Opinie o Get Job Sp. z.o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Get Job Sp. z.o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Get Job Sp. z.o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Get Job Sp. z.o.o. w Kalisz

janusz

Witam,potrzebna opinia o szklarni z pomidorami w Maasbre,dostalem oferte pracy z getjob

Sylwia

Domy nie są złe czasem tylko niektórzy mieszkańcy za dużo halasują ale to chyba wszędzie. U nas są 4 osoby ale wiem, że na niektórych nawet 8. Plus za pokoje dla par. Praca zależy przy czym na cykorii było duże tempo ale kwestia przyzwyczajenia. Teraz ogórki i jest dużo lepiej fajne osoby. Pieniądze ok na szklarni pracują z innej agencji i jak porownywałam to wychodzi mi nawet lepiej wiec chyba dobrze :) Moje sugestie dla Get Job Sp. z.o.o.: Przydałaby sie polska telewizja:) Lubię atmosferę w Get Job Sp. z.o.o. za: Poznałam dużo fajnych osób,

@Sylwia

Pani Sylwio, dziękujemy za tak obszerną opinię! PS. Co do polskiej telewizji zrobimy co w naszej mocy! Prosimy o maila na adres pomoc@getjob.com.pl, abyśmy mogli ustalić więcej szczegółów. Pozdrawiamy GetJob

Spawacz

Lubię atmosferę w Get Job Sp. z.o.o. za: Dużo godzin, fajni ludzie i zakwaterowania

@Spawacz

Dziękujemy za opinię. Zadowolenie naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne. Pozdrawiamy GetJob

spec_78

Nie jest źle, uwierzcie mi. Największy plus za pozbywanie się patologii z zakwaterowań!

Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
Wykorzystany

Ta agencja pracy tymczasowej jest do bani moim zdaniem. Jest kiepska. (usunięte przez administratora)

Pam_Mako
@Wykorzystany

Nie tylko Twoim zdaniem, ale zdaniem wielu osob, ktore pracowaly w Get Job, ta agencja to jeden wielki skandal. (usunięte przez administratora)- te dwa slowa pierwsze kojarza mi sie z get job. OMIJAJCIE TA AGENCJE Z DALEKA I SZEROKIM LUKIEM

@Wykorzystany

Bardzo nam przykro, że ma Pan/Pani takie zdanie o naszej agencji. Jeżeli jest coś, co moglibyśmy zmienić, prosimy o kontakt na pomoc@getjob.com.pl.

Katarzyna Majewska ( Pyza )

Nie polecam Nie polecam Nie polecam. Nie pojadę przez nich juz nigdy byłam raz i szkoda czasu i słów i pieniędzy wydanych na bilet! Nie wiesz nawet jaką jutro bedziesz mieć pracę bo nie potrafią ci znaleźć jednej stałej warto przemyśleć. Praca na kwiatach i to wszystko co mają. (usunięte przez administratora). Jeszcze raz nie polecam.

@Katarzyna Majewska ( Pyza )

Jeśli jesteś rzetelnym i solidnym pracownikiem możesz liczyć na pracę od początku do końca danego projektu lub przez cały rok, gdyż mamy również projekty całoroczne. Jeśli natomiast okazuje się, że na żadnym proponowanym przez nas projekcie pracownik się nie sprawdza, gdyż nie posiada kompletnie żadnej motywacji do pracy niestety nasza współpraca szybko dobiega końca. (usunięte przez administratora)

Wykorzystany
@Get Job

tak tak wszyscy sa do (usunięte przez administratora) tylko nie wy

@Katarzyna Majewska ( Pyza )

co do twojej wypowiedzi...słabo... tez myslaam ze słabo z praca ale ida ostro, ofert pracy przybywa wiec rozkreca sie chyba ich biuro...

@Katarzyna Majewska ( Pyza )

Pani Katarzyno, bardzo nam przykro, że współpraca z nami nie przebiegała po Pani myśli. Jeżeli możemy coś dla Pani zrobić bardzo prosimy o kontakt na pomoc@getjob.com.pl

Lidia

@Pooolkaa, a jak oceniasz atmosferę pracy w Get Job? Czy można liczyć na jakieś benefity od tego pracodawcy? Te informacje będą przydatne dla osób szukających pracy, więc zachęcam również innych pracowników do wypowiedzi na temat firmy Get Job.

AlinaO
@Lidia

Nie ma co liczyć na jakiekolwiek benefity. Można się za to spodziewać (usunięte przez administratora), braku obiecanej pracy i jednego wielkiego bałaganu w Holandii.

@AlinaO

Od cholery tu ludzi pokrzywdzonych przez los. Uwierz mi człowieku nie trafiłeś jeszcze źle spróbuj w innej agencjui a przyjdziesz jak inni na kolanach. Bałagan maja jak wszedzie ale robota jest jak nie jedna to druga i godzin przyzwoicie

Nie chcem ale muszem
@Tyram bo lubię

Haha, dokładnie, u nas na szklarni było kilka osób co tylko zrzędziły, że to, że tamto i poszli do innej agencji a tera znowu przyszli. tyram bo lubie dobrze piszesz ważne że są godziny a jak się praca kończy to do następnej można iść. dla mnie ważne są dwie rzeczy godziny i euro na koncie :)

AlinaO
@Tyram bo lubię

Owszem, pracowałam jeszcze w trzech innych agencjach. W żadnej nie było takiego bałaganu jak w Get Job.

@Tyram bo lubię

A ty chyba nie trafiłeś dobrze :)

Tyram bo lubię

Gdybym nie trafił dobrze to by mnie tu nie było. znalezc robote to nie problem. Jak pisałem wcześniej mi tu dobrze i sie nie wybieram nigdzie. A ty pewnie niebawem wrocisz na stare śmieci :)

@AlinaO

Bałagan to wy macie ludzie w głowach. Jak sie pracuje to sie ma jak sie (usunięte przez administratora) to się nie ma. Proste

Jo

hejka, (usunięte przez administratora) ja pracowałam przez pewne holenderskie biuro w bredzie przy rybach(zajeb...ciezka praca) 8 tyg i holender nie wyplacil nam kasy, nawet centa. Wzielismy hol adwokata, dostalismy po 400 euro za 8 tyg ciezkiej pracy... teraz pracuje w get job, fakt czasem zdarzy im sie blad w salarisie ale wystarczy ze wyslesz im salaris i napisz co sie nie zgadza a zrobia korekte. Mi przynajmniej zrobili, teraz jest ok. narazie pracuje 4 miesiace zobacze co bedzie dalej

Cyrk na kółkach
@Jo

Kto normalny pracuje 8 tygodni bez wypłaty ? Hahaha masakra ! Przeważnie w holenderskich biurach jest wypłata po 2 tyg i jak nie wypłacają to nara .. więc na co czekałeś/as? 2 mc prawie na hajs ? Cyrk na kółkach ;D Ludzie !

@Cyrk na kółkach

Rozumiem intencje i to co chcesz powiedzieć, jednak proszę byś wypowiadał się w bardziej delikatny sposób. Kwestie wynagrodzeń to niemal zawsze newralgiczny temat. Być może użytkownik nie wiedział co zrobić i cierpliwie czekał na wypłatę? Oczywiście, warto w takich sytuacjach podjąć działania na przykład udając się na rozmowę z osobami odpowiedzialnymi za wypłacanie wynagrodzeń. Jak rozumiem, Ty także pracowałeś za pośrednictwem Get Job Sp i nie miałeś podobnych trudności?

@AlinaO

Alinao, bardzo nam przykro, że współpraca z nami nie przebiegała po Twojej myśli. Jeżeli możemy coś dla Ciebie zrobić prosimy o kontakt na pomoc@getjob.com.pl Rzeczywiście, mieliśmy bardzo dużo komplikacji niezależnych od nas, a dodatkowo zmieniliśmy biuro na nowe. Jeżeli masz jeszcze sprawy, które nie zostały wyjaśnione, napisz do nas niezwłocznie! Pozdrawiamy GetJob

ktoś

Nie polecam, firma stosuje dziwne praktyki wobec pracowników.

Nat_molen
@ktoś

Zgadzam się. Nie chcesz zostać oszukany? Trzymaj się z dala od Get Job!

@ktoś

Dziwne praktyki??? Zatrudniamy na umowę o pracę, opłacamy pełne składki za pracownika. Niestety często to pracownik okazuje się nie w porządku wobec pracodawcy i lekceważy warunki umowy, nie wykazuje motywacji do pracy, a niejednokrotnie nie licząc się z konsekwencjami opuszcza miejsce pracy. Nasze oferty pracy są skierowane tylko do osób, które naprawdę chcą pracować. Taka osoba może liczyć na sporą liczbę godzin i uznanie kontrahenta. Mamy sporo pracowników, którzy pracują u nas od dłuższego czasu i są bardzo zadowoleni. Zdarza się, że pracownik opuszcza nasze szeregi i szybko do nas wraca, gdyż warunki jakie proponujemy są bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych agencji. Nie wzbraniamy się przez negatywnymi komentarzami, ale prosimy o konstruktywną krytykę , a nie rzucanie obelg w naszą stronę. Szczególnie jeśli nie było się naszym pracownikiem lub nie zagrzało się w naszym zespole zbyt długo miejsca.

@Get Job

Get Job, chcecie wiedzieć o jakie m. in. dziwne praktyki chodzi i chcecie bardziej konstruktywnej krytyki? Proszę bardzo: sytuacja finansowa zmusiła mnie do wyjazdu za granicę, pracowałem z Wami kilka miesiący, jednak po tym jak byłem oszukiwany musiałem zmienić agencję pracy (pracuję w nowej agencji już ponad 2 lata, więc jak widzicie mam sporą motywację do pracy). Współpraca z Wami w każdym miesiącu wyglądała tak samo. (usunięte przez administratora) Jeżeli tylko pojawiał się problem to koordynator nigdy nie był dostępny, a jeżeli już się udało z nim skontaktować to tylko po to, by dowiedzieć się ze nie ma czasu. Po wyjedźcie za granicę kontakt z Wami nagle staje się inny. Na każde pytanie dostawałem odpowowiedź: 'wszystko znajdzie Pan w umowie'. Bardzo dziękuję za taką współpracę. Serdecznie wszystkim odradzam.

Get Job

Co konkretnie wygląda inaczej? Przed wyjazdem każdy pracownik jest dokładnie o wszystkim informowany. W razie jakichkolwiek wątpliwości zarówno biuro, jak i Pani rezydent są do dyspozycji. Wynagrodzenia są naliczone zgodnie z prawem zarówno holenderskim jak i polskim. Nie ma mowy o złych naliczeniach o czym świadczą zaliczone przez nas audyty i zdobyte certyfikaty. Tego typu opinię prosimy potwierdzić dowodami lub darować sobie oczernianie naszej firmy używając różnych "nick'ów"

bartek-b.

Niestety, ale to co piszesz to prawda. (usunięte przez administratora) zawsze musiałem walczyć o swoje i to z różnym skutkiem. Nie polecam.

Jo

Jestem obecnym pracownikiem tej firmy, co prawda pracuje 4 miesiace ale jestem bardzo zadowolona. Najbardziej co mi sie podoba, to stały kontakt z panią koordynator. Jest super! Polecam firme z całego serca, a opinie negatywne tez napewno sie znajda, kazdy z nas jest inny i oczekuje czego innego... najlepiej sprobowac i samemu sie przekonac... Moje sugestie dla Get Job Sp. z.o.o.: Firma ok. Ja nie narzekam Lubię atmosferę w Get Job Sp. z.o.o. za: Kontakt z pania koordynator

Pracownica

Mam podejrzenia że moja wypłata się nie zgadza. Dzwoniłam do biura ale nie dostaje odpowiedzi. Wolę zostać anonimowa. Więc jak też macie takie podejrzenia to piszcie. Moje sugestie dla Get Job Sp. z.o.o.: Podczas przerwy jest mało czasu by do was zadzwonić A chce też spokojnie zjeść śniadanie. Jednak wasza linia jest niemalże zawsze zajęta. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jak dzwonię to proszę o odpowiedź na moje pytania. Często dostaje odpowiedzi mało wyczerpujące.

GetJob
@Pracownica

Jeżeli ma Pani podejrzenia co do niepoprawności naliczenia wynagrodzenia, prosimy o wysłanie maila z konkretnymi zastrzeżeniami/uwagami co do paska wypłat. Jeśli nie może się Pani skontaktować z biurem, prosimy o wysłanie @ lub sms z prośbą o kontakt w konkretnych godzinach. By odpowiedzi były jak najbardziej wyczerpujące, prosimy kierować je do odpowiedniego działu rekrutacji/ biura/ kadr.

Pracownica
@GetJob

Przecież wyraźnie opisałam mój problem. Dzwoniłam do biura oraz prosiłam panią Jagoda o wyjaśnienie. Jednak biuro nie daje odpowiedzi na moje pytania. A pani Jagoda tak samo mnie lekceważy jak Panie z biura. Prosze nawet nie pisać takich bzdur pod publikę że mam pisać maile lub smsa. Narażam się na koszta by do was dzwonić A jeszcze może na koszta by do was wysyłać listy. Co do oddzwaniania biuro jest czynne do 16:00 A ja jeszcze jestem w pracy. Jestem za stara na zabawy w kotka i myszkę. Zwróciłam się już z tą sprawą do urzędu. To za poważny problem. Wszystkich czytających chcę poinformować że tu jest dowód. Jak firma obchodzi się z pracownikiem. Ja mam zastrzeżenia co do wysokości mojej wypłaty oraz to że wypłaty NIE są płacone w terminie. Już na forum były o tym skargi. Jak dzwonię do biura i jak zgłaszam problem przełożonej Jadzi to tak jak widac firma Get Job tak kręci tak męci by nie odpowiedzieć na moje pytania. By odwlekać odpowiedź. By brać mnie na przetrzymanie. By narażać mnie na dodatkowe koszta dzwonienia do biura. Ja to jest wasza taktyką to chce was już anonimowo poinformować że przekazałem już ta sprawę do naczelnika urzędu.

GetJob
@Pracownica

Na tę chwilę nie mamy niewyjaśnionych sytuacji z pracownikami, zwłaszcza dotyczących wynagrodzeń. Wszystkie osoby, które zgłosiły się z jakimkolwiek problemem/ uwagą otrzymały wyjaśnienia. Zdarza się, że nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie od razu, ponieważ współpracujemy z zewnętrznym biurek księgowym w Holandii i również musimy czekać na odpowiedź z ich strony. Jednak nigdy nie pozostawiamy sytuacji bez wyjaśnienia. Przechodzimy przez szereg audytów zarówno w Polsce jak i Holandii, więc nie jest możliwością aby kogokolwiek oszukać i czerpać z tego dodatkowe korzyści.

Królewicz

Chyba troche popłynełaś, albo nie pracowałaś w innych firmach. Nie wiem gdzie pracujesz teraz ale ja jestem w domku z 6 innymi osobami co pracują w roznych miejscach przez Getjob i nikt nie narzeka. Może nam się poszczęściło a ty masz peszka :)

Bufon

Jak ludzie tam pracujący to są chyba z przypadku , do tego kłamią i myślą ,że człowiek jest aż tak głupi . . Wystarczy się troszkę zorientować co nam się należy .. mam nawet na to dowód że ludzie tam pracujący kłamią i wiją jakieś bajeczki nawijając makaron na uszy pfff....

Get Job

Dziękujemy Lidio za wsparcie i podtrzymywanie konwersacji

Janinka

Co tu tak wszystko zamilkło? Mam pytanie do biura. Jakie projekty są obecnie przewidywane do końca tego roku i na przyszły rok? Ktoś coś wie na ten temat i kompetentnie się wypowie, bo jak dzwoni się bezpośrednio do biura to przyznam szczerze, że konkretnej odpowiedzi nie da się usłyszeć.

@Janinka

Janinko tylko przez bezpośredni kontakt z biurem możesz otrzymać najbardziej wiarygodne odpowiedzi. Jeśli aktualnie mamy komplet pracowników na wszystkich projektach to nie oznacza, że nie bierzemy pod uwagę kandydatury osób zainteresowanych wyjazdem. Podczas rekrutacji kandydatów wpisujemy do bazy danych i jak tylko mamy taką możliwość proponujemy pracę.

Ktoś

Czy wy ludzie nie widzicie że ta "Lidia " to ktoś piszący komentarze z biura. Już na pierwszy rzut oka widać. Jaki normalny prosty człowiek dopytuje się takich szczegółów i pyta czy miało się jakieś poświadczenie z biurem?

@Ktoś

Haha ta cała Lidia wpi*****a sie wszędzie na innych forach też "SMA magnetic" ktoś ją postraszył konsenkwencjami prawnymi za (usunięte przez administratora) kocopołów i od tamtej pory zamilkła xD zwykły nerd trolujący fora xD

Lidia

@Lukas, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jaka atmosfera panuje w Get Job? Pytam zarówno o relacje pracownik-pracownik jak i pracownik-pracodawca? @Feliks, co dokładnie masz na myśli? Chodzi Ci o oferty pracy? Doprecyzuj proszę swoją wypowiedź.

Feliks

Może podpowiecie jakich ofert najlepiej szukać? Po raz pierwszy chce skorzystać dlatego pytam.

Lukas
@Feliks

To zależy jakiej szukasz pracy i jakie masz kwalifikacje? Przy zbiorach zazwyczaj jest sporo godzin A jak znasz niemiecki to szukali niedawno do firmy produkcyjnej gdzie są wyższe stawki

Pracuje od dwóch miesięcy na szklarni z ogórkami na razie jest dobrze tylko trochę gorąco :)

Lidia

@Tyram bo lubię, czy możesz wypowiedzieć się na temat warunków pracy w tym miejscu? Jaka atmosfera panuję w firmie Get Job? @oszukana,zarzucenie danej osobie/spółce oszustwa na forum publicznym to poważne oskarżenie. Czy wyjaśniałaś z szefostwem kwestie związane z wynagrodzeniem? Zgłaszałaś swoje uwagi kierownictwu, które mogłoby realnie pomóc Ci rozwiązać sytuację?

Zostaw merytoryczną opinię o Get Job Sp. z.o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Get Job Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Get Job Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Get Job Sp. z.o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Get Job Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Get Job Sp. z.o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Get Job Sp. z.o.o.
2.6/5 Na podstawie 218 ocen.

Get Job Sp. z.o.o.