Opinie o Sonfinity Poland Sp. z o.o. w Warszawa Domaniewska 37 lok. 2

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sonfinity Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sonfinity Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sonfinity Poland Sp. z o.o. w Warszawa Domaniewska 37 lok. 2

BylyPracownik Nowy wpis

Oszukiwanie starszych ludzi , namawianie i manipulowanie starszych ludzi aby zakupili nic nie dające suplementy, nic nie warte opaski magnetyczne. Praca dla ludzi którzy nie maja żadnego sumienia ani wartości.

Araś Wombat

Milford..waszym błędem była decyzja że nie wzieliscie mnie na supervisiora, teraz upadacie a konkurencja sie o mnie bije. I kto kogo wy.. po same kule?

Ojeju jestem zmęczony
@Araś Wombat

Araś Wombat nie ośmieszaj się, przecież Ty leser jesteś wiecznie tylko "nie chce mi się" "jestem zmęczony" chodzący farmazon. Jak tam w wiezieniu było? Szybko się tam przekonają co do Ciebie i tez na kopach wylecisz, lepiej pograj sobie w Lola bo do tego się tylko nadajesz

Damian Nowy wpis
@Araś Wombat

Też u nich pracowałem, ale nie byłem zadowolony z zarządzania . Masz jakieś namiary na konkurencję? Nazwa chociaż

Justa Nowy wpis

Miałam to nieszczęście wziąć udział w rekrutacji w tej firmie na stanowisko copywritera. Doszłam do 3 etapu. Pracę dostałam, ale zrezygnowałam z pobudek etycznych. Pisanie o nieistniejących produktach, które starsze osoby wykupują za niebotyczne pieniądze, sumienie by nie dało mi spać... Szumnie nazywane pięknym biuro remont widziało chyba z kilkadziesiąt lat temu. Zadanie rekrutacyjne, czyli reklama pisane na kartce. Firma wprowadza zainteresowanych pracą w błąd dając do zrozumienia, że mają już tę pracę i jadą do Warszawy na szkolenie wprowadzające, po czym na miejscu okazuje się, że to kolejny etap rekrutacji. Firma ta nie ma także strony internetowej, a jej działalność, choć może prawnie może nie zabroniona, to jednak działa na pograniczu prawa. Sam fakt, że co chwila ogłaszają upadłość i powstają niczym feniks z popiołów pod inną nazwą powinna dać do myślenia.

Confilogiiii Nowy wpis

Dlaczego został usuniety komentarz "Jak ktoś wcześniej wspominał, firma funkcjonuje na granicy prawa"???? Trafny, a najważniejsze, że oszczędzał ludziom czasu na aplikowanie do tej firmy. Moderacjo portalu, przestańcie wspierać firmy, budujące swoją działalność na zasadzie garnków Filipiak etc.

Copywriter

Rekrutacja w tej firmie była bez wątpienia jedną z najmilszych. Bardzo sympatyczna młoda rekruterka, rozmawiałyśmy głównie o moich zainteresowaniach i doświadczeniu. Odpowiedź miała przyjść po kilku godzinach (lub następnego dnia do 12, już nie pamiętam), ale tak się nie stało. Nie było mi to na rękę, bo miałam propozycję pracy w innej firmie, która czekała na moją decyzję. W każdym razie czekałam dłużej niż powinnam, był to tylko dodatkowy stres. Pracy nie otrzymałam i w pewnym sensie odetchnęłam z ulgą, bo pisanie artykułów wyssanych z palca i zachęcanie starszych osób do zakupu uzdrawiających leków było dla mnie niemoralne. Dodam tylko, że zupełnie się nie spodziewałam, że będę się pisała na takie tematy, w ofercie nic na to nie wskazywało... Plusem jest fakt, iż został mi wysłany feedback, w którym dowiedziałam się, dlaczego zostałam odrzucona i co nieprawidłowego było w moim artykule.

Głównie o to, czym się zajmuję w życiu i jakie wcześniej pisałam teksty. Później porównanie dwóch artykułów z różnych gazet i wskazanie charakterystycznych elementów.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adrian Arasimowicz

Artur jeśli to czytasz to...tylko INSTYTUT ZDROWIA EMPIRE lamusy z prowincji pod WWA !!!!!

Ts
@Adrian Arasimowicz

... z jednego cyrku do drugiego?

Karol

Cześć, jaki typ umowy jest u was ?

Kacper

@juras czyli nie było problemu z rozwiązaniem umowy?

Juras

Już nie pracuje ze względów osobistych - musiałem wyprowadzić się z Warszawy - ale bardzo miło wspominam pracę i jak wrócę do stolicy to mam nadzieję, że wrócę też do firmy.

Cześć, gdzie mógłbym wysłać swoje CV? Mam sporo doświadczenia w sprzedaży.

@Zainteresowany

Polecam przejrzeć olxa czy pracuj.pl, znajdziesz wiele interesujących ofert by wysłać cv, niekoniecznie tu

Zainteresowany x2
@Zainteresowany

Już tu pracuje, jak dla mnie wszystko ok. Są minusy- biuro najpiękniejsze nie jest, ale ogólnie bardzo dobrze, bez stresu.

Mors

Żeby wszędzie się tak pracowało i tyle zarabiało to ludzie nie zmienialiby firm. Nie powiem Wam, że jest super, nie powiem, że jest beznadziejnie. Jest normalnie - właśnie tak jak być powinno.

Praca jest super. Bardzo dobre szkolenia, wcześniej nigdy nie sprzedawałam i po szkoleniu wstępnym świetnie sobie radzę. Ludzie też ok, miałam chwilę zawahania, ale trenerzy są bardzo wspierający. Świetnie się tutaj czuję i nie żałuję.

Kamila

Przez te opinie trochę się bałam tych kar, a okazuje się, że to normalna firma. Pieniądze bardzo dobre.

dziejdek

„Firma” to totalna porażka. Rotacja pracowników większa niż liczba zachorowań na koronawirusa. Szczerze? Taka patologia jest rzadko spotykana. Menadżerowie działów totalnie nie reagują na potrzeby pracowników, panuje chaos, wchodzą do biura można usłyszeć głośno kto jakie wpadki imprezowe zaliczył, klienci w tle spokojnie mogą słyszeć miliony przekleństw. Atmosfera jest dramatyczna. A spróbuj komuś zwrócić uwagę to wylecisz w sekundę. Praca polega na naciąganiu starszych ludzi. Wiadomo - takie rzeczy zawsze były i będą, ale tu jest naprawdę zdzieranie do ostatniego grosza na siłę, nawet jeśli klient głośno odmówi. (usunięte przez administratora)

Ehh
@dziejdek

To prawda, to już nie jest sprzedaż, to nawet nie jest agresywna sprzedaż, to już jest jawne (usunięte przez administratora)ludzi. W dodatku w porównaniu do konkurencji to progi konwersji są najwyższe, a zarobki najniższe. Jednym słowem - dramat. Dziwie się, że to miejsce nadal funkcjonuje.

Albert

Z racji wieku byłem już w różnych call center. Było bardzo, źle, źle, nieźle i dobrze. Tutaj czuje się całkiem dobrze, mój ostatni przystanek pewnie w call center, mam nadzieje, że jak najdłuzej :)

Amanda

Naprawdę za polecenie pracownika dostaje się 500 zł ?

Niee
@Amanda

Tak było kiedyś, teraz to jest 100 zł jak ktoś przepracuje 2 miesiące a na koniec i tak zapominają żeby te grosze wypłacić

@Amanda

Teraz to tylko 100zł po 2 miesiącach przepracowanych przez tą osobę i to pod warunkiem że przypomnisz się w kadrach

Nowak-Kowalski

Po pierwszym miesiącu mogę polecić prace w Sonfinity. Początki są wymagające, ale z każdym dniem jest łatwiej. Szkoleniowcy serio spoko, zero stresu. Za polecenie pracownika dają 500 zł ekstra, więc jak ktoś chce spróbować to ja chętnie pomogę ogarnąć kontakt ;)

Daniel
@Nowak-Kowalski

Cześć Nowak czy mógłbyś mnie polecić w Sonfity call center, jestem zainteresowany, jeżeli chodzi o moje doświadczenie to mam ponad 1 rok doświadczenie w call center w razie kontaktu mój e-mail to dionusverner@gmail.com

@Nowak-Kowalski

Już nie ma takiego bonusa, teraz to śmieszne 100zł. Starych bonusów nie ma i już nie będzie, bo łatwiej jest zatrudniać nieświadomych jeleni, którzy nie mają pojęcia jak było i którymi da się manipulować. Wystarczy spojrzeć na obecne ogłoszenia o pracę na olx, że zarobki zostały zmniejszone o połowę, a z produktami premium to ktoś miał chyba bardzo dużą wyobraźnię albo nie był trzeźwy pisząc takie bzdury... Konwersja liczona jest źle, wszystkie błędy tłumaczą błędami marketingu i złymi kampaniami i zrobią wszystko, by uciąć kasę, żeby zebrać te 40k PLN. Mobbing, kary, kłamstwa tam są na porządku dziennym i te sztuczne zapewnienia, że firma jest stabilna i nikomu nic nie grozi, że zespół się nie rozsypuje są żałosne. Zespół rozsypał się dawno, zostali chyba tylko ci co mają pod stołem płacone żeby nie przejść do konkurencji. Artur sam przyznał że na każdego ma jakieś haki w tej firemce, ale nie ma na tyle jaj by powiedzieć to w twarz, co na kogo ma. Łatwo jest du... komuś obrabiać na msg, gdzie dostęp ma tylko elyta bródnowska... Pamiętajcie, że karma to wredna (usunięte przez administratora) i zawsze wraca w najmniej oczekiwanym momencie! :) spróbujcie nie wypłacić wszystkich pieniędzy za ostatni miesiąc to sąd cywilny będzie waszym najmniejszym zmartwieniem :)

Mango

Confilogi sp zoo ul. Silaczki 3/9 warszawa Na szkoleniu nauka manipulacji klientem przez telefon. Sprzedaz farmazonów takich jak tabletki na potencję opaski magnetyczne plastry na odchudzania plastry na poprawe sluchu. Test zaliczylem 12/16 punktów a i tak mnie nękał jakiś kierownik którego nawet nie znałem.

Hmmm

Pytanie - czy któryś z grafików jest w stanie się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie?

Do Hmmm
@Hmmm

Tutaj możesz opinie poczytać albo zapraszam na www.confilogi.eu tam piszą że jest lepiej.

Hmmm
@Do Hmmm

Opinie tutaj głównie dotyczą pracy w dziale call center jako sprzedawca. Ja pytam o odczucia grafików. A co do strony - nie działa.

Moja ulubiona firma! Z dnia na dzień firma przestaje istnieć, bo pojawił się nowy inwestor, więc wciskają ci ci nowe umowy z nowa wypłatą, skróconą ofc, a między całym stosem papierów dokument, w którym zgadzasz się na unieważnienie twojej umowy, bo przecież, to że firma zmienia nazwę z Sonifnity na Conlfiogi nie unieważnia umowy, wiec trzeba zrobić to podstępem. Na dodatek zwolnienie natychmiastowe, z przeskoczeniem miesięcznego wypowiedzenia, tylko dlatego, że nie zgadzasz się na podpisanie nowych dokumentów i chcesz mieć wypowiedzenie na umowie podpisanej w dzień zatrudnienia. Co zresztą też jest nielegalne. Jedyny plus to to, że ludzie są fajni i wino po 17 za darmo, ale wydaje mi się, że niektórzy wypili trochę za dużo proseco. :) Pozdrawiam, były pracownik.

Do były pracownik

Dodam tez że Osoby do 26roku życia, które myślą se dostaną stawke netto wyższą, muszę rozczarować, pieniadze te w związku iz zwiększył sie kapital zakładowy do 250 tys zl po wejściu "tajenniczego inwestora" będą zabrane Wam z prowizji, ponieważ inwestor życzył sobie ujednolicenia stawek więc będziecie zarabiać tyle co każdy czyli 14 zl do ręki . Generalnie firma to nie porozumienie, kary za wszystko, menadzer i supervisor to jak policjanci na służbie, szukają tylko powodu aby się o coś przyczepić i najlepiej ukarać finansowo, największe cyrki są po rozwiazaniu umowy i wypłatą prowizji, z kim nievrozmawiam to nigdy nikomu sie nie zgadzało.Ponadto brak informacji na bieżąco ile paczek jest oplaconych, ile wróciło statystyki wyciagane chyba po dobrej flaszce wódki, akevw tej firnie to na porządku dziennym. Ryba psuje sie od głowy.

Xyz

Ta firma to nic więcej jak tylko wyzysk ludzi. Szukają ludzi którzy będą zapełniać kieszenie zarządu. Nacisk na konwersje jest ogromny, trzeba zamykać tak naprawdę 85% telefonów żeby w ogóle dostać prowizje. Klient dzwoni i myśli ze dodzwonił się do zusu? No nic, musisz mu powiedzieć ze do zusu się nie dodzwonił, ale macie super preparaty. Jak nie sprzedasz to tez spada Ci konwersja. Procent od sprzedazy bardzo niski, firma w czasie pandemii ucięła bonusy wiec już kokosów tu nie ma. Mobbing to normalny sposób w tej firmie na zarządzanie, ciekawe jak długo jeszcze pociągną. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sonfinity Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sonfinity Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sonfinity Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sonfinity Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sonfinity Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sonfinity Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sonfinity Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 21 ocen.

Sonfinity Poland Sp. z o.o.