Opinie o Ryszard Moroń Firma Handlowo-Usługowa Adex w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ryszard Moroń Firma Handlowo-Usługowa Adex. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ryszard Moroń Firma Handlowo-Usługowa Adex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ryszard Moroń Firma Handlowo-Usługowa Adex w Żory

Klienci Nowy wpis

Chciałam bardzo podziękować Firmie Adex za owocną współpracę która trwa nadal bo jeszcze przed nami parapety zewnętrzne i wewnętrzne ,ale myślę że możemy już serdecznie podziękować i polecić usługi tej firmy ponieważ jest to firma bardzo profesjonalna jeśli chodzi o doradztwo w doborze produktów po profesjonalny montaż. Serdeczne podziękowania Pani Oli -współwłaścielce która jest perfekcyjna w tym co robi potrafi doradzić oraz udzielić wyczerpującej informacji w danym temacie.Stara się aby klient był naprawdę zadowolony z swojego wyboru .Klient czuje się zadbany i zaopiekowany .Ekipa montażystów naprawdę zgrani i przedewszystkim zostawiają po sobie porządek dbając o szczegóły i materiał.Naprawdę Firma godna polecenia w co najważniejsze produkty które polecają są najwyższej jakości .Polecamy.Grzegorz i Alicja Nowak

Ola z Adex Nowy wpis
@Klienci

Ale miło czyta się tak wspaniałe opinie ???? Bardzo dziękuję za dobre słowa, będę je miała w sercu na długie lata! Pozdrawiam :)

Ziarno Nowy wpis

Nie polecam firmy Adex :/ lekceważący stosunek do klienta, który musi się upominać o usługę. Fatalna komunikacja klient sprzedawca..

Praktykant fimry ADEX

Jako praktykant pracujący tam od września 2021 roku, uważam że szef jest uczciwy, nigdy nie zalega z wypłatą i ma super podejście do pracowników, bardzo polecam Adex!

Weronika
@Praktykant fimry ADEX

Czy po tak długich praktykach masz jakieś perspektywy w tej firmie na stałe zatrudnienie? Czy będą cię trzymać na mniejszych zarobkach?:)

Praktykant firmy ADEX Nowy wpis
@Weronika

Tak mam perspektywy w tej firmie na stałe zatrudnienie jako montażysta.

Kornelia

Szczerze polecam firmę Adex, właściciel zaimponował mi swoją uczciwością, bardzo dobry fachowiec znający się na swojej robocie.Panowie monterzy również bardzo mili i dobrzy fachowcy.Ceny konkurencyjne.Naprawdę polecam.

@Kornelia

Miło jest móc przeczytać opinię zadowolonego z wyświadczonej usługi Klientki. A jak w Pani oczach kształtuje się atmosfera pracy pomiędzy fachowcami? Skoro byli mili można domyślać się, że w firmie panują właściwie dla pracowników warunki? Rozumiem, że na tych stanowiskach widać było jedynie Panów, więc firma raczej nie bierze na te posady kobiet?

Pracownica firmy ADEX
@Ewa

W firmie ADEX pracują kobiety i są jak najmilej widziane :) Zajmują stanowiska takie jak obsługa klienta, księgowość, czasem zdarza się, że Panie jadą nawet na serwisy (oględziny) czy też załatwiają sprawy urzędowe. Panów mamy od montaży, serwisów, pomiarów, magazynowania, transportu i doradztwa technicznego. Przeważająca liczba Panów jest naturalnie podyktowana tym, że potrzebna jest siła fizyczna do przenoszenia ciężkiej stolarki budowlanej. Pozdrawiam

@Pracownica firmy ADEX

No ale nie zdarzyło się może jeszcze, żeby jakaś kobieta próbowała aplikować właśnie na stolarkę do was? Bo naprawdę znam parę takich, co mogłyby się nadać, tylko trzeba byłoby je najpierw sprawdzić czy faktycznie dadzą radę. ;)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ryszard Moroń Firma Handlowo-Usługowa Adex? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Piotr96

ja jestem bardzo zadowolony ceny konkurencyjne z szefem można się w każdej sprawie dogadać.facet wkłada dużo serca w to co robi i kilku krotnie pomógł mi nawet w tematach budowniczych nie związanych z zamówieniem.polecam !!!!!

lukas

Słyszał ktoś czy firma jest zainteresowana pozyskaniem nowych fachowców?

Julia

Czy na forum zaglądają osoby zatrudnione w Ryszard Moroń Firma Handlowo-Usługowa Adex? Jeżeli wśród Was są pracownicy tej firmy, to zachęcam bardzo do pozostawiania opinii o tym, jakim jest ona pracodawcą. Wszystkie spostrzeżenia będą bardzo ważne dla osób, które interesują się pracą w tym miejscu. Może ktoś z Was w końcu zechce powiedzieć kilka słów na temat tego, czy firma jest otwarta jest na osoby bez doświadczenia zawodowego, oferując im stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę?

witam,polecam serwis ,pan L .... super fachowiec i bardzo miły ..

Bożena

witam montażysta od rolet jest spoko , fachowiec,wie co i jak ,polecam pana L...

wioletta

polecam serwisanta ,magik

Alina

witam ,serwis perfekt ,nawet o 22;00 podjechał by naprawić okno ,polecam

antek

polecam serwis

witam, poleca fachowców z Adex okna ,wszystko na wysokim poziomie.

marek

Serwisant to fachowiec ,takich ludzi trzeba szanować .Wie co robi i ma głowę na karku.Polecm

Czytajac opinie zgadzam sie iz (usunięte przez administratora)posiada bardzo dobrego serwisanta ,fachowiec.

Zbyszek

Adex posiada najlepszy serwis w okręgu .Gość potrafi wszystko i na wszystkim się zna.Usterki które posiadałem w roletach i stolarce były poważne i nikt nie umiał sobie z tym poradzić. Gość z Adex zrobił to bez zająknięcia . Jest bardzo dobrym fachowcem .Polecam

Szymon64

Nie polecam firmy ADEX z Żor. Chociaż samo kupno, pomiar i montaż przebiegło pomyślnie. To już reklamacja nie koniecznie :( to chyba największa bolączka tej Firmy. Moja reklamacja dotycząca porysowanych szyb,żeby nie było została przyjęta. Po montażu okien płatności zostały uregulowane dwa dni później(kwiecień). I tu był mój błąd :( Gdybym nie zapłacił od razu, miałbym karty w ręku. Czekam na wymianę wkładów od maja tego roku. Po wielu monitach z mojej strony została podjęta jedna próba wymiany (końcem października), ale niestety wkłady znowu były porysowane :( Czekam do dnia dzisiejszego a mamy już 30 LISTOPAD i żadnych wiadomości od Firmy. Czyżby znowu im umknęło. NIE POLECAM Firmy ADEX z ŻOR.

Zostaw merytoryczną opinię o Ryszard Moroń Firma Handlowo-Usługowa Adex - Żory

• Jak się pracuje w Ryszard Moroń Firma Handlowo-Usługowa Adex?

Zobacz opinie na temat firmy Ryszard Moroń Firma Handlowo-Usługowa Adex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ryszard Moroń Firma Handlowo-Usługowa Adex?

Ryszard Moroń Firma Handlowo-Usługowa Adex
  • Os. Osiedle Powstańców Śląskich PU-7