Opinie o Miele Global Services Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Miele Global Services Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miele Global Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miele Global Services Sp. z o.o. w Poznań

Salary

Bez podwyżki nie zamierzam zwiększyć swojej wydajności. Może nawet przeciwnie, wrzucić na luz. Skoro firma nie szanuje nas(pracowników) czy nie powinniśmy odpowiedzieć tym samym?????

Podwyzki 2023

Bez podwyżki nie zamierzam zwiększyć swojej wydajności. Może nawet przeciwnie, wrzucić na luz. Skoro firma nie szanuje nas(pracowników) czy nie powinniśmy odpowiedzieć tym samym? ?

Ile na tydzień można wyciagnac w miele? Koleżanka pracuje w Carrefour i ma 975 zl tygodniowo.

@Kandydat

Zarobisz podobnie. z nadgodzinami nawet lepiej. w zespole niemieckim mozliwosc nadgodzin nawet w soboty i niedziele.

Hanna
@Kasia

Nadgodziny w weekendy? W jaki sposób one będą wtedy liczone? Po normalnej stawce czy jeszcze więcej? I jak oceniacie prace w dni niestandardowe? Jest zazwyczaj lżej?

Head of ssc

nadgodziny są płatne ale jak ci je pozwolą rozliczyć – jak myślicie, zawsze pozwalają? przecież nie musisz siedzieć po godzinach, nikt nie każe, tylko praca ma być na czas - szkolenia? rozwój? plan na pracownika? - cyt. „nie narzekaj, wiesz ile osób chce być na twoim miejscu?” Rozważ wątpiący kandydacie przy dobrym trunku, czy aplikując tutaj zmierzasz w dobrym kierunku

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Miele Global Services Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Zastępca Kierownika Miele Experience Center
Daj 5 gwiazd i lajka

Jako były kandydat mam bardzo pozytywne wrażenia po procesie rekrutacji. Pierwsza rozmowa telefoniczna z bardzo miłą panią z HR, druga video z przyszłym przełożonym. Nie były głupich pytań typu wymień swoje wady, gdzie się widzisz za 5 lat, wszystko rzeczowo i konkretnie tak jak lubię. W obu rozmowach kilka pytań po angielsku bo praca na co dzień jest w tym języku. Pierwszy raz w życiu miałam sytuację, aby rekruter zadzwonił do mnie osobiście i dał szczegółowy feedback, dotyczący odrzucenia kandydatury (zgłosiła się osoba na to miejsce pracująca już w firmie). Takie rzeczy się nie zdarzają, także był to chyba najlepszy proces rekrutacji w życiu, a brałam udział w wielu..

Minimum

Zaraz pensja minimalna dogoni to co miele proponuje na start. Wszystkie inne firmy gdzie robi się podobne rzeczy płacą w poznaniu lepiej

Hanna

Na jakie wynagrodzenie może liczyć AR specialist z Dutch ?

Mali

Nie wiem, kogo określacie "dołem", pisząc negatywy. Master Data Specialist z językiem niemieckim należy do "góry" czy "dołu" w tej klasyfikacji? Czy też odczuje na sobie wydatki reprezentacyjne czy charytatywne firmy i będzie miał wrażenie, że to z jego zarobków, jak to tutaj opisujecie? Mam aplikować i nie wiem, co mnie czeka...

Zarobki kasiora

Ile mozna wyrwac w tydzien pracujac w miele? Obecnie pracuje w glovo i zarabiam 1600 netto czy da sie tez tyle zarobic w ksiegowowci?

Junior

Przestrzegam studentow nie aplikujcie na juniorow i specialistow firma robi wyzysk kosztem Twoim na imprezy firmowe i szefostwa zachcianki nie aplikuj!!! Ucieeekac

Pieniadze i koszty

Ile pieniądze mają leaderzy? Co pol roku kupuja nowe auta i wakacje? Dajmy im jeszcze swoje pensje i zyjmy jak wolontariat.

Automat traker

Ile brutto kosztuje dziennie infosys 1 manager i 1 leader? Wliczajac w to. Koszt kawy obiadu pradu wody i przerw? Moze warto by zwolnic i zatrudnic automat nadzorujacy prace to bylaby spora oszczędność dla firmy bo przeciez manager i leader i tak nie robi roboty tylko ja "nadzoruje" a koszt jest ogromny w stostunku do pracownika.

Po roku

Postanowiłem sprawdzić ponieważ potrzebowałem pracy i to bardzo smutne, ale szybko się przekonałem, że większość opinii jest prawdziwa. Pracy jest bardzo bardzo dużo. Człowiek się frustruje przez większość czasu. IT i helpdesk w tej firmie to jakiś żart. Niestety przestrzegam przed tą firmą. Szkoda czasu i nerwów. Może na 1 pracę ok nie polecam dla osób z jakimkolwiek doświadczeniem

x
@Po roku

To prawda. Zakładasz ticketa i cisza. czekasz, eskalujesz do TL i nic. Ale jak tobie przysla ticketa na zrobienie czegos o 13:15 to o 13:20 jest mailowa ponaglenie, ze to jest urgent i czemu nie zrobione?

Basia

Czy w firmie Miele Global Services są obecnie rekrutacje na staż studencki?

@Basia

nie

Zarowka

Czy jedna palaca sie zarowka 80W kosztuje 2.46 pln dziennie czyli jak pogasimy swiatla bedzie taniej i wiecej zarobi leadership. #gas swiatla bedzie na wakacje szefa

Taniej?meduna taniej

Nie liczą się ludzie a zysk. Na gorze stołki tworzą się i mnożą, na dole ludzi traktują jak śmiecie , wymagają wiele, komunikacja korporacyjna na najniższym możliwym poziomie. Brak podwyżek ani nawet informacji o nich. Kłamstwa, manipulacje, mobbing. Brak kultury ludzi zarządzających z samej góry jest przerażająca. Środowisko mocno toksyczne. Taniość nie jakość to idea która przyświeca tej firmie. Uciekac szybko

Sami
@Taniej?meduna taniej

dlaczego uważasz ze toksyczne? zaciekawiło mnie to

Ola89

Na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba, która ma kilkuletnie doświadczenie na stanowisku senior accountant w dziale AP z językiem niemieckim?

Netto?

A jezeli mam juz odciagany zus mam prace jako tlumacz i jestem U26 lat to moge miec 26% Wiecej? (14%zus 12%pit). Chcialabym to ukryc przed wspolpracownikami czy Hr moga dotrzymac takiej tajemnicy i mialabym tylko 9,75% na nfz odciagane? Czyli z 8500 przelali by mi 7600 netto? Tylko nie chce aby nikt wiedzial cichosza. A przelew ma byc grubas dla mnie. Hr sie zgodza?

Mateusz
@Ola89

na godne. dodatkowo w niemieckim teamie zawsze mozesz liczyc na nadgodziny

Ładujcie telefony

Ładujcie telefony w pracy ta multimilonowa korpo później daje ekstra kasiore na managerow a tak to będzie miala wyzsze rachunki

Tracker

Czy beda trackery miezace zuzycie pradu wody i wydychanego powietrza przez prwcownika? Jesli pracownik oddycha za szybko to zabiera powietrze przeznaczone dla leadershipu? Chyba tez lepiej mieć swoja apteczkę bo jak sie cos stanie w biurze to przeciez zawartosc apteczki jest tylko dla kierownictwa nie pracowników?

Po 2latach

Opuszczam miele dzieki za 2 lata darmowej kawy i herbaty. Pozwolcie pracownikom myc rece w toalecie bedzie czysciej i zdrowiej atmosfera tez lepsza. Kolega 45 razy dziennie spuszczal wode w toalecie aby dostac 39 zl netto podwyzki. Myjcie sie tez czesciej na tym nie powinien pracownik oszczedzac wiem ze 2 euro dziennie oszczedze to rocznie mam 730 euro czyli jedna pensje a to tylko 2 euro czyli 2 kawy ziarniste. Medunnna daj ludziom chociaż 0.50 euro podwyzki chleb już nie kosztuje 2zl ale 6zl a bedzie tylko gorzej i drożej

Zostaw merytoryczną opinię o Miele Global Services Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Miele Global Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miele Global Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miele Global Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 208, z czego 27 to opinie pozytywne, 140 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miele Global Services Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 237 ocen.
  • Pastelowa 6
    60-198 Poznań
  • NIP: 5252802150 REGON: 384459488 KRS: 0000801984

Miele Global Services Sp. z o.o.