Metchem

Opinie o Metchem

pat81

czytajac niektore komentarze ludzi wypowiadajacych sie na temat Kalisza lub Ostrowa mam wrazenie ze duzo osob pracujacych w praktycznie jednej firmie jest pewnego rodzaju niedorozwojami.Czy ktos moglby mi wytlumaczyc jaka jest roznica pomiedzy mieszkaniem w Kaliszu lub Ostrowie.Ja nie widze zadnej.Obydwa miasta sa pozbawione szans na rozwoj przemyslu.Jedyne co powstaje to Galerie handlowe.Pracowalem w EKK Wagon.Pozniej w Metchemie.To bylo 5 lat temu.Jak widze nic sie nie zmienilo.Od roku pracuje w firmie Alstom w Salzgitter.Dlaczego nie przestaniecie plakac i zrobicie cos ze swoim zyciem??.

Zostaw opinię o Metchem - Kalisz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metchem