Opinie o Probud Tomasz Graf

użytkownik zarejestrowany

@jt Na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski? Dlaczego tak uważasz? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź?

jt

omijać z daleka

użytkownik zarejestrowany

@Prawda - dziękuję za Twój komentarz. Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia i premiach, o których piszesz, pracodawca zapewnia dodatkowe benefity? Wspominasz też o nieprzyjemnej atmosferze. Czy według Ciebie panuje ona w całej firmie, czy w określonych teamach?

użytkownik zarejestrowany

@Pod wrażeniem 2 czy mógłbyś konkretniej opisać, jak wygląda zatrudnienie w Probud Tomasz Graf? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Na stronie firmy pojawiły się oferty pracy dla projektantów m.in. instalacji sanitarnych - warto aplikować? Jak wygląda proces rekrutacji. Forum odwiedzają osoby zainteresowane podjęciem pracy w Probud Tomasz Graf, dlatego merytoryczne uwagi będę bardzo cenne dla użytkowników :)

Robson

Szkoda pisac o tej firmie....

żak

Czy warto tu iść na staż po studiach?

hehe

Nie polecam pracy w tej firmie

END

Podziwiam ludzi którzy tam jeszcze siedzą

tartak
użytkownik zarejestrowany

ale żałośnie niskie, w sensie że niższe niż się umawialiście na początku podejmowania współpracy czy zwyczajnie ogólnie sama propozycja stawki jest tak niska? Bo jeśli odpoczątku wiadomo to nie ma co narzekać bo się na to zgodziło. Ważne że na czas jest kasa bo z tym jest coraz wiecej problemów niestety

Fran

Szef płaci na czas, pensje są żałośnie niskie. Praca w tej firmie tylko i wyłącznie w celu nabycia doświadczenia, po lub w trakcie studiów - maksymalnie pół roku.

damian
użytkownik zarejestrowany

no i jak jest w końcu z Wami, macie może możliwość awansu u nich czy nie bardzo? macie tam częste podwyżki czy nie, jak to wygląda? Bo podobno szef płaci na czas i nie ma w tym temacie żadnych opóźnień, z tego co mi wiadomo, wiecie? czy to prawda, da rade ktoś to potwierdzić jak obecnie to wygląda???

kakar

A to mogę zrozumieć :D Bo już myślałem ze jakiś cud nad Odra się zdarzył a jednak widzę je jest jeszcze gorzej niż było ;)

Lam's
użytkownik zarejestrowany

Oj coś chyba za dużo jak na tą firmę, albo się pozmieniało na tyle, że jestem nie w temacie, ale wątpię.

kurast

Nie każdy może pozwolić sobie na pracę w tej firmie, bo niektórzy muszę jeść. Zarobki są tak niskie, (usunięte przez administratora)

Misia

Pracowałam tam, dostawałam najniższą pensję w moim życiu.

kurior
użytkownik zarejestrowany

@Marcin, szef tak bardzo potrafi za skórę zajść? Wywiązuje się z umów zawartych z pracownikami czy niekoniecznie?

Wszyscy przeciwko jednemu...

Sharaawy
użytkownik zarejestrowany

Zastanawia mnie temat podjęcia pracy w PROBUD, podobno mają fajne tematy i są fajni ludzie.

inż

Umiarkowanie polecam. "Zarobki" nie za duże ale wypłacane regularnie, płatne również nadgodziny.

Stanowczo nie polecam!!!

Marcin

Są zadowoleni i niezadowoleni pracownicy. Atmosfera w pracy, sprzęt, oprogramowanie bez zarzutu.

Paweł

Piękna reklama właściciela firmy. Trochę na wyrost, ale firma jest z perspektywami.

Marcin

Od dłuższego czasu współpracuję z firmą T. Grafa i nie narzekam. Zawsze otrzymuje wynagrodzenie zgodnie z podpisaną wcześniej umową, i zawartymi w niej zastrzeżeniami. Dlatego uważam, że negatywne komentarze wystawiają tzw. \\\"fachowcy\\\", którzy chcą aby płacić im za coś co nie jest skończone i nie ma w ogóle gwarancji, że w ogóle będzie (można zapłacić za nieskończony projekt czy nieskończoną instalację?). Ostatecznie nikt do niczego nikogo nie zmusza, zawsze można przecież porozmawiać albo poszukać sobie lepszej i lepiej płatnej pracy. Ja pozostanę na świadczeniu usług. Oby więcej takich firm jak Probud, które dadzą mi możliwość realizacji kolejnych zleceń i zarabiania pieniędzy, gdyż zawsze wykonuje je rzetelnie i terminowo.

Zostaw opinię o Probud Tomasz Graf - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Probud Tomasz Graf