Opinie o OKOKLINIK w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OKOKLINIK. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w OKOKLINIK o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OKOKLINIK w Warszawa

A propos posady Pracownika administracyjno - biurowego wypowiadano się tu pozytywnie odnośnie atmosfery. Niepokoi mnie jednak deklarowana w ogłoszeniu zmianowość samej pracy, jak i zleceniówka, jak forma zatrudnienia. Więc może wpierw uda mi się tu dowiedzieć, jak długo pracuje się w firmie na zleceniu, zanim przejdzie się na umowę o pracę?

Ryszard Nowy wpis

bardzo dobra placówka, zero kolejek, naprawdę miła obsługa. Operacja przeprowadzona szybko i w sposób merytorycznie doskonały. Gdyby inne płaco∑ki okulistyczne wykonywały tak szybko zabiegi, byłoby idealnie. Wzrok się poprawia!

Mery Nowy wpis

Trwa teraz rekrutacja i jest wakat na posadzie rejestratorka medyczna. Jako mile widziane jest doświadczenie na tej posadzie. Ale nie ma info o pensji. No i ja mam doświadczenie 3 lata, to ile dostałabym pensji podstawowej? I czy pensja ta rośnie wraz ze stażem pracy tu i np. po roku jest jakas podwyżka?

cindy1

Pracowałam na stanowisku administracyjnym, polecam, świetna atmosfera w pracy

Dorota
@cindy1

duzo osob jednak dobre ocenia prace w tej firmie, to zachecajace... moge wiec zapytac czemu juz nie pracujesz?

cindy1
@Dorota

Urlop macierzyński :)

Krystyna
@cindy1

Gratuluję. ;) A nie myślałaś o tym, żeby to wrócić? Bo zastanawiam się jakie warunki młoda matka by tu miała

cindy1 Nowy wpis
@Krystyna

Dziękuję ;) Zobaczymy jak się życie potoczy... Mam nadzieje ze bede miala mozliwość powrotu

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie OKOKLINIK na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Klara34

Otworzyli nowy punkt w Warszawie bardzo sie ciesze mam do Was blisko :)

nina6745

Jestem zadowolonym klientem od wielu lat, serdecznie pozdrawiam rejestracje z Warszawy

milena

Miło wspominam pracę w tym miejscu. Mimo mieszkania za granicą jak jestem w Warszawie zawsze odwiedzę:) Pozdrawiam Doktora Kamińskiego

aga s

Dwa zabiegi dla taty w szybkim czasie, jestem zadowolona z obslugi

karo

najepsze miejsce do wykoania zabiegu zaćmy, ja miałam zabieg w Chrzanowie

slawek

Mialem tutaj operacje zaćmy rewelacja!!!!! Najwiekszy plus to termin, bylo od ręki co wiadomo w przypadku oka nie będzie nikt czekał miesiącami...

lilianna

Bardzo dobrze wspominam pracę tam. Miła atmosfera, relacje miłe ale również bardzo profesjonalne, wypłata na czas. Pozdrawiam moją dawną ekipę

Marianna

W Okoklinik trafiłam w dobre ręce Dr Kamińskiego! Człowiek z podejściem, wiedzą i doświadczeniem. Bardzo empatyczny. Uratował moje oczy! I terminy nie są zbyt długie!

Julia
@Marianna

Piszesz że terminy nie są zbyt długie - ile czekałaś na swój termin w takim razie?

Krystyna

O klinice dowiedziałam się od syna, który znalazł ją w internecie. Zadzwoniłam na rejestrację, bo od dłuższego czasu widzę za mgłą i zostałam poinformowana, że to może być zaćma. Od telefonu do wizyty nie minęły nawet 2 tygodnie. Operacje zaćmy miałam przeprowadzoną w Chrzanowie. Wszystko w ciągu jednego dnia. Personel bardzo miły i pomocny. Będę polecać dalej.

Pacjentka Ewa

O Okoklinik dowiedziałam się z Facebooka. Ponieważ jestem z okolic Chrzanowa nie miałam problemu z dojazdem. Na konsultacje zostałam umówiona ekspresowo. Od usunięcia zaćmy minął już miesiąc, widzę o wiele lepiej. Zabieg wykonany bardzo szybko i sprawnie. Wyszłam tego samego dnia

Agnieszka

Ja także polecam Okólnik. Moi rodzice mieli tam przeprowadzoną operację usunięcia zaćmy miesiąc temu. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie, personel niezwykle pomocny. Po zabiegu otrzymałam telefon, że mogę już odebrać rodziców. Wszystko na najwyższym poziomie

Seniorka

Do Okoklinik trafiłam z polecenia koleżanki z UTW. Skontaktowałam się telefonicznie i po uzyskaniu wszystkich odpowiedzi udało mi się umówić na konsultację z Panem Doktorem. Z powodu zaćmy musiałam zostać operowana ale wyszłam ze szpitala odebrana przez córkę tego samego dnia. Nie mam żadnych powikłań , widze teraz idealnie

Aneta
@Seniorka

Nie jesteś pierwszą osobą, która chwali tu OKOKLINIK, a to już świadczy o tym, że cechuje ich pełen profesjonalizm. Wiem, iż specjalizują się tam właśnie w chirurgii okulistycznej tj. w szczególności operacji zaćmy, witrektomii i zabiegach przeciw jaskrowych. @Seniorka, a jak tam jest z terminami: raczej odległe czy niekoniecznie?

Seniorka
@Aneta

W moim przypadku od konsultacji do samej operacji zaćmy minęły niecałe 2 tygodnie. Nie ma kolejek i odległych terminów

Maria

Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam Okoklinik. Na operację zaćmy przyjechałam z okolic Krakowa. Wcześniej szukałam gdzie mogę wyleczyć moje dolegliwości ale po konsultacji ze znajomymi, którzy mieli wykonywane zabiegi w Okoklinik Chrzanów zdecydowałam się im zaufać i nie żałuje.

MarcinR

Również polecam Okoklinik. Na wizytę rejestrowałem się telefonicznie i bez problemu dostałem termin wizyty tydzień później. Okazało się, że moje problemy ze wzrokiem i widzenie za mgłą są spowodowane początkami zaćmy i niezbędna w moim przekonaniu okazała się operacja zaćmy. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i szybko. Personel jest bardzo miły i pomocny. Do domu wyszedłem tego samego dnia. Na wizycie kontrolnej wszystko w porządku. Bardzo dziękuje Doktorowi Kamińskiemu za opiekę.

Małgosia

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Okoklinik. Zostałam szybko zdiagnozowana i z powodu zaćmy dostałam kwalifikacje do zabiegu jej usunięcia. Przed operacją miałam zrobiony bezpłatny test na covid 19 w laboratorium przy szpitalu. Operacja przebiegła bez zastrzeżeń i w tym samym dniu wróciłam do domu. Opieka i fachowość na najwyższym poziomie.

Ciągłe przekładanie wizyt...Podziwiam tylko Panią Ewę z recepcji. Zawsze pomocna i miła. Ale coż, pani z recepcji nie leczy, a szkoda.

Zostaw merytoryczną opinię o OKOKLINIK - Warszawa

• Jak się pracuje w OKOKLINIK?

Zobacz opinie na temat firmy OKOKLINIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKOKLINIK?

OKOKLINIK