3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 215 433 5 1

Opinie o Get Job Sp. z.o.o.

Bożena Nowy wpis
Klient

Wyjazd do Holandii, na pieczarki przez Get job. Po przyjezdzie brak pracy I nie wiadomo kiedy bedzie, to jest nieuczciwe. 2020 lipiec/sierpień

Nowanowa Nowy wpis

Witam. Przymierzam się do współpracy z tą firmą. Będe mieszkać w venlo i pracować przy zbiorze pieczarek. Mam stawkę 10 eu na godzinę. Koszt mieszkania to około 380 eu na cały miesiąc . Około 100 eu ubezpieczenie. Proszę mi powiedzieć ile tak można zarobić za 160 godzin? Firma wypłaca w czasie wypłaty? Jak wyglądają mieszkania ?

Bibi Nowy wpis
@Nowanowa

Ja i mój chłopak dostaliśmy 930 euro ale za niecaly miesiac coś około 120 godzin. Bo i zaliczke braliśmy. Ja wyplate mialam w poniedzialek na koncie a chłopak we wtorek

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Get Job Sp. z.o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Tak1Nie
No dkc

Powinni wszyscy zmienić agencję, nie warto tracić sił I czasu, A wiem z pewnego źródła że będzie tylko gorzej, nie dajcie sobie oczu mydlic, powinni oni o nas dbać, oni żyją za naszą ciężką pracę, tylu ludzi bez pieniędzy zostawić, wstyd I chana, odejcie puki nie okradli do końca wszystkich, A jest tak dlatego że już niema popszedniego szefa, a teraz firma tonie w długach

Tak3Nie1
Alleluja
@No dkc

No i wyszlo szydlo z woreczka ... bo nie z swieconki. Zostawiliscie ludzi bez grosza bez wyplat naobiecywaliscie nie wiadomo czego i (usunięte przez administratora) zbita. Kiedys u was mialem orzyhemnosc pracowac jestescie niewyplacalni i dobrze o tym wiecie na szczescie agencjii podkreslam agencjii bo wy nie mozecie sie nia nazywac jest w NL wiele. Ludzie dzwoncie do innych agencji orzyjada zabiora was do siebie z rzeczami i po sprawie i macie wyplaty tygodniowe a nie A1 co was na podatku oskubia. Nie czekajcie a reagujcie!! Ps a co sie z kadra biura z Kalisza pozmienialo ?

Nk dkc
@Alleluja

Tak, tam cały czas się zmieniają, najlepsze są panie z księgowości, i te ich puste tłumaczenia, one myślą że każdemu kit wciska, szefostwo się zmieniło, no i funkcji w biurze przybyło, ta agencja długo nie pociągnie

MAŁA
@Alleluja

Piszesz nie składanie nic nie można zrozumieć to ta agenja jest wypłacalna czy nie dzwonilam do kalisze i bardzo wszystko fajnie wyglada ??

TakNie2
Prośba

Dzień dobry. Czy zapoznaliście się Państwo z moją prośbą. Proszę o odpowiedź.

@Prośba

Prosimy o skierowanie pytania na adres biuro@getjob.com.pl

Tak1Nie1
Prośba
Użytkownicy czekają na odpowiedź 96 dni.

Dzień dobry Czy u Państwa w Agencji pracowała lub pracuje osoba która ukrywa się pod nr tel +(usunięte przez administratora). Proszę o odpowiedź.

Waldi

Czy praca jest możliwa do podjęcia jak najszybciej?

TakNie2

@Waldi

Oczywiście, zapraszamy do kontaktu mailowego: rekrutacja@getjob.com.pl lub telefonicznego +48 510242586 +48 509338922 +48 500591417

Tak1Nie4

Oto nasze aktualne oferty:
- zbiór truskawek wiszących,
- zbiór szparagów,
- praca przy sadzonkach kwiatów,
- pielęgnacja kwiatów doniczkowych,
- zbiór rabarbaru,
 Ilość miejsc mocno ograniczona

Napisz do nas wiadomość lub aplikuj:

>https://aplikuj.hrlink.pl/…/Hola…/4984-2985-25-6db-3156.html
Tak1Nie3

Zbiór truskawek wiszących!
Praca idealna dla kobiet

Aplikuj już dziś! - formularz aplikacyjny

Tak4Nie3
Nl dkc

Czemu administrator usuwa to co niewygodne dla agencji, zostawcie wszystko najlepsze, jest godzina 17:30, w weekend święta wielkanocne, A tu ani wypłaty ani nic, wam powiem szybcy to wy jesteście Ale w zabieraniu I oszukiwaniu

Ad
@Nl dkc

To nie administrator tylko oni sami usowaja poczytaj regulamin forum oni moga je usowac chociaz oczywiscie oni twierdza ze nieeeee :) szkoda mi was zostaliscie bez kasy na swieta ....

Tak3Nie
Farko

A tak wogule to drugi raz z wypłatą taka sytuacja niby problem z systemem

Jxxx

Dziękuję za niewypłacenie wynagrodzenia za kwiecień. Wiem że to usuniecie ale może ludzie zdążą to przeczytać i coś z tym zrobić. Zdrowych Spokojnych świąt za nasze pieniądze. A tutaj mały załącznik: Przede wszystkim zaniedbanie podstawowego obowiązku przez pracodawcę, jakim jest terminowe wypłacenie wynagrodzenia stanowi wykroczenie. Zgodnie z art. 282 § 1 pkt. 1 jeżeli pracodawca nie wypłaca w ustalonym terminie wynagrodzenia za pracę lub innego świadczenia przysługującego pracownikowi albo uprawnionemu do tego świadczenia członkowi rodziny pracownika, wysokość tego wynagrodzenia lub świadczenia bezpodstawnie obniża albo dokonuje potrąceń, podlega karze grzywny od 1 do 30 tys. złotych.

Tak6Nie
I

Jak można ludzi na święta bez wypłaty zostawić?! To powinno być karane. Pieniądze miały być wczoraj na koncie, a mogą pojawić się dopiero we wtorek o ile będą, to są jakieś jaja! Jestem ciekaw czy szefuncio firmy tez został bez grosza w tym czasie, bo szczerze wątpię.

Tak4Nie

Firma totalna porażka ludzi na święta bez wypłaty zostawili co za (usunięte przez administratora) w umowie jak byk pisze że na 10-go każdego miesiąca A teraz będzie najprędzej 14-go ludzi mają za nic I jeszcze bezczelnie życzenia świąteczne składają oby wam padła ta marna firemka..

Oszukana

Kilka osób zostało źle potraktowanych przez biuro. Wstrzymując im bezpodstawnie wypłaty o tydzień i naliczajac kary 91e tylko dlatego że zjechali wcześniej do Polski. Tłumacząc się tym że nie dotrzymali warunków umowy, gdzie nie ma takiego zapisu. Wymyślili sobie kary, bo nie chcą stracić kontrahenta, a ludzie i tak uciekają bo praca jest do bani i są wykorzystywani. Pani Jagodzianka twierdzi, iż zawarta z nimi słowna umowa jest ważniejsza. Skoro tak to na jakiej podstawie naliczane są kary? Firma coraz bardziej popada w długi. Stąd chcą człowieka oskubać.

Rita
@Oszukana

Mi tez dali kare nie slisznie Jestesmy dorosli ale Jadzia kontroluje nas jak bysmy byli dziecli Kaze sobie otwiwrac pokoje Za lokatora w domku ja dostalam lem nieslusznie kare Nie polecam

@Oszukana

Prosimy o powciągliwośc w propagowaniu nieprawdziwych opinii w kierunku naszej firmy. Od zawsze jesteśmy transprentni w swoich działaniach. Każdego pracownika traktujemy z takim samym szacunkiem. Niestety nie wszyscy pracownicy podchodzą rzetelnie do powierzonych obowiązków, nie szanując pracy, pracodawcy, współpracowników i współlokatorów. Nasza Agencja Pracy ma jasno określony regulamin, pod którym każdy pracownik składa podpis, jednoczęsnie zgadzając się z jego treścią. Reasumując, żadne nasze działania nie są bezpodstawne. Potwierdzają to regularne audyty oraz pozyskiwane certyfikaty.

Tak2Nie13

Pracodawca

Każdy z naszych pracowników jest ubezpieczony z tytułu zatrudnienia. Co więcej każdy może to zweryfikować kontaktując się z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Odnosząc się do drugiej części pytania - informuję, że Agencja Pośrednictwa Pracy nie ma obowiązku meldowania pracowników tymczasowych w Gemeente. Fakt ten również można potwierdzić dzwoniąc do najbliższej gminy np. Gemeente Peel en Maas +31 77 306 6666, Gemeente Venlo +31 77 359 66 66

Tak2Nie4
Inna
@Get Job Sp. z.o.o.

Jakie nie prawdziwe?? " a co byście chcieli uchodzić za normalna agencje? Zaczynijcie pierw szanować waszych pracowników i przestanie usuwać komentarze. Po to jest ta strona żeby wyrażać opinie.

Ewa40
@Oszukana

Wszyscy tylko narzekaja ale siebie nie widza, pracuje ponad 1,5 roku w Get Job i widze zachowanie niektorych ludzi... przykre, sami sobie stwarzaja taki klimat. Ja pracuje i jestem zadowolona, wiadomo ze czasem musze skorygowac jakies poprawki ale tak jest wszedzie. Poprzednio pracowalam bezposrednio w magazynie i tez byly pomylki.... . spotykam tu rozne Narodowosci i przykro to mowic ale Polacy sa okropni. Wszystko im nie pasuje a juz o wzajemnej pomocy nie wspominam....

Tak1Nie4
Bogus
@Get Job Sp. z.o.o.

Pracodawco a Ty dbasz o swooch pracownikow? ... Jezeli tak to nie usowaj komentarzy ... piekne slowa.

Seb

Pracuje 6 miesięcy ciagiem

Sebix
@Seb

A Ty piszesz jako Seb czy hako Ewka40 ? Bo sory ale nie ogarniam ?? Hahahhaa

Bsn
@Get Job Sp. z.o.o.

Drogi ...Pracodawco. Pragne wrecz stanowczo chcialbym zwrocic uwage na fakt iz kazdy pracownik ktory zostaje zgloszony do urzedu w NL w sprawie wyrobienia nadania numeru BSN jest zglaszany na zasadzie gdzie dany oracownik vedzie mieszkal i na jak dlugo pracownik tymczasowy zostaje zatrudniony bez wyjatku !! Szkoda ze wiedza jakze uboga przelewana zostaje na to forum i wprowadza zwymlego Kowalskiego w jakze wielkie zaklopotanie ...

Zadbany
@Bogus

Taaaak dbaja o nas jak o promocje z biedronki :) Permanentnie bym powiedziala :) Agencja towarzyska no lepiej chyba placi co nie ???

No dkc
@Get Job Sp. z.o.o.

A czy wy kiedyś przyznaliscie się do błędu, obuz jesteście I tyle nikt normalny u was nie pracuje, cpuny pijaki tylko tacy was utrzymują.

Aktualność
Zdrowych, wesołych Świąt... pełnych spokoju i nadziei oraz wiosennego nastroju życzy GET JOB!
Tak4Nie4

Aktualność
Obecna sytuacja budzi wiele wątpliwości co do wyjazdów za granice.
Chcąc je rozwiać informujemy, że aktualnie wyjazdy do Holandii są możliwe!!!

Po przekroczeniu granicy nie będziesz objęty kwarantanną!

Osoby wyjeżdżające do pracy za pośrednictwem naszej Agencji otrzymają oświadczenie potwierdzające zatrudnienie na terenie Holandii.

Na miejscu stosuj się do przestrzegania podstawowych zasad higieny i unikaj skupisk ludzi

Do twojej dyspozycji zostaje polskojęzyczny koordynator!

Napisz lub zadzwoń, aby poznać nasze aktualne oferty pracy!!!
rekrutacja@getjob.com.pl

Bonus za nadkilogramy!
 Nie czekaj - Aplikuj już dziś

Tak4Nie7
Koruto

Ludzie pracownicy robole na tych ktorzy siedza za kurtyna i robia z siebie wielkich boosow. Wyuczyli sie paru zdan i bryluja na portalu niczym slownik t10 w starej Nokii :) Stawki dramat lokacje szok!. Brudne nie dopilnowane wrecz zapiszczone ja osoboscie sie zalamalem i jakie zdziwienie Pani Jagodki ze pracownicy po 1 dniu znikneli? No ale jak ?? Osoby ktore chociaz troche maja oliwy w glowie tak wlasnie zrobia i chwala im za to bo im wiecej takich osob tym to wszystko szybciej padnie. Dziekuje

Rita

Mnie oszukali na wyplacie dowalili kate za palaczy a ja nie pale No ale Jadzia Jedzinska byla nie ublagalna Dala kate I juz Czuje sie oszukana NIE polecat Najgorsza Agencja pod sloncem I w Calej Holandi I Polsce

Tak2Nie5
czarny
@Rita

trzeba było nie jarać. jak byk pisze na chacie że nie ma jarania ale wy święte krowy nic z tego sobie nie robicie i trujecie nas co nie palą wcale. a do tego ochlejmordy i awanturnicy. na zbity pysk bym wywalił tych nierobów

TakNie4
Bialy
@czarny

Czarnuchu naucz sie polszczyzny imbecylu no ale pracujesz w Get Jołop to nic dziwnego. Pisze jest napisane cymbale bez szkoly :)

Tak5Nie1
Inna

Odezwał się nie palący

czarny
@Bialy

może nie jestem jakoś specjalnie wykształcony ale jestem uczciwy i roboty a to wazniejsze niż paniska ktore przyjezdzaja się lansowac a nie pracować

Tak2Nie5
Bialy

Widac ze nie jestes :)

Rozowy
@czarny

Czarny szacun ze wytrzymales 6 miesiecy i to ciagiem z niedzielami pewnie no i sobotami szacun stary :)

ZiP
@czarny

Imbecylu bez szkoly podstaw nie znasz pisowni tlumoku ostateczny wiec pracuj dla get Jolop:)

Domek

Witam jak tam sezon w tym roku? Domki te same czy jakies nowe wille macie na stanie za 92 Jurki? :)

Tak3Nie3

Zostaw merytoryczną opinię o Get Job Sp. z.o.o. - Kalisz