Opinie o Miele Global Services Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Miele Global Services Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miele Global Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miele Global Services Sp. z o.o. w Poznań

Powrot do pracy

Czy wie ktoś może czy miele ssc motywuje mamy wracające z urlopu macierzyńskiego ? Np. czy daje podwyżki z względu na inflacje? Z dobrego źródła wiem że niektórzy SSC Dają podwyżki od razu po powrocie z macierzyńskiego. Dzięki ślicznie za odpowiedź:).

Asia
@Powrot do pracy

Muszą. Laski nie robią. Tak jest zgodnie z kodeksem pracy( zmiany które weszły w tym roku).

Szukam dobrej korpo na start. Czy naprawde szefostwo u was wylicza koszt wody papieru i pradu? Ja rozumiem faktury zamowienia ale jak czlowiek sie zastanawia czy isc do wc w biurze bo to bedzie kowstowne to chore sie zaczyna podejscie. Moze naprawde tak kiedys sie awansowalo ale ja bym chcial sie czegos nauczyc a nie oszczedzac na takich sprawach

Melon
@Kandydat

To bardzo niestety bardzo możliwe. Nie bym był zdziwiony gdyby zaraz nie wpadli na to żeby zrobić tzw trackera w excelu ile razy w ciągu dnia wybierasz się do toalety i jak długo tam jesteś, tak jak teraz wyliczają ile czasu spędzasz na skrzynce mailowej. Boje się pomyśleć jaki będzie następny krok. Nauczyć możesz się właśnie umiejętności tutaj, jeśli chodzi o merytoryke to zapomnij.

Lola
@Melon

ta firma niedlugo na wszystko bedzie miala trakery. Zatrudni 20 nowych managerow ktorzy beda analizowac dane z trackerow.

Ex

Na szczęście już mnie tam nie ma od jakiegoś czasu. Chyba jedyny plus tej organizacji - home office 4 dni w tygodniu (5 dni obowiązkowo w biurze na miesiąc). I może jeszcze wczasy pod gruszą. Żadnych benefitów, chyba że ktoś liczy medicover lub Multisport, za które pracownik płaci grube pieniądze (jest bardzo małe dofinansowanie). Reszta... żenująca. Od samego czubka "wierchuszki" - osób zarządzających... Ma być TANIO. TANIO. TANIO. Nic więcej się nie liczy. A TANIO = byle jak. Miele ma na świecie dobrą opinię jako pracodawca. W Niemczech chyba nawet w czołówce co rok wyróżnianych pracodawców. Niestety, w Poznaniu to przede wszystkich SSC i nie zapominajcie o tym! Miele jest tu w nazwie na doklejkę, żeby przyciągnąć zainteresowanych. A sami zainteresowani często po krótkim czasie sami odchodzą, bo zauważają, że to jakiś cyrk. Haniebnym jest brak podwyżek przy inflacji ponad 15%. Do tego nieczyste zagrywki ze strony przełożonych, pochwała donosicielstwa. Mega przemiał pracowników, ciężko przez to pracować, dziwne wymagania, cele roczne wymyślone przez osoby oderwane od rzeczywistości. NIE POLECAM! Albo polecam się przekonać na własnej skórze ;-)

IKSDE

Z tego co wiem, to nie każdy w moim dziale dostał podwyżkę, więc dla mnie nie oznacza, że ktoś nic nie robił, po prostu TL może go nie lubi. Tu jak ktoś Cię nie lubi, to za szybko, o ile w ogóle, nie awansujesz

Ex
@IKSDE

Jest dokładnie, jak piszesz. Może się trafić podwyżka "UZNANIOWA" - jak ślepej kurze ziarno i zależy to od humoru przełożonego, a - żeby było bardziej żenująco - najczęściej od zwierzchnika Twojego przełożonego, który to nawet nie wie, czym się zajmujesz. Ale jest "headem" i wydaje mu się, że wie wszystko i wszystko może...

Zarowka

Weź wykręć żarówki one po 4 czy 5 zł kosztują firmę zobacz ile będzie taniej bedzie można taniego studenta zatrudnić aby robił robotę seniora a senior będzie spał i klaskał na spotkaniach

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Miele Global Services Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Zastępca Kierownika Miele Experience Center
Polecenie kolezanki

Ile moge dostac na raczke zlotowek za polecenie studnetki koleżanki? 5tysiecy czy polmiliona groszy??? Sa jeszcze jakies dodatki liczone w groszach czy złotówkach??

Czas to pieniądz

To ile minut pracy kosztuje zrobienie kawy lub szklanka wody? Może wprowadzić opłatę za używanie firmowego sprzętu ale w postaci czasu pracy do odpracowania nie zlotówek??

Ej seniorita

Bardzo dobre zarobki na stanowisku Senior specialist. Pieniadze az gubie. Co zrobic jak dużo zarabiam a mlodzi niech (usunięte przez administratora) Na nasza kase i bonusy. Pan Pawel Sw... Dobrze tez zarabia? Szkoda tylko ze firma stracila prestiż udajac ze cos robi przenoszac wszystkie zadania na mlodych. Przyznac sie kto kabluje headowi i Pawlowi w Hr????

Zarobki

zarobki osób, które zaczynają swoją pracę na stanowisku Junior okazują się być wyższe, niż osób po awansie na Seniorze :) Dobre miejsce dla studentów na start.

Oszczędniej

Firma się otworzyła w Poznaniu aby bylo tanio. Po pierwsze robisz za 2-3 osoby. Na twojej pracy zarabia senior leader i hans w Niemczech ale się nie przejmuj klaszcz i usmiechaj sie na konferencjach meetingach naprzod naprzod oby było taniej. Ciekawe czy wyłącza prad i wode i światło abys byl tańszy

Aplikacje

Gdzie lepiej aplikowac na pracuj linkedin czy na oficjalnej stronie????

Ysz
@Aplikacje

Najlepiej daj się polecić obecnemu pracownikowi. Dostanie wtedy bonus

Kandydatka

Planuje aplikowac do miele czy macie tez bonusy roczne taka ala 13-14-15 emerytura wyplacana jako bonus?

Ysz
@Kandydatka

Bonus roczny w postaci maksymalnie 50% miesięcznej pensji, w zależności od realizacji celów

Office koszt

Ile kosztuje caly budynek razem z wyposazeniem wynajmem i rachunkami? Ile miele placilio podatku cit???? No przyznac sie Panie Swistaku

Przeprowadzka

Czesc, mąż pkanuje przeprowadzke do Poznania, czy miele oferuje bonus relokacyjny?

Klaudia
@Przeprowadzka

Nie ma kafeterii, nie ma kart lunchowych i nie ma bonusu relokacyjnego....

Owocowe wtorki
@Przeprowadzka

Nie, ale kiedyś byly banany w biurze

Podwyzki

Czy majac benefit 500plus można liczyc na podwyzke pensji włączając to świadczenie do dochodu?

Koszty zycia

Czy jak wydam 10 zl dziennie tzn ze rocznie trace 3650 zl czyli jedna wyplate?

Hr zapytanie

Czy mozna zamienic dodatek na prad na dodatek na dojazd do pracy czy dofinansowanie biletów????

Head of ssc

Ile mozna zarobic na stanowisku head of sssc?

Dodatki mielowe

Co w miele jest dodatkowe za darmo? Procz wody w kranie??? Na jakie benefity moge liczyc jakas ekstra kasiorka na wakacje?

Uklady

Powiem krotko jak ktos zna uklady i ludzi korpo to ma prace zawsze. Jak umiesz duzo to nie masz szans z machinom. Poodbijasz sie z drzwiami w kwesti usprawnien bo to czas a firma woli zrobic sobie piekne zdjecia w grupach na linkedin niz cos usprawnic. Nie wiem jak mozna tak trwonic kase. Mysle ze 10-15 lat temu zaden kierownik by nie zaakceptowal takich wydatków. No ale tak teraz lepsza zmiana i wszystko jest za darmo. Tylkl praca jest karana bo to zle lepiej dac za darmo. Daj wincyj Swistak

Gosia jarz

Ta firma będzie miała spektakularny upadek na poznańskim rynku SSC. Wszyscy bardziej ogarnięci pracownicy odeszli/noszą się z zamiarem odejścia. Nie ma na nic pieniędzy. Słyszy się za to dużo o automatyzowaniu procesów po to by docelowo pracowali tu studenci/juniorzy, którym nie trzeba będzie dużo płacić. Szkoda, bo mógł to być fajny shared servic

Zostaw merytoryczną opinię o Miele Global Services Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Miele Global Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miele Global Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miele Global Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 208, z czego 27 to opinie pozytywne, 140 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miele Global Services Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 237 ocen.
  • Pastelowa 6
    60-198 Poznań
  • NIP: 5252802150 REGON: 384459488 KRS: 0000801984

Miele Global Services Sp. z o.o.