Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Pracownica

No proszę firma w tym roku na dzień kobiet zasponsorowała kobietą maseczki z Korei Wszystkie kobiety są bardzo wdzięczne za tak szczery gest że strony firmy Śmiechu warte Żeby nie było stać firmy na jednego tulipana Już nie mówię jak lata poprzednie mersi rafaello Ale maseczka za ile była 50 gr. My kobiety tej firmy bardzo dziękujemy Lada dzień będziemy piękne:)

@Pracownica

Wiesz, wolę taki gest niz tulipana, w niektorych firmach kobiety nic nie dostaja, ale jak widac do wszystkiego sie mozna doczepić. PS maseczka taka troche wiecej niz tulupan kosztuje ;)

PRACOWNIK
@Pracownica

Maseczki Tony Moly są o wiele droższe niż tulipan, CIeszmy się tym co mamy kobietki a będzie świat lepszy :)

BJ
@Pracownica

Może warto popracować nad wewnętrznym pięknem...zastanów się, trzymam kciuki!!! :D proponuję też zapoznać się z takim wynalazkiem jak Internet czy Google, gdzie można sprawdzić, że Koreańskie maseczki nie kosztują 0,50pln Pozdrawiam

:-)
@Pracownica

Żałosny wpis, zamiast się cieszyć że firma wogole pamiętała o kobietach to jeszcze pretensje bo co nie które oczekiwały czekoladki albo tulipany ...ciężko dogodzić ...czy firma coś da czy nie da to i tak słychać wieczne narzekanie.... żal

realista
@Pracownica

Nie żeby pomysł był jakiś bardzo genialny ale tu nikomu nie dogodzisz. Dali - źle, nie dali - też źle.

Elka
@Pracownica

Mogliby jeszcze z dobrą datą dać te maszeczki a niektóre były ważne do 2019roku,to jakaś kpina.

Zadowolona
@PRACOWNIK

Dokładnie. Często używam tych maseczek. Są rewelacyjne i dużo droższe od tulipanów. Wolę takie praktyczne upominki niż byle wiecheć , który zaraz zwiędnie. Bardzo fajny gest.

zdzichu
@Zadowolona

wow maseczki dostali,toż to szok,a w ogóle jeszcze istnieje ta pedrylska firma?

XD
@zdzichu

O dziwo tak, ale pewnie już niedługo:>

hej pracownicy co myślicie o koronawirus moim zdaniem ze wzgledu na nasze bezpieczeństwo powinni zamknac zakład poniewaz duzo rzeczy w telewizji rząd zataja prawde by ludzie nie siali paniki ale niestety jest wiecej ludzi zarazonych powinni zadbac o nasze bezpieczeństwo albo wszyscy na L4 dla naszego bezpieczeństwa nie przychodzcie do pracy od poniedziałku

@pracownik

Pracodawca powinien zamknąć by zadbać o nasze bezpieczeństwo w Warszawie już jest 700 osób zarażonych A w Krakowie 500 osób tego telewizja nie ujawni taką prawdą wiec warto zadbać o nasze bezpieczeństwo nie narażać nas . Informacje od lekarza z Warszawy.

@pracownik

Ile osób nie przyjdzie do pracy?

pracownica
@Led

mam nadzieje że nikt warto zawalczyc o nasze bezpieczeństwo

Koronavirus
@pracownica

Myślę, że wielu nas jutro nie będzie. Część osób na opiece, część pewnie ze strachu weźmie L4. Większość moich znajomych jutro do pracy się nie wybiera bądź będzie pracować zdalnie, ale Seko będzie pracować do końca. Chyba że mobis się zamknie.

Ave
@pracownica

Ciekawe czy przejdzie im przez mysl zeby zakld zamknac chociaz na kilka dni kiedy skala zachorowan bedzie najwyzsza.czy jak zawsze po trupach do celu.sami chodza w maskach, boja sie jak ktos psiknie ale co tam.w zakladzie pracuja koreance ukraincy i polacy.dalej to nikogo nie wzrusza.plynow nie ma do desynfekcji.na linii stoi sie jeden obok drugiego.co tam kwarantanna czy komunikaty.praca albo zycie!

Jo
@Ewa

Ty się lepiej klepnij w ģowa i nie rozwiewaj fermentu...bo to to samo co baby w warzywniaku gadały

neos
@pracownik

nie sugerujcie się tym co mówią w TV,wirus istnieje ale nie ma żadnej pandemii..To,że mamy taką ilość pozytywnych testów nie wskazuję na to ,że ci wszyscy ludzie mają świrusa...po 25 cyklu denaturacyjnym,taki test już jest zakłamany i w 50 % daje wynik pozytywny,my mamy już 40 cykl .. no i ten cud nad cudami,gdzie po tylu latach jest grypa ,która zawsze królowała na jesień i na wiosnę ...a tak z ciekawostek to Kulczyk junior od jakiegoś czasu zajął się produkcją masek ffp2 ,zobaczcie ,że markety pozbywają się tych zwykłych maseczek...a nasz rząd rekomenduje maseczki fp2...wyłącz telewizor ,włącz myślenie ...

Zadowolona
@pracownik

Tak? I chcesz dostawać 80% bez żadnych dodatków? Pracownicy powinni przestrzegać restrykcji sanitarnych, a nie łazić z odsłoniętymi dziobami. To od nas i od naszego zachowania zależy jak będzie.

Kontrola jakosci - jak tam Natalia shift liderka? Rządzi, nadal rozstawia swoje koleżanki i obgaduje współpracownice po kątach?

Jestem_Tu
@Ania

Niestety ale jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Też muszę udawac koleżankę, a w (usunięte przez administratora) mam jej manię wyższości. Małolata rządzi nami, ale cóż kiedyś się to skończy i jak to ja powiem wprost - na odejście

Kuku
@Ania

Brzydko się zachowuje to prawda.. wszyscy wiemy kiedy nie poruch.ła. A tak na prawdę nas to nie obchodzi. Musi się nauczyć szacunku do ludzi.. młoda jest ma jeszcze trochę czasu :)

Kiki
@Ania

Prawda jest taka że shift liderki myślą ze są niewiadomo kim a naprawdę są(usunięte przez administratora) warte chodzą kim to ja nie jestem ale awans a tak naprawdę to zarabiają grosze w mojej obecnej firmie to operator ma więcej od nich.za dużo wymyślają tych liderów za parę złotych jeden zmiany powinien być i tyle .polecam się zwolnić istnieją inne lepiej płatne firmy.

Lola
@Jestem_Tu

Karierowiczki od siedmiu boleści. Sprzedajne pi.dy za 400 euro :)

Bombel

Jak atmosfera w firmie?

Mirka
@Bombel

Wiesz.. siedzą tu osoby którym się wydaje że są najmądrzejsze. Które sypią z rękawa pomysłami. Z jednej strony dobrze że mają chęci i pomysły a z drugiej te pomysły są wyjątkowo kretyńskie i zamiast pomagać zorganizować j przyspieszyć prace to ja niszczą od środka. Te pomysły niszczą atmosferę między ludźmi. Te pomysły powodują że zgrane ekipy myślą o odejściu z pracy. Tak wygląda u nas zarządzanie zasobami ludzkimi. Wszystko załatwią ale poproś o podwyżkę poproś o załatwienie czegoś u szefa to nagle się okazuje że nie idzie załatwić nic.. nic nie potrafi. A wystarczyłoby schować swoje ego do kieszeni, porozmawiać z ludźmi, postać chwilę, popytać. Na stanowiskach kierowniczych są osoby które swoje problemy przynoszą z domu do pracy i wyżywają się na innych. Taka w sumie forma mobbingu. Chłopakowi nie do końca stanął zeszłej nocy i możesz dostać pracę za kare :) Odzywki bez szacunku, próba poniżenia czy pokazania na każdym kroku kto jest ważny.. et cetera :) pamiętajcie chłopcy i dziewczynki że w końcu was ktoś weźmie za mor.dy i przeciągnie po sądach a (usunięte przez administratora) to bardzo ciężkie zarzuty z którymi nie znajdziecie tak łatwo nowej pracy a i za uszczerbek na zdrowiu można beknąć. No i jeszcze jedno... pamiętajcie że Istnieje świat poza sekonixem.. brutalny świat ;)

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Weronika

Wiadomo coś o przestoju wakacyjnym?

ĄĘÖ

Czy wiadomo może czy będą u nas przeprowadzone szczepienia przeciwko covid?

Biuro
@ĄĘÖ

Nieoficjalnie wiadomo, że będą ale teoretycznie cisza, bo zdania co do szczepionek są podzielone.

@Biuro

Niech spróbują to taki strajk zrobimy że firma padnie. Najgorsza firma w okolicy jak nie na Śląsku. Te uczucie że brygadzista 3 tys nie dostanie a kierownik 3 coś śmiech na sali. Zero dodatków. Premia 300 brutto. Najniższa krajowa na rękę. Pracownik co robi 2 lata dostanie 2350 dobre. Nie potrafią zarządzać firma.Logiczne że jak pracownik dobrze zarobi to lepiej pracuje. Ostatnio oferta pracy była 700 brutto premii, 1100 brutto premii kwartalnej. Można? Można! Jeszcze nie słyszałem żeby w jednej firmie ludzie planowali się zwolnić bo nie ma w niej żadnej przyszłości. Powodzenia ludziom co robią w tym zakładzie.

Led

Co poniektórzy shift leaderzy "z góry" w ogóle nie zasługują na te pieniądze.Tylko zwykłego, ciężko pracującego człowieka żal

Proj
@Led

Raczej team liderzy hahahahaha

@Proj

Ha ha ha!masz rację, pozdrowionka

Mam nadzieję, ze będą bo nirmalnym trybem to moze za 2 lata się zaszczepie

Ulla
@Biuro

Oby wcale

Yhyhyhy
@Ulla

Mogliby zwolnić team leaderke krzykaczke, bo o ile w darciu dzioba na innych jest dobra to w zarzadzaniu zespołem nie idzie jej wcale.

No noo
@Yhyhyhy

O którą liderkę chodzi ?

Labcd
@No noo

Brzmi jak opis KK

@Labcd

Albo WŻ.Ją też Mona wziąć pod uwagę

rozumiem, że już przeniosłeś się do tamtej firmy z takimi premiami? Daj znać jak tam jest

Zaciekawiona

Jakas opinia na temat wtryskarek? Warto spróbować się tam dostać?

@Zaciekawiona

Praca to może i jest ale nie dla Polaków.

Zaciekawiona
@Pracownik Sekonixa

A praca przyjemna? Przełożeni w porządku?

@Zaciekawiona

Praca jest wymagająca i raczej mało przyjemna, przełożeni wymagają coraz więcej z każdym dniem.

@Pracownik Sekonixa

Nie polecam tej firmy pracuje trochę i to co tu się sieje to jakieś nieporozumienie zwalniają starych pracowników a biorą nowych albo Ukrainę! A co co tam rządzą to dopiero (usunięte przez administratora) na górze! Nie Nie Nie

lala
@Zaciekawiona

Odradzam ta firmę kazdemu. Z ludzi robią idiotów.

Luka

@Elka Bardzo popieram taką opinię. Sami nie zawsze pracujemy tak jak by tego oczekiwała firma. Szanujmy to ze mamy dobrą firmę.

Rrrrr
@Luka

Dobra firma... Nosz kurde yebłam ze śmiechu. Jeśli dobrą firmą nazywasz miejsce, gdzie przełożony przychodzi nawalony w trzy bele i poniża oraz wyzywa pracowników, to gratuluję wyboru. (usunięte przez administratora)

Info

Wiecie że u góry znów się szykują zwolnienia masakra tną koszty

werka

Orientuje sie ktoś jak wygląda sytuacja w dziale księgowość ? Jak z atmosferą w pracy ?

@werka

Nie polecam. Bardzo niemiłe osoby. Uprzejme tylko dopuki nie zamkniesz za sobą drzwi. Nie będziesz dobrze się tam czuła.

Basia

Kiedy przestój wakacyjny ?!?!

@Basia

Ostatni tydzień lipca i pierwszy tydzień sierpnia.Oczywiscie to zawsze może się zmienić.

Sekonix

Czy ktoś rządzi na wtryskach ? Panie z tamtego biura to chyba nie maja co robić skoro siedzą tyle czasu na przerwie . Co wejdziesz na stołówkę to one tam siedzą . Z tego co wiem to 30 min się należy na jedna przerwę...

Delfin
@Sekonix

Zamiast patrzeć za paniami z biura zajmij się pracą

Teresa

Spoko

Wiadomo coś o premiach?Wrócą czy nie? Pozdrawiam

Sylwia

Dobrze ze tam już nie pracuje.

Trzeba gdzieś robić...

Są już wypłaty jak ktoś nie ma konta w PKO?

Pomelo

A co w końcu z tą środą? Pracujemy/nie pracujemy?

Najgorsza firma w jakiej pracowałam ,dają wypowiedzenia bez powodu , montaż jest najgorszym działem a rządzący nim jak można to tak nazwać do wymiany . Porażka, trzymajcie się jak najdalej od tej firmy czyste (usunięte przez administratora) .

Led

To prawda!Najgorsi zarządzający z jakimi pracowałam -prawie dzieci,którym kiedyś się pomogło a teraz cię zwalniają.

czy coś wiadomo o wnioskach na święta?

Seko
@Monika

Podobno po 500zl w tym roku

Lelumpolelum
@Seko

Pytanie kiedy to wypłaca ????????

@Lelumpolelum

W tamtym roku wypłacili w ostatni dzień przed Wigilią

Ryszard
@Hmmmmm

Każdy pracownik zatrudniony w tej firmie może liczyć na ten dodatek? Możesz napisać, czy każdy otrzymuje równą kwotę? Z góry dzięki.

@Ryszard

Tak to dodatek na święta dla Polaków.Dla wszystkich taką samą suma

Weronika

Czy przy zwolnieniu należy się odprawa?

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 20 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 357 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 71
    44-240 Żory

Sekonix Poland Sp. z o.o.