Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Weronika

Czy przy zwolnieniu należy się odprawa?

Solidna

Firma, która nie powinna istnieć. Róbta co chceta. Każdy jest ważny, walka, zawiść to numer jeden tej firmy.

Nikt

Czy ta firma ma zamiar coś zrobić z ciągle spóźniającym się lub wcale nie przyjeżdżającym shiftem z logistyki ? Góra na to wszystko patrzy i nic nie robi

@Nikt

Kariery na kablowaniu też się nie zrobi

Hmmmmm
@Nikt

To co?jedni (usunięte przez administratora)na wypłatę a jakiś młodzik ma być "kryty"

W jakich dniach pracuje się w Sekonix? Weekendy są wolne?

Pracownica
@Marek

Od poniedziałku do piątku. Weekendy wolne, chyba że są zapisy w ramach nadgodzin.

@Marek

Od poniedziałku do piątku, weekendy są zależnie czy są potrzebne części, raz są raz nie

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Weronika

Czemu jest tyle zwolnień?czy wypowiedzenie umowy może być jeszcze wycofane?

Haha

Najgorsza firma w której pracowałem to skandal jak są traktowani nowi pracownicy, zwlasza podejrzewanie o coś czego się nie zrobilo

Byl

Hej ostatnio zaproponowali mi praca na lakierni czy tam pracują WGL kobiety

Tina
@Byl

Tak

Lokalida
@Byl

Same kobiety i 4 facetów ????

On

Hej jak wygląda praca na lakierni

Hehe

Super, polecam

Paralityk
@On

Praca bez mózgu naciskasz guzik a liderzy z tego działu to dzieci a szczególnie kurdupel

Konoszanel
@On

Na lakierni spoko. Cisza spokój z tego co wiem.

Pracownicaa

Ta blondyna z jakości to jest naprawdę wredna, a żeby Ci się noga podwinęła od tych wstrętnych komentarzy. Nic tylko ploteczki świnia.

ESSA
@Pracownicaa

blondynka?

Najgorsza firma ever XDDD zero współpracy między działami a o HR szkoda gadać XD Dziewczyny z każdego działu są żmii ,obgadują wszystko i wszystkich Zarobki gorzej nie ma Nie polecam

@@@

Święta racja!!!!!! Pracownicy z Ukrainy są ponad wszystko. Nawet jak popełniają błędy nie ponoszą żadnych konsekwencji W firmie szybciej dogadasz się po ukraińsku niż po polsku

Dziobak
@@@@

Święta racja, my jesteśmy zbyt drodzy w utrzymaniu dla nich, a ukraina robi za mniejszą kasę, a że nie potrafi porządnie dwóch śrubek wkręcić to inna bajka.

CENZURA
@Dziobak

MOŻNA BYŁO SIE TEGO SPODZIEWAĆ. POST USUNIĘTY, PROBLEM Z GŁOWY. PRAWDA BOLI, OJJ BOLI...

@@@
@Dziobak

Ja się zastanawiam czy kasa jest mniejsza??? Jeśli zliczyć by ilość NG ,to chyba lepiej zainwestować w stałych pracowników, których się wyszkoli i zostaną,a nie wyjadą zaraz do domu:(

@Dziobak

Za mniejsza kasę oni zarabiają po 3.5 tys haha co prawda po 12 godzin. A zarobki bez weekendów to malutko pani w lidlu więcej zarobi.

Pracownica

Czy ktoś coś wie lub słyszał na temat czy mają zlikwidować pracę w piątki tak jak wcześniej było ?

Nico
@Pracownica

Plotki takie chodzą, ale nie sądzę by to miało miejsce.

@Pracownica

Jak by zliwidowali by piątki zarazem by zlikwidowali by pracowników. Do okoła jest tyle firm co tak samo płacą albo lepiej. To byłby strzał kolano.

Czy ktoś mi powie co robi firma sprzątająca, wiecznie siedzia na jadalni pija kawe jedza ciastka a papieru ,ręczników i mydła brak ...jakaś porażka

@Nowy

Taaaa i kiedy chcesz dbać o dezynfekcję ale w toaletach dajesz mydłopodobną pianę która znika zaraz po nałożeniu na ręce a drzesz mordę po pracownikach którzy nie mają maseczek ????

@Nowy

Fakt,brak mydła, ręczników ,a po drugie ruda zaczepia wszystkich facetów na łazienkach jakas żenada

Smt
@Zainteresowany

Zgadzam się z kolega ,nie można spokojnie skorzystać z toalety bo stoi za plecami ..i głupio gada ...że takich ludzi przyjmują

Myslacalogicznieosoba

(usunięte przez administratora) do zwolnienia Kilkakrotnie slyszalam jak rozmawiala z (usunięte przez administratora) i nie powinna tak wygladac rozmowa z schift loderem I na dodatek robiła ng na heat sinkach zeby tylko miec wiecej w raporcie ojej

@Myslacalogicznieosoba

Wracając do tematu, teraz zmianę przejęła Marta i co do tematu tak samo jak u Pawła ...A nawet i gorzej... jedna z najgorszych shift leaderow ???????? śmiech na sali jak się wozi po hali wielka pani ????????

Przynajmniej na nią zawsze można liczyć :)

Niemyslacaosoba

Wozi sie i to bardzo Odrazu widać dumna mine z powodu stanowiska Oby jej to nie zawrócilo w glowie za bardzo bo obrosnie w piorka ale Chyba bedzie lepsza niz pan P Tak mi sie wydaje

Sraliti

O MM z dawnej zmiany pana P. Teraz jest liderem i w mojej opinii dużo lepszym niż ten poprzedni. Choć to się dopiero okaże.

kira
@Myslacalogicznieosoba

ciezko byc gorszym sziftem niz byl pan P xd przeciez Marta juz za jego kadencji wiecej ogarniala od niego. z waszych komentarzy bije tylko zazdrosc.

LOLa
@Myslacalogicznieosoba

z kim i o czym rozmawiałą?

@kira

To fałszywa osoba do każdego się uśmiecha umie udawać uśmiech nie lubię jej bo to dwulicowe osoba trzeba uważać na nie

@Ania

Zgadzam się, ogromnie fałszywy dziewczyna. Własne koleżanki obgaduje, a za chwile podchodzi i rozmawia z nimi jak z najlepszymi przyjaciółkami. Widzialam. Slyszalam nieraz. Straszna! W życiu bym się nie spodziewala ze można być aż tak dwulicowym.

@.

Nie powinna być liderem tylko do zwolnienia fałszywa osoba

Jak wygląda praca na magazynie? Ile zmian? jakie wynagrodzenie?

@Nowy

Ciężko, ciężkie boksy, 3 zmiany liderzy kasują za wszystko. Jak chcesz zostać komandosem to śmiało możesz przyjść! Ave!

Hej

Powie mi ktoś dlaczego działy techniczne są tak biedne w materiał i narzędzia chodziłem po całej firmie i nikt nic nie miał. Żenada....

Qc team

Dzięki Wojtek za pomoc i wsparcie

Lizzly

Pan od ciuszków trochę nieśmiały, więcej uśmiechu poproszę następnym razem przy wydawaniu :)

A 2 nie do wziecia? ;]

Dzisiejsza rozmowa na kakao talk o UDT masakra

Elokwentny Pan Zupa, który nawet nie za poprawnej pisowni słów języka polskiego, został zmieciony przez nich, niech wraca karmić rybki.

Czy to prawda że utrzymanie ruchu się zwalnia?

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 20 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 357 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 71
    44-240 Żory

Sekonix Poland Sp. z o.o.