Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02" w Jastrzębie-Zdrój

counter
3 32 36 5 1
Janek Nowy wpis

Pracując w dobrej firmie ja ta można się dużo nauczyć a przy okazji całkiem nieźle zarobić a forum tylko potwierdza taką ciszą.

Weronika Nowy wpis

@cała prawda a dlaczego tak uważasz? Może ktoś był zadowolony z pracy w Przedsiębiorstwie Handlowo-Usługowym "WEKER 02"? Zarzucając komuś takie czyny zawsze powinniście je udowodnić, żeby było wszystko klarowne dla pozostałych użytkowników forum.

Boguś

Nie zgadzam się z przedmówcami. Pracuje w Weker od wielu lat. Zawsze spotykam się z dużym zrozumieniem u przełożonego. Firma bardzo dynamicznie się rozwija i nigdy nie narzekałem na dobre zarobki. Jak ktoś pisze żle o Weker to albo ich konkurencja albo jacyś desperaci.

cała prawda Nowy wpis
@Boguś

właścicielka wekera podszywa sie pod pracowników

Weronika Nowy wpis

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02".

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

jacek

dowiedziałem się na razie tylko tyle, z eoni działają w branży hotelowej na pewno no i też jest tak, ze nie ma ofert, pytanie dlaczego.. a tez średnia jest możliwośc awansu, bo jak aplikujesz na pokojówke to nic dziwnego, że na tym stanowisku pracujesz cały czas, a nie awansujesz np. na managera.

obserwator

A przyszło Ci do głowy, że pracując na ludzkich zasadach można mieć urlop oczywiście płatny? Gdybyś chociaż minimalnie wszedł w świat finansów dowiedziałbyś się wówczas jakiej wysokości otrzymasz emeryturę. Obawiam się, że wówczas nie nazwałbyś jej emeryturą. Kto ma chociaż odrobinę przysłowiowego oleju w głowie nie wypisuje takich herezji. Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku na "emeryturze":)

obserwator

Boguś Ty się lepiej zastanów z czego uzbierasz na emeryturę bo chyba nie z tej najniższej krajowej pensji:(

Do obserwator
@obserwator

Ja przynajmniej będę miał emeryturę, ty natomiast wcale, sądząc po godzinie umieszczenia post-u siedzisz w domu, nie masz pracy i z nudów wypisujesz jakieś bzdury, bo nie masz nic innego do roboty.Boguś.

jakielol
@Do obserwator

hahaha piszesz o godzinie wytykajac ziomowi a w wekerze robi sie do 16:00 wiec nie pisz z biura tylko wez sie za robote... aa sorki szefowie nie musza

bolek

Jak narazie to sprawę w sądzie ma właścicielka firmy

Znawca

Na miejscu właścicielki firmy i po przeczytaniu artykułu o zniesławieniu, i to o czym tu niektórzy piszą to naruszenie jej dobrego imienia i dóbr osobistych, a niektórzy wymieniają ją z nazwiska zrobiłbym użytek.

Prawnik

Wszystkim się wydaje, że w internecie jesteście anonimowi i możecie bezkarnie wylewać pomyje na kogo tylko chcecie. Nic bardziej mylnego, bezpodstawne pomówienia, oczernianie jest karalne.

hohoh
@Prawnik

się puknij w czolo i to tak konkretnie, aa te pseudo szatnie juz zmienilas? czy ludzie nadal maja gorzej niz w kolymie ? he ? a teraz mnie podaj za pisanie nie prawdy

janek

najgorsza firma pracowalem to wszystko prawda co piszecie

łukasz

Atmosfera taka że emeryci górniczy są brygadzistami...o pakiecie socjalnym , szkoleniach, premiach, ciuchach, zapłaconych nadgodzinach, łaźni, umowie o pracę i wielu innych podstawowych rzeczach ZAPOMNIJ !

xyz

Zgodnie z art. 44.3 Ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy inspektorzy pracy są obowiązani do nieujawniania informacji, że kontrola przeprowadzana jest w następstwie skargi, chyba że zgłaszający skargę wyrazi na to pisemną zgodę.Dane skarżącego takie jak imię, nazwisko, adres są niezbędne osobie kontrolującej m.in. do udzielenia tej osobie pisemnej informacji o sposobie załatwienia skargi czy wniosku.Nalezy tylko zawrzeć klauzulę "W związku z zastrzeżeniem z art. 44. 3 Ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy nie wyrażam zgody na ujawnienie informacji, że kontrola jest przeprowadzana z związku ze złożoną przeze mnie skargą." Sprawiedliwość jest tylko kwestią czasu.

xxx

Nawet na Szanowną Panią B.-R. znajdzie się sposób.

xxx

jacy wy wszyscy jestescie dziwni dlaczego nikt nie zbierze twardych dowodow i nie zawiadomi inspekcji pracy? bardzo łatwo mozna udowodnic falszywe umowy o prace falszywe wynagradzanie brak łaźni i wiele innych złamanych praw pracowniczych. i nie pomoże tu nawet komendant główny policji.

bnjiuyg
@xxx

26.09.2014 Komunikat Informujemy, iż z powodu usterki technicznej skargi/zgłoszenia/zapytania skierowane do Państwowej Inspekcji Pracy po 14 września 2014 roku zostały utracone. Zwracamy się z prośbą do wszystkich zainteresowanych o ponowne przesłanie informacji drogą mailową na adres właściwego okręgowego inspektoratu pracy. Wykonawca strony internetowej Państwowej Inspekcji Pracy pracuje nad usunięciem usterki. Przepraszamy za utrudnienia wynikające z przyczyn technicznych.

K.L Weker 02

witek lipa to ten cały zakład a autami jechać na robotę to strach takie złomy ale jak się ma za męża pałe to nie ma problemu, ale problem kiedyś będzie miał miejsce jak ich ebną krokodyle bo ktoś wreszcie zrobi (usunięte przez administratora) , rada idź lepiej człowieku robić w tesco albo innej biedronce jest też lipnie ale psycha tak nie siada , chyba że lubisz być traktowany jak śmieć pozdro

xxx

Gratulacje i podziękowania(usunięte przez administratora)To wspaniała firma, dająca możliwość rozwoju zawodowego, stabilizacji życiowej. Poszanowanie pracownika, uczciwość i miła atmosfera w pracy. To był tylko sen. Hahaha

M

Prawda jest tam mobing i wdodatku zabrania palic nawet przerwy sniadaniown ma pretensje z 30min na 15 cos nie tak

Ja

Robiłem tam . Jest tam mobing dajcie spokuj

ssaa

I znowu potrzebuje ludzi do tyrania za grosze, skoro jest tak wspaniale to dlaczego ludzie z wekera02 wolą isc zbierac truskawki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02" - Jastrzębie-Zdrój

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02"
3/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Podhalańska 25