Opinie o Miele Global Services Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Miele Global Services Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miele Global Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miele Global Services Sp. z o.o. w Poznań

hihihi

Nigdy nie szanowali pracowników, ponieważ nie rozumieją znaczenia słowa szacunek. Może gdyby sami odczuwali, zamiast poklepywania się po pleckach, gratulowania sobie sukcesów na wyjazdowych spotkaniach, i sztucznych uśmiechów, które mają udawać normalność. Nie pozwólcie sobie wmówić, że kultura harowania jest cokolwiek warta, a przemocy psychicznej nie nazywajcie cenną lekcją pokory i pracowitości. Decyzjami dyrekcji, zniszczyli w ciągu kilku lat naprawdę dobrą atmosferę, która tam panowała i przyciągała. Zniszczyli w ludziach uśmiech i pogodę ducha, zastępując stresem i niepokojem. Leki na uspokojenie i depresję pracownicy łykają, jak M&M's. Wyścig szczurów nazywają efektywnością. Nie przeszkadza im nawet fakt, że były przygotowane wnioski do PIP dotyczące (usunięte przez administratora) stosowanego przez konkretne osoby. To prości ludzie, dla których hierarchia to prawo do upokarzania innych.

Kuba

Raczej nie dzielę się opiniami w internecie ale ponieważ zostałem pozytywnie zaskoczony zostawię tu mój komentarz. Brałem udział w rekrutacji do tej firmy i naprawdę bardzo pozytywnie wpominam całą rozmowę. Mam paru znajomych którzy tu pracują i wiem że są bardzo zadowoleni. Dziwią mnie te opinie bo znam sytuację z pierwszej ręki od pracujących tam osób.

Ann
@Kuba

w pełni się zgadza, nawet w najbardziej familijnej firmie praca musi być zrobiona, chcesz inaczej - załóż swoją firmę i najlepiej zatrudnij ludzi - daj im pensję i niech nie pracują. Good luck!

1 rok w Miele

Nawiązując do wpisu odnośnie elastyczności pracy zdalnej, chce dodać plus który mi się z kolei podoba - 700 zł w bonie sodexo (w postaci karty płatniczej) jako preznt na święta :) takiego bonu jeszcze nigdzie wcześniej nie miałem więc jak dla mnie mega spoko. Każdy może wydać na co chce, a można tym płacić praktycznie wszędzie.

Swiecznik
@1 rok w Miele

Komu zostały jeszcze bony sodexo niech kupi na fakture świeczki do biura bedzie ładny zapach i mniejszy rachunek za prąd

Daj 5 gwiazd i lajka

Jako były kandydat mam bardzo pozytywne wrażenia po procesie rekrutacji. Pierwsza rozmowa telefoniczna z bardzo miłą panią z HR, druga video z przyszłym przełożonym. Nie były głupich pytań typu wymień swoje wady, gdzie się widzisz za 5 lat, wszystko rzeczowo i konkretnie tak jak lubię. W obu rozmowach kilka pytań po angielsku bo praca na co dzień jest w tym języku. Pierwszy raz w życiu miałam sytuację, aby rekruter zadzwonił do mnie osobiście i dał szczegółowy feedback, dotyczący odrzucenia kandydatury (zgłosiła się osoba na to miejsce pracująca już w firmie). Takie rzeczy się nie zdarzają, także był to chyba najlepszy proces rekrutacji w życiu, a brałam udział w wielu..

Starczy kasy? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 godziny.

Czy księgowe miele przelewają moje zlotowki z podatku wielkim korporacjom na dofinansowanie zakupu elektryków i tesli do 37500 zl na auto? Czy wystarczy moich podatkow na milionerów i szefów firm? Myslicie czy nasze szefostwo też dostało Tesle z dofinansowaniem z podatkow za przyjście do pracy?

Alitle Nowy wpis

Pracownicy w AP są niedoceniani, szczególnie na Niemczech. Nikt nie dostał w tym roku awansu. Tłumaczą się, że nie mają budżetu ale na awanse w innych działach znalazła się kasa. Można czuć tylko rozgoryczenie i zarzenowanie tą sytuacją. TL w AP nie docenia i nie szanuje swoich pracowników. Zmuszani jesteśmy do pracownia ponad siłę. Robienie nadgodzin w 1-2 h to za mało. Żeby zabrać urlop do którego ma się prawo trzeba się prosić i tłumaczyć dlaczego chcę się go zabrać. A jak się weźmie urlop to wiadomo, trzeba w zamian to zrobić nadgodziny. Chory system. Dobrze, że już tutaj nie pracuje.

Dyrekcja wc Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 godzin.

Czy dyrekcja w ssesce miele też ma za darmo ręczniki wode w toaletach? Bo jeśli pracownik ma płacić za toaletę to czemu dyrektor ma za darmo wode i papier?

Zuzanna Nowy wpis

zatrudniał się ktoś może jako fullstack supply chain analyst? wstępnie interesuje mnie wystawiona oferta ze strony. W jakiej formie proces rekrutacyjny jest prowadzony? omówicie cześć techniczną?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Miele Global Services Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Zastępca Kierownika Miele Experience Center
Dodatek pradu
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Czy Miele daje dodatek prądowy przy pracy z domu? Jeśli tak dajcie info ile on wynosi? 30-35 gr za godzinę pracy z domu? Jest realne dostać 40-50zl na mies? Lub 9-11 Euro? Są jeszcze jakieś inne benefity? Np moglabym zostawiać cześć (usunięte przez administratora) w biurze aby za wywóz swoich nie placic z domu?

Przelew

Czy za każdą godzinę pracy dla Miele ssc księgowe zabierają moje grosiki i przelewają Tym co nie pracują i biorą 800plus i dostają kredyty na 0%? Dlaczego pracownik Miele ma za to zapłacić swoją pracą za czyjeś dobro i lenistwo?

Daj wincyj
@Przelew

Niech księgowe doją studenaciakow w Miele i co roku przelewają z nich do Zusu który mi da rocznie 19.200 za nic =) jazda z bogatym sscekiem milele. Plac studencie i płacz za to że ja mam ekstra kasiorke. 19200+ na rok to już 4500 ojro ihhaaaa tax free i nfz free sianko. Za rok mają podnieść do 1200zl to dostanę 28800 netto za to że mam 2jke dzieci a wy mi pracujcie tylko ładnie i robcie robotę ja wam piątki przybije za piękne pracowanie i płacenie do Zusiku na moje.

Kawusia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Czy za zrobienie kawy na firmowy prądzie i wodzie trzeba komuś zapłacić?

Przyjście
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Czy za przyjście do pracy i wejść ie do biura trzeba komuś zapłacić? W sensie zusowi żeby wynagrodził moja praca tych co śpią do 12 i żerują na uczciwych pracownikach Miele? Dlaczego okradacie księgowe pracujacych i przlewacie pieniądze ciężkiej pracy ludziom nie pracującym? Zgasmy światła i sprzedajmy powietrze niech korzystają z niego nie pracujący a nam dolocie kule i kajdanki w pracy jak w kamieniołomie. Abysmy mogli pracować dla wielkiejnszwfowej która korzysta na cierpieniu (usunięte przez administratora) Miele Eesce

Asia

jest tu może ktoś kto już pracował jako Development Test Manager? Jest obecnie wystawiona oferta. nie określono w niej minimalnego poziomu doświadczenia które należy posiadać jak również widełek za które będzie się pracować. jest tu ktoś rozeznany i je przybliży?

Retoryka

Nie warto aplikowac nie ma nadgodzin dla pracownikow tylko dla leaderow. Idzcie do marketow

Zus pit vat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Ile miele SSC przelało milionów do Zus i skarbowego? Ile przypada tysięcy złotych kosztow na 1 pracownika?

Zaraz się zaczną rozmowy na Master Data Specialista i już teraz mam prośbę do uczestników, piszcie jak jest, co kto mówi, co negocjujecie, ok? Tu jest ostatnio jedna relacja z rekrutacji, ale są sugestie, że pomylono firmę. Mnie specjalnie interesuje właśnie MDS z SAP i Windows, widełki zarobkowe, inne bonusy. Będę wdzięczny za kontaktu tutaj.

Ojojoj

Mile SSC ma tylko jedną zaletę - biorą praktycznie każdego, kto zgodzi się na ich mierne finansowe warunki, więc jakoś można zacząć karierę. Osoby, które tam pracują dłużej niż rok są chyba masochistami, albo lubią jak otwarcie pluje im się w twarz nie próbując nawet udawać, że to deszcz pada. Sytuacji (usunięte przez administratora) w tej firmie było niestety zbyt wiele, żeby wypisać je wszystkie. Prawa pracownika są otwarcie łamane poprzez dyskryminację płciową, wiekową, a nawet dyskryminację ze względu na stan zdrowia. Menagerowie dbają tylko o "targety", więc bez żenady leją na dobrostan swoich pracowników plotkując o nich na spotkaniach wewnętrznych, bez jakiegokolwiek zahamowania obrabiając im tyłki. Zatem zostaliście ostrzeżeni - Wy wszyscy, którzy macie ochotę zepsuć sobie psychikę i poczuć się jak chłop pańszczyźniany na własnej skórze

Janusze

Szef to straszny janusz, skubią stażystów i juniorów, a seniorzy i regularzy zarabiają poniżej średniej.

Ciepła woda kosztuje

O szok ja byłem po rozmowie z rekruterką końcem lutego miała się do mnie odezwać, miała i to by było na tyle jeśli chodzi o kontakt z tą firmą. Widzę po opiniach że podtrzymują brak swojego poziomu. Żenada, nawet nie będę patrzeć w sklepie już na ich produkty

Prad swiatlo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Ile firma wydala na oświetlenie biura? Jeśli używam pradu w biurze to muszę za niego zapłacić na konto miele ssc czy na konto Pani Dyrketor? Takie pytania na rozmowie kwalifikacyjnej szoking

Rekrutacjaa

Aplikowałam przez formularz pracodawcy, dostałam telefon. Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Po rozmowie telefonicznej z dziewczyną z rekrutacji odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Przyszłam na miejsce i mimo bardzo dobrego nastawienia na firmę, bardzo się zawiodłam. Weszłam do biura, gdzie nie było żadnej osoby przy recepcji, w biurze obok jakaś pani właśnie krzyczała na swojego około 9letniego syna, straszne zamieszanie. Jak w końcu znalazłam osobę do której powinnam pójść (bo nikt nie wiedział dokładnie dokąd, nie podano mi także szczegółów), odbyła się rozmowa. Rozmowa z osobą mam wrażenie bardzo niekompetentną - dziewczyna, team leaderka nie miała konkretnie przygotowanych pytań, była bardzo niemerytoryczna i nie „przeprowadziła rozmowy”, tylko miałam wrażenie jakby była na kawie z mało lubianą przez siebie koleżanką. Kompletnie niezainteresowana, klikająca w komputer, bardzo dużo mówiła o sobie i życiu prywatnym. Na koniec rozmowy oczywiście podziękowałyśmy sobie, ja sama labiryntem biur musiałam dotrzeć do wyjścia, bo pani nawet nie wpadła na pomysł, żeby odprowadzić mnie, podać rękę na pożegnanie, cokolwiek. Do tego przy podaniu kwoty, która interesowałaby mnie, mimo że od początku podawałam widełki i ta kwota się w nich mieściła (nie była wygórowana), zrobiła wielkie oczy. Firma też mówiła, że jest możliwość pracy zdalnej, ale na rozmowie wyszło że możliwość jest, ale jak już sobie „zasłużysz”, czyli nie przez pierwsze 3 miesiące pracy, a później może czasem. Spotkanie miało się skończyć feedbackiem, którego do dziś nie zobaczyłam mimo upływu kilku miesięcy, a tylko straciłam swój cenny czas. Podsumowując: bardzo nieprofesjonalnie, nieuczciwie, brak poszanowania czasu osoby rekrutującej się, bardzo niekompetentnie

Ciekawa
@Rekrutacjaa

Hej, z ciekawości do którego dzialu/teamu aplikowałas?

W.
@Rekrutacjaa

rekrutacje mamy tylko i wyłącznie online

@W.

Jest może wyjaśniony powód tego, że są tylko online? Jak ktoś woli fizycznie się spotkać żeby zapoznać już wstępnie z miejscem pracy to nie może? nikt nie próbował?

Oszczedzanie

Brak odpowiedzi zwrotnej w trakcie i po procesie rekrutacji, brak kontaktu, na etapie rozmowy telefocznej pytanie czy stawka jest do negocjacji. Słyszałam dobrą opinie o pracy w firmie ale niestety nie

Były

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda brak kompetencji liderskich, mo&&ing, przeładowanie obowiązkami to zapraszamy serdecznie. Na pewno szybko się przekonasz jak miło pracuje się po godzinach i jak bardzo ludzie na stanowiskach managerskich i leaderskich nie wiedzą co robią

Hej a Junior AP Accountant? Możecie mi napisać wprost jak się zarabia? z perspektywy tego stanowiska ma się większy wpływ na zarobki czy jednak trzeba poczekać na awans? po jakim czasie ludziom teraz się udaje przeskoczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Miele Global Services Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Miele Global Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miele Global Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 242.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miele Global Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 204, z czego 27 to opinie pozytywne, 136 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miele Global Services Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 233 ocen.
  • Pastelowa 6
    60-198 Poznań
  • NIP: 5252802150 REGON: 384459488 KRS: 0000801984

Miele Global Services Sp. z o.o.