Opinie o Get Job Sp. z.o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Get Job Sp. z.o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Get Job Sp. z.o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Get Job Sp. z.o.o. w Kalisz

Lidia

@Adam, podziel się proszę zasłyszanymi opiniami z innymi użytkownikami. @Anka, czy pracujesz w Get Job? Skąd masz informację, że pracownicy tej firmy nie są zadowoleni z pracy? @Polka, aż tak źle oceniasz pracę w tym miejscu? Nie widzisz żadnych pozytywów?

Pooolkaa
@Lidia

Jeśli chodzi o prace nie mam zastrzeżeń. Bo jeżeli ktoś chce pracować to będzie. A w każdej pracy znajda się i plusy i minusy. To nie wczasy tylko praca każdy powinien to zrozumieć. Co do PIT -ów może pisanie na forum nie pomoże ale rozmowy z biurem i szefostwem też nic nie wniosły.

Lidia

@Polka, nawet jeśli taka sytuacja miała miejsce to myślę, że pisanie o tym na forum niczego nie załatwi. Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Get Job? @Tyram bo lubię, może napiszesz jakie są Twoje doświadczenia z tą firmą? Każda merytoryczna opinia będzie cenna dla osób, które planują zaaplikować do Get Job.

Tyram bo lubię

Pracowałeś w 3 różnych miejscach i w każdym źle, niedobrze??????? To ty jakiś tester jesteś????? Jak ci było źle trza było odejść a nie daweac sie mobbingowac. Nie kumam takich ludzi co narzekają, a potem na kolanach wracają, bo trafiają jeszcze gorzej. Pracuje u nich pół roku i chyba jako jedyny mam zawsze wszystko na czas. W kółko słyszę narzekania a widze że niektórzy wracają bo trafiali w prawdziwe (usunięte przez administratora) fajnie rzuca sie jadem bo mozna ale mozna tez inaczej. spróbuj - warto.

Lidia

@Niech cie boska ręka broni, mobbing oznacza działania skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika. Czy na pewno miałeś do czynienia z takimi zachowaniami? Są to poważne oskarżenia. Przypominam, że piszesz na forum publicznym i informacje, które zamieszczasz powinny być prawdziwe. @Kpina, Twój komentarz niewiele mówi na temat pracy w Get Job. Może mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?

Polka
@Lidia

Co do PIT -ów zgadzam się z wypowiedzią "kpina". Księgowy zrobił błąd o którym był informowany, ale którego i tak nie poprawił,ludzie się rozliczyli a teraz trzeba robić korekty za które nie ma kto zapłacić. Wina leży po stronie księgowego Get Job i to on winien poprawić rozliczenia roczne bądź firma powinna zwrócić koszty korekt (ok.100zł).

Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
Kpina

Strach opowiadać co się tam dzieje wałki w pitach co najgorsze biuro mieści się za siedzibą urzędu skarbowego w Kaliszu najciemniej pod latarnią masakra

Słyszałam, że Get Job ma opinię bardzo dobrego pracodawcy !

Anka
@Adam

Ciekawe gdzie te opinie słyszysz. Popytaj ludzi tam pracujących, wątpię, że są tak zadowoleni.

Xyz

Pierwszy raz chyba mi się zgadza salaris i wypłata. Czyżby opinie w końcu dały komuś do myślenia? Super! Oby tylko to nie był pierwszy i ostatni raz. .

Lukas
@Xyz

Dokładnie, teraz wszystko gra. Gdzie pracujesz? My jesteśmy na ogorkach. Praca spoko tylko czasem się nie chce w sobotę:) ale za to 48godzin. Coś za coś

@Lukas

Hahaha ciekawe kto to pisał może i być nawet 100 h ,coz z tego jak wypłata marna ?

Do tego błędy na świadectwie pracy ! Nie wiem kto tam pracuje ,bo nie tylko u mnie był blad ! Jedna wielka porażka a doprosić się o korektę nie można !!

Księgowa to nawet PIT-u nie potrafi wypełnić hehe podobno już 10 księgowa z kolei .. w Urzedzie Skarbowym powiedzieli ,że te pit-y są nie jasne !! I jakie błędy w pisowni heh ... Pozdrawiam

...

Co do pitów zastanawiam się kto zapłaci za błąd księgowego który popełnił przy wystawianiu PIT-u 11. Biuro oraz szefostwo umywa ręce . a żaden księgowy nie zrobi tego za darmo bo błąd nie leży po ich stronie tylko po stronie pana Tomasza C. Koszt takiej korekty to ok.100 zł.

Alka

A ja jestem jak najbardziej zadowolona z pracy w tej agencji. Wszystko jest oke.

To.

Witam, miał ktoś problem z wypłatami Getjob ? Zostałem wyrzucony z projektu na szparagach po 2-3 tygodniach , gdyż dwa razy mnie nie było w pracy z powodu bólu zęba , pani koordynator łaskawie dzwoniła , ale nie miałem telefonu pod ręka a oddzwonić też nie miałem jak. Dalszą komedie ominę, pytanie brzmi czy był ktoś w podobnej sytuacji i nie otrzymał wynagrodzenia bo nie wiem czy czekać czy od razu załatwić sprawę na drodze cywilnoprawnej . Agencja nie odpisuje na mejle. Adminie nie kasuj komentarza.

Mira

Może ktoś napisze jakie prace w ogrodnictwie ma agencja?

Zbieraczka

Polecam biuro Get Job. Pracuje na truskawkach, dawno nie byłam w pracy z takimi ludźmi. Super ekipa i fajna praca :) dziewczyny dzięki!!

Polka

Dlaczego biuro nie zapewnia teraz ubezpieczenia ??? Jakim prawem będąc w NL nie ma się ubezpieczenia tylko każą samemu wykupywać? No takich jaj jeszcze nie było!!! Czekam na jakieś wyjaśnienia z biura niech się wypowie publicznie na ten temat, a nie ciągle usuwa komentarze, które nie są im na rękę, bo co? Dlatego że ludzie piszą prawde???

@Polka

Witam, Jeśli jest Pani pracownikiem naszej firmy to informacja w temacie ubezpieczenia jest przekazywana zawsze podczas rozmowy rekrutacyjnej, zarówno na spotkaniu w naszej firmie jak i podczas rozmów telefonicznych. Pracowncy mają możliwość podpisania Polskiej umowy, gdzie składki opłacane są w Polsce włącznie z ubezpieczeniem ZUS oraz dodatkowym ubezpieczeniem grupoowym z firmy PZU. Taka forma zatrudnienia jest wybierana przez dużą liczbę naszych pracowników, gdyż np. emerytura buduje im się w kraju w którym mieszkają a ubezpiczenie, które mają opłacane funkcjonuje zarówno w Holandii jak i oczywiście w Poslce, nie ma więc problemu, że kiedy ktoś jest na urlopie / przerwie w Polsce, swobodnie może udać się do lekarza. Jeśli natomiast chodzi o umowy fazowe (holenderskie), to w odpowiedzi na Pani pytanie :Jakim prawem ? odpowiedź brzmi, prawem Holenderskim. Pracownicy w Holandii muszą posiadać ubezpieczenie ale to nie pracodawca musi je dla pracownika wykupić. Z racji małej liczby osób, które były zainteresowane zakupem przez naszą firmę ubezpieczenia, nie mamy możliwości zaoferowania Pańswtu konkurencyjnej stawki. Ubezpieczalnie precyzują inaczej ofertę dla firm a inaczej dla osób indywidualnych. Mam nadzieję, że uzyskała Pani odpowiedź na pytanie. Chciałbym prosić Panią o przeczytanie górnej części strony internetowej gowork, jest tam napisane : "Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin" Pozdrawiamy, Zespół Get Job

@Get Job

Moja usunęli ;) i jakoś usunąć można heh

Poolak

Przykre jest to że osoby dłużej pracujące zarabiają tak mało. Są tacy co robią dzień czy dwa lub tacy co zawalają pracę to owszem nie powinni się oni spodziewać ekstra wypłat, ale dlaczego osoby które uczciwie pracują czasami po 7 dni w tyg również mają płacone tak mało?

Irek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje? Jaką macie atmosferę w pracy?

Poolak
@Irek

Rekrutacji nie ma. Panie z biura czy nie wiadomo kto sobie losowo wybierają kto jedzie. Dla jednych jest praca a inni czekają po kilka tygodni . co do atmosfery w pracy to zależy do jakiej trafisz.

Gustaw.

Na szparadze tez masz 6 euro ?

@Gustaw.

Witam, Stawki na projekcie szparagi, to 9,59 € Brutto. Jest to stawka podstawowa. Pracownicy na projekcie szparagi mają możliwość zarobienia zdecydowanie wyższych kwot. Norma na szparagach to 18K, na godzinę. każdy kilogram ponad normę to dodatkowe 0,50€ centów do stawki godzinowej. Osoby doświadczone, dobrze wiedzą, że mogą zbierać równie dobrze 30 kg w ciągu godziny, dlatego ciężko jest określić zarobki, gdyż zależą od umiejtności oraz chęci do pracy.

Karol N.
@Get Job

Gdzie mogę się zapisać na te szparagi?

Kwiatuszek

Ja się nie opierdalam i tyle zarobiłam , mam salarisy sieć mogę komuś nawet podesłać :))

Witam. Czy macie jakies nowe oferty pracy od 2017 roku? interesuję mnie praca da dłuższy okres czasu .

@Tomek

Witam, Panie Tomaszu, zapraszamy do kontaktu z biurem, w najbliższym czasie startować będzie wiele projektów. Pozdrawiamy, Zespół Get Job

Get Job

Witam, W odpowiedzi na Pani komentarz, chcielibyśmy odnieść się do kwestii, które Pani porusza. 1. Nowe projekty, to prawda w ostatnich tygodniach Marca oraz od początku kwietnia ruszają kolejne projekty. Są to między innymi truskawki szklarniowe, zbiory ogórków, zbiory szparagów, prace przy pielęgnacji kwiatów czy prace produkcyjne. Terminy wyjazdów uzależnione są od pogody. Chcemy aby nasi pracownicy mieli możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin. 2. Jeśli chodzi o kwestię sprawdzenia się lub ewentualnego nie sprawdzenia się na projekcie, to nigdy nie jest tak, że pracownik jest odsyłany do domu. Staramy się aby pracownik, który nie daje Sobie rady na jednym projekcie miał możliwość spróbowania swoich sił na innym projekcie. Zdajemy Sobie sprawę, iż nie wszyscy mają predyspozycję do jednej pracy ale w innej będą mogli normalnie pracować. Sytuacje w której ktoś miałby zjechać do Polski od razu, byłaby podyktowana np. w momencie kiedy pracownik nie przestrzega regulaminu firmy lub nie stawia się w pracy bez informowania koordynatora. 3. Kwestia zakwaterowań to dla naszej firmy priorytet, dlatego cieszę się, że jest zakwaterowania spełniają wymagania. Kwestia kosztów, jest to 12€ co plasuje nas w połowie, stawek. W naszym przypadku zakwaterowania w pełni wyposażone, a na domki są 4 -5 osobowy. Ceny zakwaterowań są nam narzucane przez rynek i maklerów, którzy jest organizują, Get Job stara się aby cena najmów była jak najniższa. 4. Kwestia Salarisów i ich formy jest w tym momencie redagowana przez nasz dział informatyczny, tak by paski były jak najbardziej czytelne dla wszystkich. Różnice w wynagrodzeniach mogą wynikać z ilości dni które osoby przebywają na zakwaterowaniach, niemiej jednak przed potrąceniem kosztów zakwaterowań czy dojazdów nie ma mowy o różnicach w stawkach czy kwotach wynagrodzeń. Nasza Agencja jest certyfikowanym biurem zarówno w Polsce jak i w Holandii. Posiadamy certyfikat Nen – 4400-2, który świadczy o rzetelności prowadzonych przez nas naliczeń. Biurem, które realizuje dla nas naliczenia wypłat jest firma Accon AVM, która jest największą firmą obsługującą firmy działające na terenie Holandii. Pozdrawiamy, Zespół Get Job

Basia

Mam ochotę wyjechać z nimi do pracy. Podpowiedzcie jak się pracuje?

@Basia

Polecam Get Job. Jak każda agencja mają swoje plusy i minusy. Ale wypłaty sa na czas całkiem spore,warunki mieszkaniowe też ok. Wrazie jakiś wątpliwości zawsze starają się je rozwikłać. Pracuję tam już jakiś czas i myślę że warto.

Nikodeeem

Wymagany jest papier o niekaralnośxć

@Nikodeeem

Witam, Tak zaświadczenie o niekaralności powinno być przedstawione podczas procesu rekrutacyjnego. Pozdrawiamy, Zespół Get Job

Zostaw merytoryczną opinię o Get Job Sp. z.o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Get Job Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Get Job Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Get Job Sp. z.o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Get Job Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Get Job Sp. z.o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Get Job Sp. z.o.o.
2.6/5 Na podstawie 218 ocen.

Get Job Sp. z.o.o.