się skończy i Polska w końcu będzie wychodzić na prostą :)

to nie sa farmazony tylko prawda jak ma znajomosci w biurze znajac liderke które z Pawełkiem sie dogaduje to oczywiste ze Ani nie zwolni wiec o co ci chodzi wiadomo to od dawna ze to fałszywa dziewucha nie nawidze jej bo nic nie robi tylko NG specjalnie podklada karma przyjdZie na matyska

Ela
@Ewa

Dokladnie widzialam jak podkladala specjalnie ng Jak idzie po gorze to razem z ta blondynka i patrzy sie po wszystkich i gada na nich Falszywe to jak nie wiem A potem do liderki pisze ze wszystkim

Normalnapracownica
@Ela

Przestańcie już.. co chwile kogoś obrażacie i na kimś wisicie ile mozna to samo wałkować. Zejdźcie już z tej jakości Jak jest jakiś problem to idzcie z tym do lidera... swojego, jakości albo do shifta ile razy można powtarzać to samo Co za debilizm... śpijcie spokojnie.

franz
@Normalnapracownica

Jak wyglada podkładanie NG?

@franz

wyciskanie kabelków

ktoś tu jest na czasie, Pawła już trochę czasu nie ma:)

Pani W
@:)

No i co z tego ze nie ma? To wciaz bedzie zmiana Pawla bo tak ja kazdy pamieta kto pracuje w sekoniksie juz dlugo Zgadzam sie z tym co powyżej , obrabianie (usunięte przez administratora) na pierwszym miejscu i nieszczery usmiech do drugiej osoby Z boku wszystko bardzo dobrze widać

Ola
@Iwona

Czy pracują tam same kobiety czy Mężczyźni tez

Magda
@Iwona

Współczuje Ci tyłek jak trawisz na zmianę Nat... ali P. Wielu z nas widziało jak małolata zarządzająca swoją grupą ludzi w oczy przyjaciel, a za plecami wredna suu obgadująca swoje koleżanki. Kolejna zmiana bardzo podobne podejście. Jakaś mania wyższości czy co? Ohydne zachowanie co zniechęca do przebywania tam i robienia czegokolwiek. Odradzam!

@@@

Ryszardzie bogaty pakiet socjalny to 500 zł wczasy pod gruszą 300 na Wielkanoc 300 na Boże Narodzenie Żadnej prywatnej opieki lekarskiej jedynie grupowe ubezpieczenie 50 zł ściągane z wynagrodzenia oraz kartę multi sport również częściowo płatną Sekoniks ma bardzo ubogi pakiet socjalny w porównaniu i innymi zakładami na terenie Żor Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 20 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 357 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 71
    44-240 Żory

Sekonix Poland Sp. z o.o.