Opinie o Car Net Polska Sp. z o.o.

Cezary

Car Net Polska ma opinię dobrego pracodawcy. Zgadzam się, że nie wszystko jest idealnie ale nie narzekajcie bo doceniacie tego co macie!!

Darek
@Cezary 12.12.2017 17:01

Pan Cezary po ciężkiej pracy dostaje jeszcze 50 groszy za wpis

Wert

Nie wiem jak to możliwe ale mi zaproponowano umowę o prace i to na całkiem dobrych warunkach. Nie to, zebym pracował tam wiele lat. Przesłałem CV podczas rekrutacji i się udało. Praca póki co nie jest bardzo trudna. Wymaga zaangażowania ale to jak każda.

Seba
@Wert 26.10.2017 15:44

Nie wiem w którym życiu ta umowa o prace chyba tylko dla wybranych. Sam PW kazał zatrudniać tylko na zlecenie.... Gdyby zatrudniali na umowe o prace to ludzie by nie zmieniali się co kilka miesięcy...

Seba

Dawno się tak nie uśmiałem, w każdym z oddziałow na gowork carnetu : Kalisz, Poznań, Warszawa ktoś dodał w tym samym czasie po dwa pozytywne komentarze, kto sie na to nabrać przestańcie mieć ludzi za idiotów :) Praca fajna, ale jak się ma porządna ekipe a nie leserów którzy liczą, że ktoś bedzie pracował na kogoś a w dodatku najlepiej jakbyś nie miał swojego życia i robił wszystkie weekendy bo nie ma kto ich brać, a jak przychodzi do wypłaty to jesteś oskubany przez regionalnego. W dodatku niektórzy tam w ogóle nie powinni pracować - nie będe wymieniał kto... kolesiostwo jak wszędzie...

Sitowek

Dla mnie to praca odpowiednia. Nie wiem gdzie pracują ludzie, którzy negatywnie się wypowiadają, ale mam wrażenie , ze w ten firmie nie przepracowani ani godziny. Albo my pracowaliśmy w dwóch różnych firmach. Praca jest dobrze płata, atmosfera w pracy również.

Rex

Jak już pisałem, aktualnie nie.

Tomasz

Niestety nie ma umów o prace... tylko zlecenie co dla pracownika ktory pracuje nalezycie i ponad swoje mozliwosci jest smieszne. Z pensji to tez zawsze Ci coś obetną jak pisali tam wyżej, nadgodziny zawsze sa sprawdzane wedlug regionalnego i jak mu sie cos nie spodoba to moze Ci obciąć ile chce bo to sobie źle wpisałeś, to za dużo, to nie jest tyle warte zawsze jakieś wytłumaczenie. Niby 8h a tak naprawde robisz po 10-12 i co z tego masz? a no g*wno. Pracujesz za kilku i dostajesz grosze. Centrala o połowie rzeczy jakie sie wyprawiają na pomorzu nie wie... Poza tym KB to największy lizus w firmie i wszędzie wtyka swoje 3 grosze a najlepsze że oddziały z południa mają z niego niezły ubaw i mają go gdzieś.

rex

Jak każda praca ma swoje plusy i minusy. Zacznę od plusów: umowa o pracę, stałe godziny pracy, terminowe wynagrodzenie, dobra atmosfera, zgrany zespół, ubezpieczenie grupowe. Minusy: brak szkoleń, średnia możliwość rozwoju, brak premii motywacyjnych za osiągane wyniki, ewentualnie prowizji za ilość zrealizowanych zleceń- wynajmów, brak karty multisport i pakietów medycznych.

Jan

Oczywiście że umowa-zlecenie, nawet nie licz na umowe o prace... Możesz sobie żyły wyprować i nawet dziękuje nie usłyszysz :) Wezmą się jak im się spodobasz i tyle. Czysta loteria wybieraja sobie ot tak kto im sie spodoba.

Wojtek Sobala

No zdania są bardzo podzielone na temat tej firmy. Ja spróbowałem i szczerze powiedziawszy to nie narzekam. Pieniądze są przyzwoite, godziny pracy także. Wszytsko przebiega zgodnie z umową. Ja mam dobre relacje z tą firmą. Zgodzę się ze nie każdy dzień jest kolorowy ale da się przeżyć. Wszędzie jest coś co sprawi że dany dzień jest nie bardzo no ale przy ogólnym wrażeniu nie jest źle.

AmeliaB

podobało mi sie Volvo V40 automat , które dostępne było na stronie internetowej. Wszystko zarezerwowałem i opłaciłem. O dziwo przebiegło to bardzo sprawnie i szybko. Samochód śmigał a ja miałem wielką przyjemność prowadzić taki samochód. Dba się tu o nie znacząco.

Pier
@AmeliaB 30.01.2017 14:48

Halo Halo! Opinie na tym portalu mają oceniać Car Net Polska jako pracodawcę, warunki pracy, i wiele innych czynników na to się składających jak np atmosfera czy wynagrodzenie, a nie przebieg wynajmu pojazdu i dokonania rezerwacji.

RomekHh

Sporo podróżuje i dość często korzystam z wypożyczalni samochodów. Korzystałem z usług wielu firm jednak od dłuższego czasu to CarNet jest moim nr 1. Bez względu na to w jakim mieście korzystam z ich pomocy nigdy się nie zawiodłem. Samochód za każdym razem w pełni sprawny i zadbany a kierowca przywożący samochód miły. Oby dalej trzymali taki poziom.

messi

Praca sama w sobie nie jest zła ale: Minusy: - brak systemu motywacyjnego dla pracowników za osiągane wyniki - brak premii uznaniowych czy świątecznych, mimo że firma prężnie się rozwija i otwiera coraz więcej oddziałów również na lotniskach - brak szkoleń podnoszących kwalifikacje - brak chęci inwestowania w pracowników z dużym stażem - mówienie o pewnych poufnych sprawach na forum, które rozchodzą się z prędkością światła i trafiają do osób których dotyczą. Plusy: - atmosfera - pomoc ze strony innych działów, choć tu też różnie bywa. - stałe godziny pracy

flopek

O witam Panią p.o. kierowniczkę :D jak widać kolega/koleżanka wyżej poruszył ciekawy temat, czy uważa szanowna Pani, że takie karteczki motywujące albo karne rozmowy są motywujące dla pracownika? a może postawcie tam w centrali karnego jeżyka i sadzajcie tam pracowników bo nie byli w stanie zrealizować zlecenia. jakby te biedne dziewczyny był czemukolwiek tam winne, im samym jest już czasami głupio dzwonić i przepraszać , że zawracają głowę ludziom po pracy bo przecież każde zlecenie jest ultra ważne, a wasi flotowcy mają tak samo gdzieś jeżdżenie po godzinach pracy i po nocy, bez jakiegokolwiek powrotu- no tak przecież ideą firmy jest "PRZYJMOWAĆ WSZYSTKO" bez znaczenia na dobro drugiego człowieka, a czy kierowca ma czym wrócić? nie ważne, najważniejsze żeby zrealizować :D

Michaella

Do obowiazkow operatora nalezy przyjmowanie zlecen i realizacja wynajmów w jak największej fekfencji - w tym właśnie celu jest zatrudniony. Rozumiem, że w innych miejscach pracy za nie wykonywanie zadań i obowiązków pracownika są dawane nagrody? :]

BostoN

Nie twierdzę że praca jako flotowiec należy do łatwych. I pisze ze na flotowca trzeba miec prawko - czytaj ze zrozumieniem Odbijam tylko nieprawdziwe zdania dotyczące tego żeby ktoś kazał nam cos pozycjonować albo opiniowac - to bzdura. Pracownik call center ma zupełnie inny zakres obowiązków wiec nie ma co porównywać go z flotowcem. Prace zmieniłem ze względu na wyprowadzkę do innego miasta i studia tam ale to już mniej ważne.

Były pracownik oddziału
@BostoN 21.11.2016 11:25

Pozycjonować nie kazali, ale karteczki motywujące: "PRZYJMOWAĆ WSZYSTKO" wisiały na boxach i karne rozmowy dla operatorów w razie nierealizacji zleceń były. O tym nie napiszesz?

BostoN

Pracowalem prawie rok w centrali na infolinii w Kaliszu i nie przypominam sobie zeby ktoś kazał mi coś pozycjonować ani też dodawac gdzieś opinie moim zadaniem było przyjmowanie rezerwacji. Jest to nieprawdą. Najważniejsze w pracy na oddziale jest to żeby mieć prawo jazdy i być dyspozycyjnym pewnie o tym mówi się przy zatrudnianiu. Nie rozumiem, z czego wynikają później te negatywne opinie skoro potencjalny pracownik wie na co się pisze tak jak ja się pisałem przykładowo na prace do 23 i w weekendy. Jak komuś nie odpowiadają warunki to pracy podejmować nie trzeba to nie przymus. Pewne ze czasami wypadają późne zlecenia takim chlopaka do realizacji ale sam jako byly pracownik call center wiem o tym ze większość z tych osób korzysta z samochodów firmowych i załatwia prywatne sprawy w godzinach pracy na firmowym paliwie ale przecież o tym żaden na forum nie napisze. Praca jak dla mnie ok. Kokosów się nie zarobi ale wynagrodzenie i warunki w Kaliszu na dobrym poziomie.

flopek
@BostoN 14.11.2016 20:04

Do 23 To Ty może pracowałeś ale od 15:00 8 godzinek i do domciu ;) Zapomniałeś tylko napisać ze praca w call center to praca przy biurku i prawa jazdy nie musisz mieć ;) i tak naprawdę to co cie interesowało ze puścisz flotowca na podstawienie i nie będzie miał czym wrócić? NIC dla infolinii najważniejsze było kazde zlecenie i potrafiliście gitarę ludziom nawet po pracy zawracać nie zwracając uwagi czy ktoś ma w ogóle czymkolwiek z tego podstawienia wrócić Dziwisz się ze ktoś używa aut firmowych? Ja-nie bo jak wymaga się dyspozycyjności od samego rana do 23 to jak ludzie maja załatwić swoje prywatne sprawy? Jak rok pracowałeś to czemu się zwolniłeś skoro w takich pozytywach się wypowiadasz? Trzeba było spróbować swoich sil przez tydzien jako flotowiec w wiekszym oddziale np. Warszawie to zobaczyłbyś jaki to fajny kawałek chleba ;)

Flopek

Nie wiem, kto pisze te pozytywne komentarze ale jak wielu ludzi tutaj zauważyło są to podstawieni ludzie z firmy. Osoby z callcenter bądź inaczej mówiąc infolinii mają wyprane mózgi i wolnym czasie na polecenie przełożonych pozycjonują stronę firmy bądź wypisują właśnie takie durne komentarze. Prezes organizuje im konkursy na najlepszego operatora - z góry narzucone przyjmowanie wszystkich zleceń, mają gdzieś czy jesteś w kinie czy na randce z dziewczyną po pracy- zawsze możesz się spodziewać telefonu z firmy w sprawie podstawienia auta :D Jedyne co jest na czas w tej firmie to wypłata chociaż gdy znajdzie się tylko okazja do obcięcia 10zł to na pewno to zrobią :) (usunięte przez administratora) Będąc kierowcą w firmie tzw. flotowcem - nie masz szans na umowę o pracę, zawsze jest to umowa zlecenie a w niej zapis, że za każde podstawienie, odbiór, sprzątniecie auta dostaniesz 20zł. Jeśli nie masz życia prywatnego i jesteś dyspozycyjny 24/7 jesteś wspaniałym pracownikiem w przeciwnym przypadku firma patrzy się krzywo i "dyskretnie" daje Ci znać że musisz mimo 8 godzinnego dnia pracy być dyspozycyjny i nawet po dniu pracy - możesz się spodziewać telefonu, że trzeba podstawić auto lub jechać do innego oddziału po samochód. PREMIA - HAHAHA, nie uświadczysz takiego czegoś będąc kierowcą, możesz wypruwać z siebie żyły a nikt tego nie doceni, jeżeli nie Ty to ktoś inny. W większości przypadków kierowcami są studenci albo uczniowie, nikt nie ma badań psychotechnicznych do wykonywania zadań kierowcy. Praca i normalna atmosfera jest tylko i wyłącznie w małych oddziałach, w Warszawie jest taka rotacja pracowników, że chyba Pan Koordynator, który nie powinien nim być bo tego nie ogarnia , sam nie wie kogo zatrudnia i jak dany pracownik ma na imię. Zanim się tam zatrudnicie lepiej się dwa razy zastanowić ;)

Molek

Ja tam nie narzekam bo nie ma w sumie na co. Na rozmowę rekrutacyjnej jest wiele wyjaśniane. Później przy podpisaniu umowy można zapoznać się z wszystkimi warunkami pracy i wszystko dalej jest trzymane na tych samych zasadach. Nigdy nie czekałem na wypłatę a ludzie traktowali mnie tam z szacunkiem.

Filip

Ja pracuje już jakiś czas i nie narzekam. Dziwią mnie takie negatywne komentarze. Warunki pracy są dobre a i płaca odpowiednia. Ale się jeszcze taki nie urodził , żeby wszystkim dogodzić. Mi zarządzanie zdecydowanie opowiada.

Tomasz

Gdzie Ty pracowałeś? Bo chyba firmy Ci się pomyliły. Pracuje w tej fimie już drugi rok i nie mam takich odczuć jak Ty. Wiadomo, że nie zawsze każdy chodzi usmiechniety bo mamy czasam gorsze dni ale atmosfera ogolnie jest miła.

MichałJ

Bardzo dobra wypożyczalnia. Bezproblemowe załatwienie rezerwacji online i od tego jeszcze rabat. Super.

ArekK

Szybko, łatwo i przyjemnie. Takimi słowami mogę określić obsługę w CarNer. Wiele razy korzystałem z usług tej firmy i samochody zawsze w dobrym stanie. Obsługa miła a formalności szybko załatwione

KasiaW

Potrzebowałam dość pilnie wynająć samochód. Poszukałam informacji i dowiedziałam się że CarNet najszybciej załatwia takie sprawy. Teraz wiem, ze mój wybór był bardzo dobry. Samochód wynajęłam i oddałam a całość odbywała się w miłej atmosferze.

lemonon

To jest dla mnie odpowiednia praca. Umowę zaoferowali mi już na początku. Godziny pracy są dla mnie odpowiednie , wypłata również. Jeżeli kto dobrze czuje się w takim zawodzie to nie wiem czemu miałby nie zgłosić się tutaj do pracy.

Robertos

ktoś tu chyba z pracy został zwolniony i teraz się denerwuje. Jeżeli jestes dla pracodawcy sumiennym pracownikiem to na pewno Cie doceni. Pracuje tutaj już kilka lat i ja nigdy nie narzekałem.

Nikowski

Premia jest jeżeli strasz się w pracy. Nikt tak bez powodu nie zaoferuje Ci dodatku do pensji. Z własnych doświadczeń mogę powiedzieć Ci że warto sie starać bo premia jest odczuwalna.

GreK

O premiach nic mi nie wiadomo. Może flotowcy takową dostają za pracę praktycznie 24/7. Wypłata w terminie to plus. Martwi mnie zbyt duża rotacja wśród pracowników oddziałów i nie tylko. O firmie na pewno to dobrze nie świadczy.

benek

No i widzicie wcale nie jet tak najgorzej. Wiadomo ma swoje wady ale ma także zalety. Jako kierowca nie narzekam. Pieniądze mam w terminie. Co prawda nie mialem jeszcze doczynienia z postępowaniem przy szkodzie. Ale mam nadzieje że mi sie to nie zdarzy. Puki co wszystko idzie gładko.

Gorgi

Zastanawiam się czy nie złożyć CV do Poznańskiego oddziału. Z tego co czytam praca nie jest zła a bycie kierowcą to to co lubie. Ciągle to ja robie jako kierowca wśród znajomych i rodziny więc nie wiele by się zmieniło o tyle dobrze żebym sobie na tym zarobił. Wiecie takie przyjemne z pożytecznym. Obawiam się troche tych negatywnych opinii ale pozytywnych też nie brakuje więc chyba się zdecyduje na prace tam.

Piernik
@Gorgi 27.09.2016 02:32

Zmartwię cię, te pozytywne komentarze piszą podstawione osoby z centrali. To jest korpo i nikt sie tu nie liczy z pracownikiem, nikt sie z tobą nie utożsamia mimo stażu pracy. Szczerze, wypruwasz flaki z siebie, starasz sie jakbyś własna firmę prowadził, nie licz na docenienie!!!!!

SzkodaPrądu

O a ja mogę, się wypowedzieć jako pracownik. Pracuje tam od ponad roku, żenada. Fakt praca lekka i jak ma się głowe idzie zarobić, ale nie jest to warte tych nerwów, trzeba się liczyć z tym, że za szkode mimo, że auto jet ubezpieczone płacisz 1200zł!!! Tak jako pracownik!!! Ja co prawda nie miałem takiej sytuacji, ale kolega owszem. Największa "beka" tak beka, nie żart czy jakieś smieszkowanie, jest z haha:"Menagera operacyjnego" aka P.W. To jest człowiek, ktory przyjezdza i niszczy wszystko, oddział daje radę i trzepie kase ponad, możliwości, a on przyjeżdza i to niszczy, ostatnio zniszczył super ekipe, z Łodzi. Dziwne zmiany, pojawiły się w obszarze KTC-KRK. Poźnań ekipa zmienia się max co poł roku. Wawa-najbardziej r***ani flotowcy w całym kraju. Gdańsk? Kordynator idiota, ktory z własnej kasy, by tankował auta, byle prezes by go pochwalił i tak wychowuje flotowcow. Ile oddziałów tyle histori. Myslę, ze praca, moze byc okej w: "Toruniu, Lodzi, Wrocławiu, Kielcach.", moze jeszcze gdzies, nie wszedzie bywam z racji połozenia miasta... Dodam jeszcze, ze na umowe o pracę jest mniej więcej taka szansa jak na to, ze bedziesz tu szanowany przez P.W. czyli 0% i jak bedą mieli, okazje oszukać Cię na 10zł to to zrobią. Ocena w zaleznosci od miasta od 1/10(na pewno Wawa) do max w tej chwili 4/10(wroclove?)

Michal

W sumie to pojecia nie mam czy kobieta miałaby szanse ale z drugiej strony nie przesadzajmy jest coraz więcej kobiet które są zawodowymi kierowcami. Weź zadzwoń może. Najszybciej się dowiesz. A myślę że warto. Kasa jest ok i zawsze w terminie. Godziny jak godziny no zależy dokąd przychodzi Ci jechać. Ale ogólne wrażenie mam dobre i myślę że możesz spokojnie próbować.

Renatka

Ej właśnie jak to jest z kobietami? Jest szansa żeby się jakaś dostała? Ja lubie jeździć autem i idea pracy jako kierowca bardzo mi się podoba. Słyszałam że przyjemna atmosfera. Podobno godziny są dosyć nieprzewidywalne no ale w sumie mi to nie przeszkadza.

Stefan

Fakt warunki nie zawsze sprzyjają czasowi wolnemu no ale zarobki to trochę rekompensują. Wiadomo trzeba być pod telefonem bo nie wiadomo kiedy ktoś złoży nowe zamówienie. Ludzie przecież podejmując taką pracę trzeba się liczyć że tak to będzie działać. Zdecydowanie jest to praca której trzeba się poświęcić na wyłączność bo nigdy nie wiadomo kiedy będziesz potrzebny no ale myślę że warto czasami postawic troche swoje życie na głowie.

Stefan

SzkodaPrądu

Staż nie ma nic wapolnego z czym kolwiek, tydzien czy rok jestes, tym samym "nie Ty to inny"

Ja

Pracowalem w firmie wszystko ok ale zwalnianie ludzi z dnia na dzien i to bez zadnych podstaw to jest poprostu porazka pozdrawiam pana Piotra ktory bez skrupułów potrafi zwolnic pracownika do ktorego pracy i wykonywanych zadan nie moze sie o nic przyczepic . Najlepiej zwolnic bez zadnej podstawy i bez jakich kolwiek powodow do zwolnienia ciekawe co. By pan zrobil gdyby pana pracodawca zwolnil pana z dnia na dzien .

Da

Nie przyjeli mnie no - smiech na sali, miałem wszystko co potrzebowali. Oddzwonilem dziś i koordynator nie byl mna podobno zainteresowany.... Są dwie zmiany 6-14, 14-20 jeśli dobrze pamiętam.

Olek

A mnie wydaje się, ze jeżeli nie zadzwonili to zanczy że szukali innej osoby niż Ty. Czasami tak jest że oprócz nas zgłaszają się ludzie z lepszym doświadczeniem i to ich zatrudniają.

warner

A może jak do kolegi wyżej nie zadzwonil to niech sam się do nich odezwie i zapyta czy podjeli decyzje o jego zatrudnieniu. Być moze w ten sposób im się przypomnisz i Cię zatrudnią.

Robertos

To chyba kolega wyżej jakiegoś pecha ma bo , mój znajomy jakieś 2 tygodnie temu był na rozmowie kwalifikacyjnej i wczoraj do niego zadzwonili że chcieliby go zatrudnić.

Niki

Kiedy byłeś na tej rozmowie o prace? Może jednak nie spełniałeś wszystkich wymagań skoro się nie odzywają

Dak

Byłem na rozmowie, miała być druga rozmowa z koordynatorem i nic... Telefon nie dzwoni.... spelniam wiekszosc wymagan jednak i tak brak odzewu... w dodatku mieszkam blisko i nic..Wystawiaja tylko ogłoszenie dzien po dniu jakby szukali nie wiadomo kogo

tomsi

Dla mnie praca w Carnet jest spoko. Godziny pracy są odpowiednie, z urlopem nie ma problemu. Jeżeli tylko miejsca pracy są to nie ma się co zastanawiać.

Zatrudniony

Pracuje już jakiś czas w Carnet i jest tu wszystko w porządku. Niestety nie orientuje się czy kogoś teraz szukają. Nawet jeżeli nie, to co Ci szkodzi zadzwonić do nich lub wysłać im swoje CV, moze akurat będa poszukiwać kogoś.

eton

Sam chciałbym sie załapać do takiej pracy. Orientujecie się czy szukają kogoś teraz jeszcze?

6usty

A mój znajomy akurat się do tej roboty załapał. Ja już tu pracuje i nie narzekam, on teraz składał CV i się udało.

Dak

Wysłałem CV, byłem na rozmowie mieli się odezwać a potem się okazało.... że szukają tylko studentów albo uczniów...

tomas

Chyba nie musisz dowiadywać się czegoś szczególnego. W firmie wypłaty są na czas, warunki pracy dobre. Musisz tylko Ty sumiennie wykonywać swoja pracę.

manik

Zastanawiam się własnie nad podjęciem pracy w CarNet zanim jednak sie zdecyduje jest coś o czym powinienem wiedzieć? Wypłaty są w terminie ?

devl

wypłata jest jak najbardziej terminowa, do 10 każdego dnia miesiąca. Osoby, które rzekomo nie dostają pieniędzy, to pewnie nie wysyłają swoich raportów do wypłaty, a potem się dziwią takim sytuacjami.

Aqwerty

Czy informuja wszystkich uczestnikow rekrutacji o wyniku, bez wzgledu na to czy sie dostaje prace czy nie?

Midik

Kierowcy mają dobre życie o ile będą sumiennie pracować. Kiedyś nie pracowalem w tym zawodzie ale trafiła się oferta, zebyzatrudnić się w CarNet i teraz nie załuj. Mam godziwe zarobki, dobre warunki pracy i każdy tam jest uprzejmy.

Zostaw opinię o Car Net Polska Sp. z o.o. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Car Net Polska Sp. z o.o.