Opinie o Miele Global Services Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Miele Global Services Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miele Global Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miele Global Services Sp. z o.o. w Poznań

Oszczedzanie

Brak odpowiedzi zwrotnej w trakcie i po procesie rekrutacji, brak kontaktu, na etapie rozmowy telefocznej pytanie czy stawka jest do negocjacji. Słyszałam dobrą opinie o pracy w firmie ale niestety nie

Były

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda brak kompetencji liderskich, mo&&ing, przeładowanie obowiązkami to zapraszamy serdecznie. Na pewno szybko się przekonasz jak miło pracuje się po godzinach i jak bardzo ludzie na stanowiskach managerskich i leaderskich nie wiedzą co robią

Hej a Junior AP Accountant? Możecie mi napisać wprost jak się zarabia? z perspektywy tego stanowiska ma się większy wpływ na zarobki czy jednak trzeba poczekać na awans? po jakim czasie ludziom teraz się udaje przeskoczyć?

Płatne toalety

Czy to prawda że w budynku są płatne toalety dla pracownikow? Dostajecie jakieś karty doladowywujace na wc czy macie poprostu do wrzucania 1-2€ za każde wejście?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Miele Global Services Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Zastępca Kierownika Miele Experience Center
Zarobiona

Pamiętajcie ze w tej firmie niewygodne osoby albo same odchodzą albo "góra" je usunie w taki albo inny sposób znajomi królika są nietykalni osoba która podniesie rękę na górę choćby z pytaniem to wiedz ze góra tę rękę utnie przy samej... Żałosne, że awanse dostają marne osoby bo podlizuja sie a dobrzy ludzie uciekaja stad bo sa gnebieni haha zaraz tu bedzie 1 menager na 1 lida dla 1 pracownika w zespole i tak sie pracuje właśnie a liderzy nawet nie wiedza czym sie zajmuja bo im tylko wciskaja wiecej obowiazkow po tych co odeszli????? no ale pora na kawe czwartkowa i zdjecie na linkedin co nie? Atmosfera jest na dnie obok titanica pozdrawiam

Nunez
@Zarobiona

To niestety prawda. Autopromocja menagerek to glowny cel ich zycia. No i kasa. Reszta tapla się w absurdach "usług premium", w niskich standardach wynikajacych ze skostnialej struktury zarządzania. Królowa empatii z hr zamęczyła już niejedną ambitną osobę. Ale miernymi-wiernymi się lepiej zarządza.

hihihi

Nigdy nie szanowali pracowników, ponieważ nie rozumieją znaczenia słowa szacunek. Może gdyby sami odczuwali, zamiast poklepywania się po pleckach, gratulowania sobie sukcesów na wyjazdowych spotkaniach, i sztucznych uśmiechów, które mają udawać normalność. Nie pozwólcie sobie wmówić, że kultura harowania jest cokolwiek warta, a przemocy psychicznej nie nazywajcie cenną lekcją pokory i pracowitości. Decyzjami dyrekcji, zniszczyli w ciągu kilku lat naprawdę dobrą atmosferę, która tam panowała i przyciągała. Zniszczyli w ludziach uśmiech i pogodę ducha, zastępując stresem i niepokojem. Leki na uspokojenie i depresję pracownicy łykają, jak M&M's. Wyścig szczurów nazywają efektywnością. Nie przeszkadza im nawet fakt, że były przygotowane wnioski do PIP dotyczące (usunięte przez administratora) stosowanego przez konkretne osoby. To prości ludzie, dla których hierarchia to prawo do upokarzania innych.

Biuro

Czy ktoś z pracowników orientowal się w HR czy miele dostało coś ala 800plus od miasta i zusu jakieś zniżki za otwarcie biura?

1 rok w Miele

Nawiązując do wpisu odnośnie elastyczności pracy zdalnej, chce dodać plus który mi się z kolei podoba - 700 zł w bonie sodexo (w postaci karty płatniczej) jako preznt na święta :) takiego bonu jeszcze nigdzie wcześniej nie miałem więc jak dla mnie mega spoko. Każdy może wydać na co chce, a można tym płacić praktycznie wszędzie.

Olga
@1 rok w Miele

No to faktycznie spory bon. Mega plus. Bardzo fajny gest ze strony firmy. Jakie jeszcze tutaj dają benefity poza tymi świątecznymi?

Benefity
@Olga

Poza bonem świątecznym jest kasa na wakcje - około 1 tyś zł (tak było w tym roku) - kasę dostaję się jak wykorzysta się urlop - 14 dni ciągiem (w tym może być weekend oczywiście wliczony lub nawet jakieś święto). Ta zasada 14 dni weszła od tego roku. Jest jeszcze premia roczna, mutlisport, ubezpieczenie.

Natalia
@Benefity

A można podpytać o tę nową zasadę? Czemu takie coś wprowadzili, z czego to wynika, że jednym ciągiem ma być?

ustawa
@Natalia

"Zgodnie z art. 162 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy na wniosek pracownika urlop może być podzielony na części. W takim jednak przypadku co najmniej jedna część wypoczynku powinna trwać nie mniej niż 14 kolejnych dni kalendarzowych. Do dni tych zalicza się zarówno dni pracy pracownika jak i dni dla niego wolne od pracy bez względu na tytuł, z uwagi na który pracownik korzysta z tych dni wolnych od pracy. Celem urlopu wypoczynkowego jest regeneracja sił po pracy. Podzielenie przysługującego wymiaru urlopu wypoczynkowego na krótkie, kilkudniowe odcinki, nie zrealizowałoby w pełni tego założenia, a zatem obie strony stosunku pracy powinny dążyć do zapewnienia pracownikowi odpowiedniego okresu wypoczynku. W świetle powyższego pracownik ma obowiązek wykorzystać urlop wypoczynkowy w ten sposób, że jedna część wypoczynku powinna trwać nie mniej niż 14 kolejnych dni kalendarzowych."

7 stow?

A co mozna dzis kupic za 700? W 2000 roku minimalna pensja byla 700 brutto

Swiecznik
@1 rok w Miele

Komu zostały jeszcze bony sodexo niech kupi na fakture świeczki do biura bedzie ładny zapach i mniejszy rachunek za prąd

Milele

Ktoś za mocno wciska spluczke i pękł plastik nowa spłuczka tego. Typu to 1200-1800 zl wooooo niech płaci szefowa że swoich za naprawy lub jiech cieknie woda za ścianą i zalewa sprzęt za dziesiątki tysiakow iiiiiihhhaaaa

Wanda

9,700 zł dla księgowego z dużym doświadczeniem? A możecie dać znać ile przy tym dla porównania zarobi młodszy? Jest teraz wystawiona oferta i może będę aplikować. od jakich kwot zacząć negocjacje? Są możliwe?

Premie nadgodziny
@Wanda

Jest dodatek jak jesteś osobą na wózku lub z niepełnosprawnością dostaniesz ekstra kasiorke od tej korpo

Koszt pradu

Ile może w tygodniu pradu zuzyc może 1 pracownik miele esces? Czy wartość groszy zuzycia decyduje o stanowisku junior senior lider? Kto rozdysponowuje prad? Chce mieć mocniej podświetlony monitor a wiem że to jest drogie. Czy miele będzie stać na to?

5zl 1$ 1€

Czy mogę dostać od firmy zwolnienie z zus i pit planuje powrót z emigracji i chce skorzystać z wszystkich dodatków podobno zwolnienie z pi jest na kilka lat chce 9brutto czyli 9 netto w euro to będzie koło 2tysiecy czyli 4 banknoty różowe 500 euro. Hr potrafia to załatwić? Cała ppapierologie czy muszę sama jeździć po urzędach jak to wygląda firma wpłaca pit czy Urzad skarbowy mi go później wróci?

Melanina

Jak wygląda praca na stanowisku księgowym w firmie? Czy mogę liczyć na więcej niż 9700 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Z zagranicy

Czy mile pozwala na peace 100% zdalnie z zgranicy?

Jeżeli faktycznie tak to w oparciu o które stanowiska to stwierdzacie? Teraz jak spoglądam na aktualne oferty to piszą w nich jedynie o hybrydzie. Zależy to wiec od indywidualnych ustaleń?

Wariatka na kółkach

Witajcie, nie jestem typem osoby, która pisze negatywne opinie czy recenzje ale chciałabym podzielić się moim odczuciem o firmie oraz o dziale, w którym pracowałam. Zostałam zatrudniona w dziale MD. Na początku było ok- super wdrożenie, fajni ludzie, wsparcie lidera. Potem zaczął się jakiś chaos! Brak wsparcia przelozonych, którzy nic nie widzieli i się nami nie interesowali, naciski ze strony de żeby pracować szybciej, niedotrzymywanie słowa. To była moja pierwsza poważna praca i samo Miele oceniam pozytywnie, nie rozumiem, skąd te komentarze o świetle, papierze toaletowym Ja tego nie odczułam. Szkoda, że MD tak się zmieniła.

Wyplaty

Czy firma daje mozliwosc wyplat w gotowce lub pod stolem abo sodexo? Chcialabym nie placic tylu podatkow. Mozna dostac kawe na wynos z biura po skonczonym dniu pracy?

Rekrutacja

Dostałam pytanie na rekrutacji ile zajmie zarobienie na podatek od pracy w kwocie 100 zl tygodniowo jesli na 15 min zarabiam 5zl? Co to za korporacja co liczy minuty?

Krany

Zakreccie krany i nie lejcie ciepłej wody ona jest strasznie droga w budynku. Myjcie na korytarzu!

Mielaninen

Pracowniczko pracowniku managerze leaderze headzie pamiętaj o gaszeniu swiatla i oszczędzaniu wody!! W afryce im brakuje

@Mielaninen

Co to za sugestia? Nie oszczędza się tu za bardzo na niczym i dlatego tak czy to może nawiązanie do celowo zwiększanych oszczędności? Jaki teraz jest socjal? on nie wpływa na ostateczne zarobki?

Przydzail

Ile przysluguje przydzialu dla 1 pracownika tj. Dzienne zużycie wody i pradu w biurze? Czy ktos liczy to?

Zostaw merytoryczną opinię o Miele Global Services Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Miele Global Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miele Global Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miele Global Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 208, z czego 27 to opinie pozytywne, 140 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miele Global Services Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 237 ocen.
  • Pastelowa 6
    60-198 Poznań
  • NIP: 5252802150 REGON: 384459488 KRS: 0000801984

Miele Global Services Sp. z o.o.