Opinie o PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf w Szczecin

Bożena

Czemu nie napiszesz tutaj? Jeśli to są potwierdzone informacje, to w czym problem? Naprawdę nie rozumiem, o co tobie chodzi.

Czy w Probud Tomasz Graf obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Asystent Architekta umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 30 kwietnia na Lento.pl.

Odpowiedź

Niestety nie ma takiej możliwości. Ze swojego doświadczenia wiem, że nienormowany czas pracy nie przejdzie. Pracy jest dużo, rączek jest mało i niestety, ale jesteś człowiekiem od wszystkiego. Ponadto szef wcale pomaga w rozwiązywaniu problemów więc jesteś zdany sam na siebie. Praca zdalna też nie przejdzie - za mała kontrola szefa nad Twoją pracą - wyjdzie z tego jakaś afera. Nie polecam.

@Odpowiedź

To jak tak dużo pracy jest to czy zdarzają się nadgodziny?

Bartek

Trochę żałuję, że odszedłem. Niby pracuje w znanym biurze konstrukcyjnym z norweskim kapitałem ale to nie to. Pan Tomasz zawsze dał dobrą radę i pomógł rozwiązać problem konstrukcyjny jak nie dawaliśmy rady. Potrafił też pożartować, nikt tak jak on nie potrafił rozładować stresującej atmosfery. Za projekty oddane w terminie dawał solidnego bonusa, aż chciało się tam pracować.

Nikt z pracowników nie ma umowy na 1/4 etatu. Wszyscy posiadają umowy na cały etat.

Major
@Bartek

"Potrafił też pożartować, nikt tak jak on nie potrafił rozładować stresującej atmosfery"- całkowicie pewne, że nikt z osób pracujących z Panem Tomaszem powiedziałby o nim, że umie rozładować stresującą atmosferę.

Zbigniew

No dobra, ale na jakich umowach są zatrudnieni ludzie? Zlecenie czy na czas określony bo już się trochę pogubiłem. Zależy mi na stabilnym zatrudnieniu i nie pisałbym się na umowę śmieciową.

Admirał

Czy to prawda, że firma Probud nie może się w tej chwili ubiegać o zamówienia publiczne? Czy to prawda, że firma zatrudnia pracowników na umowach śmieciowych poniżej pensji minimalnej?

WP
@Admirał

Z tego co jest mi wiadomo to jest nieprawda. Pomówienia.

@Admirał

Wszyscy posiadają umowy na cały etat. Firma godna polecenia.

Początkowo zwykła swobodna rozmowa. Jeśli chcesz aby taka była do końca to nie zadawaj zbyt wielu pytań bo pan Tomek tego nie lubi i zresztą pewnie ci na nie nawet odpowie lub zrobi to w najlepszym razie wymijająco. Jak nie przeszkadza ci dziwna pół-legalna umowa, niejasny system wynagrodzeń i urlopów to polecam. Na pewno będziesz zadowolony.

Pytania o doświadczenie zawodowe, znajomość programów, moje oczekiwania związane z zatrudnieniem, czy chcę pracować czy tylko sobie tak pogadać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ostrzegam

Radzę trzymać się z daleka od tej firmy, a jeśli już będziecie mieć kontakt z Grafem to wszystkie ustalenia na piśmie lub nagrywajcie rozmowę. Początkujący architekt znosi niskie wynagrodzenie w zamian za praktykę, a na koniec p. (usunięte przez administratora), że podpisanie praktyki zawodowej nie jest jego obowiązkiem i nie umawiał się na to, co jest oczywiście nieprawdą, bo tym (możliwością odbycia niezbędnej do uprawnień praktyki) zachęca kandydatów na rozmowie. (usunięte przez administratora)

Czy pracownicy Probud Tomasz Graf chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Irena

Nie za bardzo rozumiem Twoją reakcję. Czy to oznacza, że pracodawca nie organizuje tego typu imprez? Znalazłam na stronie ofertę pracy dla projektantów instalacji sanitarnych oraz specjalności konstrukcyjno budowlanej: http://probud.net.pl/biuro-prasowe/rekrutacja/ Czy obecnie na tych stanowiskach można pracować zdalnie?

Widzę, że opinie ma temat pracy w Probud Tomasz Graf są bardzo podzielone. Co dokładniej podoba, bądź też nie podoba się w pracy w tym miejscu? Trzeba pamiętać, że tylko konkrety i szczegółowe informacje pozwalają zbudować realny obraz pracodawcy, a tym samym pomóc w podejmowaniu kroków zawodowych.

Pozytywne komentarze piszą zadowoleni pracownicy. Obecnie firma realizuje atrakcyjne zadania projektowe na terenie kraju. Polecam pracę i firmę.

@Karolina

Prawda jest taka, że te negatywne opinie nie biorą się znikąd. Jak w danej firmie jest dobrze, to tak naprawdę żadnych komentarzy nie uswiadczysz (ludzie nie są skorzy, żeby kogos chwalić). Nie pracowałam długo w firmie, ale wystarczy mi to co zobaczyłam. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, szkoda sobie zawracać głowę.

Jakie wartości są cenione w Probud Tomasz Graf?

Rozwój zawodowy, kontakt z inwestorem.

iNSPEKTOR

Nadzory na budowach realizują projektanci z uprawnieniami do projektowania w danej specjalności. Nadzory realizowane są regularnie i terminowo z należytą starannością.

Grażyna

Firma płaci terminowo zarówno pracownikom jak i projektantom. Obecnie wykonuję kolejne zlecenie w branży sanitarnej, jestem zadowolona ze współpracy. Polecam firmę każdemu projektantowi, któremu zależy na płatności za wykonaną pracę.

Dowódca

Widziałem Wasz hangar na samolotu na lotnisku w Warszawie, jestem pod wrażeniem skali i rozmiarów konstrukcji. Wszystkie nasze nowe maszyny tam przechowujemy a nawet wykorzystujemy hangar do oficjalnych spotkań, oby więcej takich obiektów. Gratulacje dla biura, pozdrawiam.

Klaudia

To jest nieprawda, skoro firma realizuje zamówienia MON, WSWIA, i pozostałe na terenie całego kraju.

Zbigniew

Zainteresował mnie temat delegacji, o których wspominasz. Czy są dodatkowo płatne lub otrzymujesz za wyjazd diety? Takie wyjazdy dają możliwość rozwoju, więc chętnie dowiedziałby się nich więcej.

@Zbigniew

Delegacje są płatne tak, że jak jedziesz pociągiem to jest liczone jako 0,3h/h, jak samochodem to 0,5h/h, chyba że prowadzisz to wtedy masz liczona całą godzinkę. Szef niby się Ciebie pyta kiedy Ci pasuje jechać, mówisz, że np. Tego dnia Ci nie pasuje, a jak co do czego dowiqdujesz się dzień przed że jutro jedziesz i to w terminie, w którym mówiłeś że Ci nie pasuje.

Warszawiak

Zauważyłem atrakcyjne realizacje w Warszawie, gratuluję zespołowi. Firma godna polecenia dla inwestorów.

Niepoważny, to jest ten komentarz jak i osoba która go napisała. Pracuję od dłuższego czasu i zawsze mogę liczyć na terminowe wynagrodzenie i stałą pracę. Inwestorzy zlecając dokumentacje projektowe weryfikują czas funkcjonowania firmy oraz doświadczenie zawodowe i realizacje projektowe.

Mam zupełnie inne zdanie, firma jest godna polecenia dla inwestorów ze względu na jej potencjał oraz możliwości współpracy na etapie realizacji prac budowlanych.

Romek

Dobra firma budowlana. Wiem że zatrudniają dobrych fachowców dzięki czemu robota później wykonywana jest dobrze.

@Romek

Potwierdzę, też tak myślę. Polecam firmę PROBUD

Ja złego słowa nie mogę powiedzieć - wszystystko w jak najlepszym porządku . Pensje na czas, robota spoko takiej firmy to ze świeczką szukac

Jan

Jak dla mnie współpraca z PROBUD wygląda bardzo dobrze. Jestem zadowolony z pensji, atmosfery i relacji z szefem Polecam

Matt

W mojej ocenie firma wypada bardzo dobrze. Cenię probud za zawsze terminowe pensje i możliwość dogadania sie w każdej sprawie. Polecam

jacky

Jestem tu od niedawna ale już mi się podoba panuje miła atmosfera i uczciwość Oby tak dalej, polecam pracę w PROBUD

Zostaw merytoryczną opinię o PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf - Szczecin

• Jak się pracuje w PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf?

Zobacz opinie na temat firmy PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf?

Kandydaci do pracy w PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf
3.6/5 Na podstawie 229 ocen.

PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf