FK KlimaWent
counter
2 30 9 5 1
kalimero Nowy wpis
 Problem

najgozej jest na hali mobing przesladowanie (usunięte przez administratora) w wykonaniu 1 osoby niby majstra

Stefan Nowy wpis
@kalimero

Mobbing? To bardzo poważne oskarżenie w stronę pracodawcy, dlatego też bardzo Cię proszę, abyś wyjaśnił o co dokładnie chodzi w Twoim wpisie? Co takiego dzieje się na hali, że w taki własnie sposób oceniłeś relację, które mają tam miejsce z szefostwem. Wyjaśnij mi to proszę i sprecyzuj, aby rozwiać wszelkie wątpliwości dobrze?

kalimero Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 163 dni.
 Problem

to prawda wszystko

Siwy z żor Nowy wpis
Kandydat

Życzę Filipkowi żeby splajtowało mu te (usunięte przez administratora) które wybudował oszukując na podatek VAT !!!!

Ronaldo

2 razy tyle płacą w kliwent w Rybniku 4500 Pln za te same godziny . Za takie ochłapy filipek i adriano 2800 pln sami Niech spróbują rodzinkę utrzymać. Banda złodzieji nic więcej zarabiają Na frajerach którzy tam Pracują

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Tomek 78

Słabo płacą , Umowa zlecenie i brak rozwoju w tym fachu .. dane stanowiska są już osadzone przez tutejsza klikę ...

zalamany

o tak

Potwierdzam beznadziejność tego pracodawcy. Wszyscy, od nowo przyjętego do dyrektora mają taką samą pensję (najniższa krajowa). Reszta dawna jest pod stołem i to wedle łaski właścicieli. Wcześniej umówiona stawka nie znaczy nic. [usunięte przez moderatora]

były pracownik tejże szacownej firmy

nie radzę się tam zatrudniać [usunięte przez moderatora] dają umowy na 1/2 etatu, obcinają wypłaty za "płatne" urlopy wypoczynkowe itp. Typowy polski prywaciarz.

Zostaw merytoryczną opinię o FK KlimaWent - Żory

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

FK KlimaWent