Opinie o Get Job Sp. z.o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Get Job Sp. z.o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Get Job Sp. z.o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Get Job Sp. z.o.o. w Kalisz

PanTomcio

A jakie zarobki na ogorkach? Jakiej wysokosci oplaty stale? Oczywiscie mowa o kwotach netto i poza wiekowka.

@PanTomcio

Witam, PanTomcio, stawka podstawowa na zbiorach ogórków to 9,59 € Brutto, inna stawka dotyczy osób, które mają już większe doświadczenie i idą na stanowisko "Drajerów". W naszej firmie nie stosujemy stawek wiekowych. Wszyscy pracownicy bez wzgledu na wiek mają równą stawkę. Opłaty stałe są zależne od tego czy to my oferujemy Panu zakwaterowanie. Wtedy jest to koszt 12€ za dobę, również kwestia dojazdu do pracy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź drogą mailową : biuro@getjob.com.pl Pozdrawiamy, Zespół Get Job

Karol Kraśnik

Witam, Jade w marcu z tej firmy na ogórki. Czytałem na forum, że sporo godzin. Pani Paulina w biurze zna sie na robocie bo miałem troche pytań bo pierwszy raz jade. domy fajne na 5 osób to z tego co słyszałem rzadkość. mam nadzieje że praca będzie jak mówią.

Krzysiek12t
@Karol Kraśnik

Siema siema też się tam wybieram na ogórki mam nadzieję że się spotkamy pozdrawiam

Balon

Haha zna się aby nabić ludzi w balona . Pozdrówka

@Karol Kraśnik

Kolego, spodziewaj się max 100 godzin w miesiącu. Każdy mówi, że będą godziny ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

@Andrzej

Witam, Panie Andrzeju, z Pana wpisu wniskuję, że dysponuje Pan odmiennymi informacjami, niż posiadają nasi pracownicy. Nasi pracownicy pracują w wymiarze pełnego etatu. Zachęcamy do współpracy, jeśli ma Pan doświadczenie w takiej pracy i pracuje Pan w miejscu gdzie jest tylko 100 godzin. Nasi kontrahencie, mają dużo pracy i osób cały czas przybywa. Pozdrawiamy, Zespół Get Job

Witam, Firma Get Job zaprasza do kontaktu bezpośredniego w przypadku posiadania informacji rzetelnych, prawdziwych i mających wpływ na prawidłowe funkcjonowanie firmy. Wpis "Jacek" ma zbyt ogólny charakter Pańskiej opinii co stawia pod znakiem zapytania wiarygodność informacji i nie pozwala nam odnieść się do niej w sposób konstruktywny. Stawki w naszej firmie zaczynają się od 9,59€ Brutto na godzinę, a koszt zakwaterowania to 12€ za dobę. Dokładamy wszelkich starań aby nasi pracownicy mieli jak najlepsze warunki, pracownicy mieszkają w domkach jednorodzinnych. Przypominamy, że osoby posiadające informacje istotne dla Spółki są proszone o ich przesłanie na adres e-mail: biuro@getjob.com.pl Jednocześnie prosimy raz jeszcze o rozwagę i nie rozpowszechnianie opinii opartych na pomówieniach, godzących w dobre imię spółki i tym samym naruszających jej interes.

Krzysztof
@Marta

Patrząc na tą opinię nie widzę tutaj pomówienia. Mogę potwierdzić to z własnego doświadczenia i dodać, że taką opinię ma mnóstwo ludzi. Odnośnie do mydlenia oczu to stwierdzenie w stu procentach zasadne. Tylko przestrzegać.

Witam. Czy dużo jest godzin na szparadze ? Ile można srednio zarobić na czysto ? Mam pewne obawy, ktoś pomoże ? Nie chciałbym jechać na darmo. Z góry dziękuję.

Chlop
@Tomek

Na szparadze podobno jest dobra kasa i godziny tylko ze bardzo ciezko. Wydaje mi sie ze do 2 dobijesz.

Tomasz
@Tomek

Witam, Panie Tomaszu, jeśli chodzi o projekt szparagów, to o godziny może być Pan spokojny. Na ogół w sezonie szparagowym jest to powyżej 200h. Praca jest 6 dni w tygodniu. Jeśli chodzi natomiast o kwestię zarobków to kwestia indywidualna. Stawka godzinowa to 9,59€ Brutto. U wszystkich naszych klientów obowiązują normy 18kg / godzina. Wszystkie kilogramy ponad 18kg są premiowane dodatkowo 50€ centów za każdy kilogram. Doświadczone osoby zbierają od 24 kilogramów do nawet 40. Oczywiście górna wartość to składowa kilku lat doświadczenia oraz dobrej pogody co powoduje wysyp szparagi na polu.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
Acocietoobchoodzi

Brzydko pisząc (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) każda agencja dająca wam prace w Holandii jak wy to mówicie okradają was ...nie to nie okradanie wiadomo muszą na was zarobić.Zarobicie 3-4 kola np to jest i tak gitara bo czego oczekujecie bez doswiadczenia i wgl może stanowisko Dyrektora jak sie nie podoba to (usunięte przez administratora) za 1700zl na magazynach sklepach czy (usunięte przez administratora) wie co jeszcze tu w pl i nie ruszać dupska za granice pozdro

Ciekawa

Wybiera sie ktoś na produkcje szkła do Venlo? Lub pracuje juz tam? Jakie warunki?

Łukasz

Jedzie ktoś na szparagi ? Stawka ta co wszędzie ale majom 50 centów od kilo wiecej, My jedziemy w cztery osoby.

Lukasz
@Łukasz

Byliśmy w tamtym roku jeszcze nie bylo dodatku za kilogramy a teraz tak jak mowisz pół euro powyzej normy 18kg a my robilismy po 26. Jedziemy całą ekipą 8 osób a na firmie pracuje z 70 to sie może zobaczymy

Alfred

Czy jak bym pojechał swego biura to mogę mieć konto walutowe

@Alfred

Konto walutowe jest jak najbardziej wskazane :) Pozdrawiam. Zespół GetJob

Beata

Firma Get Job jest godna polecenia. Prezes firmy Pan Tomasz traktuje swoich pracowników podmiotowo, a nie jak to się często zdarza przedmiotowo. Prowadzi sprawy swoich klientów indywidualnie. Jest szczerze zainteresowany rozwiązywaniem problemów ludzi zatrudnionych w jego firmie. Przystępność, uprzejmość i kultura osobista to dewiza Prezesa firmy. Życzymy Panu Tomaszowi, Pani Ani i pozostałym pracownikom biura Get Job szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia marzeń, planów zawodowych i osobistych oraz prężnego rozwoju firmy. Beata Jarecka

Tomasz Kamiński
@Beata

Witam, Pani Beato, dziękuję pięknie za opinię. Jest nam bardzo miło, że już drugi rok z rzędu mogliśmy razem współpracować. Mam nadzieję, że w tym roku będzie to na dłużej :) Pozdrowienia oczywiście przekażę i wzajemnie pozdrawiamy całym zespołem.

Jasta

Witam, czy może ktoś opisać trochę o tej Agencji kto tam pracuje albo pracował czy są jakieś ciekawe oferty pracy ,jak z godzinami z zakwaterowaniem?

DOBRY WIECZOR ! MAM NA IMIE ROMAN. PRZEZ OSTATNIE SZESC MIESIECY MINUS DWA TYGODNIE PRACOWALEM DLA Get Job. WLASCICIEL TOMASZ POMAGAL MI ORAZ KAZDEMU KTORY GO O TO POPROSIL.DOTRZYMUJE SLOWA. WYPLACALNY NA CZAS. WARUNKI MIESZKANIOWE BARDZO DOBRE. JESLI PONOWNIE PODEJME NOWA PRACE POSTARAM SIE PRZEZ Get Job. DZIEKUJE PANU TOMASZOWI I PANI KOORDYNATORCE ANNIE. POLECAM SZCZERZE Roman

Tomasz
@anonymous

Witam, Panie Romanie, dziękuję bardzo, miło mi to słyszeć i oczywiście zapraszamy na kolejne projekty mam dla Pana przygotowaną ciekawą ofertę :) Powodzenia i Pozdrawiam, Tomasz

Nie dajac sobie rady w jednej pracy powinni poszukac i zorganizowac inna od tego jest biuro, a nie, nie podoba sie to zjezdzaj do Polski na Twoje miejsce mamy innych łosi.

Ania rezydent

Dzień dobry, Pisze pan kłamstwa, jak ktoś nie sprawdza się w jednej pracy organizujemy inną, ale nie zawsze mamy prace, która odpowiada pracownikowi- bo np wymagamy jest język , lub do pracy musi dojechać samochodem, ale pracownik nie ma prawa jazdy, lub kontrahent wymaga zaświadczenia o niekaralności. Wielu pracowników nie podaje swoich danych w komentarzach. Dlatego nie wiem czy pan nie został zwolniony, bo zamiast iśś do pracy w pierwszy dzień projekt spawacz) zastaliśmy pana pijanego w domu - wiec drugiej szansy pan nie dostał. Tak samo nie dostała pani Ewa i jej mąż, bo w pracy pili alkohol. Jeśli ma pan dowody na obrażanie ludzi to proszę się z nimi podzielić .

Wojtek Wyszkowski

Narescie dobre werunki mieszkalne w fajnych domkach. Mam swoja prywatnsc dostep do kuchni i lazienki. W poprzedniej firmie stalam w kolejce by skorzystac z mediow. Juz nigdy tam nie wroce. Tu w Getjob pelna opieka zdrowotna, bardzo dobre warunki mieszkalne i zarombista praca. Pracowalem z przyjemnscia i polecam te agencje karzdemu. Wojtek Wyszkowski

Kamila

Nie rozumiem czemu jestescie tacy nie sprawiedliwi piszac cokolwiek negatywnie o firmie ktora pracownika traktuje bardzo dobrze. Ja jestem bardzo zadowolona z pracy u Tomka. Ania jest super kordynatorka. Jest mila atmosfera w firmie super warunki mieszkalne. Pracownicy firmy sa 24/7 dni w tygodniu dostepni. Pomagaja dbaja o pracownikow. Jak to sie nie liczy to czgo oczekujecie wiecej! Pracuje w Getjob juz pare miesiecy i jestem bardzo zadowolona polecam kazdu. Firma jest godna polecenia. Wszyscy co pisza te negatywne bzdury to nygusy co jeszcze z czasow konuny sa. Mysla ze czy sie stoi czy sie lezy €1000 sie nalezy. Praca jest na bardzo dobrych waronkach na kotraktach gdzie sa POLSKIE skladki emerytalne placone. To duzy plus.... Praca za granica i polska emerytura. To wazny aspekt by rozwazyc jaka agencje pracy wybrac. Pracowalam przez rozne agencje w niemczech belgi i holandi. Gdzie moge teraz szukac mojej emerytury? U Tomka w Getjob wiem wszystko jest jasnie wyjasnione. Dobra praca, dobre waronki mieszkalne, opieka za granica PO POLSKU. Super, polecam !

heniek
@Kamila

Ile ci zapłacili za te komentarze ? Dla osób jak ty pracujących przy najprostszych pracach moze jest ok bo w polsce to tylko praca na kasie w biedronce za 1600zł

ziomeczek

Witam wybieram sie na piekarza do Holandii.Czy mozecie cos powiedziec o tej firmie?.

Dzień dobry, Polecam pracę z firma GetJob. Przyjechałem do pracy rok temu i nie miałam z nimi nigdy problemu. Wypłaty na czas , Mieszkania super , obsługa zawsze odbiera telefony, na każde pytanie lub pomoc zawsze odpowiadają. Za lekarza i leki nigdy nie płaciłem - bo wszystko pokrywa mi ubezpieczenie. W poprzednich agencjach płaciłem 50 euro za wizytę i jeszcze leki sam musiałem kupić . Daje duży plus. Szef Tomek - fajny gość - swój chłop jak to mówią, sam przyjechał mi pomógł naprawić auto, nawet pożyczył koledze telefon na dwa tygodnie , bo kolega zgubił i nie miał jak się skontaktować z rodziną. Pozdrawiam Marcin Leśniak

helka

Cześć! Jest tu ktoś kto też aktualnie ciągle czeka na wyjazd na borówki z tej firmy? Ponieważ mój wyjazd jest przesuwany już od 10 lipca i dalej czekam bo niby ma być duży projekt.

Weronika
@helka

Cześć my czekaliśmy 3 tygodnie , ale się udało - nie żałujemy, że tak długo czekalismy. Pracujemy u super Holendra - i u niego zapotrzebowinie się zmienia, bo Borowka zależy od pogody. I to holender decyduje ile osób chce , a to się zmienia z dnia na dzien. Bo na nasze pola można włożyć jeszcze ze 4 osoby - ale wtedy my byśmy nie mieli nadgodzin i powiedzieliśmy, że nie chcemy już innych osób, bo nadgodziny są więcej płatne. Ale słyszałam , że teraz na dniach będą w get Job wysyłać kolejne 3 osoby na borówki na na innym polu potrzebują. Get Job uratowało nas , mamy normalna prace , super dom i kontrahenta - normalnych i sympatycznych pracowników, rezydenta i szefa Tomka, którym można pizartowac o wszystkim. Najbardziej podoba mi się to , że tutaj Tomek jest za pracownikiem idzie do kontrahenta i staje za nami murem. Wiele osób holenderski szef dawał druga szanse po rozmowie z Tomkiem, gdzie w innych agencjach nawet nikt się nie pojawiał - zwalniali ich telefonicznie. Weronika z Horstu

Sławomir J.

Chłopie kłamiesz. Tomek w poprzedniej firmie nie był koordynatorem tylko rezydentem i nie słyszałem o nim żadnych negatywnych opinii. Pracowałem w tej firmie i miałem z nim bezpośrednie kontakty. Wszystkie wspominam pozytywnie. Co do mobilnego biura, firma się rozwijała i na tą chwilę pozostało o tym wspomnienie. Masz normalne stacjonarne biuro. Jako osoba która od kilku ładnych lat jest w Holandii mogę tylko polecić Getjob. To tyle w temacie. Pozdrawiam

Get Job

Witam Serdecznie, Panie Pawle, prosiłbym o powściągliwość w komentarzach, które są dla nas cenną wartością, jeżeli są prawdziwe. Paweł, napisałeś, że otrzymałeś błędne informacje w biurze lecz nie napisałeś jakie ?? Dodatkowo, w swoim komentarzu nie napisałeś dlaczego już z nami nie pracujesz. Kontrahent zrezygnował z Ciebie ponieważ, nie wywiązywałeś się ze Swoich obowiązków. Odbyliśmy kilka rozmów w tej kwestii i o wszystkim byłeś na bieżąco informowany. Stoję murem za pracownikami i zależy mi na tym, aby wszyscy mogli mieć szansę na dobry zarobek i dużo godzin. Dziwi mnie twój komentarz tym bardziej, iż osoba z którą przyjechałeś nadal pracuje i jest zadowolona.

Get Job

Witam, Pani Doroto, wszyscy pracownicy naszej firmy są informowani jak wygląda kwestia wynagrodzeń oraz kosztów z jakimi muszą się liczyć pracownicy np. koszt zakwaterowania. Pani komentarz "Płaci też według uznania" nie może być bardziej błędny, powód jest prosty i oczywisty. Nasza firma rozwija się w szybkim tempie i stara się sprostać wszystkim normom i certyfikatom na terytorium danego kraju. Jeśli chodzi o Holandię jest to certyfikat Nen 4400-2, który nasza firma posiada. Dla osób nie dysponujących dokładnymi informacjami, jest to certyfikat, który otrzymaliśmy po audycie (kontroli) w Holandii oraz w naszej siedzibie w Kaliszu. W trakcie kontroli wynagrodzenia każdego naszego pracownika są analizowane pod kontem zgodności w prawem Holenderskim oraz Polskim. Pracownicy naszej firmy oraz nasi kontrahenci mają zatem pewność, że sposób naliczania wynagrodzeń jest zgodny z wszystkimi przepisami. Wchodzi w to : dodatek wakacyjny, dni urlopowe, i inne składowe. Reasumując, pewni komentarz nie znajduje odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Kamil KLonowski

Więc tak . Co do mieszkania to zapraszam chętnych o emaila do mnie prześle zdjęcia suuper mieszkania (darmowego) w holandii z wifi .Posiadam zdjęcia więc było naprawde super w porównaniu do holenderskich bungalow parków .Co do pracy to sam zrezygnowałem z własnych powodów ale pracowałem jako monter paneli słonecznych i ja miałem inną umowe ale koledzy mieli polską umowe i prawie 2000tys euro neto na ręke za miesiąc pracy w holandii to nawet na kontrakcie ciężko dostać . Ewelina mój kolega miał problem z zębem i poszedł do dentysty zapłacił 70 euro i na drugi dzień szef zwrócił mu kase.Co do wypłacalności to nie mogę sie wypowiadać bo Panie w polsce w biurze widocznie są bez kontroli bo mają czasami jakieś pomyłki ale na rozliczenie czekam więc nie mogę się wypowiedzieć. Sumując znajdziecie prace w holandii za 2 tys euro z darmowym zakwaterowaniem ? Raczej nie . Ja polecam ale nie dla ludzi z adhd jak ja .

Visi

Polecam biuro Wszystko sie zgadza, spoko klimat, godziny i warunki mieszkalne, moje najlepsze biuro a sporo ich bylo, jeszcze raz polecam. Pozdrawiam:)

Zostaw merytoryczną opinię o Get Job Sp. z.o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Get Job Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Get Job Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Get Job Sp. z.o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Get Job Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Get Job Sp. z.o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Get Job Sp. z.o.o.
2.6/5 Na podstawie 218 ocen.

Get Job Sp. z.o.o.