Confilogi Poland Sp. z o.o.

Opinie o Confilogi Poland Sp. z o.o.

Ktoś

Pracuje tu ponad 2 miesiące, nie wiem jak było wcześniej ale teraz naprawdę ciężko się do czegoś przyczepić. Szkolenie wstępne bardzo dobrze przygotowane, trenerzy wymagający ale warto się przyłożyć już na starcie a potem będzie tylko łatwiej. W każdej pracy znajdzie się coś do czego można się przyczepić ale bądźmy realistami... czasy są ciężkie i trzeba doceniać to co jest- w poprzedniej pracy ucinali godziny, były jakieś nierealne cele do zrobienia żeby w ogóle dostać prowizje, tutaj nie dość że można robić nadgodziny to jeszcze prowizja jest za każde odebrane zamówienie. Ogólnie z wypłaty i atmosfery w pracy jestem bardzo zadowolony, poleciłem nawet znajomego do pracy. Polecam każdemu przyjść i przekonać się na własne oczy jak tu jest naprawdę.

Abeart
@Ktoś

Może chcesz polecić mnie ? :>

Katarzyna

Czy to prawda, że w Confilogi mogę pracować zdalnie? Nigdy jeszcze tak nie miałam, ale to wydaje się bardzo fajne.

Zosią
@Maniek

teraz jest otwarta na infolinie wychodzącą i przychodzącą

NOWY

Kończę w tym miesiącu szkołę i szukam pracy na Ursusie bez pracujących weekendów. Ktoś się może orientuje czy w Confilogi mogę pracować tylko w tygodniu ? Mieszkam w okolicach i słyszałem że można tu dobrze zarobić

@NOWY

Wszystko zależy od projektu, bo jest ich kilka. Na niektórych pracuje się tylko 5 dni w tygodniu, a na innych za soboty i tak odbierasz wolne w tygodniu

Nowa

Pomyślałam, że podzielę się pozytywną opinią. Mam doświadczenie w pracy w kilku call center i jakiś czas temu trafiłam do Confilogi bo zamknął się projekt, na którym pracowałam. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona poziomem merytorycznym szkolenia wstępnego i jakością treningów. Polecam, jeśli szukasz miejsca gdzie zależy Ci na wiedzy to zacznij tutaj.

Krystian
@Joanna

Od kwoty sprzedaży, tak jak to bywa w świecie sprzedaży. Wystarczy, że się wprawisz i będziesz miał dobrą gadkę a prowizja sama się będzie robiła :D

Edzia Nowy wpis

specjalista ds. operacji zakupowych ma obecnie w ofercie wpisany tryb hybrydowy. Zastanawiam się nad ewentualnym układem dni, ponieważ nie widzę by został wskazany. Jest to ustalane w skali tygodnia czy miesiąca? I jak oceniacie współpracę z resztą działu w tym modelu?

Nowy wpis

@Edzia

Dzień dobry! Na stanowisku Specjalisty ds. operacji zakupowych istnieje możliwość pracy hybrydowej, a układ dni nie jest narzucany odgórnie :). Jesteśmy w tym temacie bardzo elastyczni i może być to ustalane w skali tygodnia, w zależności od potrzeb Kandydata. Pozdrawiam,

@pracownik Nowy wpis

Bardzo przyjemna atmosfera, liderzy i menager bomba! Zawsze pomocni i uśmiechnięci. Łatwo się idzie dogadać i szybko podchodzą do rozwiązywan jakichkolwiek trudnosci. Mam już pare prac za sobą, ale w takim fajnym i zgranym teamie jeszcze nie bylam! Polecam polecam polecam

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Pracowniczka

Zależy na jakie stanowisko chcesz się dostać, jeśli nie masz doświadczenia, a zrobisz wrażenie swoją merytoryczną wypowiedzią na rozmowie rekrutacyjnej i podczas szkolenia wstępnego to pracę masz jak w banku :)

Kalina
@Pracowniczka

Super, że dają szansę również osobom bez doświadczenia. Te szkolenia wstępne dotyczą wszystkich stanowisk? Ile trwa szkolenie dla pracowników infolinii?

Nowy wpis

@Kalina

Dzień dobry! Do procesu rekrutacji zapraszamy również osoby bez doświadczenia w pracy na infolinii. Przy zaproszeniu do współpracy kierujemy się wrażeniem po całej rozmowie oraz wykonanym zadaniu rekrutacyjnym, motywacją do pracy oraz zaangażowaniem od pierwszych chwil :). Szkolenia wstępne dotyczą pracy na projektach infolinii przychodzącej oraz infoliniach wychodzących. Standardowo szkolenia wstępne trwają 5 dni roboczych, po zakończeniu szkolenia konsultanci otrzymują komputery gotowe do pracy oraz przechodzą kompleksowe szkolenie systemowe :). Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji zapraszamy do kontaktu HR@confilogi.pl

Wiktoria

czy zazwyczaj dużo osób kandyduje i dlatego czasami mogą zdarzać się jakieś problemy ze zwrotką? Myślałam już wcześniej czy by nie spróbować ze specjalistą ds. IT ale jakoś szczególnie nikt w ostatnim czasie się nie wypowiadał o pracy w tym dziale. można poznać powód? Nieczęsto ktoś jest potrzebny? ciekawa byłabym tego jak teraz rozmowa jest przeprowadzana w tym przypadku

@Wiktoria

Dzień dobry! Dziękujemy za pytanie. Aktualnie pomyślnie zakończyliśmy proces rekrutacji do działu IT. Z wybranymi kandydatami kontaktowaliśmy się na bieżąco. Zachęcamy do sprawdzania naszych ofert pracy na bieżąco. Pozdrawiamy #ConfilogiTeam

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Confilogi Poland Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Mashia

Jak to jest, urywają się telefony czy raczej jest czas żeby odetchnąć? Mam na myśli konsultanta na infolinii przychodzącej.

kandydat

(usunięte przez administratora) Aplikowałem na stanowisko developera. Otrzymałem do wykonania zadanie (test task), na które dostałem 4 dni. Wykonałem je wcześniej, poświęciłem na to wiele godzin, a po wysłaniu test taska kontakt się urwał. Nie dostaję odpowiedzi na maile, hr nie odpisuje także na Linkedinie. Kompletny brak szacunku dla kandydatów. Nie polecam.

@kandydat

Dzień dobry! Dopiero zakończyliśmy proces rekrutacji na stanowisko Junior Front-end Developera. Aktualnie wracamy do kandydatów z feedbackiem, na wszystkie otrzymane wiadomości e-mail odpowiedzieliśmy :). Przykro nam, że poczuł się Pan nieposzanowany- długi czas odpowiedzi wiązał się z wydłużonym czasem trwania procesu rekrutacji oraz licznym zainteresowaniem ze strony kandydatów. W przypadku dalszego nie otrzymania odpowiedzi zwrotnej prosimy o kontakt pod adresem e-mail: hr@confilogi.com Pozdrawiamy #ConfilogiTeam :)

Junior Frontend Developer

Jak wygląda sytuacja z rekrutacją "Junior Frontend Developer"? Brak obiecanej informacji zwrotnej po przesłaniu zadania, przez co nie wiadomo czy zadanie w ogóle dotarło. Do kiedy można się spodziewać jakiejkolwiek odpowiedzi?

@Junior Frontend Developer

Hej, parę dni minęło od publikacji komentarza. Czy możliwe ze już informacja zwrotna dotarła? Do tego interesuje mnie konkret odnośnie tego wspomnianego zadania. czy możesz je wstępnie opisać? ile czasu dają na realizacje?

@Junior Frontend Developer

Dzień dobry! Dziękujemy za pytanie, na wszelkie zapytania mailowe odpowiadaliśmy na bieżąco. Aktualnie pomyślnie zakończyliśmy proces rekrutacji i wracamy z feedbackiem do kandydatów. Liczne zainteresowanie procesem rekrutacji naturalnie wydłużyło cały proces, dziękujemy za cierpliwość. Wiadomości kandydaci mogą spodziewać się do końca tygodnia. W razie pytań jesteśmy dostępni pod adresem e-mail: HR@confilogi.com :)

Z tym sprzętem to ciekawa sprawa o którą ktoś spytał, myślicie, że to i tak jest tez od formy umowy zależne? Chodzi mi chociażby o te ofertę, która parę dni temu wystawili dla junior copywritera. Tutaj pisali o zleceniu i chyba nie widzę niczego o sprzęcie. A stawkę znacie?

Dzień dobry! Gwarantujemy kompleksowe szkolenie oraz sprzęt niezbędny do pracy niezależnie od stanowiska oraz formy zatrudnienia. Zachęcamy do procesu rekrutacji, podczas którego szczegółowo opowiemy o warunkach współpracy oraz przedstawimy charakter pracy :). Pozdrawiamy #ConfilogiTeam!

Nicky

Czy firma daje sprzęt czy trzeba pracować ze swojego komputera ?

@Nicky

Dzień dobry! Niezależnie od stanowiska gwarantujemy sprzęt niezbędny do pracy :).

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Confilogi Poland Sp. z o.o.?

@pracodawca

Jaki system wynagrodzenia? Podstawa+ prowizja ? Czy godzinowa stawka + prowizja ?

@@pracodawca

Dzień dobry! Wszystko zależy od stanowiska, którym jest Pan/i zainteresowany/a. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego na adres HR@confilogi.com Pozdrawiamy #ConfilogiTeam

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko Tłumacza języka węgierskiego do działu marketingu. Firma informuje, że na sam początek podpisuje się umowę zlecenie ze stawką 3500 zł netto. A co po dłuższym czasie? Ile trzeba czekać, aby otrzymać umowę o pracę i wyższą stawkę? :-) Pracownik ma możliwość skorzystania z dofinansowania do karty MultiSport i do pakietu Medicover. W jakiej części te rzeczy są opłacone przez pracodawcę?

Na początku nawiązujemy współpracę na podstawie umowy zlecenie ze stawką 3500zł netto miesięcznie, na podniesienie stawki kandydat może liczyć już po okresie próbnym :). Oferujemy pakiet benefitów w postaci dofinansowania do karty Multisport i do opieki zdrowotnej Medicover od początku współpracy. Dziękujemy za zainteresowanie i zachęcamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji, na rozmowie z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy warunku współpracy. Pozdrawiamy #ConfilogiTeam!

Wywiad udzielony przez użytkownika Aleksander

04.07.2023 11:07

Aleksanderikona wywiad

Zacząłem pracę w Confilogi Poland dwa tygodnie po maturze, ponieważ uznałem, że czas na nowe wyzwania i doświadczenia zawodowe. Po procesie rekrutacji przyjechałem do Warszawy, gdyż na co dzień mieszkam w okolicach Łodzi. Przeszedłem szkolenie i przez dwa miesiące pracowałem stacjonarnie. Miałem to szczęście, że mogłem i nadal mogę, pracować zdalnie. Aktualnie biorę udział w Programie Rozwoju Specjalistów, który był organizowany dla wszystkich działów i staram się o rozwój w strukturach firmy.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Aleksanderikona wywiad

Specjalista ds. Sprzedaży w projekcie P1. Jest to linia przychodząca - klient sam z własnej woli kontaktuje się ze mną, co jest ogromnym plusem.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Aleksanderikona wywiad

Pracuję zdalnie w 100%, przyjeżdżałem do biura na szkolenia w ramach konkursu Talentów. Bardzo mi to odpowiada i cieszę się, że firma daje takie możliwości rozwoju.

Aleksanderikona wywiad

W granicach 5500 - 8500 PLN "na rękę". Wynagrodzenie bardzo mnie satysfakcjonuje, szczególnie, że jest to moja pierwsza praca i wcześniej nie miałem żadnego doświadczenia.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Aleksanderikona wywiad

Równo rok, zacząłem pracę na początku czerwca 2022 roku.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Aleksanderikona wywiad

Jak najbardziej. Poleciłem już trzech kolegów, którzy są bardzo zadowoleni z pracy.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Aleksanderikona wywiad

Najbardziej podoba mi się kontakt z trenerami oraz moim przełożonym, wsparcie z ich strony oraz liczne treningi i coachingi. Jak tylko czegoś potrzebuję, to Trenerzy są zawsze pomocni. Gdy tylko mam gorszy dzień, a wyniki nie są za dobre, zabierają mnie na trening, a następnie na kolejny za dwa tygodnie, żeby sprawdzić, czy dalej mam z czymś problem. Jeżeli chodzi o minusy, to raczej są to kwestie niezależne od firmy czy od nas. Minusem mogą być klienci, którzy czasami zadają problematyczne pytania, ale nawet na takie sytuacje jesteśmy przygotowani. Mamy odpowiednie skrypty, w których są wskazówki, jak zachować się podczas trudniejszej rozmowy. W takim przypadku zawsze mogę liczyć na wsparcie Trenera - dzięki temu najczęściej rozmowa kończy się sukcesem.

Aleksanderikona wywiad

Dzięki konkursowi Talentów, który organizowany jest wewnątrz struktur firmy, rozwijam się w kierunku stanowiska Supervisora. Bardzo zależy mi na rozwoju i uważam, że na tym stanowisku będę miał ogromne możliwości. Jest to duża szansa na rozwój i awans, ale nie tylko. Program pozwolił mi lepiej zrozumieć pracę moich przełożonych (Trenerów, Supervisorów i Team Leaderów) oraz ich podejście do nas - Konsultantów. Dowiedziałem się, dlaczego stosuje się niektóre rozwiązania, jak skutecznie się komunikować , żeby pomagać Specjalistom ds. Sprzedaży w pracy, ale również jak osiągać zamierzone cele. Poznałem wiele ciekawych rozwiązań, które - mam nadzieję - będę mógł przekazywać dalej. Póki co, całą wiedzę wykorzystuję w pracy.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Aleksanderikona wywiad

Szkolenia prowadzone są przez Trenerów Sprzedaży, którzy mają dużą wiedzę na ten temat. Prócz szkolenia wstępnego, przed rozpoczęciem zatrudnienia, mamy całą masę treningów i coachingów, tak, żebyśmy pogłębiali nasz warsztat sprzedażowy. Zawsze mogę liczyć na "złote rady" ze strony Trenerów i Managerów.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Aleksanderikona wywiad

Z przełożonymi mam bardzo dobry kontakt i wiem, że zawsze mogę na nich liczyć. Jeśli mam jakiś problem, to od razu dzwonię do Managera i rozwiązujemy go. Z kolegami z pracy kontakt mam również bardzo dobry. Gdy pracowałem z biura, chodziliśmy razem coś zjeść lub wspólnie na pociąg, ale pracując zdalnie również mamy ze sobą kontakt, komunikujemy się on-line.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Aleksanderikona wywiad

Z mojego punktu widzenia wszystko to, co zostało powiedziane podczas rekrutacji, pokrywa się w 99 % z rzeczywistością.

Aleksanderikona wywiad

Popracowałbym więcej nad zaangażowaniem pracowników - tylko tyle i aż tyle. Reszta jest w porządku.

Xinska

Czy zaczynałeś od początku pracę na projekcie wychodzacym czy przychodzacym? Masz obecnie umowę o pracę i czy to prawda z tymi karami? Dzięki za odpowiedź:)

Ktoś

Abeart
@Ktoś

Może chcesz polecić mnie ? :>

Jak w Confilogi Poland Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Przemek

Witaj, procuję w Confilogi od ponad dwóch lat. Jak każdy w tej firmie zaczynałem od stanowiska konsultanta. Kocham sprzedaż, a dzięki profesjonalnemu wsparciu szkoleniowców i trenerów szybko osiągnąłem ponadprzeciętne wyniki. Firma zauważyła moje zaangażowanie i po 7 miesiącach zaoferowano mi możliwość prowadzenia własnego zespołu. Po 3 miesięcznym okresie próbnym w pełni objąłem stanowisko managera. Na tym się jednak nie skończyło. Tydzień temu dostałem awans na managera operacyjnego i właśnie przechodzę przez okres próbny. Krótko mówiąc - Confilogi to miejsce gdzie naprawdę doceniają ambicję, zaangażowanie i ciężką pracę. Jeżeli szukasz miejsca z możliwością szybkiego rozwoju i pracy z profesjonalną ekipą - nie mogłeś trafić lepiej! Pozdrawiam

DGD

@Pracodawca Jak w ostatnich latach zmieniła się stawka godzinowa mam wrażenie ze nie zmienia się wcale, rok temu przy stawce minimalnej 19.70 wynosiła 25.15 oglądałem ogłoszenie i było to bardzo zachęcające, dziś tez znalazłem ogłoszenie i była taka sama stawka a, co z przyszłą stawka od lipca minimalne będzie 23.50 czy szykują się podwyżki stawki podstawowej ? Stanowisko tele specjalista

Młody

Ile musisz sprzedać suplementów by się utrzymać w firmie, są jakieś kary i za co

Stary
@Młody

1 suplement na godzinę. Jak tego nie robisz, wezwą Cię na szkolenie. Jak dalej nie będzie Ci szło, to Cię zwolnią.

Stara
@Stary

Naprawdę na którymś dziale działa to w ten sposób? Nie chce mi się wierzyć przecież chodzi o konwersję, a nie o liczbę sprzedanych suplementów na godzinę. Przecież ktoś może odbyć 10 rozmów na godzinę i jak sprzeda jeden suplement, to raczej nie obroni się przed dywanikiem u menagera, albo trenera.

Elka
@Stary

a to jeden suplement na godzinę to tak dużo? Myślałam, że płacą za nic nierobienie ;)

Wywiad udzielony przez użytkownika Confilogi Poland

25.05.2023 11:05

Confilogi Polandikona wywiad

Mam 39 lat. Urodziłem się w Polsce, ale jako dziecko przeprowadziliśmy się z rodziną do Czech, gdzie mieszkałem 26 lat. Studiowałem Turystykę i Hotelarstwo, następnie skończyłem studia na Wyższej Szkole Bankowości i Managementu. Jestem sprzedawcą od 16 roku życia, już jako student zajmowałem się sprzedażą odkurzaczy Rainbow. Sprzedaż D2D (sprzedaż bezpośrednia, polegająca na akwizycji w domu klienta) stała się moją specjalizacją. Zajmowałem się również sprzedażą ubezpieczeń na życie. Po zniesieniu monopolu w dostawie i fakturowaniu energii, pracowałem jako agent terenowy D2D, a później dostałem się na pozycję Team Leadera. Karierę kontynuowałem w firmach konkurencyjnych, gdzie postawiłem i prowadziłem zespół 300 agentów D2D. Zawsze chciałem wrócić do Polski i tak się stało 6 lat temu. Po powrocie zajmowałem się zakładaniem i prowadzeniem sklepów internetowych na Czechy. Do firmy Confilogi Group zostałem przyjęty 3 lata temu, gdzie zaczynałem jako Specjalista ds. Sprzedaży w jednym z projektów.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Confilogi Polandikona wywiad

Pracuję na stanowisku Managera Projektu dwóch rynków zagranicznych. Pod swoimi skrzydłami mam ok. 100-osobowy zespół Konsultantów Call Center. Moim głównym zadaniem jest osiąganie celów sprzedażowych Call Center, wyznaczonych przez moich przełożonych. Dodatkowo zajmuję się organizacją rekrutacji, szkoleń, oraz analizą i raportowaniem wyników. Jestem odpowiedzialny za poprawny rozwój Call Center, poprawną obsługę sprzedażową, motywacje i treningi Konsultantów, Supervisorów i komunikację z wszystkimi działami firmy (marketing, IT, wysyłka itd.).

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Confilogi Polandikona wywiad

Od początku pracuję w trybie home office, mieszkam 300 km od siedziby firmy. Cały mój zespół, za który jestem odpowiedzialny, również pracuje zdalnie.

8000-30 000 zł brutto.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Confilogi Polandikona wywiad

Pracuję w firmie od 3 lat.

Confilogi Polandikona wywiad

Bardzo polecam pracę w firmie Confilogi. Firma jest pełna profesjonalistów i genialnych umysłów, co czyni ją naprawdę wyjątkowym miejscem pracy. To właśnie tutaj doceniają zaangażowanie i ciężką pracę. To bardzo trafne pytanie – powiem wprost, 80 % wszystkich członków zespołu trafiło do nas z polecenia naszych pracowników, tego raczej nie trzeba komentować.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Confilogi Polandikona wywiad

Największym atutem jest kolektyw osób, którym jestem w firmie otoczony. Ważne są dla mnie również możliwości rozwoju, samodzielnych decyzji i wsparcia w każdej dziedzinie. Minusem jest brak Teambuildingów, podczas których cała firma mogłaby się zintegrować. To z pewnością bardzo odczuwalny minus.

Confilogi Polandikona wywiad

Możliwości rozwoju są nieograniczone: dostaję nowe rynki, przejmuję nowe osoby, działy z którymi współpracuje dostosowują się do moich potrzeb (z wzajemnością). W zespole mamy możliwości rozwoju poziomo (treningi, szkolenia, warsztaty), ale również awansu na wyższe stanowiska (Starsi Specjaliści, Trenerzy Sprzedaży czy Supervisorzy).

Confilogi Polandikona wywiad

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych Szkoleniowców i Trenerów Sprzedaży. W zależności od potrzeb mamy szkolenia indywidualne lub grupowe. Zaplanowane są zawsze z miesięcznym wyprzedzeniem. Każdy pracownik uczestniczy w miesiącu w 3-6 szkoleniach. Jeżeli poprosisz o pomoc, zawsze ją dostaniesz, jeżeli nie poprosisz i tak ją dostaniesz.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Confilogi Polandikona wywiad

Atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna. Wynika to przede wszystkim z partnerskiego podejścia do każdego pracownika. Gramy wszyscy do jednej bramki, a cele osiągamy wspólnie, co również łączy zespół. Firma działa na rynkach z całego świata, dlatego panuje tolerancja i szacunek do drugiego człowieka. Tu naprawdę każdy będzie czuł się dobrze.

Confilogi Polandikona wywiad

Wszystkie ustalenia i warunki są zgodne z tym, co przekazano mi podczas rozmowy rekrutacyjnej. Dodatkowo, przed rozpoczęciem współpracy dostałem email z podsumowaniem wszystkich warunków. Confilogi Group trzyma się zasad i gra w otwarte karty. W moim odczuciu w dzisiejszych czasach to rzadkość.

Confilogi Polandikona wywiad

Polecam rozważenie inwestycji w imprezy integracyjne i wyjazdy firmowe.

Wywiad udzielony przez użytkownika Confilogi

18.04.2023 09:04

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Confilogiikona wywiad

Byłem zatrudniony jako kierownik działu jakości.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Confilogiikona wywiad

Nie, bo taka jest polityka firmy dla nowych pracowników.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Confilogiikona wywiad

Moralnie nie godziłem się z tym, co robi firma.

Confilogiikona wywiad

Stawka to 25 zł brutto za godzinę, do której dochodziła wypracowana prowizja (od 1 do 9 procent).

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Kilka miesięcy.

Nie poleciłbym.

Confilogiikona wywiad

Brak było możliwości rozwoju.

Confilogiikona wywiad

Miało miejsce szkolenie tygodniowe z naciskiem na wyuczenie się skryptów na pamięć. Potem, bez żadnych odsłuchów, po prostu zaczynało się prowadzić rozmowy z klientami.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Confilogiikona wywiad

Atmosfera była w porządku ze względu na pracujących w firmie ludzi.

Confilogiikona wywiad

Na miejscu firmy, przestałbym kłamać na rozmowie rekrutacyjnej i szkoleniu w kwestii tego, czym zajmuje się firma, tylko od razu powiedziałbym prawdę potencjalnym pracownikom.

Zainteresowana

Czy do pracy zdalnej trzeba mieć swój sprzęt czy zapewnia go firma?

Zosią
@Zainteresowana

firma wszystko gwarantuje na start

@Zosią

wszystko? nie wiem czy było już pytanie o to ale co z dofinansowaniem do energii? można na nie liczyć podczas trybu zdalnego?

@Edyta

A szczerze to nie pytałam to się nie wypowiem. Na zdalnej pracowałam rok temu, myśle ze najlepiej zapytać menadżera

@Zosia

Aha ok, a to czemu wtedy na zdalnym byłaś a teraz nie? Jeśli chodzi o firmę to lepiej stąd będzie pracować?

@Edyta

Lepiej mi się pracuje z biura, z ludźmi :-)

@Zosia

Specyfika stanowiska czy o atmosferę tylko chodzi? można spytać o którym tu piszemy? zastanawiam się po prostu, które tutaj do zdalnego się nie nadaje

@Edyta

Wolę rozgraniczać pracę od życia prywatnego i lepiej mi się skupić w biurze. Przy okazji zawsze można z kimś porozmawiać, a nie siedzieć samemu w domu :) atmosfera dla mnie na plus

@Zosia

Aha no rozumiem, czyli już w biurze odbywają się jakieś mikro integracje przy kawie? Socjal na miejscu pod tym względem jest w porządku? Widziałam Biura gdzie nawet ekspresu nie było i trzeba było chodzić do automatu więc pytam

Lol
@Edyta

No tam właśnie trzeba chodzić do automatu, nie ma żadnego ekspresu, czasem nawet kawy rozpuszczalnej nie ma xD ani cukru xD

Pawel
@Lol

Jst kawa, herbata tez, cukier i mleko. Reszte w swoim zakresie.. z tego co pmaitema to ekspress byl kiedy ale ktos go pospul

@Lol

A to kto tu o te zapasy dba? Któryś z pracowników podpija nieco więcej? ;p A te automaty to jak od kawy płatne? jaki wybór?

Zostaw merytoryczną opinię o Confilogi Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Confilogi Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 23 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confilogi Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Confilogi Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confilogi Poland Sp. z o.o.