Opinie o Get Job Sp. z.o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Get Job Sp. z.o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Get Job Sp. z.o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Get Job Sp. z.o.o. w Kalisz

Monika A

Dzien dobry, Ogolnie jestem zadowolona. Domki fajne, kasa na czas i w ogole do pracy rowerem, albo swoim prywatym autem i sie wtedy dogadac. Nie ma nic za darmo. Ludzie pija piwo litrami do pracy nie chodza i oczekuja ze pracodawca ich pochwali. Na domku zmywarki pralki a ludzie po tydzien garka po sobie nie umyja. To moj jedyny problem. Ale ogolnie to agencja spoko.

@Monika A

Uniżenie dziękujemy za komentarz. Dostrzegamy problem z frekwencja pracowniczą. By zachęcić oraz dodać animuszu w kwestii stawiennictwa w miejscu pracy zaaranżowaliśmy symboliczną, bonusową gratyfikację w wysokości 30 euro za 100% obecność każdego miesiąca. Ustawicznie motywujemy osoby do obopólnej współpracy zapewniając bezbłędne i jakościowo oczekiwane warunki zakwaterowania, jak wyliczone osprzęt, umeblowanie, wszechobejmujące wyposażenie. Ogniskujemy działania, by zagwarantować elastyczność dostosowania się i bezproblemowość w osiągnięciu konsensusu w każdej kwestii, w tym np. wspomnianego transportu. Sygnalizujemy zarazem o wzajemnych, wspólnych zobowiązaniach, powinnościach oraz odpowiedzialności względem pracodawcy oraz współlokatorów. Pozdrawiamy!

Anielka

Kto wypisuje takie bzdury. Że warunki na domkach są dobre. Pracowałam w tamtym roku u nich i mieszkaliśmy w pieczarkami. Malutkie pokoiki . Tłok w kuchni. Co za bzdury że warunki mieszkalne są u nich dobre. Kto ma odwagę coś takiego pisać.

@Anielka

Dziękujemy za opinię. Jeśli była Pani zatrudniona na projekcie sygnowanym przez Get Job to nie rozumiemy zarzutu dotyczącego zakwaterowania. W większości prac dysponujemy domkami jedynie czteroosobowymi, rzadziej są to zakwaterowania dla ośmiu osób – nieustannie w pokojach maksymalnie dwuosobowych. Zawsze są to jednak powierzchnie przestrzenne, regulaminowo dostosowane do liczby przebywających w niej lokatorów – zarówno wedle rygorystycznych norm metrażowych, jak i konwencjonalnego, subiektywnego komfortu osób rezydujących. Estetycznie zaaranżowane domki są wyposażone we wszelkie nieodzowne sprzęty oraz umeblowanie.

Byłiwidział
@Anielka

Bzdury to masz w głowie i lepiej może wracaj do pałacu w polsce. jedź do agencji co cię wrzuci na 30 osób w dom i samych alkoholików to może doxcenisz co ci dają.

@Byłiwidział

Dziękujemy za komentarz oraz słowa orędownictwa. Postulujemy jednak, by zachować nieco więcej wyważenia oraz afektywnego umiarkowania. Co do samej merytoryki – jesteśmy świadomi stosowania różnych dławiąco pejoratywnych oraz uwłaczających praktyk na rynku pracy. Tym mocniej nacisk kładziemy na aspekt zakwaterowania, które proponujemy naszym pracownikom. Niezbędne prywatna przestrzeń, intymność, autonomia - wszystko to jest zapewniane w ramach wynajmowanych przez nas domków. Harmonia nieodmiennie zaczyna się od podstaw; dla nas pryncypium jest, by kwestia zakwaterowania, tak przecież fundamentalna, stanowiła obszar zgody oraz godności osobistej.

kasienka259

witam czy pracowal ktos na pakowaniu cykorii przez getjob?jaka praca?warunki mieszkaniowe?

Jula
@kasienka259

Hej ja pracowałam tam jesien/zima...praca jak dla mnie fajna, ale tempo jest ... wiesz zalezy kto czego szuka i w czym jest dobry. sa tam pracownicy ktorzy zostaja miesiac ale sa i tez tacy, ktorzy pracuja tam od kilku lat. Ile ludzi tyle opini, mysle ;) najlepiej samemu sie przekonac... Mysle, ze jesli jestes zmotywowana do pracy, dasz sobie rade, motywacja tam jest wazna..... praca cały rok to tez plus... warunki? a gdzie bedziesz mieszkala? maja kilka mieszkan w okolicy... moje byly w miare....ieszkałam razem z pracownikami ktorzy ta pracuja. Wiesz, ogolnie spoko, bo jesli nie sprawdzisz sie, proponuja ci inny projekt, to uwazam za plus, bo nie siedzisz na domku....

@kasienka259

Ze strony Agencji możemy dopowiedzieć, iż jest to normalna praca produkcyjna, z ustalonym żwawym tempem przerobu cykorii. Jak wzmiankowano: dominujące są chęć i determinacja do pracy. Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to asygnujemy lokum w wysokim standardzie, z całym wyposażeniem agd, umeblowaniem, dostępem do Internetu itd. W skrócie: afirmatywny kanon kwaterunkowy:)

Piotrek

Wyjeżdżam pod koniec marca na szparagi. Zachęciła mnie dobra opinia o tej agencji (a miałem nieprzyjemność z kilkoma) oraz stawka godzinowa wraz z gwarantowanym bonusem za nadkilogramy oraz przepracowanie całego sezonu. Warto spróbować.

@Piotrek

Dziękujemy za komentarz oraz podjęcie z nami współpracy. Dokładamy wszelkich starań, by osoby zmotywowane, odpowiedzialne oraz lojalne względem swych zobowiązań pracowniczych obsypane były kontentującą gratyfikacją:) Pozdrawiamy!

Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery

Witam, czy ma ktoś może wiedze na temat firmy Get Job? czy wypłaca extra wakacyjne i urlopowe czy jest to wliczone do stawki godzinowej? a może sama firma chce sie wypowiedziec?

@Anonim

Dziękujemy za wiadomość. Odpowiadając na nurtujące zapytanie - Agencja Get Job jest dysponentem certyfikatu Nen 4400-2, który jest potwierdzeniem oraz uwierzytelnieniem spełnienia wszystkich standardów związanych z prawidłowym i przepisowym naliczaniem wynagrodzeń dla swoich pracowników. Kontynuując, osoby zatrudnione w naszej firmie otrzymują wynagrodzenie podstawowe, do którego naliczane są wzmiankowane ingrediencje: dodatek wakacyjny oraz zgodnie z wolą większości pracowników dodatek „urlopowy”. Żaden z komponentów nie zawiera się w stawce podstawowej wynagrodzenia. W razie dalszych sprecyzowań i szczegółów proszę o maila na pomoc@getjob.com.pl. Pozdrawiamy!

Kowalski

Z ogórków zwalniają za byle co. Wyraziłam kasę na bilet. Moje sugestie dla Get Job Sp. z.o.o.: Nic wam z tego niebedzie

@Kowalski

Dziękujemy za opinię. Nasze działania nie są wolicjonalne, zależne od chwilowego zamysłu czy bieżącego usposobienia. Wszelkie ograniczenia bądź redukowanie zapotrzebowania są konsekwencją przede wszystkim poczynań samych pracowników oraz decyzji kontrahentów. Nigdy nie jest to rozstrzygnięcie arbitralne, raptowne czy bezprzyczynowe. Niebotyczna rotacja nie jest intratna dla żadnej ze stron, dlatego staramy się jej unikać. Niemniej, jeśli (usunięte przez administratora) występują jednoznaczne oraz poważne czynniki implikujące do zakończenie współpracy, które są permanentne i notoryczne, to jesteśmy statutowo zobligowani do takiego kroku. Takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo incydentalnie. Nasi zmotywowani oraz doświadczeni pracownicy są dla nas nieoszacowanym beneficjum.

Kędzior

Pracuje na ogórkach. W Biurze szukali osób zmotywowanych. Nie mam za wielkiej praktyki w szklarni, pracowało się tu i tam ale postanowiłem spróbować na dłuższy czas. Wiadomo, temperatura robi swoje, bywa niełatwo bo pod szkłem jest gorąco, ale kurde, w końcu to szklarnia! Da się trwać jak się jest nastawionym i chętnym do pracy za atrakcyjny pieniądz???? A że łakomych na kasę nie brakuje, to szykuje się w ekipie fajny sezon!

Ogóreczcy
@Kędzior

My też robimy na szklarni. Jest ok w zimie, latem nie do wytrzymania. Temperatury dochodzę do 55 stopni Celsjusza. A na windzie u góry moze i nawet wiecej. Upał daje siwe znaki. Praca nam się podoba tylko szkoda że biuro tak dużo odlicza dodatkowych kosztów. Z 9.50€ zostaje ledwo 8€. Praca jak praca biuro ma troszkę bałaganu ale to wszystkim się zdarza.

@Ogóreczcy

Uniżenie dziękujemy za opinię! Jeśli chodzi o dodatkowe koszty to musimy zaakcentować, iż takowych najzwyczajniej nie ma - ujmujemy jedynie dwa transparentne fundamentalia, tzn. zakwaterowanie oraz dojazd do pracy (gdy jest wymagany). Dziękujemy za wyrozumiałość - jak to w zapalczywym boju bywa, czasem zdarzy się śladowa turbulencja - ustawicznie i z uporem niwelujemy jednakowoż wszelkie aberracje:) Pozdrawiamy!

@Kędzior

Serdecznie dziękujemy za komentarz. Choć realia panujące w branży rolnej pod szkłem, zajmującej się wszechobecną uprawą warzyw i roślin, nie stanowią ekstremum czy tytanicznego wyzwania, to okoliczności pracy są absolutnie wiadome. Wspomniane motywacja czy determinacja stanowią świetną receptę na nie najwyższą praktykę na tym stanowisku - chęć do pracy jest prymarna. Odwzajemniamy się atrakcyjnymi zarobkami i możliwością spotkania ciekawych ludzi:) Pozdrawiamy!

Drajer
@Ogóreczcy

Haha 55 stopni to chyba jak na dworze jest 49 :) jak kto woli to zawsze na szparagach może po 12godzin :) i pelne slonce, to jest hardkor a w szklarni po tygodniu jestes już jak u siebie w domu zobaxzymy z jaką motywacja przyjada do nas na szklarnie bo w gębie mocni wszyscy a krolewnom i lalusiom rączki opadaja po jednym dniu :) :). Dla mnie lepiej bp mam wiecej godzin :)

Ela
@Kędzior

Dokladnie, zgadzam się z tobą... ja jestem co prawda na innym projekcie ale jeśli ktoś przyjeżdża pracować i zarobic ja jak najbardziej polecam. Z czystym sumieniem.

jula
@Ogóreczcy

na jakiej szklarni macie 55 stopni? spokojnie ludzie....w szklarni z ogorkami czy pomidorami sxhowasz sie w cieniu miedzy plantami, ja pracowalam przy kwiatach,tam nie masz cienia i jest goraco ale kto kwestia przyzwyczajenia. Ludzie chyba wiedza ze jada pracowac w szklarni???? Dla mnie get job jest jak do tad ok...a nawet powiedzialabym ze jest duzo lepiej niz w zeszlym sezonie....

Ewa40
@Drajer

dokladnie :) na jakiej szklarni jest 25 stopni? ogorek najlepiej rosnie przy 25.... haha ... ja pracowalam na kwiatach, tam nie schowasz sie w cien ale mimi wszystko polecam. Chyba wiemy w koncu ze jedzemy do szklarni pracowac gdzie cieplo jest.... Ludzie, wszedzie cos.... a tu przynajmniej atmosfera jest spoko..... no i wyplata tez...pracowalam poprzednio przez dwa inne biura gdzie rowninez odciagaja za domki i dojazd.... a nawet non stop kary czy odciagania za zbyt duze zuzycie pradu czy gazu.... polecam Get Job

@Drajer

Dziękujemy za opinię! Poczucie humoru jest fantastycznym remedium na namacalną, opasającą nas rzeczywistość:) Każdy z rozlicznych projektów obliguje do innego wysiłku czy podejścia - z doświadczenia wiemy, iż nie należy ich jednak deprecjonować czy demonizować. Motywacja i chęć do pracy są najważniejsze, aklimatyzacja jest ich naturalną konsekwencją! Pozdrawiamy:)

@jula

Dziękujemy za komentarz. Motywacja oraz świadomość podejmowanego zajęcia swobodnie i bezpretensjonalnie przekładają się na wartkość adaptacji. Jesteśmy wdzięczni za serdeczne referencje oraz zaufanie. Systematycznie i niepowstrzymanie podwyższamy jakość naszych usług - ów progres jest dla nas kardynalnie ważny. Ustawicznie czekamy na wszelkie dodatkowe sugestie na pomoc@getjob.com.pl. Pozdrawiamy

@Ela

Dziękujemy za opinię! Intratność impulsu do wyjazdu jest przez nas autoryzowana:) W dopełnieniu oferujemy możliwość poznania nietuzinkowych ludzi oraz zjawiskowego kraju. Pozdrawiamy

bartek-b.

Wszystko co mogą wypłacają i opisują na holenderskich warunkach, bo to dla firmy bardziej opłacalne. Nie dajcie się na to nabrać.

Bardzo nam przykro z zaistniałej sytuacji. Prosimy o kontakt na pomoc@getjob.com.pl. Zweryfikujemy bezzwłocznie problem i odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Sytuacja z nieprawidłowo wyliczonym wynagrodzeniem absolutnie nie powinna mieć miejsca. (usunięte przez administratora). Pozdrawiamy GetJob

@Get Job Sp. z.o.o.

do dzis nie odpowiedzieliście - wielkie dzięki.

Dziękujemy za powiadomienie. Przeczesaliśmy naszą skrzynkę pocztową i nie mamy żadnych zaniedbań czy naleciałości. Prosimy zatem o ponowienie zapytania, byśmy mogli w pełni i merytorycznie odnieść się do żywotnych spraw. Kontakt pod pomoc@getjob.com.pl. Pozdrawiamy!

Kamel

Dwa razy byłam już na borówkach przez Getjob i w tym roku też się wybieram. Nie wiem skąd ta nagonka na tę firmę. Ja i 15 innych osób na borówkach naprawdę nie narzekaliśmy. Dużo godzin i zabawny właściciel pola. Może ludzie trafiliście na złego holendra. Wiadomo, że nie brakuje takich. Ale to trzeba zgłaszać do biura i zrobią porządek bo dbają o interes pracownika. U nas dopytywali czy nie mamy problemu z innymi pracownikami albo z właścicielem

@Kamel

Dziękujemy za opinię! Wskazane przez Panią remedium na potencjalne nieporozumienia czy dysonanse jest sednem naszych procedur. Informacja zwrotna jest kluczowa do obopólnego, podmiotowego funkcjonowania. Jesteśmy świadomi jak ważna jest harmonia w tym względzie. Raduje nas, że jest Pani zadowolona z dotychczasowej współpracy???? Zapraszamy do jej kontynuowania oraz udziału w kolejnych atrakcyjnych oraz szalonych projektach! Pozdrawiamy

karyna
@Kamel

Dokładnie, za przeproszeniem wku*w człowieka bierze jak czyta te wieczne pretensje i boleści, a bo jest opuznienie z projektem, bo zostaje z wyprzedzeniem odwołany (a co chcielibyście się na miejscu w Holandii dowiedzieć że kontrachent zrezygnował z zapotrzebowania?); bo ktoś nie radzi sobie z pracą. Naprawde, no ludzie!!! Wraz z mężem jesteśmy już drugi rok przez tę Agencje, ciężko tyramy by zbudować dom w Polsce. Wyjechaliśmy długo myśląc na ta decyzją, i radzimy każdemu również przemyśleć wyjazd jeśli ktoś oczekuje skuszony stawką że czy się robi czy się leży… I powie wam to każdy to popracował w Holandi, Niemczech czy Anglii. Trzeba mierzyć siły na zamiary i być chcieć pracować. Nikt tu nic za darmo nie da. A że cos nieraz nawali ze strony kontrahenta czy biura? Życie. Jeśli można to poprawić to akceptujemy i jedziemy dalej. Stawki są atrakcyjne, nie kapią z godzinami tylko pełny wymiar, rezydentka w miarę możliwości do dyspozycji.

@karyna

Serdecznie dziękujemy za opinię. Napominamy jednak, by nie posiłkować się tak ofensywnym tonem. Słusznym jest wyeksponowanie, iż należy przemyśleć decyzję o wyjeździe i nie może być ona pochopną czy lekkomyślną. Jeśli jesteście zmotywowani, zmobilizowani oraz skorzy otrzymywać powabne i godziwe wynagrodzenie to zapraszamy do współpracy:)

Dedertijs

(usunięte przez administratora)Dużo obiecują a żadnych obietnic nie spełniają. Mnie w tamtym roku przyciągały 2 tygodnie po czym okazało się że miałem jechać do fabryki lodów gdzie jest taki (usunięte przez administratora)że cały Internet o tym trąbi. Panie z biura obiecują wiele i (usunięte przez administratora)jak z nut. Mnie też (usunięte przez administratora)że mają dużo innych projektów na koniec dowiedziałem się że nie mają nic. Ok mogę zrozumieć że coś pójdzie nie tak ale kłamstwa bezczelnego nie znoszę. Ogłoszenie ich na Internecie się nie pokrywają z rzeczywistością. Jak pytałem o inna pracę to okazywało się że jej nie było. Agencja ta dodaje fikcyjne ogłoszenia, więc nie traccie czasu na wysyłanie podań bo ofert to oni nie mają. Od tamtego roku obserwuje uważnie opinie o tej agencji i rzucaja się w oczy że opinie negatywne są usuwane. A przecież one są po to by dostrzegać przed takimi agecjami jak ta

@Dedertijs

Prosimy o niepowielanie komentarzy oraz zachowywanie kultury wypowiedzi – w przeciwnym razie posty staną się nieczytelne, mało transparentne i będą czynić absmak swym wydźwiękiem. Szanujmy nasz język oraz naszych rozmówców!

Dedertijs

Popieram. też mnie zrobili w balona. Dużo obiecują a żadnych obietnic nie spełniają. Mnie w tamtym roku przyciągały 2 tygodnie po czym okazało się że miałem jechać do fabryki lodów gdzie jest taki mobing że cały Internet o tym trąbi. Panie z biura obiecują wiele i klamią jak z nut. Mnie też oklamywaly że mają dużo innych projektów na koniec dowiedziałem się że nie mają nic. Ok mogę zrozumieć że coś pójdzie nie tak ale kłamstwa bezczelnego nie znoszę. Ogłoszenie ich na Internecie się nie pokrywają z rzeczywistością. Jak pytałem o inna pracę to okazywało się że jej nie było. Agencja ta dodaje fikcyjne ogłoszenia, więc nie traccie czasu na wysyłanie podań bo ofert to oni nie mają. Od tamtego roku obserwuje uważnie opinie o tej agencji i rzucaja się w oczy że opinie negatywne są usuwane. A przecież one są po to by dostrzegać przed takimi agecjami jak ta Moje sugestie dla Get Job Sp. z.o.o.: Nie życzę sobie odpowiedzi ze strony firmy Get Job która będzie pisana niezrozumiałym nikomu językiem oraz jak zwykle zaczynające się od " DZIEKUJEMY ZA... " Proszę o jasną reakcję ludzkie słowa a nie bzdurą odpowiedz z automatu. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Traktujcie kandydata poważnie to i inni będą was normalnie traktować. I przyjmijcie te negatywne opinie z pokorą. Usuwanie ich nie poprawi wam atmosfery.

@Dedertijs

Dziękujemy za niniejszą, staranną opinię. Nieustannie podkreślamy, że każda informacja zwrotna, nawet ta polemiczna czy konfrontacyjna jest dla nas bardzo ważna i zasadnicza. W tym wyraża się ów szacunek i estyma, którą darzymy naszych pracowników oraz kandydatów – stąd te powszechne wyrazy wdzięczności. Kurtuazja z zasady nie jest niczym nagannym czy irytującym. Komentarze nie są usuwane bo nie mamy takich intencji, czego m.in. ten jest jednoznaczną ilustracją. Przykro nam, że ma Pan taki osąd o naszym Biurze. Internet bywa żywym, nieokiełznanym tworem ale regułą jest, że ogłoszenia widniejące na portalach poświęconych pracy są bieżące i obowiązujące. Symulowanie czy pozorowanie anonsów nie jest naszą praktyką, gdyż jak Pan trafnie zauważył takie zabiegi nie są intratne dla żadnej ze stron i w efekcie przynoszą wyłącznie szkodę i nieporozumienia. Zapraszamy nieodmiennie do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, by finalnie przekonać się, czy oferty są nadal aktualne oraz by poznać szczegóły tyczące się danej propozycji zatrudnienia.

aleksandra_osta

Uważajcie na ta agencje! Ja i moja znajoma zostalysmy przez nich (usunięte przez administratora) Umowa okazala sie miec duzo ukrytych kosztow, odciagneli nam z wynagrodzenie tak duzo, ze nie warto bylo wyjezdzac. Pozniej brak kontaktu, brak wyjasnien. Na maile nie odpoiwiadaja, mimo ze tu w opiniach mozecie poczytac jak to niby super dbaja o pracownikow.

@aleksandra_osta

Dziękujemy za wyrażoną opinię. Umowa jest czytelna i transparentna. Absolutnie nie zawiera żadnych ukrytych kosztów ani zamaskowanych nakładów. Jest przejrzysta i jednoznaczna. Wszelkie wkład czy powinności jak koszt zakwaterowania czy stawka godzinowa są klarowne, komunikatywne i dostępne dla podpisującego umowę. Nie rozumiemy więc zarzutu. Może Pan konkretnie podać przykład tego nieuświadomionego wydatku, do którego był Pan zobligowany? Informacja zwrotna jest dla nas powinnością oraz przejawem szacunku dla pracownika, więc proszę być pewnym jej niezwłocznego udzielenia. Nieodmiennie zapraszamy do kontaktu na pomoc@getjob.com.pl. Pozdrawiamy!

Wielmożny Państwo

Korzystam z pomocy córki by napisać ten artykuł. Nigdy bym nie poczyniła takich działań by oczerniać mojego chlebodawce ale chcę by każdy bardzo poważnie się zastanowił zanim wyjedzie przez tą agencję. Wszystko co obiecują odbiega od rzeczywistej prawdy. Jestem na skraju podjęcia rezygnacji z pracy i chcem wam z ręką na sercu powiedzieć że jeszcze nigdy w życiu tego sama nie zrobiłam. Zawsze ciężko pracowałam na gospodarce wychowałam dzieci A teraz poniżana jestem przez Holendra. Liczyłam na wsparcie, ale słyszę w pracy tylko sznela sznela. Agencja nie pomaga tylko popiera zachowanie Holendra. Chce pracować nie boję się ciężkiej pracy przecież jako wdowa obrobiłam sama cała gospodarkę. Wychowałam dzieci. Ale dlaczego Polak Polaka tak źle traktuje. Rozumiem że przyjechałam do pracy ale dlaczego Polak Polaka tak traktuje ? Agencja ma na to wpływ i wieże że mogła by zaingerować jednak siedzą cicho i nic ich nie obchodzi. Sami boją się odezwać. Nie polecam tej firmy bo każdy na nią narzeka. Jeśli jesteś zdesperowany zostań lepiej w Polsce lub wybierz agencję która ciebie doceni. Tu jest mało zrozumienia dla pracownika. Już za komuny w PGRże było lepiej niż tu.

@Wielmożny Państwo

Dziękujemy za odwagę poniższej wypowiedzi. Bezwzględnie prosimy o więcej szczegółów dotyczących Pani zatrudnienia, tzn. stanowisko, projekt, kontrahent. Nie otrzymaliśmy absolutnie żadnych sygnałów o nieprawidłowościach czy niewłaściwych zachowaniach względem naszych pracowników, zwłaszcza w tak ekspresywnym tonie - ani pośrednio i okrężnie od Rezydentki, ani zgłaszanych do Biura w Polsce. Po uzyskaniu wspomnianych informacji rygorystycznie zweryfikujemy je u źródła (kontrahenta) i podejmiemy adekwatne działania. Przypominamy o możliwości kontaktu na pomoc@getjob.com.pl !

Wielmożny Państwo
@Get Job Sp. z.o.o.

Moja mama nie chce stracić pracy. Powiedziała że przetrzyma te poniżenia. Więc dziękuję w jej imieniu za odpowiedź.

@Wielmożny Państwo

Rozumiemy obawy, ale jeśli przytoczone zarzuty mają wyjść poza stadium pomawiających insynuacji (od których się Pani odżegnuje) to bezwzględnie prosimy o więcej szczegółów. Zapewniamy pełną anonimowość oraz poufność. Namiar to oczywiście pomoc@getjob.com.pl. W innym wypadku nie można ich odbierać inaczej niż świadoma, martyrologiczna konfabulacja, której cel jest dla nas tajemnicą.

Oksana

Nie mam zbyt dużego doświadczenia z poprzednimi agencjami. Zanim podjęłam współpracę widziałam również te negatywne komentarze i owszem trochę się bałam. Jeżeli ktoś ma możliwość wyjazdu do pracy za granicę to jak najbardziej polecam. Problemy się pojawiały, ale zawsze udało się je rozwiązać. Wynagrodzenie w porządku praca również.

@Oksana

Dziękujemy za wyjściowy akt wiary oraz że zdecydowała się Pani na wyjazd za granicę mimo braku wspomnianej empirii! Dokładamy wszelkich starań, by niwelować potencjalne obawy oraz otaczać pieczą naszych pracowników w każdej z możliwych przestrzeni, od stabilności pracy po wysokość wynagrodzenia. Serdecznie pozdrawiamy!

Klaudia

Znajomi pracują już jakiś czas i też się zdecydowaliśmy wyjechać przez to biuro w tamtym roku mieliśmy złe doświadczenia z agencjami i szukaliśmy czegoś sprawdzonego. Mamy informacje z pierwszej ręki bo byliśmy na ich domku w meijel jest dobrze wszystko zadbane i czyste. Prace różne my dostaliśmy 3 oferty i zdecydowaliśmy się iść razem na szklarnie nie chcieliśmy się rozdzielać. Jedziemy do meijel na koniec stycznia także mamy trochę czasu na załatwienie wszystkich rzeczy. Lubię atmosferę w Get Job Sp. z.o.o. za: Norealni ludzie

@Klaudia

Serdecznie dziękujemy za wdzięczną opinię! Problematyczna wiarygodność jest zmorą naszych czasów, tym bardziej jesteśmy zaszczyceni, że obdarzyła nas Pani zrewidowanym zaufaniem , skorzystała z usług naszej Agencji oraz osobiście zyskała pewność, co i kto oferuje. Zachęcamy do wszelkich merytorycznych sugestii na pomoc@getjob.com.pl. Pozdrawiamy:)

Jacek

Pracuje przy zbiorze i pielęgnowaniu ogórka - najlepiej pracuje mi się właśnie z tym warzywem więc jestem zadowolony. To mój pierwszy taki wyjazd za granicę, choć doświadczenie ze szklarni miałem z kraju. Zaskoczył mnie, w sensie pozytywnym, poziom zakwaterowania oraz warunki samej pracy. Zarobki zdecydowanie na plus, zwłaszcza jak się je porówna z tym co do niedawna zarabiałem. Tak więc polecam taki wyjazd każdemu, kto chce dobrze zarobić - sprawna organizacja oraz dotrzymywanie słowa przez Agencję Get Job przekonują do podjęcia takiego wyzwania:)

Lidia
@Jacek

Cieszę się, że jesteś zadowolony z oferowanych przez firmę Get Job warunków zatrudnienia, bowiem jej celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług dla dwóch stron przedsięwzięć - pracowników oraz pracodawców. Firma stara się, aby wszystkie osoby zatrudniane przez nich były zadowolone, ponieważ to właśnie wzajemna współpraca najlepiej przekłada się na efektywną pracę. Mógłbyś napisać jeszcze, czy pomaga ona w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem? Czy zapewnia transport do pracy? A jeśli tak, czy jest on płatny? Ciekawi mnie też, czy umowa jest na polskich, czy zagranicznych warunkach. Mogę na Ciebie liczyć?

@Jacek

Kordialnie dziękujemy za słowa pochwały i aprobaty. Cieszymy się, że nam Pan zaufał i skorzystał z usług naszej Agencji. Jak Pan wspomniał, nie lada wyzwaniem jest po raz pierwszy wyjechać do innego kraju. Wkładamy więc wiele wysiłku, by kontakt z nową, holenderską rzeczywistością odbywał się subtelnie, wręcz niezauważalnie:) Umożliwiają to życzliwość innych pracowników oraz ustawiczna osiągalność Rezydentki na miejscu. Jeśli ma Pan dla nas jakieś dodatkowe podpowiedzi czy wskazówki to czekamy na maila pod adresem pomoc@getjob.com.pl. Pozdrawiamy!

Jabonka

Nie zdecyduje się ponownie na wyjazd przez tą agencję. Moje doświadczenie jest źłe. Polecam wszystkim pracę przez inne duże agencję co mają szerokie doświadczenie na rynku i wiedza jak obchodzić się z pracownikiem.

@Jabonka

Niezmiernie nam przykro z powodu Pani zapatrywań. W każdym momencie i na każdym etapie naszego funkcjonowania dokładamy wszelkich starań, by pracownik był otoczony opieką, dbałością oraz należnym zaufaniem. Szacunek jest naszą dewizą oraz kluczową wartością, którą się sukcesywnie kierujemy. Proszę zatem o maila na adres pomoc@getjob.com.pl w celu szczegółowego poznania Pani stanowiska oraz poprawy ewentualnych niedociągnięć z naszej strony.

Mato

Ze względu na brak profesjonalizmu tej agencji nie polecam jej nikomu.

@Mato

Dziękujemy za wyrażenie opinii, gdyż każda informacja zwrotna jest bezcenną. Zarazem przykro nam z opublikowanego przez Pana/Panią poglądu. Prosimy o maila na adres pomoc@getjob.com.pl, by jeszcze wnikliwiej zapoznać się z tymże osądem, wyciągnąć możliwe wnioski oraz odbudować nadszarpnięte zaufanie.

Werknemer

Dobry kontakt z kordynatorem w Holandii....zawsze pomaga pani...... Moje sugestie dla Get Job Sp. z.o.o.: Byłoby super gdyby w wypłatach było mniej pomyłek poza tym jest spoko

@Werknemer

Dziękujemy za słowa uznania. Nieskrępowane komunikacja oraz dostępność są jednymi z naszych priorytetów:) Zawsze od usług!

Lidia

Get Job przygotowała dwa poradniki zawierające praktyczne informacje, które powinien posiadać kandydat przed wyjazdem do Niemiec, czy Holandii: http://getjob.com.pl/praktyczne-informacje/ Znajdziecie tam wskazówki dotyczące wymaganych dokumentów, co należy ze sobą zabrać i co robić w przypadku niebezpieczeństw. Czy korzystaliście z nich przygotowując się do wyjazdów? W jakich sytuacjach przydały się Wam te porady?

Zostaw merytoryczną opinię o Get Job Sp. z.o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Get Job Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Get Job Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Get Job Sp. z.o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Get Job Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Get Job Sp. z.o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Get Job Sp. z.o.o.
2.6/5 Na podstawie 218 ocen.

Get Job Sp. z.o.o.