Opinie o Miele Global Services Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Miele Global Services Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Miele Global Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miele Global Services Sp. z o.o. w Poznań

Gosia jarz

Ta firma będzie miała spektakularny upadek na poznańskim rynku SSC. Wszyscy bardziej ogarnięci pracownicy odeszli/noszą się z zamiarem odejścia. Nie ma na nic pieniędzy. Słyszy się za to dużo o automatyzowaniu procesów po to by docelowo pracowali tu studenci/juniorzy, którym nie trzeba będzie dużo płacić. Szkoda, bo mógł to być fajny shared servic

Korpo foto

Hej ile firma wydala na aparat do zdjec firmowych? Ja mysle ze mozna by kupic sporo taniej i oszczedzic. W sumie ja bym sprzedal polowe sprzętu na gieldzie czy olx i ludzi nakarmił. Ale nie lepiej wydawac kasiore na sprzęt IT ktory lezy i się kurzy gratulacje mamagerowie.

Sstuczni ludzie

Zla atmosfera obluda sztucznosc i udawane usmiechy ważne ze przelew kasiory dochodzi na czas. Ale za 2 lata bedzie warty - 40% przez darmozjazdy

Blokada

Nie ma możliwości podwyzki w 2023 ze wzgledu na prad i wode

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Miele Global Services Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Zastępca Kierownika Miele Experience Center
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Jestem zniesmaczona

Bardzo zle warunki i atmosfera stwarzane przez leaderow i management. Pracownicy kombinuja cos poza

Kuba

Raczej nie dzielę się opiniami w internecie ale ponieważ zostałem pozytywnie zaskoczony zostawię tu mój komentarz. Brałem udział w rekrutacji do tej firmy i naprawdę bardzo pozytywnie wpominam całą rozmowę. Mam paru znajomych którzy tu pracują i wiem że są bardzo zadowoleni. Dziwią mnie te opinie bo znam sytuację z pierwszej ręki od pracujących tam osób.

Chwila...
@Kuba

Czyli wychodzi na to, że opinie negatywne osób pracujących w firmie są z drugiej ręki. Dzięki, wiedzialem że cos tu nie gra!

Mikolaj

Ej to bez jaj. Co to za falszywy komment. Znowuz osob z HR. Nie wolno tak

@Mikolaj

Co tam? Parzy (usunięte przez administratora)że są tutaj fajni ludzie, fajne działy i jest ok? Fakt było kilka tematów do posprzątania natomiast kierunek w jakim idzie firmia mi osobiście bardzo się podoba. Biznes się kręci, z pracownikami się rozmawia i to daje wymierne efekty. Oby tak dalej :)

Olga
@Pffff

Czyli na atmosferę w pracy nie można narzekać? A zarobki stoją u was na dobrym poziomie? I czy poza tym są jakies możliwości rozwoju skoro jak wspominasz sama firma idzie w dobrym kierunku?

@Olga

O atmosferze mogę wypowiedzieć się jedynie we własnym frytlu i jest naprawdę jest super. Jeśli chodzi o zarobiki to jest ok, nie ma cudów ale już za długo żyje żeby oczekiwać cudów ;) Mozliwosci rozwoju są, ludzie awansują albo przechodzą do innych działów. To nie jest firma w stylu "ziemia obiecana". Ma wady ale ma też sporo, moim zdaniem więcej zalet więc nigdzie się nie wybieram. Zobaczymy jak podwyżki w 2023 bo to na pewno będzie pewien "wyznacznik".

Natalia
@Pffff

hejka, widziałam wzmiankę o podwyżkach. ;) kiedy u was je w razie czego zapowiadają? domyślacie się potencjalnych wysokości?

@Natalia

Rok temu podwyżki były +/- w marcu. A ile nic nie wiadomo.

Z drzewa spadles
@Kuba

Koleś weź się ogarnij życie nie jest za darmo tą firmą pompuje miliony ale w budynek prąd wodę sprzęt IT ale nie w pracowników.to że ktoś coś dostaje za darmo nie oznacza że wszyscy tym bardziej pracownicy muszą zapłacić za chęć podjęcia pracy pobudka malenki

Ann
@Kuba

w pełni się zgadza, nawet w najbardziej familijnej firmie praca musi być zrobiona, chcesz inaczej - załóż swoją firmę i najlepiej zatrudnij ludzi - daj im pensję i niech nie pracują. Good luck!

Uciekać

Przestrzegam studentow nie aplikujcie na juniorow i specialistow firma robi wyzysk kosztem Twoim na imprezy szefostwa nie aplikuj!!!!

Analiza linkedin

Ile kosztuje prowadzenie linkedina i wstawianie zdjęć? Czy ktoś już w firmie to policzył?

Gonia
@Analiza linkedin

prowadzenie LI jest bezpłatne, ale wynagrodzenie prowadzacego jest bardzo wysokie

Małgosia

Czy w miele mozna pracować na puł etatu?

Papier toaletowy

Ile listków papieru toaletowego może zużyć w ciągu dnia 1 pracownik. Czy trzeba za to zapłacić dodatkowo czy jak?

Sylwia

Jakie o Benefity oferuje miele?

bez problemu

zakładasz ticketa w systemie. maja 24h na przeprocesowanie i mozesz isc. jak jest backlog to do tygodnia.

Swist

Co się dzieje z pieniędzmi przlewanymi na podatek do urzędu skarbowego???

Zarobki

Da się zarobić 12 banknotów po 500 w miesiąc??? Czy 9 banknotów tylko?

Szybowiec

Pracownicy działu HR w większości są traktowani jak przeładowane konie pociągowe. Pracownicy zgłaszający się do nich mają pretensje z powodu pensji i opóźnień. Brak refleksji u przełożonych. Ktos donosi. Atmosfera kiepska

Na czas
@Szybowiec

Nie ma opóźniej, wypłata jest zawsze na czas

Oho
@Szybowiec

Widzę że ktoś pisze identyczny komentarz na goworkach większości ssc w Poznaniu :D Mnóstwo tu trolli

Studentka

Część w tym roku kończę studia jest szansa w ogóle się dostać do Miele bez znajomości? Przyjechałam z mniejszej miejscowości mam tylko znajomych że studiów nie znam tutaj leaderow. Jest w ogóle sens aplikować czy raczej do Warszawy jechać???

elmo
@Studentka

może ci być ciężko się odnaleźć, jak jesteś ze wsi. Ale jeden lub dwa town hole i się wyrobisz. Aplikuj. co masz do stracenia?

@Studentka

Ssc jak każde inne - najpierw wprowadzenie ogólne w firmę, potem przy otrzymywaniu obowiązków dostaniesz pewnie wsparcie w postaci tzw buddy'ego. Maks 3-4 miesiące i będziesz śmigać w temacie ???? Kompletnie nie ma znaczenia czy jesteś z maleńkiej wsi czy jakiegoś miasta-molocha. Nie wierz w te bzdury, że tylko po znajomości można dostać się do pracy, każdy kiedyś zaczynał. Wyślij cv i zobacz czy to firma będzie pasowała do Ciebie, a nie Ty do firmy ????

inny head

To prawda. różnica jest mała. 500+ jest bezbolesne ale małe - wypłata dużo większa ale okupiona HumoRkami i pouczeniami MaDame.

Tanio taniej tansze

Podobno tanio już było.wcale nie teraz zrobimy tak że za przyjęcie do pracy trzeba będzie zapłacić podatek i dodatkowo przynieść swój papier toaletowy i jeszcze rolkę dać managerom za to że chcesz pracować z biura :)))) Świstak wie jak zrobić szmal

Odkupienie

Mam pytanie czy firma jak już oficjalnie będzie w upadłości to można odkupić fotele biurka i szklanki z Ikei???? Samochody też będą do aukcji komorniczych czy pracowniczych?

R.

Czy ja dobrze wnioskuję że większość pytań i odpowiedzi nic tu nie wnosi, bo pisze to jakiś niezrównoważony człowiek? Powiedźcie mi czy warto tu aplikować bo koleżanka bardzo polecała, ale chcę jeszcze to potwierdzić. Jak często są podwyżki? Jaka forma umowy? Czy trzeba codziennie chodzić do biura? Czy warto aplikować na lidera w master data? Jak wygląda sytuacja w tym dziale?

Nie-Warta
@R.

Odpowiadając: Daj sobie spokój. Rotacja turbo. Brak podwyżek dla większości pracowników przy inflacji na poziomie 17% z hakiem. Chyba że umiesz się dostawać, jak ktoś wcześniej napisał, do zasad tej dziwnej gry: bierny, mierny, ale wierny. Pracowników się nie słucha. Pracowników się wykorzystuje. I nie docenia. Nie ma szkoleń, nie ma podróży służbowych (tylko dla wybranych, którzy „zżerają” cała kasę na to przeznaczona). Promowane są osoby za „zasługi”, a nie te, które maja wiedzę, predyspozycje itp do danego stanowiska. Szkoda czasu. Po dłuższym czasie tu spędzonym, odchodzę, bo pracuje się źle. Niestety.

@R.

najlepiej potwierdź w HR

W punkt
@Nie-Warta

Chyba lepiej nie dało się tego ująć. SSC, który miał ogromny potencjał, a który już zyskał (a będzie tylko gorzej) miano tego, które najlepiej omijać z uwagi na fatalne zarządzanie i działalność "po kosztach". Oszczędza się na wszystkich, wszelkie dodatkowe koszty są przerzucane na pracowników. Benefity miały się zwiększać, a jest ich coraz mniej. Wypłaty stoją w miejscu. Za to jest PR na(usunięte przez administratora) oraz sztuczne uśmiechy i prezentacje o strategii. Bardzo żałuję, bo wiązałem nadzieję z marką Premium, ale chyba wygrało podejście, że (usunięte przez administratora) zrobią taniej lub polski Management chce się wykazać jak tanio może to jako tako (źle) funkcjonować.

Znajomki
@W punkt

Milo widziec znajome twarze z innych ssc najlepszy pomysl jak zrobić by bylo tanio. Strach sie bac ile taki managment bierze kasy za to zrobienie aby bylo tanio. Myslicie ze trzeba bedzie swoj papier toaletowy przynosić?

Podobno pracując w firmie Miele Global Services Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 4200 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Zarobki

Kolego jak znasz kogos to spokojnie 4900 5800 dostaniesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Miele Global Services Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Miele Global Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miele Global Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 247.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miele Global Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 27 to opinie pozytywne, 141 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miele Global Services Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 238 ocen.
  • Pastelowa 6
    60-198 Poznań
  • NIP: 5252802150 REGON: 384459488 KRS: 0000801984

Miele Global Services Sp. z o.o.