3 Dodaj opinię
3 207 411 5 1

Opinie o Get Job Sp. z.o.o.

King of Virus Nowy wpis

Czy korona virus dotarl do Get Job? :)

Rita

Mnie oszukali na wyplacie dowalili kate za palaczy a ja nie pale No ale Jadzia Jedzinska byla nie ublagalna Dala kate I juz Czuje sie oszukana NIE polecat Najgorsza Agencja pod sloncem I w Calej Holandi I Polsce

czarny
@Rita

trzeba było nie jarać. jak byk pisze na chacie że nie ma jarania ale wy święte krowy nic z tego sobie nie robicie i trujecie nas co nie palą wcale. a do tego ochlejmordy i awanturnicy. na zbity pysk bym wywalił tych nierobów

Bialy
@czarny

Czarnuchu naucz sie polszczyzny imbecylu no ale pracujesz w Get Jołop to nic dziwnego. Pisze jest napisane cymbale bez szkoly :)

Odezwał się nie palący

Riko
@Rita

Rita sa instytucje w NL ktore pomagaja wystarczy do nich zglosic problem wpisz sobie w wyszukiwarce G prawnik holandia i masz multum instytucji ktore pomagaja polakom w odszkodowaniach. Nie bojcie sie bo nie ma kogo :)

czarny Nowy wpis
@Bialy

może nie jestem jakoś specjalnie wykształcony ale jestem uczciwy i roboty a to wazniejsze niż paniska ktore przyjezdzaja się lansowac a nie pracować

Bialy Nowy wpis

Widac ze nie jestes :)

Oszukana

Kilka osób zostało źle potraktowanych przez biuro. Wstrzymując im bezpodstawnie wypłaty o tydzień i naliczajac kary 91e tylko dlatego że zjechali wcześniej do Polski. Tłumacząc się tym że nie dotrzymali warunków umowy, gdzie nie ma takiego zapisu. Wymyślili sobie kary, bo nie chcą stracić kontrahenta, a ludzie i tak uciekają bo praca jest do bani i są wykorzystywani. Pani Jagodzianka twierdzi, iż zawarta z nimi słowna umowa jest ważniejsza. Skoro tak to na jakiej podstawie naliczane są kary? Firma coraz bardziej popada w długi. Stąd chcą człowieka oskubać.

@Oszukana

Mi tez dali kare nie slisznie Jestesmy dorosli ale Jadzia kontroluje nas jak bysmy byli dziecli Kaze sobie otwiwrac pokoje Za lokatora w domku ja dostalam lem nieslusznie kare Nie polecam

@Oszukana

Prosimy o powciągliwośc w propagowaniu nieprawdziwych opinii w kierunku naszej firmy. Od zawsze jesteśmy transprentni w swoich działaniach. Każdego pracownika traktujemy z takim samym szacunkiem. Niestety nie wszyscy pracownicy podchodzą rzetelnie do powierzonych obowiązków, nie szanując pracy, pracodawcy, współpracowników i współlokatorów. Nasza Agencja Pracy ma jasno określony regulamin, pod którym każdy pracownik składa podpis, jednoczęsnie zgadzając się z jego treścią. Reasumując, żadne nasze działania nie są bezpodstawne. Potwierdzają to regularne audyty oraz pozyskiwane certyfikaty.

Tak1Nie4
Pawlo
@Get Job Sp. z.o.o.

Skoro tak macie w regulaminie to czemu nie płacicie ubezpieczenia? I nie meldujecie ludzi w gminie gemente skoro pravuja dłużej niż 3mies?

@Pawlo

Każdy z naszych pracowników jest ubezpieczony z tytułu zatrudnienia. Co więcej każdy może to zweryfikować kontaktując się z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Odnosząc się do drugiej części pytania - informuję, że Agencja Pośrednictwa Pracy nie ma obowiązku meldowania pracowników tymczasowych w Gemeente. Fakt ten również można potwierdzić dzwoniąc do najbliższej gminy np. Gemeente Peel en Maas +31 77 306 6666, Gemeente Venlo +31 77 359 66 66

@Get Job Sp. z.o.o.

Jakie nie prawdziwe?? " a co byście chcieli uchodzić za normalna agencje? Zaczynijcie pierw szanować waszych pracowników i przestanie usuwać komentarze. Po to jest ta strona żeby wyrażać opinie.

Ewa40
@Oszukana

Wszyscy tylko narzekaja ale siebie nie widza, pracuje ponad 1,5 roku w Get Job i widze zachowanie niektorych ludzi... przykre, sami sobie stwarzaja taki klimat. Ja pracuje i jestem zadowolona, wiadomo ze czasem musze skorygowac jakies poprawki ale tak jest wszedzie. Poprzednio pracowalam bezposrednio w magazynie i tez byly pomylki.... . spotykam tu rozne Narodowosci i przykro to mowic ale Polacy sa okropni. Wszystko im nie pasuje a juz o wzajemnej pomocy nie wspominam....

Zero wiedzy
@Get Job Sp. z.o.o.

To zadzwoncie sobie i zapytajcie co agencja ma zrobic jezeli pracownik jest powyzej 3 miesiecy w NL :) ...

Ewka
@Ewa40

A na jakim projekcie pracujesz od 1.5 roku ale jaja to aie teraz usmialam. Oni nie maja takich projektow to mikro firma z paroma klientami i to sezonowymi... odpisz ze na pieczarkach to padne doslownie :)

Bogus
@Get Job Sp. z.o.o.

Pracodawco a Ty dbasz o swooch pracownikow? ... Jezeli tak to nie usowaj komentarzy ... piekne slowa.

@Ewa40

Ciekawe na jakim projekcie tak długo pracujesz. Bo ja też się uśmiałam

Seb
@Ewka

Pracuje 6 miesięcy ciagiem

Ewka Nowy wpis
@Seb

6 miesiecy ciagiem to nie 1,5 roku hahaha 6 miesiecy w biurze ? To sie zgodze a nieee 6 miesiecy pewnie na borowkach :) Dobre !!

Seb
Nazwa działu: Produkcja

Ja pracuje już ponad pół roku w Get Job, i nie narzekam na warunki I płacę I jest dużo takich jak ja, którzy są już nawet na kontraktach, będąc w tej firmie widziałem już takie zachowania rodaków że głowa boli , komu się nie chce pracować zawsze będzie szukał zwady , A pomyłki są wszędzie I każdej agencji, mnie jeszcze nie oszukali, A kary to są małe za to co tu wyprawiają, aż głową boli, ale połowa to tu jest dla imprezę.

Robin

Prosisz o zaliczke 150€ ktura obiecuja Panie z biura przy rekrutacji. Dostajesz smsa ze to ich tylko dobra wola wiec traktuja cie jak (usunięte przez administratora) Rozmawiasz z Rezydentka to pani wielce wielka Jagoda mowi ze to nie sa jej kompetencje zeby mi pomoc. To jakie sie pytam? Przeciez to moje piniondze! Do drugiego rezydenta mozna sie dodzwonic i pan Maciek spokojnie bez wrzaskow i nerwow wytlumaczyl wszystko i mi pomugl czyli jak sie chce to mozna ale raczej sam jeden nie naprawi ten gosc wszystkiego. Uwazajta na pania Jagode.

Konu$
@Robin

Robciu nie oisz takich komentow bo zaraz Agencja zabierze calkiem zaliczki i (usunięte przez administratora) zbita i jak zyc Prezesie firmy jak zyc.

@Robin

Panie Robercie, w każdym zakładzie pracy przyznanie zaliczki nie jest obowiązkiem pracodawcy, a tylko i wyłączni jego dobrą wolą. Żaden kodeks pracy również nie wnosi o takim obowiązku. Jeśli pracodawca nie ma zastrzeżeń do wykonywanej pracy, może pozytywnie ustosunkować się do wniosku pracownika o przyznanie zaliczki. Jeśli jednak zaliczka nie została przyznana, to nietrudno wywnioskować jaka jest tego przyczyna.

Praca przy sadzonkach od 2 marca
Ostatnie 2 wolne miejsca!!!
Praca idealna dla kobiet

Aplikuj już dziś:
>https://aplikuj.hrlink.pl/…/Praca…/4945-2950-0-6db-3156.html
Czlek

Ludzie jak to jest ze wszystkie nie wlasciwe dla was komentarze usowacie? Permamentnie nawet bym powiedziala ;)

Prawnik

Wszystko co macie korespondencje itd umowy brak ubezpieczen zglaszajcie na maila info@juridischadviesbureaubb.com Prawnicy w NL pomagaja odzyskac odszkodowania. !!!

Sebastian.

Jestem po słowie z biurem. Okazało się że ceny kwaterunku o ktoć wzrosły w porównaniu z tamtym rokiem. Oraz że są one pobierane z wypłaty obowiązkowo. Płatne nawet ze tydzień jak się go nie ma na kwaterunku. Jak to jest. Jle kasujecie za kwaterunkek. I czy wypłaty są nadal tak niskie?

Tak3Nie
AN
@Sebastian.

Ha ha myślisz, że będą wyższe?

@Sebastian.

Wszystkie informacje na temat warunków zatrudnienia są skrupulatnie przekazywane już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej z kandydatem. Koszt zakwaterowania jest od zawsze, za zgodą pracowników potrącany od wynagrodzenia i jest liczony za ilośc dni jaką pracownik na ów zakwaterowaniu przebywał. Wszystkie wyjątki są zawarte w umowie oraz w dostępnych regulaminach Firmy Get Job, z którymi się pracownicy zgadzają podpisując umowę. W razie jakicholwiek wątpliwości niezmiennie zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji pod nr +48 510242586, +48 509338922 lub z działem kadr +48 572357759

TakNie3
@Sebastian.

370/390e za miesiąc mieszkanie jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Aktualność
Od 18-20.02.2020 prezentujemy się na targach HortiContact w Holandii.

Tak3Nie2
Bidaaaa

Oj Bida wieje bidaaaaaa :) konkurencja bardziej sie na targach postarala ale cukierki i dlugopisy strzal w 10! Naprawde polecam !!

Get jolop

Zamiast skupic sie na targach odpisujecie na komentarze z Go Work no szczerze targi widze na 1 miejscu.

Anonymous

Ile teraz wychodzi netto w Get job?

@Anonymous

Wynagrodzenie netto uzależnione jest od branży w której świadczy się pracę oraz od ilości przepracowanych godzin.

Szalom
@Anonymous

Za malo ;)

Benia

A Grazynka jeszcze jest u Berta?

Llll

Macie jeszcze prace na produkcji szyb w Venlo?

@Llll

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem 510-242-586 lub 509-338-922 Nasi pracownicy szczegółowo przedstawią oferty pracy na najbliższy okres

@Llll

Kanten dostalam kare ale jaja myslalam ze jako jedyna ale okazuke die ze NIE

Guest
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Macie jeszcze prace na produkcji szyb w Venlo?

UWAGA!
Aktualnie poszukujemy kandydatów do zbioru pieczarek

• Praca idealna dla kobiet

• Możliwość całorocznej współpracy

• Gwarantowane zakwaterowanie

Oczekujemy:

• Doświadczenia na podobnym stanowisku

• Motywacji do pracy, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki

Ilość miejsc mocno ograniczona
Nie czekaj! Aplikuj już dziś!

Macej

Gdzie mam śie zwrócić po paczkę świateczną. Rozmawiałem z kolegą z domku i okazało się ze nikt nie dostał nic na święta Jak się pytam osób z którymi pracowałem to okazuje się ze świetago Mikołaja nie było. Doszły mnie słuchy też że za okres borówkowy były dodatkowe zwroty (usunięte przez administratora) Czy ktoś z was pracował na borówkach? (usunięte przez administratora)

@Macej

Wszystko wskazuje na to, że powyższa opinia dotyczy innej Agecji. Żadna z informacji zawartych w tym szelmowskim zapisku nie miała miejsca w Firmie Get Job. Sugerujemy zmienić źródło informacji, na bardziej rzetelne. Zarówno dział kadr, jak i dział rekrutacji służy pomocą w rozwiewniu wszelkich wątpliwości.

Nie polecam
@Get Job Sp. z.o.o.

No tak, przedewszystkim u was nigdy niw było i nie ma paczek na święta.

Tak3Nie

@Nie polecam

Sugestia zmiany źródła informacji nie była bezpodstawna. Mikołaj współpracujący z Naszą Agencją w okresie Świąt nie zapomniał o "grzecznych" pracownikach :)

NOWY ROK - NOWE OFERTY PRACY

Styczeń:

• Zbiór pieczarek (oferta całoroczna)

• Obróbka i pakowanie cykorii (oferta całoroczna)

Luty:

• Zbiór i pielegnacja ogórków i pomidorów

• Pielęgnacja kwiatów i krzewów ozdobnych

• Sortowanie owców morza (oferta całoroczna)

• Sadzenie pora

Marzec:

• Zbiór szparagów

• Pielęgnacja i zbiór truskawek

• Zbiór papryki

• Pielegnacja kwiatów doniczkowych

Nie czekaj - Aplikuj już dziś!
Chomik

Ale Jaja. To co agencja o sobie sama wypisuje na tym portalu. Pracuje u nich ostatni miesiąc i nikt o nich pozytywnie się nie wyraża. Znam wszystkich co tu pracują. Nikt nie jest z tej firmy zadowolony. Każdy narzeka. Te opinie są fałszywe. Z daleka od Get Job.

Tak6Nie1

@Chomik

Dziękujemy za opinię. Rozpasane stosowanie zaimków - upowszechniających, przeczących, nieokreślonych - (wszyscy, nikt, każdy) akcentuje antytezę weryfikowalności czy sprawdzalności. Powoływanie się na wolicjonalność, osąd i konstatację niemierzalnego ogółu (wyzywająco sprecyzowanego jako "wszyscy" czy "społeczność") jest w swej zasadzie działaniem nieuprawnionym oraz zahacza o dyletanctwo. Wpisy na portalu gowork.pl są całkowicie anonimowe - nie mamy wiedzy, kto i jakie opinie zamieszcza. Żywimy przekonanie, iż są one szczere, rzetelne oraz współmierne do rzeczywistości - publikowane przez osoby, które dopiero zaczęły z nami intratną współpracę, jak i osoby, które z zaangażowaniem tudzież satysfakcją pracują z nami już kolejny rok/sezon. Pozdrawiamy!

Tak1Nie3
Luki
@Chomik

No raczej wszystkich nie znasz, bo akurat ja jestem zadowolony ze swojej pracy i nikt mnie do wpisania tego posta nie zmusił. Pracuje prawie 4 miesiące, ale wykonuję swoją pracę na tyle solidnie, że nikt nie ma się do czego doczepić. Słyszałem jednak jak lesery wylatują z hukiem i wracają z płaczem. Koniec biadolenia pora ropocząc dzień.

Ann
@Luki

Wątpię aby ktoś wracał do get job z płaczem ha ha nigdy bym nie wróciła tam z tego względu, że pracownicy agencji kłamią jak z nut..

@Ann

Dziękujemy za komentarz oraz doceniamy, iż nacechowany jest on obiekcjami, sceptycyzmem oraz subiektywizmem a nie deklaratywnym dogmatem:) Sytuacje i okoliczności bywają różne; gros pracowników wraca do Agencji Get Job, szanując możliwość powrotu i okazaną pomoc. Zwracamy uwagę na kulturę wypowiedzi oraz wyrażaną estymę względem interlokutorów. Pozdrawiamy!

Ola
@Chomik

@Chomik, pracujesz nadal przez ta agencje? ja jestem drugi tydzien dopiero i mam sprzeczne informacje z twoimi bo z tego co rozmawiam ze wspollokatorami sa tu po raz kolejny i chwala sobie prace w Get Job.... moze natrafiles na pesymistycznych lokatorow :D ja mam nadzieje ze za duzo sie nie zmieni bo godziny mam... i fajne zakwaterowanie...

Oleks
@Chomik

Potwierdzam wszystko co negatywne można o tej firmie napisać. Dałem się w biurze przekonać do wyjazdu i żałuje. Ledwo ze w sezonie letnim zarobiłem na zakwaterowanie nie mówię już o niczym innym. Wszystko dobrze wyglada w ich opowieściach na miejscu w Polsce. Przyjeżdżasz do Holandii i już nie jest tak wesoło. Odradzam.

Mućka
@Chomik

Tylko nieroby moga pisac takie opinie. Na bank nie znasz wszystkich bo nie znasz mnie! Pracuje tu sezonowo od kwietnia do poczatku grudnia i mam super kontakt z pracodawca i biurem. 2 sezon sam pracodawca mnie chce wiec pracuje dobrze. Jak sie dobrze pracuje to nie mozna narzekac. Domek super, wyplata na czas tylko mejla nie mam i pasek mam pozniej. juz wiem ze negatywne opinie pisza zwolnione ochleje albo konkurencja bo innym wcale nie jest zle. tez znam kilka osob które pracują juz w holandi jakiś czas i jakos o zwolnieniu nie mysla a nawet chcą inna prace na koniec szklarni. ja tam polecam

@Oleks

Dziękujemy za komentarz. Niestety, Internet jest takim medium, że można napisać wszystko, o wszystkim i o wszystkich, zasłaniając się pozorną anonimowością, poślednią ogólnikowością oraz konkludującą megalomanią. Stanowczo prosimy zatem o wypowiedzi merytoryczne, odnoszące się do faktów tudzież o niereprodukowanie taśmowych insynuacji spod różnych kryptonimów. Polecamy!

Kinia
@Chomik

Co Ty za (usunięte przez administratora) piszesz ! Skoro nie polecasz to nie pracuj logiczne ???????? widocznie nie nadajesz się do tej pracy. A biuro tak czy inaczej jest wporzadku pracuje długo więc moja opinia jest pozytywna ????????

Rozpoczynamy sezon zimowy!

Aplikuj już teraz!

Najnowsze oferty pracy:

Aktualność
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzy zespół GetJob!

Zainteresowany
Nazwa działu: Handlowy

Macie jakies oferty na nowy rok?

@Zainteresowany

Dziękujemy za zapytanie. Entuzjastycznie i rozbrajająco zapraszamy do zapoznania się z artykułem na naszej stronie www, w którym swobodnie i poglądowo prezentujemy co czeka Nas w nadchodzącym 2020 w Holandii. https://getjob.com.pl/praca-holandii-2020-roku/ Zachęcamy do lektury oraz kontaktu z Agencją Get Job:)

niezadowolony
@Get Job Sp. z.o.o.

Taaaaa, wszystko ładnie wygląda tylko w tym artykule.

@niezadowolony

Dziękujemy za opinię. Artykuł spełnia rolę zapraszającą oraz poznawczą - informacyjnie ilustruje, czego możemy się wspólnie spodziewać oraz oczekiwać w przestrzeni roku 2020. Niemniej, najważniejsze są jak zawsze bezpośredni kontakt oraz zainteresowanie, do którego ustawicznie i gromko nawołujemy:) Pozdrawiamy!

Odradzam
@Get Job Sp. z.o.o.

Nie, dziękuje. Już miałem z wami do czynienia i mi wystarczy. Ten artykuł a Wasze realia to dwa różne światy.

ciekawa

Czy ktos wie co to za firma z przygotowywaniem stroikow w holandii? (usunięte przez administratora)

Poli
@ciekawa

Tez chętnie się dowiem. Ogólnie to które projekty w tej firmie polecacie?

MiłekO

Czy w ubiegłym tygodniu ktokolwiek w biurze get job pracował? 100 razy próbowałem się skontaktować w sprawie blednie naliczonego wynagrodzenia - nikt nie odbiera telefonów. Tylko błagam, nie piszcie ze prosicie o kontakt mailowy, bo i tak nie odpiszcie. Zero kontaktu. Brak słów.

@MiłekO

Dziękujemy za komentarz. Od zawsze każda polemika jest przez nas rozpatrywana oraz przywabia do otwartej repliki, nie tylko w ramach przeciwdziałania posądzeniom o „zero kontaktu” :) Agencja Get Job funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, uzupełniając to możliwym kwadransem akademickim rankiem i popołudniem. W ubiegłym tygodniu, ze względu na Dzień Wszystkich Świętych, piątek uszedł z dyżurnej enumeracji. Przykro nam z tego powodu. Permanentnie oraz niezmiennie w razie wątpliwości bądź pytań odnośnie m.in. wynagrodzenia zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Kadr i Płac pod numerem 572 357 759 bądź na kadry@getjob.com.pl. Ewentualnie może Pan również połączyć się z Biurem Rekrutacji, pod +48 510 242 586 lub +48 509 338 922. Każda możliwość jest mile widziana oraz skuteczna:) W świetle łączności w godzinach innych niż funkcjonowanie Biura, na każdy pojedynczy telefon bezwarunkowo odpowiadamy i obligatoryjnie oddzwaniamy, najpóźniej na drugi dzień. Zarzut o niemożność, jego wyolbrzymiony format oraz sam argument jawią się nieco karykaturalnie. Jesteśmy nieco sceptyczni, iż dopiero pod koniec miesiąca, w naglącym trybie przystąpił Pan do poruszenia potencjalnego tematu wynagrodzenia. Wierzymy i mamy nadzieję, że nie są to intencjonalne inkryminacja czy insynuacja.

Pablo
@MiłekO

To ja bez kozery napisze 300, a co:) Akurat kontakt z firmą Get Job jest świetny, zwłaszcza w porównaniu z innymi agencjami. Z tego miejsca chciałbym serdecznie pozdrowić przesympatyczne Panie z Biura:)

MiłekO
@Pablo

Nie ma to jak panie z biura, które sobie same wysyłają pozdrowienia i piszą opinie. Nie pozdrawiam :)

@MiłekO

Dziękujemy za komentarz. Panie z Biura mają na tyle samokrytycyzmu oraz skromności, iż same sobie nie wysyłają komplementów tudzież panegiryków:) W codziennym tumulcie oraz natłoku zajęć nie są w stanie zaangażować się w taką aktywność. Choć, trzeba przyznać, mają naturalny przywilej oraz fawor w ich przynależnym otrzymywaniu! Pozdrawiamy!

Sly
@MiłekO

No mam nadzieję że faktycznie nie sypią się tam cukrem lukrem, tylko zajmują wynagrodzeniami bo wypłata za pasem.

@Sly

Dziękujemy za komentarz. Pragniemy łagodząco nadmienić, iż tradycyjnie i wedle rutyny wynagrodzenia zostaną dyżurnie przelane najpóźniej do 10 dnia miesiąca:) Pozdrawiamy!

Problem
@Get Job Sp. z.o.o.

Oby chociaż wyjątkowo tym razem były poprawnie naliczone haha

@Oli

Incydentalny pośpiech bywa bezkompromisowym poskramiaczem skrupulatności. Od dawna jednak harmonijnie łączymy obydwa dążenia:)

@Get Job Sp. z.o.o.

Dlaczego ukrywacie komentarze? Mój poprzedni komentarz się nie wyświetla, jeżeli prawda jest dla Was niewygodna to tak jej nie obejdziecie.

Miko
@Get Job Sp. z.o.o.

Hah, i nie zostały. No cóż, tego się można było spodziewać skoro nigdy nie były wypłacane na czas.

@Oli

Dziękujemy za komentarz. Administrator portalu gowork jest jedynym suwerenem w usuwaniu opinii łamiących regulamin. Może to być spowodowane poglądami niemerytorycznymi, wtórnymi bądź, ujmując eufemistycznie, niekulturalnymi. Pozdrawiamy serdecznie.

@Miko

Dziękujemy za opinię. Wszystkie wynagrodzenia zostały przelane w dniach 7-8.11.2019. Czyli tradycyjnie z przystępnym i dostrzegalnym wyprzedzeniem. W przypadku kont zagranicznych ich zaksięgowanie może jednak potrwać nawet kilka dni – co nie jest wszakże regułą. W razie wątpliwości czy uzyskania potwierdzenia przelewu prosimy o kontakt z naszym Działem Kadr i Płac pod numerem 572 357 759 bądź na kadry@getjob.com.pl Pozdrawiamy.

Wojtas
@Miko

Ja dostałem jak zwykle na czas.

TakNie

Jak się pracuje z ludźmi z Get Job Sp. z.o.o.?

D.
@Pytanie

Mi pracuje się spoko. nikomu w drogę nie wchodze to i na mnie nikt nic złego powiedzieć niemoze

@Pytanie

Jeżeli chodzi o biuro to dobrze, ale tylko do momentu wyjazdu za granice. Później nie polecam :)

API

Potwierdzam,jest to prawda,prace oferują i przez telefon mówią,żę mają pracę z godzinami,a jak człowiek przyjedzie to się okazuje,że mało godzin.W pracy wrzeszczą i pośpieszają mówiąc żeby pracować szybko i co chwilę upominają.Nie polecam dla tych co chcą przyjechać pracować zarobkowo w takich warunkach i często brak godzin w tym sensie że za mało po 5 godzin dziennie i też pracują na deszczu w polu.

@API

Dziękujemy za opinię. Nadrzędnym i prymarnym gwarantem ilości godzin do przepracowania jest Umowa. Zrozumiałym jest, iż akcydentalnie może być ona arytmiczna czy nierównomierna. Osoba pracująca w przestrzeni agro/rolniczej jest świadoma np. dziennych uwarunkowań pogodowych. Permanentnie jednak suma godzin jest sankcjonowana i afirmowana. Realia, które Pani opisuje, są więc nieco odmienne. Pragniemy również zakwestionować inklinacje do bodźców werbalnych – pracownicy suwerennie znają zakres i tętno swoich obowiązków. Zapraszamy do bezpośredniego, personalnego kontaktu celem zapoznania się ze szczegółami naszych ofert.

Marky
@API

Ja tam mam raz ponad 40, innym niecale 60 godzin, więc według mnie to znowu nie tak mało:) Jak ktoś się skupia na robocie i nie odstaje tempem to nie ma powodu do upominania, o czym niestety nie wszyscy pamiętają. A że w pracach polowych czasem słońce, czasem deszcz? Załapać się można na różna pogodę.

Aleks
@Marky

Pracuje w Get Job kilka miesięcy i ani razu nie miałem tyle godzin. Coś mi tu śmierdzi ściemą. Maks dochodziłem do 40 tygodniowo, ale z tego odciągnięto mi tyle dziwnych podatków, składek i innych nieznanych rzeczy, ze zarobiłem w miesiącu 430 euro. NIE POLECAM!!!

@Aleks

Dziękujemy za komentarz. Zapewne pracuje Pan na projekcie, który z definicji zawiera się w wymiarze 40 godzin tygodniowo – jest to stabilna, regularna oraz relatywnie niezmienna wielkość. Powyższe poręczenie tudzież zawarowanie jest wówczas prymarne oraz obustronnie sztandarowe. Pozostałe wzmianki niestety traktujemy jako krzywdzące oskarżenia i świadome oszczerstwa. Jakiekolwiek odciągnięcia (podatki, zakwaterowanie) są transparentnie, czytelnie oraz jednoznacznie wyszczególnione na pasku z wypłatą. W razie zaistnienia trudności z odczytem tegoż, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Kadr i Płac pod numerem 572 357 759 bądź na kadry@getjob.com.pl. Zasadną eksplikacją mogą być zobowiązania komornicze, remitenta bądź względem innych wierzycieli, ale wówczas nieuprawnionym i niekompetentnym jest ukazywanie tego jako wewnętrzne potrącenie.

Pracownik Venlo

Czy w sezonie czy poza sezonem był i jest i będzie problem z godzinówka. Pracowałem 2x przez Get Job i za każdym razem to samo. Obiecują pracę opowiadają o niej w samych pozytywach a jak jest się na miejscu to wielki zonk. Rozczarowanie i porażka. Nie dość że nie płacą na czas wszystkich pieniedzy to jeszcze za każdym razm odwołują się do praw z umowy. Jak przyjdzie co do wypłaty to pokrywa ona jedynie koszt ich drogiego kwaterunku. Bo godzin brak a obietnic Góra. (usunięte przez administratora) tabuny ludzi zjechało do Polski bo po ogorkach nic im nie załatwiłiscie. Ja byłem jednym z nich. Praca na kwiatach to klęska dla kręgosłupa. Innych opcji nie ma. Tylko obiecanki że praca będzie a za postojowe kupić chleba się nie da. Praca w tej agencji jest w kratkę. 2 dni pracujesz 3 dni siedzisz w domu. Zarobione pieniądze pokryja jedynie koszt kwaterunku. A jeszcze trzeba coś do domu przywieść by dzieci miały wędlinę na talerzu. W Get Job zarobki są ale starcza one jedynie na chleb dla konia. Wahasz się to nie jedz za granicę przez tą agencję.

Mars
@Pracownik Venlo

U nas jak padalo tez bylo postojowe. Kiepsko bo portfel to doczuwal. Ale czasami jest spoko posiedziec w domu I popic piwko.

@Pracownik Venlo

Dziękujemy za polemiczny komentarz. Doceniamy autonomiczną pewność dotyczącą statusu turbulencji w Get Job rozciągającą się na eony oraz poglądowo-sensualne oszacowanie realiów ekonomicznych społeczeństwa, acz jawią się one jako intencjonalnie uznaniowe tudzież niezasłużenie stronnicze. Nasi pracownicy są usatysfakcjonowani ilością godzin, możliwością wyboru projektu oraz wysokością otrzymywanej pensji. Są zadowoleni z przebiegu współpracy, którego uwieńczeniem są długofalowe kontynuacje, ponowienia, obdarzanie rekomendacją oraz liczne powroty w nasze kordialne progi. Wynagrodzenie przelewane jest do 10 dnia miesiąca, i jest to dla nas pryncypium, które dozorujemy ze wszech miar i ze wszech sił. Może Pan przybliżyć ów temat pozorowanego opóźnienia w wypłaceniu pieniędzy? Oczywiście wyjątkiem są brak podesłania numeru konta osobistego bądź podesłanie nieprawidłowy, ale to truizm. Koszt opcjonalnego kwaterunku jest konkurencyjny na tle innych agencji, tym bardziej zestawiając go z jakością, komfortowymi warunkami czy prezencją tam się frasobliwie rozścielającą. Doradzamy, by się nie wahać i ufnie podjąć intratną współpracę z Agencją Get Job. Zapraszamy do kontaktu!

Boguś

Ktoś może coś powiedzieć o pracy przy zbiorach pieczarek? Opłaca się?

dżula
@Boguś

Wg mnie okej – stawka po standardzie, jest sporo godzin i praca cały rok.

krzys
@dżula

pracowalas juz tam ?

Kuba

Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna?

@Kuba

Swobodnie i subtelnie:) Potencjalni zainteresowani przybliżają nam w przyjaznej rozmowie swoje motywację, usposobienie, doświadczenie, predyspozycje oraz dyspozycyjność. Nader pomocne i uzupełniające jest CV, podesłane na rekrutacja@getjob.com.pl z klarownym wyszczególnieniem dotychczasowej praktyki oraz nazwą stanowiska, na które aplikują. Nieodmiennie zapraszamy do kontaktu!

Andrzej
Nazwa działu: Handlowy

Wypada przeprosić się z agencją. Są niedociągnięcia, jak wszędzie gdzie coś się robi. Pracy było sporo i ciężka, na szklarni w sezonie gorąco, chwilami ciężko wytrzymać. Zachęcony opiniami znajomych pracujących od niedawna u konkurencji jak to tam super i świetnie zwolniłem się bez słowa. Zdecydowanie nie było warto. Złe traktowanie, przesiadki na projektach, średnie zakwatereowanie. Wytrzymałem 3 tygodnie. Wróciłem do Get Job, przyznając że się pomyliłem i to był mój błąd. Dziękuję za danie mi drugiej szansy.

Tak6Nie3
Peter
@Andrzej

Coś w tym jest. Coraz więcej osób, które zrezygnowały ze współpracy z Get Job, po chwili do niej wraca- jak już się na własnej skórze przekonają jak "cudownie" jest w innych agencjach.

Ewa
@Peter

Ja nie wróciłam- nie żałuję decyzji :)

@Ewa

Mimo niebudzącej wątpliwości deklaracji proszę pamiętać, iż zawsze służymy wsparciem uchylonym na oścież:)

mila_1998
@Andrzej

Hej, moglbys napisac mi na meila, w kotrej agencji byles wczesniej? Zastanawiam się nad kilkoma agencjami i wolalabym wiedzieć.(usunięte przez administratora)

Pip

Może firma jest ok płacą na czas minusem jest to że nie ma ubezpieczenia chociaż pierwszej pomocy. Firma firmą zleceniodawca np. Na kwiatach doniczkowych hryzantemy przegięcie totalne, 15 godz zapier... Na polu w pełnym słońcu chcesz się napić wody to leonsjo pogania nie można pić i chyba oddychać, nikt nie mówił że będzie łatwo. Ale w tym przypadku pospiepszali ludzie to jeden nadrabial za 3 od 6do 19/20.padal na twarz ale leonsjo robić robić co to ku... wa jest. No i skończyło się tym że po Mc takiego kietatu łącznie z sobotą po 10/12godz nie wytrzymały kości kręgosłup kręgi szyjne po wizycie u lekarza stwierdzone za bardzo duży wysiłek fizyczny trzeba przystosować oczywiście wizyta płatna ze swojej kieszeni nie mało kto był to wie. A jakie leki paracetamol dobry na wszystko kręgosłup jeb... nol to jeszcze naproxen. A leonsjo co na drugi dzień do pracy do pracy bo nie ma komu robić a roboty uuuu nie widać końca. (usunięte przez administratora) by miał radość z takiego żołnierza.... Ja jako osoba pośrednia która wie o całej sytuacji pomyślę co z tym zrobić, bo tak nie może byc że jak woly pociągowe ktoś kogoś traktuje i na takiego leosja też jest prawo. Więc zastanówcie się kto chce tam iść czy warto albo przekonajcie się sami...

Tak2Nie2

@Pip

Dziękujemy za opinię. Uwzniośla nas afirmatywne wartościowanie wyrażone w pańskim komentarzu. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez Agencję Get Job wynagrodzenie było wysoce atrakcyjne oraz wypłacane terminowo i punktualnie. Możliwość długotrwałej współpracy, opieka polskiego rezydenta, zakwaterowanie, zapewniona wydatna liczba godzin do przepracowania oraz rozliczne bonusy dla pracowników to esencja i ostoja naszej działalności. Praca fizyczna wiąże się z oszacowanymi wymogami. Prócz nieodmiennej motywacji i sprawności manualnej jest to także optymalna kondycja fizyczna oraz poprawna tężyzna. Potencjalni kandydaci są świadomi tejże odpowiedzialności. Z uporem i permanentnie optujemy oraz suponujemy zainteresowanym osobom umowę o pracę polską, która obliguje do opieki medycznej z ramienia NFZ (zagwarantowanej przez pracodawcę). Wówczas wszelkie rachunki za wizyty lekarskie są finansowane przez wspomniany Narodowy Fundusz Zdrowia. To jedne z wielu aspektów, przemawiających za wyborem umowy polskiej. Niestety, nie zgodził się Pan na ten rodzaj kontraktu i bezkompromisowo wybrał umowę holenderską, choć ustawicznie proponowaliśmy i argumentowaliśmy jej dyskusyjną intratność. Na umowie NL Pana pryncypialnym obowiązkiem i powinnością jest wykupienie ubezpieczenie zdrowotnego. Z doświadczenia wiemy, iż pracownicy trywialnie tego nie robią, co jest niefrasobliwą, polemiczną gospodarnością tudzież nierozważną wstrzemięźliwością ekonomiczną. W razie wątpliwości czy wsparcia prosimy o kontakt z naszym Biurem. Pozdrawiamy!

Ania
@Pip

No. I widać jak może być. Źle źle i jeszcze raz źle. Tak źle że każdy z get job ucieka

@Ania

Dziękujemy za po trzykroć stanowczość:) Pragniemy zapewnić, iż obraz wyłaniający się z naszych bezstronnych i obiektywnych statystyk oraz życzliwych referencji osób aktualnie pracujących i systematycznie powracających jednoznacznie tchnie spokojem tudzież harmonią. Nieodmiennie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych intratną pracą w Holandii!

good
Nazwa działu: Marketing
@Ania

Ja akurat obserwuje że jest na odwrót, bo coraz wiecej osób zgłasza się po raz kolejny do Get Job. To o czymś świadczy. Podziwiam cierpliwość Agencji co do poniektórych alg i omeg.

Lala
@Pip

Wszystko wyssane z palca. Opisane tak aby bylo na korzyść tego pana. A w rzeczywistości to było tak ze pił i libacje urządzal zamiast do pracy chodzić. Współ lokatorow traktował jak ludzi drugiej kategorii, bo on pracował u wlasciciela chotelu w ktorym mieszkalismy wszyscy. Godziny 15? A to dobre az smiac mi sie chce. A kregi szyjne . Z przepracowania ? Ale nie przeszkadzalo w libacji trzy dniowej i jak odwiedzil lekarza to myslal ze juz jest pod ochrona i moze dalej pic. Tylko pomylil sie bo "leonsjo" go odwiedzil a on pijany. No dlatego prawde mozna opisac tak jak to akurat komuś pasuje. I nie bronie agencji Get Job bo nawet przez nia nie pracuje. Tylko mieszkalam z tym gostkiem i dal sie tak we znaki ze az nie macie pojecia.

Lala
@Pip

To co ten pan wypisuje to az śmiać mi się chce. Skonczyl prace bo chlal bez opamietania a ludzi z którymi mieszkal traktowal jak pod ludzi. Gdyż on pracowal u wlasciciela chotelu w którym mieszkał. A my przez inna agencje. Pił trzy dni z rzędu a na czwarty trzeba było isc do pracy to on nie byl w stanie wstac. Wiec poszed do lekarza bo szyja boli. Ok, ale taki byl tu mądry a zapomniał ze po przyjsciu od lekarza moze go tzw leonsjo odwiedzic. I odwiedzil a on pijany wieczorem znowu. I rano znow chory .Wiec wylecial z takim hukiem. I jak nam stwierdzil ze sie smieje bo on na zaproszenie specjalne przyjechal wiec jak wylatywal to juz sie nie smial.

@Lala

Dziękujemy za komentarz oraz orędownictwo zgodne z rzeczywistością. Subiektywność i tendencyjność często uniemożliwiają dostęp do faktów i realiów - zwłaszcza, gdy szermują argumentami, z którymi naprawdę bardzo nie chcemy polemizować, by nie druzgotać czy anarchizować pewnych sytuacji. Tym bardziej doceniamy ów autonomiczny głos.

Rozpoczynamy sezon jesienny!

Aplikuj już teraz!

Najnowsze oferty pracy:

Ania

Lubie jeże. Teraz tylko ja się jeże się jak pomyślę o stracony czasie w Get Job. Szkoda bo miałam inne oczekiwania co do tej agencji

@Ania

Dziękujemyż za życzliwość względem leśnego zwierzątka:) Przykro nam, iż rzeczywistość okazała się najeżona przeciwnościami tudzież nadmiernie złożona. Wyrażamy przekonanie, że dołożywszy wszelkich starań, uda nam się odzyskać Pani przychylność. Pozdrawiamy serdecznie.

Zostaw opinię o Get Job Sp. z.o.o. - Kalisz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie