Opinie o Miele Global Services Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Miele Global Services Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miele Global Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miele Global Services Sp. z o.o. w Poznań

Koszty koszta

Ile w 2024 miele bss wyda na wode i prad?

Limit na papier

Po przepracowaniu tutaj ponad roku czasu muszę niestety stwierdzić, że stanowczo nie polecam tego miejsca. (Czekam na bonus świąteczny i znikam) Brak team leadera przez okres ponad pół roku, toksyczne zachowanie teamu względem osób, które nie chodzą do biura. Czyste chamstwo team leadera, będącego "na zastępstwo" (w sumie przewidywalne, gdyż pewnie robione w ramach "darowizny" dla firmy) Żenujący poziom rozmów, a raczej darcia się na całe biuro, większości teamu. (Jeden z powodów mojego nie chodzenia do biura) Rywalizacja na każdym poziomie i podlizywanie się komu popadnie w celu "bycia zauważonym". Próby nieudolnego wyżycia się emocjonalnego na Teams przez smutne koleżanki, których całym życiem jest praca za 4000, której poświęciłyby wszystko. Zatrudniane śmiesznych osób, na team leadera, całkowicie nie potrafiacych się odnaleźć w teamie (powtarzających śmieszne zdanie o swoim ogromnym 2 letnim doświadczeniu na tej pozycji), którymi następnie gardzi cała drużyna. Nie polecam :p

ile kosztuje

Ile kosztuje prad w biurze? Czy jest za darmo czy trzeba z pensji cos doplacic firmie? Szukam dobrej korpo na start. Czy naprawde szefostwo u was wylicza koszt wody papieru i pradu? Ja rozumiem faktury zamowienia ale jak czlowiek sie zastanawia czy isc do wc w biurze bo to bedzie kosztowne to chore sie zaczyna podejscie. Moze naprawde tak kiedys sie awansowalo ale ja bym chcial sie czegos nauczyc a nie oszczedzac na takich sprawach?????

Ktos zna widełki zarobków Customer Service Specialist? Jak wygląda ta weryfikacja języka francuskiego na poziomie C1 przez szkołę językową? Angielskiego nie sprawdzają? Przecież B2 jest wymagane...

Dorobić w innej korpo? A tutaj czemu nie ma na to możliwości? Nie pisali może gdzieś, że nadgodziny jako tako występują? zależne są od danego stanowiska po prostu?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Miele Global Services Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Zastępca Kierownika Miele Experience Center
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Eliza

Trochę mi głupio pisać, bo temat jest mocno kontrowersyjny. Czy ktoś z was dostał w robocie propozycję zostania "sygnalistą"? Otóż mam bardzo szeroki kontakt z centralą i polska "placówką". Z tego powodu zaproponowano mi składnie raportów o szerokiej tematyce. Co gadają ludzie, o czym rozmawiają i czy rozmawiają źle o firmie... Kto z kim romansuje, kto ukrywa się z swoją orientacją... Fakapy i inne klapy. Za wszystko to zaoferowania mi kuszący dodatek pod stołem oraz pomoc w optymalizacji podatkowej, aby drugi próg bolał mniej. Zgodzili byście się na to? Raportowanie bezpośrednio do jednego typa, (usunięte przez administratora)

Mielaninka

Witajcie, Nie jestem, ani nie byłem, pracownikiem tej firmy, ale chciałem się ze wszystkimi podzielić swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, Mam 30 kilka lat i pracowałem w Polsce już w parunastu(!) firmach. Zorientowałem się, że tam gdzie zarządzają Polacy, zawsze jest kiepsko. Naobiecują, wychwalają, a na koniec okazuje się, że mają problemy z podstawowym szacunkiem do pracownika i SIEBIE. Dlaczego napisałem, że nie mają szacunku do siebie? A no bo jak się robi takie gnioty, to się ich że wstydu nie wypuszcza na rynek - tak zrobiłoby każdy, który ma cień wstydu i szacunku do siebie. Polak to inne stworzenie - żeby nie stracić 10 zł przemieliłby własną matkę na kotlety. Jest normalne życie, normalne warunki pracy- wszędzie dookoła tego szajsu zwanego Polska, już na Białorusi bardziej szanuje się pracowników, a firmy jakoś porządniej stoją

Microsof

Ile firma wydala w 2023 na licencje microsft excel i windos?

Milele

Bosz CO

CO 2 tragedia... od pół roku nadal ten sam problem, przełożony miota się... osobiście kilka razy pokazywał*m prostą transakcję w SAP. Brak decyzyjności, wiedzy, czegokolwiek... obietnice względem mnie nie zostały spełnione, więc mnie już tam nie ma. Dziwie się, że góra nic z tym nie robi, że co miesiąc ktoś rzuca wypo.

John miele

No work life balance, no culture, a lot of toxic people who are very proud to work in this company and believe they are better than others. Honestly, this is the worst place I ever worked in

Miele meldunki

Ludzie są zmuszani do odbierania nadgodzin, nie ważne że masz np 19 dni zaleglego urlopu. Musisz wybrać bo firma szuka oszczędności

@Miele meldunki

Czyli jak wygląda sprawa tych odbieranych nadgodzin? Czy ogólnie jest ich dość sporo? Zastanawiam się nad tym czy można z nich na spokojnie parę dni wolnego uzbierać w miesiącu? Jakie są średnie?

ETC

Możesz uzbierac ale jak jestes w AR czy AP to te kilka dni wolnego spowoduje, ze po powrocie znow robisz nadgodziny bo nikt za Ciebie pracy nie zrobi a górka zadań codziennie rosnie. Zostaje Ci urlop - nie wykorzystasz pozegnaj sie z premia ktora i tak mała. Nasza team liderka mowila ze zrąbali sprawę na początku z ilością osób i generalnie za mało ludzi mamy. A jeszcze mniej chca by bylo taniej...

Man czy miele?

Czy miele oferuje dodatki do prądu przy pracy z domu?

soki

Nie polecam. Praca jak w fabryce na 3 zmiany. Brak szacunku, podwojne standardy. Managerowie w szklanych pokojach, z super wynagrodzeniami a reszta za grosze na przyslowiowej taśmie. Absurdalne zadania i chaos. Zła atmosfera. Lizusostwo bije po oczach.

Woda platna?

Czy z pensji sa wam potracane srodki na zuzyta wode i papier biurowy? Kto placi tak naprawde firma czy pracownik?

Znajomosci

Czy firma daje możliwości rozwoju? Jestem z mniejszej miejscowosci swiezo po studiach i nie znam nikogo w wielkich korporacjach. Chcialabym sie uczyc i rozwijać. Wiem ze kolezanka sie dostala do innej formy bo znala kolezanke.

Zuu

Ogólnie atmosfera naprawdę dobra. Minusem jest to, że przy odejściu kogoś nie szukają zastępstwa tylko rozdzielają obowiązki pomiędzy innych co skutkuje tzw. overload i ludzie robią czasem 2 etaty mając wynagrodzenie za 1 i to jest niefair. Pomimo tego jest ok, przełożeni nie kontrolują pracowników jak w niektórych firmach, pewnego rodzaju luz.

Kto bierze kase
@Zuu

To kto bierze kase tego co odszedl? Leader zabiera a wy robicie robote za 2-3 osoby nie majac nic z tego pozdro w takim razie dla leaderow i ich pieniazkow oby sie najedli smacznie i dobrze pospali

Wydatki

Czy mozna sprawdzic ile firma lacznie wydala na transycje procesow do polski?

Sianko darmowe

Ile mozna wyrwac sianka siedzac dziennie 15-20min w wc?

Hry rekrutery

Nie polecam - pomimo udział w dwóch etapach rekrutacji i poświęcenia czasu na rozmowy, nie udzielono mi żadnej informacji zwrotnej, choć zapewniano, że odpowiedź pojawia się zawsze, niezależnie od wyniku. Kiepsko to świadczy o stosunku do kandydatów.

Miele ime ser

Pracuje w miele od dłuższego czasu i odradzam każdemu. Panie od HR losują seniority na kole fortuny (osoby z doświadczeniem dostawały graduate a osoby bez doświadczenia juniorskie stanowiska) w zeszłym roku w firmie trąbilo się o podwyżkach proinflacyjnych, były przekładane z 2 razy z czego na koniec manager mówi ze nasz dział ich nie dostaje. Jeden z założycieli spytany o podwyżki powiedział, że specjalny team się tym zajmuje i do dzisiaj temat zamiatamy jest pod dywan. Szefostwo nie interesuje się pracownikami, nie odpisuje na wiadomości. Omijajcie szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Miele Global Services Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Miele Global Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miele Global Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miele Global Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 208, z czego 27 to opinie pozytywne, 140 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miele Global Services Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 237 ocen.
  • Pastelowa 6
    60-198 Poznań
  • NIP: 5252802150 REGON: 384459488 KRS: 0000801984

Miele Global Services Sp. z o.o.