Probud Tomasz Graf

Opinie o Probud Tomasz Graf

Marcin

Warto tam pracować, można zdobyć duże doświadczenie. Projekty nietypowe, fajni ludzie i miła atmosfera pracy. Polecam firmę pomimo różnych opinii. Moje sugestie dla Probud Tomasz Graf: Warto tam pracować, można zdobyć duże doświadczenie. Projekty nietypowe, fajni ludzie i miła atmosfera pracy. Polecam firmę pomimo różnych opinii.

Andrzej

Ja również słyszałem dużo pozytywnych opinii. Dziwią mnie jednak tak różne opinie na forum, o co chodzi?

Kluzik

polecam, miła atmosfera i bardzo pomocny szef od którego wiele się nauczyłem jeden z lepszych konstruktorów w zachodniopomorskim

A

Nie warto sie tam zatrudniać , (usunięte przez administratora). Poki jest wszystko po jego myśli to jest okej i milutko. Ja wypłaty swojej nie zobaczyłam, ani zwrotu za badania lekarskie -inspekcja pracy powiadomiona. Nie polecam pracodawcy !

Olek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Ivi
@Olek 21.08.2018 23:14

Potrzebują cały czas, rekord pracy w tym miejscu to 1,5 roku.

Radek

Dalej płacą tam (usunięte przez administratora)zł miesięcznie, a projekty są robione przez ludzi po studiach ?

Andrzej

Fajna praca, atmosfera i tematy projektowe. Polecam.

Viola

Moja współpraca z firmą PROBUD układa się bez zarzutu w związku z czym polecam ją projektantom szukającym zatrudnienia w branży. Karolino, mam wielką prośbę abyś moderowała opinie o innych firmach nie naszej.

Karolina

@xx Czy możesz w takim razie napisać, jak Twoja współpraca z firmą Probud wyglądała? Uwzględnij, proszę, to co Twoim zdaniem jest pozytywne w pracy tutaj, a co mogłoby ulec zmianom. Będę Ci bardzo wdzięczna za taką odpowiedź. @Viola Nie, nie pracowałam w firmie Probud. Bierzesz mnie za kogoś, kim nie jestem. Nie byłam i nie jestem związana z firmą. Jestem moderatorem forum GoWork.pl, a moim zadaniem tutaj jest dyskutowanie oraz dopytywanie użytkowników, żeby inni mogli odnaleźć tutaj konkretne informacje na temat zatrudnienia. Natomiast, jeśli są one Twoim zdaniem czytelne, to rozumiem, że możesz je po prostu opisać, tak? Gdybyś to zrobiła, to na pewno pomożesz tym samym wielu innym użytkownikom. Pozdrawiam.

Viola

Karolina przecież, Ty pracowałaś w PROBUD , a od prawie roku robisz zamieszanie i rozpoznanie. Doskonale wiesz że zasady zatrudnienia są czytelne a wynagrodzenie płatne na czas. Zadania projektowe w sektorze wojskowym i prywatnym, zróżnicowane trudnością i wielkością.

Karolina

@jt Na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski? Dlaczego tak uważasz? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź?

xx
@Karolina 30.09.2017 20:11

Niestety miałem nieprzyjemność dla niego pracować.

Krzyś

Ja polecam. Temat zrobiony, premia wypłacona. Wesoło i fajni ludzie.

były pracownik

Nie polecam.

Karolina

@madzia, dziękuję za odzew i informacje na temat warunków pracy w Probudzie. Wytłumaczysz jeszcze na czym dokładnie polega kwestia tych premii przerobowych? Od czego dokładnie zależą i czy są miesięczne, czy może kwartalne?

madzia

Wypłata na czas, umowa o pracę, premie przerobowe, praca 8-16.

Karolina

Widzę, że opinie ma temat pracy w Probud Tomasz Graf są bardzo podzielone. Co dokładniej podoba, bądź też nie podoba się w pracy w tym miejscu? Trzeba pamiętać, że tylko konkrety i szczegółowe informacje pozwalają zbudować realny obraz pracodawcy, a tym samym pomóc w podejmowaniu kroków zawodowych.

Arti

Dobra firma, ciekawe tematy. Można zdobyć doświadczenie.

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w przedsiębiorstwie Probud Tomasz Graf? Jak tak, to dlaczego?

@Administrator 18.04.2018 09:47

Nie poleciłbym nawet najgorszemu wrogowi i nie pytajcie dlaczego, wszystko zostalo już napisane wcześniej

Arti
@Marcin 18.04.2018 11:53

Firma dobra z dużą ilością ciekawych zleceń i możliwością rozwoju zawodowego. Atmosfera bez zarzutu

Hanna

Jeśli w dobrej firmie ktoś nie wytrzymuje to będzie miał problem z jakąkolwiek pracą!!!

Miro

Czy firma potrzebuje pracowników?

Ing
@Miro 22.04.2018 13:54

Cały czas poszukują, nikt tam za długo nie wytrzymuje.

Luidzi

Probud ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Nie rozumiem kto tu pisze?

Waldi

Niektórzy jeszcze nie rozpoczną pracy a już wystawiają opinię negatywną. Dobry pracownik nie będzie narzekał.

@Waldi 07.01.2018 19:52

Dobry i szanujący się pracownik nie będzie tam pracował... O tej firmie nie można niestety dobrze pisać :(

Ania
@Marcin 11.01.2018 11:29

cześć, co nie podobało Ci sie w tej firmie ?

xx

Stawka niska, sama umowa już jest dziwna, na premie czy podwyżki nie masz co liczyć. Od razu zostajesz rzucony na głęboką wodę i nie masz od kogo się uczyć, bo prawie wszyscy pracownicy to osoby zaraz po studiach bez wcześniejszego doświadczenia. nie polecam. (usunięte przez administratora)

jt

omijać z daleka

Karolina

@Prawda - dziękuję za Twój komentarz. Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia i premiach, o których piszesz, pracodawca zapewnia dodatkowe benefity? Wspominasz też o nieprzyjemnej atmosferze. Czy według Ciebie panuje ona w całej firmie, czy w określonych teamach?

Karolina

@Pod wrażeniem 2 czy mógłbyś konkretniej opisać, jak wygląda zatrudnienie w Probud Tomasz Graf? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Na stronie firmy pojawiły się oferty pracy dla projektantów m.in. instalacji sanitarnych - warto aplikować? Jak wygląda proces rekrutacji. Forum odwiedzają osoby zainteresowane podjęciem pracy w Probud Tomasz Graf, dlatego merytoryczne uwagi będę bardzo cenne dla użytkowników :)

Robson

Szkoda pisac o tej firmie....

żak

Czy warto tu iść na staż po studiach?

hehe

Nie polecam pracy w tej firmie

END

Podziwiam ludzi którzy tam jeszcze siedzą

Zostaw opinię o Probud Tomasz Graf - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Probud Tomasz Graf