Opinie o Get Job Sp. z.o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Get Job Sp. z.o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Get Job Sp. z.o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Get Job Sp. z.o.o. w Kalisz

Macej

Gdzie mam śie zwrócić po paczkę świateczną. Rozmawiałem z kolegą z domku i okazało się ze nikt nie dostał nic na święta Jak się pytam osób z którymi pracowałem to okazuje się ze świetago Mikołaja nie było. Doszły mnie słuchy też że za okres borówkowy były dodatkowe zwroty (usunięte przez administratora) Czy ktoś z was pracował na borówkach? (usunięte przez administratora)

@Macej

Wszystko wskazuje na to, że powyższa opinia dotyczy innej Agecji. Żadna z informacji zawartych w tym szelmowskim zapisku nie miała miejsca w Firmie Get Job. Sugerujemy zmienić źródło informacji, na bardziej rzetelne. Zarówno dział kadr, jak i dział rekrutacji służy pomocą w rozwiewniu wszelkich wątpliwości.

Nie polecam
@Get Job Sp. z.o.o.

No tak, przedewszystkim u was nigdy niw było i nie ma paczek na święta.

@Nie polecam

Sugestia zmiany źródła informacji nie była bezpodstawna. Mikołaj współpracujący z Naszą Agencją w okresie Świąt nie zapomniał o "grzecznych" pracownikach :)

Sebastian.

Jestem po słowie z biurem. Okazało się że ceny kwaterunku o ktoć wzrosły w porównaniu z tamtym rokiem. Oraz że są one pobierane z wypłaty obowiązkowo. Płatne nawet ze tydzień jak się go nie ma na kwaterunku. Jak to jest. Jle kasujecie za kwaterunkek. I czy wypłaty są nadal tak niskie?

AN
@Sebastian.

Ha ha myślisz, że będą wyższe?

@Sebastian.

Wszystkie informacje na temat warunków zatrudnienia są skrupulatnie przekazywane już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej z kandydatem. Koszt zakwaterowania jest od zawsze, za zgodą pracowników potrącany od wynagrodzenia i jest liczony za ilośc dni jaką pracownik na ów zakwaterowaniu przebywał. Wszystkie wyjątki są zawarte w umowie oraz w dostępnych regulaminach Firmy Get Job, z którymi się pracownicy zgadzają podpisując umowę. W razie jakicholwiek wątpliwości niezmiennie zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji pod nr +48 510242586, +48 509338922 lub z działem kadr +48 572357759

Chomik

Ale Jaja. To co agencja o sobie sama wypisuje na tym portalu. Pracuje u nich ostatni miesiąc i nikt o nich pozytywnie się nie wyraża. Znam wszystkich co tu pracują. Nikt nie jest z tej firmy zadowolony. Każdy narzeka. Te opinie są fałszywe. Z daleka od Get Job.

@Chomik

Dziękujemy za opinię. Rozpasane stosowanie zaimków - upowszechniających, przeczących, nieokreślonych - (wszyscy, nikt, każdy) akcentuje antytezę weryfikowalności czy sprawdzalności. Powoływanie się na wolicjonalność, osąd i konstatację niemierzalnego ogółu (wyzywająco sprecyzowanego jako "wszyscy" czy "społeczność") jest w swej zasadzie działaniem nieuprawnionym oraz zahacza o dyletanctwo. Wpisy na portalu gowork.pl są całkowicie anonimowe - nie mamy wiedzy, kto i jakie opinie zamieszcza. Żywimy przekonanie, iż są one szczere, rzetelne oraz współmierne do rzeczywistości - publikowane przez osoby, które dopiero zaczęły z nami intratną współpracę, jak i osoby, które z zaangażowaniem tudzież satysfakcją pracują z nami już kolejny rok/sezon. Pozdrawiamy!

Luki
@Chomik

No raczej wszystkich nie znasz, bo akurat ja jestem zadowolony ze swojej pracy i nikt mnie do wpisania tego posta nie zmusił. Pracuje prawie 4 miesiące, ale wykonuję swoją pracę na tyle solidnie, że nikt nie ma się do czego doczepić. Słyszałem jednak jak lesery wylatują z hukiem i wracają z płaczem. Koniec biadolenia pora ropocząc dzień.

Ann
@Luki

Wątpię aby ktoś wracał do get job z płaczem ha ha nigdy bym nie wróciła tam z tego względu, że pracownicy agencji kłamią jak z nut..

@Ann

Dziękujemy za komentarz oraz doceniamy, iż nacechowany jest on obiekcjami, sceptycyzmem oraz subiektywizmem a nie deklaratywnym dogmatem:) Sytuacje i okoliczności bywają różne; gros pracowników wraca do Agencji Get Job, szanując możliwość powrotu i okazaną pomoc. Zwracamy uwagę na kulturę wypowiedzi oraz wyrażaną estymę względem interlokutorów. Pozdrawiamy!

Ola
@Chomik

@Chomik, pracujesz nadal przez ta agencje? ja jestem drugi tydzien dopiero i mam sprzeczne informacje z twoimi bo z tego co rozmawiam ze wspollokatorami sa tu po raz kolejny i chwala sobie prace w Get Job.... moze natrafiles na pesymistycznych lokatorow :D ja mam nadzieje ze za duzo sie nie zmieni bo godziny mam... i fajne zakwaterowanie...

Oleks
@Chomik

Potwierdzam wszystko co negatywne można o tej firmie napisać. Dałem się w biurze przekonać do wyjazdu i żałuje. Ledwo ze w sezonie letnim zarobiłem na zakwaterowanie nie mówię już o niczym innym. Wszystko dobrze wyglada w ich opowieściach na miejscu w Polsce. Przyjeżdżasz do Holandii i już nie jest tak wesoło. Odradzam.

Mućka
@Chomik

Tylko nieroby moga pisac takie opinie. Na bank nie znasz wszystkich bo nie znasz mnie! Pracuje tu sezonowo od kwietnia do poczatku grudnia i mam super kontakt z pracodawca i biurem. 2 sezon sam pracodawca mnie chce wiec pracuje dobrze. Jak sie dobrze pracuje to nie mozna narzekac. Domek super, wyplata na czas tylko mejla nie mam i pasek mam pozniej. juz wiem ze negatywne opinie pisza zwolnione ochleje albo konkurencja bo innym wcale nie jest zle. tez znam kilka osob które pracują juz w holandi jakiś czas i jakos o zwolnieniu nie mysla a nawet chcą inna prace na koniec szklarni. ja tam polecam

@Oleks

Dziękujemy za komentarz. Niestety, Internet jest takim medium, że można napisać wszystko, o wszystkim i o wszystkich, zasłaniając się pozorną anonimowością, poślednią ogólnikowością oraz konkludującą megalomanią. Stanowczo prosimy zatem o wypowiedzi merytoryczne, odnoszące się do faktów tudzież o niereprodukowanie taśmowych insynuacji spod różnych kryptonimów. Polecamy!

Kinia
@Chomik

Co Ty za (usunięte przez administratora) piszesz ! Skoro nie polecasz to nie pracuj logiczne ???????? widocznie nie nadajesz się do tej pracy. A biuro tak czy inaczej jest wporzadku pracuje długo więc moja opinia jest pozytywna ????????

Macie jakies oferty na nowy rok?

@Zainteresowany

Dziękujemy za zapytanie. Entuzjastycznie i rozbrajająco zapraszamy do zapoznania się z artykułem na naszej stronie www, w którym swobodnie i poglądowo prezentujemy co czeka Nas w nadchodzącym 2020 w Holandii. https://getjob.com.pl/praca-holandii-2020-roku/ Zachęcamy do lektury oraz kontaktu z Agencją Get Job:)

niezadowolony
@Get Job Sp. z.o.o.

Taaaaa, wszystko ładnie wygląda tylko w tym artykule.

@niezadowolony

Dziękujemy za opinię. Artykuł spełnia rolę zapraszającą oraz poznawczą - informacyjnie ilustruje, czego możemy się wspólnie spodziewać oraz oczekiwać w przestrzeni roku 2020. Niemniej, najważniejsze są jak zawsze bezpośredni kontakt oraz zainteresowanie, do którego ustawicznie i gromko nawołujemy:) Pozdrawiamy!

Odradzam
@Get Job Sp. z.o.o.

Nie, dziękuje. Już miałem z wami do czynienia i mi wystarczy. Ten artykuł a Wasze realia to dwa różne światy.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
ciekawa

Czy ktos wie co to za firma z przygotowywaniem stroikow w holandii? (usunięte przez administratora)

Poli
@ciekawa

Tez chętnie się dowiem. Ogólnie to które projekty w tej firmie polecacie?

MiłekO

Czy w ubiegłym tygodniu ktokolwiek w biurze get job pracował? 100 razy próbowałem się skontaktować w sprawie blednie naliczonego wynagrodzenia - nikt nie odbiera telefonów. Tylko błagam, nie piszcie ze prosicie o kontakt mailowy, bo i tak nie odpiszcie. Zero kontaktu. Brak słów.

@MiłekO

Dziękujemy za komentarz. Od zawsze każda polemika jest przez nas rozpatrywana oraz przywabia do otwartej repliki, nie tylko w ramach przeciwdziałania posądzeniom o „zero kontaktu” :) Agencja Get Job funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, uzupełniając to możliwym kwadransem akademickim rankiem i popołudniem. W ubiegłym tygodniu, ze względu na Dzień Wszystkich Świętych, piątek uszedł z dyżurnej enumeracji. Przykro nam z tego powodu. Permanentnie oraz niezmiennie w razie wątpliwości bądź pytań odnośnie m.in. wynagrodzenia zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Kadr i Płac pod numerem 572 357 759 bądź na kadry@getjob.com.pl. Ewentualnie może Pan również połączyć się z Biurem Rekrutacji, pod +48 510 242 586 lub +48 509 338 922. Każda możliwość jest mile widziana oraz skuteczna:) W świetle łączności w godzinach innych niż funkcjonowanie Biura, na każdy pojedynczy telefon bezwarunkowo odpowiadamy i obligatoryjnie oddzwaniamy, najpóźniej na drugi dzień. Zarzut o niemożność, jego wyolbrzymiony format oraz sam argument jawią się nieco karykaturalnie. Jesteśmy nieco sceptyczni, iż dopiero pod koniec miesiąca, w naglącym trybie przystąpił Pan do poruszenia potencjalnego tematu wynagrodzenia. Wierzymy i mamy nadzieję, że nie są to intencjonalne inkryminacja czy insynuacja.

Pablo
@MiłekO

To ja bez kozery napisze 300, a co:) Akurat kontakt z firmą Get Job jest świetny, zwłaszcza w porównaniu z innymi agencjami. Z tego miejsca chciałbym serdecznie pozdrowić przesympatyczne Panie z Biura:)

MiłekO
@Pablo

Nie ma to jak panie z biura, które sobie same wysyłają pozdrowienia i piszą opinie. Nie pozdrawiam :)

@MiłekO

Dziękujemy za komentarz. Panie z Biura mają na tyle samokrytycyzmu oraz skromności, iż same sobie nie wysyłają komplementów tudzież panegiryków:) W codziennym tumulcie oraz natłoku zajęć nie są w stanie zaangażować się w taką aktywność. Choć, trzeba przyznać, mają naturalny przywilej oraz fawor w ich przynależnym otrzymywaniu! Pozdrawiamy!

Sly
@MiłekO

No mam nadzieję że faktycznie nie sypią się tam cukrem lukrem, tylko zajmują wynagrodzeniami bo wypłata za pasem.

@Sly

Dziękujemy za komentarz. Pragniemy łagodząco nadmienić, iż tradycyjnie i wedle rutyny wynagrodzenia zostaną dyżurnie przelane najpóźniej do 10 dnia miesiąca:) Pozdrawiamy!

@Get Job Sp. z.o.o.

Oby chociaż wyjątkowo tym razem były poprawnie naliczone haha

@Oli

Incydentalny pośpiech bywa bezkompromisowym poskramiaczem skrupulatności. Od dawna jednak harmonijnie łączymy obydwa dążenia:)

@Get Job Sp. z.o.o.

Dlaczego ukrywacie komentarze? Mój poprzedni komentarz się nie wyświetla, jeżeli prawda jest dla Was niewygodna to tak jej nie obejdziecie.

Miko
@Get Job Sp. z.o.o.

Hah, i nie zostały. No cóż, tego się można było spodziewać skoro nigdy nie były wypłacane na czas.

@Oli

Dziękujemy za komentarz. Administrator portalu gowork jest jedynym suwerenem w usuwaniu opinii łamiących regulamin. Może to być spowodowane poglądami niemerytorycznymi, wtórnymi bądź, ujmując eufemistycznie, niekulturalnymi. Pozdrawiamy serdecznie.

@Miko

Dziękujemy za opinię. Wszystkie wynagrodzenia zostały przelane w dniach 7-8.11.2019. Czyli tradycyjnie z przystępnym i dostrzegalnym wyprzedzeniem. W przypadku kont zagranicznych ich zaksięgowanie może jednak potrwać nawet kilka dni – co nie jest wszakże regułą. W razie wątpliwości czy uzyskania potwierdzenia przelewu prosimy o kontakt z naszym Działem Kadr i Płac pod numerem 572 357 759 bądź na kadry@getjob.com.pl Pozdrawiamy.

Wojtas
@Miko

Ja dostałem jak zwykle na czas.

Jak się pracuje z ludźmi z Get Job Sp. z.o.o.?

D.

Mi pracuje się spoko. nikomu w drogę nie wchodze to i na mnie nikt nic złego powiedzieć niemoze

Oli

Jeżeli chodzi o biuro to dobrze, ale tylko do momentu wyjazdu za granice. Później nie polecam :)

API

Potwierdzam,jest to prawda,prace oferują i przez telefon mówią,żę mają pracę z godzinami,a jak człowiek przyjedzie to się okazuje,że mało godzin.W pracy wrzeszczą i pośpieszają mówiąc żeby pracować szybko i co chwilę upominają.Nie polecam dla tych co chcą przyjechać pracować zarobkowo w takich warunkach i często brak godzin w tym sensie że za mało po 5 godzin dziennie i też pracują na deszczu w polu.

@API

Dziękujemy za opinię. Nadrzędnym i prymarnym gwarantem ilości godzin do przepracowania jest Umowa. Zrozumiałym jest, iż akcydentalnie może być ona arytmiczna czy nierównomierna. Osoba pracująca w przestrzeni agro/rolniczej jest świadoma np. dziennych uwarunkowań pogodowych. Permanentnie jednak suma godzin jest sankcjonowana i afirmowana. Realia, które Pani opisuje, są więc nieco odmienne. Pragniemy również zakwestionować inklinacje do bodźców werbalnych – pracownicy suwerennie znają zakres i tętno swoich obowiązków. Zapraszamy do bezpośredniego, personalnego kontaktu celem zapoznania się ze szczegółami naszych ofert.

Marky
@API

Ja tam mam raz ponad 40, innym niecale 60 godzin, więc według mnie to znowu nie tak mało:) Jak ktoś się skupia na robocie i nie odstaje tempem to nie ma powodu do upominania, o czym niestety nie wszyscy pamiętają. A że w pracach polowych czasem słońce, czasem deszcz? Załapać się można na różna pogodę.

Aleks
@Marky

Pracuje w Get Job kilka miesięcy i ani razu nie miałem tyle godzin. Coś mi tu śmierdzi ściemą. Maks dochodziłem do 40 tygodniowo, ale z tego odciągnięto mi tyle dziwnych podatków, składek i innych nieznanych rzeczy, ze zarobiłem w miesiącu 430 euro. NIE POLECAM!!!

@Aleks

Dziękujemy za komentarz. Zapewne pracuje Pan na projekcie, który z definicji zawiera się w wymiarze 40 godzin tygodniowo – jest to stabilna, regularna oraz relatywnie niezmienna wielkość. Powyższe poręczenie tudzież zawarowanie jest wówczas prymarne oraz obustronnie sztandarowe. Pozostałe wzmianki niestety traktujemy jako krzywdzące oskarżenia i świadome oszczerstwa. Jakiekolwiek odciągnięcia (podatki, zakwaterowanie) są transparentnie, czytelnie oraz jednoznacznie wyszczególnione na pasku z wypłatą. W razie zaistnienia trudności z odczytem tegoż, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Kadr i Płac pod numerem 572 357 759 bądź na kadry@getjob.com.pl. Zasadną eksplikacją mogą być zobowiązania komornicze, remitenta bądź względem innych wierzycieli, ale wówczas nieuprawnionym i niekompetentnym jest ukazywanie tego jako wewnętrzne potrącenie.

Pracownik Venlo

Czy w sezonie czy poza sezonem był i jest i będzie problem z godzinówka. Pracowałem 2x przez Get Job i za każdym razem to samo. Obiecują pracę opowiadają o niej w samych pozytywach a jak jest się na miejscu to wielki zonk. Rozczarowanie i porażka. Nie dość że nie płacą na czas wszystkich pieniedzy to jeszcze za każdym razm odwołują się do praw z umowy. Jak przyjdzie co do wypłaty to pokrywa ona jedynie koszt ich drogiego kwaterunku. Bo godzin brak a obietnic Góra. (usunięte przez administratora) tabuny ludzi zjechało do Polski bo po ogorkach nic im nie załatwiłiscie. Ja byłem jednym z nich. Praca na kwiatach to klęska dla kręgosłupa. Innych opcji nie ma. Tylko obiecanki że praca będzie a za postojowe kupić chleba się nie da. Praca w tej agencji jest w kratkę. 2 dni pracujesz 3 dni siedzisz w domu. Zarobione pieniądze pokryja jedynie koszt kwaterunku. A jeszcze trzeba coś do domu przywieść by dzieci miały wędlinę na talerzu. W Get Job zarobki są ale starcza one jedynie na chleb dla konia. Wahasz się to nie jedz za granicę przez tą agencję.

Mars
@Pracownik Venlo

U nas jak padalo tez bylo postojowe. Kiepsko bo portfel to doczuwal. Ale czasami jest spoko posiedziec w domu I popic piwko.

@Pracownik Venlo

Dziękujemy za polemiczny komentarz. Doceniamy autonomiczną pewność dotyczącą statusu turbulencji w Get Job rozciągającą się na eony oraz poglądowo-sensualne oszacowanie realiów ekonomicznych społeczeństwa, acz jawią się one jako intencjonalnie uznaniowe tudzież niezasłużenie stronnicze. Nasi pracownicy są usatysfakcjonowani ilością godzin, możliwością wyboru projektu oraz wysokością otrzymywanej pensji. Są zadowoleni z przebiegu współpracy, którego uwieńczeniem są długofalowe kontynuacje, ponowienia, obdarzanie rekomendacją oraz liczne powroty w nasze kordialne progi. Wynagrodzenie przelewane jest do 10 dnia miesiąca, i jest to dla nas pryncypium, które dozorujemy ze wszech miar i ze wszech sił. Może Pan przybliżyć ów temat pozorowanego opóźnienia w wypłaceniu pieniędzy? Oczywiście wyjątkiem są brak podesłania numeru konta osobistego bądź podesłanie nieprawidłowy, ale to truizm. Koszt opcjonalnego kwaterunku jest konkurencyjny na tle innych agencji, tym bardziej zestawiając go z jakością, komfortowymi warunkami czy prezencją tam się frasobliwie rozścielającą. Doradzamy, by się nie wahać i ufnie podjąć intratną współpracę z Agencją Get Job. Zapraszamy do kontaktu!

Boguś

Ktoś może coś powiedzieć o pracy przy zbiorach pieczarek? Opłaca się?

dżula
@Boguś

Wg mnie okej – stawka po standardzie, jest sporo godzin i praca cały rok.

krzys
@dżula

pracowalas juz tam ?

Kuba

Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna?

@Kuba

Swobodnie i subtelnie:) Potencjalni zainteresowani przybliżają nam w przyjaznej rozmowie swoje motywację, usposobienie, doświadczenie, predyspozycje oraz dyspozycyjność. Nader pomocne i uzupełniające jest CV, podesłane na rekrutacja@getjob.com.pl z klarownym wyszczególnieniem dotychczasowej praktyki oraz nazwą stanowiska, na które aplikują. Nieodmiennie zapraszamy do kontaktu!

Wypada przeprosić się z agencją. Są niedociągnięcia, jak wszędzie gdzie coś się robi. Pracy było sporo i ciężka, na szklarni w sezonie gorąco, chwilami ciężko wytrzymać. Zachęcony opiniami znajomych pracujących od niedawna u konkurencji jak to tam super i świetnie zwolniłem się bez słowa. Zdecydowanie nie było warto. Złe traktowanie, przesiadki na projektach, średnie zakwatereowanie. Wytrzymałem 3 tygodnie. Wróciłem do Get Job, przyznając że się pomyliłem i to był mój błąd. Dziękuję za danie mi drugiej szansy.

Peter
@Andrzej

Coś w tym jest. Coraz więcej osób, które zrezygnowały ze współpracy z Get Job, po chwili do niej wraca- jak już się na własnej skórze przekonają jak "cudownie" jest w innych agencjach.

@Peter

Ja nie wróciłam- nie żałuję decyzji :)

@Ewa

Mimo niebudzącej wątpliwości deklaracji proszę pamiętać, iż zawsze służymy wsparciem uchylonym na oścież:)

mila_1998
@Andrzej

Hej, moglbys napisac mi na meila, w kotrej agencji byles wczesniej? Zastanawiam się nad kilkoma agencjami i wolalabym wiedzieć.(usunięte przez administratora)

Pip

Może firma jest ok płacą na czas minusem jest to że nie ma ubezpieczenia chociaż pierwszej pomocy. Firma firmą zleceniodawca np. Na kwiatach doniczkowych hryzantemy przegięcie totalne, 15 godz zapier... Na polu w pełnym słońcu chcesz się napić wody to leonsjo pogania nie można pić i chyba oddychać, nikt nie mówił że będzie łatwo. Ale w tym przypadku pospiepszali ludzie to jeden nadrabial za 3 od 6do 19/20.padal na twarz ale leonsjo robić robić co to ku... wa jest. No i skończyło się tym że po Mc takiego kietatu łącznie z sobotą po 10/12godz nie wytrzymały kości kręgosłup kręgi szyjne po wizycie u lekarza stwierdzone za bardzo duży wysiłek fizyczny trzeba przystosować oczywiście wizyta płatna ze swojej kieszeni nie mało kto był to wie. A jakie leki paracetamol dobry na wszystko kręgosłup jeb... nol to jeszcze naproxen. A leonsjo co na drugi dzień do pracy do pracy bo nie ma komu robić a roboty uuuu nie widać końca. (usunięte przez administratora) by miał radość z takiego żołnierza.... Ja jako osoba pośrednia która wie o całej sytuacji pomyślę co z tym zrobić, bo tak nie może byc że jak woly pociągowe ktoś kogoś traktuje i na takiego leosja też jest prawo. Więc zastanówcie się kto chce tam iść czy warto albo przekonajcie się sami...

@Pip

Dziękujemy za opinię. Uwzniośla nas afirmatywne wartościowanie wyrażone w pańskim komentarzu. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez Agencję Get Job wynagrodzenie było wysoce atrakcyjne oraz wypłacane terminowo i punktualnie. Możliwość długotrwałej współpracy, opieka polskiego rezydenta, zakwaterowanie, zapewniona wydatna liczba godzin do przepracowania oraz rozliczne bonusy dla pracowników to esencja i ostoja naszej działalności. Praca fizyczna wiąże się z oszacowanymi wymogami. Prócz nieodmiennej motywacji i sprawności manualnej jest to także optymalna kondycja fizyczna oraz poprawna tężyzna. Potencjalni kandydaci są świadomi tejże odpowiedzialności. Z uporem i permanentnie optujemy oraz suponujemy zainteresowanym osobom umowę o pracę polską, która obliguje do opieki medycznej z ramienia NFZ (zagwarantowanej przez pracodawcę). Wówczas wszelkie rachunki za wizyty lekarskie są finansowane przez wspomniany Narodowy Fundusz Zdrowia. To jedne z wielu aspektów, przemawiających za wyborem umowy polskiej. Niestety, nie zgodził się Pan na ten rodzaj kontraktu i bezkompromisowo wybrał umowę holenderską, choć ustawicznie proponowaliśmy i argumentowaliśmy jej dyskusyjną intratność. Na umowie NL Pana pryncypialnym obowiązkiem i powinnością jest wykupienie ubezpieczenie zdrowotnego. Z doświadczenia wiemy, iż pracownicy trywialnie tego nie robią, co jest niefrasobliwą, polemiczną gospodarnością tudzież nierozważną wstrzemięźliwością ekonomiczną. W razie wątpliwości czy wsparcia prosimy o kontakt z naszym Biurem. Pozdrawiamy!

@Pip

No. I widać jak może być. Źle źle i jeszcze raz źle. Tak źle że każdy z get job ucieka

@Ania

Dziękujemy za po trzykroć stanowczość:) Pragniemy zapewnić, iż obraz wyłaniający się z naszych bezstronnych i obiektywnych statystyk oraz życzliwych referencji osób aktualnie pracujących i systematycznie powracających jednoznacznie tchnie spokojem tudzież harmonią. Nieodmiennie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych intratną pracą w Holandii!

good
@Ania

Ja akurat obserwuje że jest na odwrót, bo coraz wiecej osób zgłasza się po raz kolejny do Get Job. To o czymś świadczy. Podziwiam cierpliwość Agencji co do poniektórych alg i omeg.

Lala
@Pip

Wszystko wyssane z palca. Opisane tak aby bylo na korzyść tego pana. A w rzeczywistości to było tak ze pił i libacje urządzal zamiast do pracy chodzić. Współ lokatorow traktował jak ludzi drugiej kategorii, bo on pracował u wlasciciela chotelu w ktorym mieszkalismy wszyscy. Godziny 15? A to dobre az smiac mi sie chce. A kregi szyjne . Z przepracowania ? Ale nie przeszkadzalo w libacji trzy dniowej i jak odwiedzil lekarza to myslal ze juz jest pod ochrona i moze dalej pic. Tylko pomylil sie bo "leonsjo" go odwiedzil a on pijany. No dlatego prawde mozna opisac tak jak to akurat komuś pasuje. I nie bronie agencji Get Job bo nawet przez nia nie pracuje. Tylko mieszkalam z tym gostkiem i dal sie tak we znaki ze az nie macie pojecia.

Lala
@Pip

To co ten pan wypisuje to az śmiać mi się chce. Skonczyl prace bo chlal bez opamietania a ludzi z którymi mieszkal traktowal jak pod ludzi. Gdyż on pracowal u wlasciciela chotelu w którym mieszkał. A my przez inna agencje. Pił trzy dni z rzędu a na czwarty trzeba było isc do pracy to on nie byl w stanie wstac. Wiec poszed do lekarza bo szyja boli. Ok, ale taki byl tu mądry a zapomniał ze po przyjsciu od lekarza moze go tzw leonsjo odwiedzic. I odwiedzil a on pijany wieczorem znowu. I rano znow chory .Wiec wylecial z takim hukiem. I jak nam stwierdzil ze sie smieje bo on na zaproszenie specjalne przyjechal wiec jak wylatywal to juz sie nie smial.

@Lala

Dziękujemy za komentarz oraz orędownictwo zgodne z rzeczywistością. Subiektywność i tendencyjność często uniemożliwiają dostęp do faktów i realiów - zwłaszcza, gdy szermują argumentami, z którymi naprawdę bardzo nie chcemy polemizować, by nie druzgotać czy anarchizować pewnych sytuacji. Tym bardziej doceniamy ów autonomiczny głos.

Jaka atmosfera jest między działami w Get Job Sp. z.o.o.?

Dziękujemy za pytanie. Acz pragniemy je doszczegółowić - sedno atmosfery czy panującego klimatu dotyczy wewnętrznych działów administracyjnych w Agencji Get Job (Rekrutacja, Kadry, Księgowość itd.) czy raczej między pracownikami delegowanymi do Holandii, np. zbiór truskawek a praca przy sadzonkach kwiatów? Pozdrawiamy!

borówkowcy

Dzięki za namiar na borówki w Niemczech. Idealna sezonówka na kilka tygodni. Oby jak najdłużej utrzymała się dobra pogoda i obfite zbiory:)

Ilona
@borówkowcy

Tego typu pozytywne opinie o pracy sezonowej w firmie Get Job W Niemczech bardzo dobrze się czyta i świadczy to dobrze o tej firmie. Co konkretnie skłania Ciebie do wystawienia tak pozytywnej opinii o pracy przy borowikach? Może godne wynagrodzenie bądź schludne zakwaterowanie?

@Ilona

Dziękujemy za rewerencje:)

Michaś
@borówkowcy

Potwierdzamy. Widać już niestety finisz zbiorów, ale w przyszłym roku jesteśmy pierwsi chętni! Dzięki!

@Michaś

Dziękujemy za wręczoną afirmację. Bezapelacyjnie obejmiemy Was pamięcią:) Pozdrawiamy!

Polecam. Pracuje już drugi sezon i jestem zadowolona.

Sławomir
@345

Świetnie, że jesteś zadowolona ze współpracy z Get Job. Możesz powiedzieć, w jaki sposób dowiedziałaś się o firmie? Co konkretnie przekonało Cię do tej właśnie oferty? Jakie plusy związane z Get Job mogłabyś wymienić? Taka wypowiedź bardzo pomogłaby innym osobom poszukującym tu takich informacji, daj znać jeśli możesz!

@Sławomir

Zobaczyłam post na jednej z grup fb. Wydała mi się atrakcyjna. Wszystko było przejrzyście napisane co do wymagań i co Agencja oferuje w zamian. Zadzwoniłam i wszystko od razu ustaliliśmy. Sympatyczna rozmowa. Na plus jest ten kontakt, Panie są zawsze dostępne i służą pomocą.

Krysia
@345

Fakt, ich posty na facebooku przyciągają oko:)

@Krysia

Dziękujemy za komentarz. Staramy się, by merytoryczna atrakcyjność ofert korespondowała z ich intrygująco wabiącą prezencją! Pozdrawiamy:)

Konkretna i rzetelna firma. Wyjechałem zarobilem Swietni ludzie ale trzeba bylo ciezko popracowac. Nic za darmo...

@Andrzej

Dziękujemy za niezawoalowany tudzież soczysty komentarz:) Doceniamy swobodę i bezpretensjonalność! Pozdrawiamy

W odpowiedzi na wasze pytanie uzasadniam dlaczego uważam obsługę pracownika w Get job za niekompetentna. Parokrotnie zgłaszałem różne problemy lub próśby do Pani rezydentki. Czy to były prośby związane z brakiem wyposażenia na domku, czy też niepoprawne naliczania solariów za każdym razem scenariusz był taki sam. Pani Asia rezydentka nie reagował na zapytania. Pani Jagoda tym bardziej. Po natarczywym ponawianiu próśb i uwag związanych z nieprawidłowym wyliczeniem solarisa lub nawet zgłaszanie usterki na domku był brak reakcji że strony personelu get job. Moje prośby nie ograniczały się jedynie do personelu w Holandii ale również do kadr w Polsce. Realia jakie zostały mi przedstawione przy rekrutacji przez Panią Agatę znacznie odbiegały od tego z czym naprawdę się spotkałem w Holandii. Firma podkreśla że jest przejrzystą agencją oraz transparantą _ cytując jej słowa. Jednak ja jako pracownik odbierałem to całkiem inaczej. Od początku już były problemy z umową. Potem co miesiąc błędnie naliczana wypłata. Jednak to co wkurzyło mnie najbardziej to pięknie zachwalany bonus. Jak przyszło co do czego było wielkie ALE by go dostać. Po tym co przeszłem mam prawo wyrazić własną opinię na temat tej agencji. W opinii która została usunięta porównałem to do amatorszczyzny z lat 90. To moje zdanie więc proszę je uszanować. Jak jest to nie zgodne z regulaminem to proszę to zdanie usunąć. Jednak w regulaminie nie ma żadnej wzmianki że nie wolno wyrażać własnego zdania. Co do powtarzającej się treści komentarza to firma Get Job nie ma prawa według regulaminu się do niczego przyczepić. Bo każdy ma prawo wyrazić własne zdanie pozytywne lub negatywne na temat firmy. Jeżeli problem wypłat jest chroniczny ( powtarzającym się )w tej agencji to zrozumiałe jest ze każdy to pisze. Jeżeli agencja nie spełnia obietnic to też każdy ma prawo tym oburzać się. Jak rezydentki nie odbierają telefonu i nie reagują na prośby skargi to też każdy ma prawo o tym napisać na Go Work. Do tej pory nie rozumiem czemu firma Get Job usunęła mój poprzedni komentarz. Przecież nie zawierał on wulgaryzmów. Proszę o odpowiedź.

Munki
@123

Podzielam Twoje zdanie. U nas na domu był taki młyn pracowników że nie szło nowych i odchdzacych imion zapamiętać. Co róż to nowa gębą. Jak w hotelu tylko szkoda bo warunki kiepskie. Mieszkałem w poprzedniej agencji na mieszkaniu służbowym i warunki były o gwiazdkę lepsze. I tye zmian nie było. Ekipa stała. A tu. Nie do opisania co się wyrabia. Zgłaszając to jako dyskonfort zostałem wręcz przez pracowników get job wyśmiany. Nikogo to nie obchodziło. Moje zdanie mieli gdzieś. Tak samo jak innych którzy zarabiają na utrzymanie tego biura widzę. Widzę że nie jestem jedynym którego proźby lekceważyi.

Angie
@Munki

A ja nie do konca podzielam Wasze zdanie. Fakt, u mnie na domku też są momenty w sezonie, że przewija się masa ludzi, kołomyja po całości. Tylko pytanie, czyja to wina? Agencji? Wątpie, bo oni chcą stałych pracowników a nie wymiany jak na karuzeli. Tylko takie osoby „zarabiają na utrzymanie tego biura” i siebie samych – jakby ktoś zapomniał. Rotacja jest pewnie gdy pracownik się nie sprawdza choc się zarzekał co to nie on jeden potrafi, nie chodzi do roboty albo jak w kratkę chodzi to nie do końca trzeźwy. Mało się widzi takich bumelantów co to do końca nie wiedzą po co i na ile przyjechali? Wieczne roszczenia i węszenie paranoi. Więc może ten dyskomfort najlepiej zauważyć w pierwszej kolejności u siebie? Co do reszty – wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Też kiedyś zmieniłam agencję, ale szybko wróciłam do Get Job. I wiele osób coraz bardziej przekonuje się o tym samym. Normalne traktowanie, zawsze uchwytne Panie z Biura i jakieś takie poczucie hmmm ... pokrewieństwa.

@123

Dziękujemy kordialnie za przedstawioną optykę. Administratorem serwisu GoWork jest stricte serwis GoWork – portal ma pełnię autonomii, suwerenności oraz sprawstwa w aspekcie zarządzania opiniami. Regulamin oraz jego respektowanie jest kwestią niepodlegającą jakimkolwiek dysputom czy modyfikacjom, również dla nas - wystawiających się na ten rodzaj ewaluacji - pracodawców. Czynnikami antagonizującymi, zależnie od kontekstu, są zarówno treść jak i forma upublicznianego komunikatu. Z naszego doświadczenia możemy podpowiedzieć, by jak najdokładniej precyzować wszelkie własne opinie, zarówno rozczarowania tudzież pochwały – nadal merytorycznie niejasne są dla nas zdawkowe i niedbałe wskazania autoramentu „problemy z umowami”, „ale z bonusem” czy „braki na domku”. W tym obopólnym względzie przejrzystości i transparencji oczekujemy również od naszych byłych i aktualnych pracowników. Może się incydentalnie zdarzyć, że Rezydentka jest permanentnie zaabsorbowana rozwiązywaniem nieoczekiwanych, bieżących zagadnień serwowanych przez obiektywną rzeczywistość bądź prozaicznie np. podejmuje nowych pracowników. Zawsze jednak skrupulatnie wypełnia swoje statutowe obowiązki i powinności, w takich przypadkach kontaktując się zwrotnie z daną osobą. Z tym aksjomatem naprawdę oszczerczo jest polemizować. Nieustannie zachęcamy oraz obligujemy do zwracania się z potencjalnymi wątpliwościami czy przeciwnościami na pomoc@getjob.com.pl oraz 500 591 417. Odnośnie spraw związanych z wynagrodzeniem adekwatnym jest zwracać się do Działu Kadr, pod 572 357 759 oraz na kadry@getjob.com.pl. Ewentualnie bezpośrednio na Biuro, które każdorazowo reaguje i odpowiada na tę formę kontaktu. Trafność i współmierność zapytań oraz dylematów adresowanych do właściwych działów ułatwi tudzież zintensyfikuje replikowaną przez nas informację zwrotną. Nigdy nie dostaliśmy żadnego sygnału o problemach odnośnie naszych zakwaterowań: o nieodpowiednim przysposobieniu czy niewystarczającym wyekwipowaniu. Nasi pracownicy chwalą sobie standard zamieszkania oraz komfortowe warunki pobytowe – doceniają jakość oraz ponętność faktu, iż głównie są to pokoje dwuosobowe, zapewniające pożądane prywatność i wygodę. Kilka losowych zdjęć naszych mieszkań w odsyłaczu poniżej. https://getjob.com.pl/zakwaterowanie/ Materia bonusowa jest elementarnie klarowna i jednoznaczna – jeśli pracownik spełni wytyczne i wymogi odnośnie premii rekomendacyjnej (w skrócie: polecenie zainteresowanej osoby, która przepracuje cały miesiąc) czy frekwencyjnej (ramowo: brak absencji w miejscu pracy w ciągu całego miesiąca) to bonusy mu się naturalnie i bezwzględnie należą. Brak tu przestrzeni na jakiekolwiek niedoskonałości czy rozważania. Raz jeszcze dziękujemy za nakład poświęconych nam czasu i pracy. Nieodmiennie z wyrazami szacunku, Agencja Get Job.

Czy agencja Get Job ma odwage zareagować na moja opinie? Zamiast ją usuwać? Nie poto ja pisałem by ona pokazala się jedynie na pół dnia.

@123

Dziękujemy za opinię. Wszelkie komentarze są weryfikowane przez Administratora strony, jeśli zamieszczona przez Pana treść była niezgodna z regulaminem (w rodzaju braku merytoryki, szkalowania, godzenia w dobre imię firmy, wulgaryzmy itd.) wtedy jest usuwana. Jesteśmy Agencją transparentną oraz uchwytną, gdy chodzi o przejrzystość - nie ma w nas bojaźni, by reagować na subiektywne osądy. Oczekujemy jednakże symetrii w tym względzie, m.in. podpisania się pod swoją opinią, by sprawiała wrażenie wiarygodnej, rzetelnej oraz autentycznej.

@Get Job Sp. z.o.o.

Czyli rozumiem że albo dobrze się pisze o firmie albo wcale to są jakieś zarty na moich oczach ludzie po tygodniu wracali do domu bo im roboty nie załatwiliście mieszkaliśmy z robakami a Pani koordynator się tylko śmiała najgorszą firma jaką znam a stawki glodowe tyle się zarabialo 10 lat temu szkoda słów

@Wściekły

Dziękujemy za opinię. Prosimy o niezamieszczanie powielonych, wtórnych komentarzy, pisanych spod pasywnej sztancy i z jednego konta. Naruszenie niezależnego regulaminu serwisu GoWork wiąże się najczęściej z usunięciem potencjalnej opinii. Warto więc go respektować i przestrzegać jego wytycznych.

@Wściekły

Huk roboty że nie ma kiedy się łokciu podrapac a ktoś tu pisze że nie ma pracy? Jak sie nie chce pracowac to faktycznie, mozna sobie takie brednie pisac. Na zakwaterowanie nie narzekam, zawsze zostają kempingii w baarlo u innych agencji jak ktoś nie docenia tego, co mu oferują. Wynagrodzenie dostałam już 8, ktoś inny miał zaksięgowane 10 - to równiez w porządku. Więc więcej rozsądku, mniej wściekłości na wszystko wokół, to pomaga!

@Get Job Sp. z.o.o.

Wypraszam sobie komentarze tego typu moja opinia jest jak najbardziej prawdziwa słowa mogę potwierdzić pokazując zdjęcia gdyż mam ich pod dostatkiem w jakich warunkach się mieszka i za jaką stawkę się pracuję Solaris mówi sam za siebie także niech fira nie kompromituje się takimi wypowiedziami bo to że ktoś kto odpisuje użyje słów jak dla mnie i nie tylko zresztą śmiesznych wręcz komicznych to mie znaczy że ludzie są debilami ...

@Katie

To aż zazdrszcze tej roboty Ale współczuję warunków w jakich musisz mieszkać w Polsce że te ci odpowiadają i jeśli taką radość daje Ci wypłata przelana na czas to chyba warto się nad sobą zastanowić bo mi mniej zależy na tym kiedy przeleją tylko ile przeleją a jeśli chodzi o warunki na Baarlo to za dużo się nie różnią też mieliśmy robaki...

@Wściekły

Dziękujemy za opinię. Jak nieustannie podkreślamy - jesteśmy agencją transparentną oraz otwartą na sądy polemiczne. Dotychczas nie uzyskaliśmy od Pana/Pani jakichkolwiek danych czy informacji, które by uwiarygodniły wszelkie zastrzeżenia, jak m.in. konkretny projekt, zakwaterowanie, okres pracy itd. Są za to frazesy, banały tudzież czcze uwagi, szafowane bez umiaru czy zadumy. Apelujemy więc o podesłanie wspomnianych materiałów audio-video dotyczących standardów pracy, płacy oraz zakwaterowania. Spotkają się one z naszą szczegółową oraz pogłębioną repliką.

@Wściekły

To ma Pan chyba jakiegoś pecha z tymi robakami, gdzie nie mieszka tam i one.... chyba się nawzajem przyciągacie:) U nas nie było takiego kłopotu i w ogóle nie kojarzę gdzie w Get Job mógłby być. Z kraju wyjechałam właśnie z powodu wynagrodzenia, minimalna krajowa mnie już nie cieszy. Chyba lepiej że pensja jest przlewana terminowo? Bo co z tego że zarobiliśmy fajną sumkę jak nie mamy do niej dostępu?

@Katie

Skoro w Polsce stać Cię było tylko na minimalną pensję to nie dziwię się że zadowalają Cię te ochłapy za które robisz a co do robali to nie komentuje nawet tego co piszesz bo to świadczy o twoim poziomie ...mega słaby

@Wściekły

Zdziwie Pana, ale stawka 9,94 euro brutto od lipca to również jest stawka minimalna, tyle że holenderska. Więc prosze się nie podwyższac na piedestale ani zgrywać takiego lepszego. Tyle w temacie, życzę mniej wściekłości w życiu.

Wściekły

No cóż widzę że to jednak prawda niewygodne komentarze się usuwa więc dodam jeszcze raz mogę udostępnić zdjęcia jak się mieszka w get job Solaris też chętnie prześlę ile firma płaci jeśli odliczy się wakacyjne wychodzi 6 euro także proszę nie wprowadzać ludzi w błąd a panie w biurze zamiast się ośmieszać wymyślając komentarze ze słownikiem wyrazów obcych w rękach niech zajmą się pracą bo jest 12-Ty a najnowszych solarisów coś nie widać ...

@Wściekły

Cześć. Mam pytanie do Ciebie "wściekły". Pracowalem przez tą agencje i ze względu na bardzo zła obsługę pracownika zrezygnowałem z pracy u nich. Ten temat rozwinie za parę dni i dołączę moja opinie jak będę miał troszkę więcej czasu. Ale teraz mam pytanie do Ciebie. Co masz na myśli pisząc o pieniądzach wakacyjnych. W obecnej agencji dostałem je w maju. Jaka kolejna ukryta klauzulę na firma Get Job. Przepraszam nie ukryta klauzulę ale coś czego może sam się nie doczytałem w wielostronicowym kontrakcie. Proszę odpisz.

@Wściekły

Dziękujemy za ponowiony komentarz. Poprosimy o wszelkie materiały audio-video. Odniesiemy się do nich. Dziękujemy za wszelkie sugestie. Zastosujemy się do nich. Pozdrawiamy.

@123

Dziękujemy za komentarz. Może Pan doprecyzować, co znaczy użyty zwrot "bardzo zła obsługa"? Brzmi on niepokojąco. Nie dostaliśmy sygnałów, iż sytuacja odnośnie spacjum pracowniczego uległa zmianie. Na każdym etapie podejmowanej przez nas współpracy dokładamy wszelkich starań, by przebiegała ona właściwie oraz z obopólnym szacunkiem. Agencja Get Job jest firmą transparentną. W naszym kontrakcie nie ma żadnych zawoalowanych klauzul bądź niejasnych obwarowań. W celu dodatkowych wyjaśnień proszę o kontakt z naszym Działem Kadr pod 572 357 759.

Zostaw merytoryczną opinię o Get Job Sp. z.o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Get Job Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Get Job Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Get Job Sp. z.o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Get Job Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Get Job Sp. z.o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Get Job Sp. z.o.o.
2.6/5 Na podstawie 218 ocen.

Get Job Sp. z.o.o.