Opinie o CarNet Polska

ja

czy umowe podpisuje się pierwszego dnia pracy?

ja1
@ja 27.12.2017 13:05

tak, nie ma umowy - nie ma pracy

niewiem

A jak wyglada sprawa z zarobkami?

xami
@niewiem 21.09.2017 10:20

jakie umowy o pracę co Ty piszesz ? To następna osoba podstawiona z centrali to pisala, na flotowca nigdy w zyciu nie dostaniesz umowy o prace tylko zlecenie, a zarobki to najnizsza krajowa czyli 13zł brutto na godzine, no i dodatkowo sa płatne weekendy sb i ndz podczas których jesteś na dyżurze od 7 do 23 co daje 36h dyspozycyjnosci i masz taki zapieprz ze zapomnij ze bedziesz podczas weekendu w domu.

Tom
@xami 03.10.2017 20:43

tak jak @xami napisał to prawda umowa zlecenie - 1800zł podstawa, 1 weekend w miesiacu obowiazkowy a wychodzi tak ze musisz pracowac za kilku i bierzesz 2 weekendy w miesiacu, płaca 300zł za weekendy. I tabelka flotowa do rozliczeń która nie jest przestrzegana i nigdy nie dostajesz tyle ile sobie wyliczyłeś bo Ci obcinają. Są problemy, gdy jedzie z Tobą kolega na podstawienie gdzieś daleko i wpisujesz sobie 36zł to kierownik się oburza i ma ból tyłka i zmienia Ci na 10zł. Oddziały przynoszą grubą kase a Tobie płaca grosze, kierownik oczywiście sobie dobrze żyje... kierownik oddziału sobie wychodzi po 8h i ma w tyłku a ty rób od 8 do 23

Friko

Na chwile obecna nie ma co narzekać.Mi pracuje sie tam dobrze, atmosfera przyjemna o ile się nie opierdzielasz ale to chyba tak jak wszedzie. Jeżeli tylko ty dobrze wykonujesz swoją prace to i oni Cię szanują.

Tom
@Friko 26.10.2017 15:49

Długo będziecie sobie jeszcze pucować opinie? Nie jest to wstyd na taką firme, bo według mnie jest. Gdyby było inaczej to ludzie by takich rzeczy nie pisali tutaj...

cuder

Negatywnie to się chyba wypowiadają ludzie, którzy liczyli że pieniadze bedą dostawać za nic nie robienie. W każdej pracy trzeba się wykazać i sumiennie pracować. Tutaj jak się strasz jesteś doceniany i oto przecież chodzi. Sam kilka razy się postarałem i mogłem odczuć to przy premii, że warto.

Weronika

@exor - dobrze to słyszeć. To, że pracodawca "na start" zatrudnia pracowników w ramach umowy o pracę jest istotną informacją. Wspominasz, że odpowiadają Ci godziny pracy - w jakim systemie jest praca (stałe godziny, czy system zmianowy)? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

exor

Zdecydowałem się na prace w Car Net i nie żałuje. Już na wstępie otrzymałem umowę o pracę, co już jest duzym plusem. Odpowiadające mi godziny pracy i zgrany zespół. Aż przyjemnie chodzi się do pracy.

Weronika

@rysio, powiesz więcej na temat przebiegu rekrutacji? Jakie pytania usłyszałeś podczas rozmowy?

Janusz Smyrak

Już jakiś czas pracuje w oddziale w Warszawie a przeniosłem się tu z Wrocławia. Zdecydowanie w Warszawie jest lepiej. Bez problemu idzie dogadać się z kierownikiem. Nie przypominam sobie sytuacji o której wspomina Pan wyżej. Po co wywołuje niepotrzebny szum

AmeliaB

podobało mi sie Volvo V40 automat , które dostępne było na stronie internetowej. Wszystko zarezerwowałem i opłaciłem. O dziwo przebiegło to bardzo sprawnie i szybko. Samochód śmigał a ja miałem wielką przyjemność prowadzić taki samochód. Dba się tu o nie znacząco.

RomekHh

Sporo podróżuje i dość często korzystam z wypożyczalni samochodów. Korzystałem z usług wielu firm jednak od dłuższego czasu to CarNet jest moim nr 1. Bez względu na to w jakim mieście korzystam z ich pomocy nigdy się nie zawiodłem. Samochód za każdym razem w pełni sprawny i zadbany a kierowca przywożący samochód miły. Oby dalej trzymali taki poziom.

Jeszcze pracujacy

Jeżeli chodzi o Warszawe to stanowczo nie polecam, kierownik słoik i dyskryminuje warszawiaków i innych z okolic. Wyzyskuje bo jak masz nadgodziny to karze przesylac do siebie raport i go edytuje tak by jemu pasowalo, czyli zabiera Ci kilkanascie zloty. Ostatnio nawet pracownicy napisali skarge do managera HR na obecnego "koordynatora" bo to jest jego pierwsza robota jako "koordynator" i w ogole mu nie wychodzi, a list nie podpisaly jedynie 3 osoby na 14 tam pracujacych, tak wiec to mowi samo o sobie. Rotacja jest po prostu niesamowita, jeszcze z taka sie nigdzie nie spotkalem.

rysio

ja własnie w taki sposób znalazłem prace, wysłałem swoje CV na podany adres e-mail i czekałam aż się odezwą. Już w sumie straciłem nadzie a tu nagle informacja że zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną i dostałem tą prace. Może Tobie też się uda

Dominik

Ja mam możliwość pracowac tam od jakiegoś czasu i mi praca tam odpowiada. Nie jestem do końca przekonany czy kolega wyżej pracował w tym samym miejscu. Zarządzanie odpowiednie, atmosfera w pracy również.

Krzychu

a ja tam pracuje i nie narzekam. Co prawda nie dodstaje się pensji co miesiąc ale jak dobrze się postaram to i na pensje zapracuje.

Jurek

Praca w CarNet jest w oparciu o umowę cywilno-prawną czy umowę o prace? Jaka jest podstawa i za co są przyznawane premie?

MichałJ

Bardzo dobra wypożyczalnia. Bezproblemowe załatwienie rezerwacji online i od tego jeszcze rabat. Super.

Adam

Pracowałem w tej firmie 4 miesiące. Oddział warszawski zarządzany jest przez osobę kompletnie nieodpowiedzialna i nie szanujaca kierowców. Prawie każdego dnia na dzień dobry jest jakiś problem praktycznie do każdego kierowcy. Na rozmowie kwalifikacyjnej jest mowa o premii której nikt nie widział nawet jeśli się starał. Mógłbym tak dalej lecz szkoda słów. Po za tym pieniądze wypłacane na czas oraz grafik który jest układamy pod pracownika. Ogólnie nie polecam pracy w oddziale warszawskim.

Guran

Dla mnie to praca taką jaka poszukiwałem. Ludzie mili, godziny pracu odpowiednie. Wiadomo że nikt mnie z kwiatami nie wita ale jeżeli tylko sumiennie wykonuje swoją pracę to jestem za to doceniany.

Manion

A bo tak reagują ludzie, którzy oczekują że znaleźli łatwą pracę i dobre zarobki. Nie ma chyba takiej roboty w której nic by się nie robiło a jeszcze nam za to zapłacą. Narzekają Ci, którym sie pracować nie chce.

Vynokk

Nie rozumiem ludzi, którzy narzekają na pracę, którą sami sobie wybrali. Przecież to normalne że w pracy wymaga sie czegoś od pracownika. Jak chcemy by nikt nic od nas nie oczekiwał to najlepszym rozwiązaniem jest bezrobocie lub własna działalność

Davis

Oj już nie przesadzajcie przecież nie jest tragicznie. Sami decydujecie się na taką pracę. Każda praca jest wymagająca. Oni dostają zgłoszenie zlecają je kierowcą i tylko trzeba robić to co należy a nie marudzić... Ja tam problemów nie mam z pracą tam.

Monet

Ja tam nie mam z nimi problemów. Warszarwski oddział moim zdaniem dba o swoich pracowników. Nie wiem co przy trzeba było zrobić żeby sobie zaszkodzić. Jak tylko wypełniasz swoje obowiązki to raczej nie powinno być żadnnych negatywnych relacji..

Tiger

Ja myślę ze to trochę działa tak że jak "Kuba Bogu tak Bóg Kubie". Jeśli Ty jesteś fair w stosunku do pracodawców to tak samo oni podchodzą do Ciebie. No ale nie dogodzisz każdemu i wystarczy ze 2 lub 3 nieporozumienia (a tak jest w każdej pracy)i później wielkie narzekanie jak to nie było źle. Ja tam już troche pracuje dla CarNet i puki co większych problemów nie miałem.

Emil

W tej branży to praca narzuca swoje tempo. Myślę że żeby się podjąć to trzeba to lubieć. Mi tam nie przeszkadza że są wymagające godziny pracy. Zarobki są spoko i w terminie. Ja mam bardzo przyjemną współprace z tym warszawskim oddziałem. Ja nie wiem od czego to zależy jeśli chodzi o różne warunki. Ilu pracowników tyle różnych wypowiedzi. Puki co nie mogę powiedzieć złego słowa. Zobaczymy jak dalej będzie przebiegać nasza współpraca.

Peter

No zdania są bardzo podzielone na temat tej firmy. Ja spróbowałem i szczerze powiedziawszy to nie narzekam. Pieniądze są przyzwoite, godziny pracy także. Wszytsko przebiega zgodnie z umową. Ja mam dobre relacje z tą firmą. Zgodzę się ze nie każdy dzień jest kolorowy ale da się przeżyć. Wszędzie jest coś co sprawi że dany dzień jest nie bardzo no ale przy ogólnym wrażeniu nie jest źle.

Kubik

Ja jestem zdania że do każdej pracy trzeba podejsc z dystansem. Są lepsze i gorsze dni ale jeszcze nie pracowałem w miejscu gdzie było by zawsze dobrze. Ale jak na prace która ma wygodne godziny pracy i stawka też jest ok to nie ma co narzekać. Ludzie nie ma takiej pracy w której wszystko by szło po naszej myśli choćby nie wiadomo jak dobrze sie pracowalo...

Tolka

Ja uwielbiam jazdę samochodem i dlatego też chciałabym zdecydować się na prace w tej fimie. Myślicie że to bez różniczy czy facet czy kobieta ?

rysio

Praca w takiej firmie na pewno nie jest dla każdego. Jeżeli nie lubisz jazdy samochodem to już od razu taka praca odpada. Ale chyba nie spotkałem się jeszcze z facetem, który nie lubi jazdy samochodem.

Carlos

Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji pracować w Carnet, to nie bardzo możesz wiedzieć jak taka praca wyglada. Moze zanim się zdecydujesz na taką prace zastanów się czy będzie Ci odpowiadała

Jonko

Nie miałem jeszcze okazji pracować w takiej firmie jaką jest CarNet, zastanawiają mnie bardzo jak taka praca wygląda w rzeczywistości bo wiadomo, że opis pracy a to co mamy do wykonania czasami moze się różnić

roki

Kolega wyżej ma racje, nie zawsze sprawdzisz jaką stawkę Ci ktoś zaproponuje bo przecież to zatwierdzone jest na umowie, którą każdy może miec inną.

marudna

Niestety moim zdaniem , dopóki sami sie nie przekonamy co nam może dana firma zaoferowac i jak są oferty pracy to nigdy nie będziemy w 100% pewni jakie sa opinie na temat danej firmy.

moris

Nie zawsze mozesz sprawdzić jakie są stawki w danej firmie, bo nigdzie oficjalnie tego nie podają. Dlatego też warto przed podjęciem pracy w danej firmie sprawdzić co na jej temat powiedzą CI osoby, które już tutaj pracują.

Teodor

Jeżeli tylko spojrzysz jakie stawki mają tutaj a jakie w innych podobnych firmach to od razu można zauważyć różnice. Sam byłem w podobnej sytuacji i przeszedłem do CarNet bo dali dużo lepsze warunki pracy

Dudek

Ja tam ciesze się, ze udało mi się załapac do pracy w carnet. Już kiedyś pracowałem w podobnej firmie i pamiętałem jakie były warunki pracy. Tutaj jest znacznie lepiej.

sajmon

Pracuje w Carnet dopiero od pół roku ale już mogę się trochę na ich temat wypowiedzieć. Firma wypłaca pieniądze w terminie, dotrzymuje warunków umowy. Wiec wszystko w jak najlepszym porządku

Komer

Znalazłem właśnie oferte pracy w CarNet, wyslałam już CV i czekam na odpowiedz. Z opinii jakie udało mi sie przeczytać, wywnioskowałem że warto decydować się na prace tam. Mam nadzieje że mi się uda,

Błażej

Moim zdaniem praca w CarNet jest naprawde dobra. Wiadomo, ze każdy będzie miał inne wymagania co do pracy ale jak na Warszawe warunki sa super. Umowa, dobre pieniądze przyzwoite godziny pracy więc czego więcej chcieć

Hubert

Jak to w każdej pracy, pracodawca musi sie zastanowić kogo ma zatrudnić więc pewnie kilka dni poczekasz na decyzje, ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Mogę tylko powiedzieć Ci , ze praca jest warta zainteresowania. Mi odpowiada a teraz o dobrą pracę bywa ciężko

Emil

A długo czeka się na decyzje co do tego czy jest się do pracy przyjętym czy nie ? bo dowiedziałem się właśnie, ze firma poszukuje pracowników w mojej okolicy, spełniam wszystkie warunki a zależało by mi na szybkiej decyzji.

Jarek

Nie ma dużej rotacji pracowników , bo praca jest dobra i jezeli ktos odchodzi to tylko dla tego że nie ma innego wyjścia. Pracując w tej firmie wiem jak traktuje się ludzi, jak jest z wypłatami i warunkami umowy. Ja sam tej pracy nie mam zamiaru zmieniać.

Andrzej

Zdecydowanie masz racje. Mi funkcjonowanie tej firmy jak najbardziej odpowiada. Udało mi sie tutaj już od dłuższego czasu pracować i firma ma się dobrze. Nie zauważyłem też by była duża rotacja pracowników.

KubaH

Widocznie ktoś zaczął sprawie kierować firmą i dlatego dzieje się tam teraz tak dobrze. Jeżeli ktos wie jak podejść do ludzi to i oni sami chętnie chodzą do pracy

Zytowski

Firma działa bardzo sprawnie. Nie wiem czy coś się ostatnio w tym oddziale pozmieniało ale odkąd ja tu pracuje nie zauważyłem, by ktoś się z kimś nie zgrał albo by coś było źle zrorganizowane

Edek

Zauważyłem ze właśnie tak w tej pracy jest. Ludzie na początku boją sie nagatywnych opinii i zatrudniają sie z obawą a później okazuje sie , ze jest tam bardzo przyjemnie i aż chce sie pracować

Deywis

Dla mnie znalezienie tam pracy początkowo miało byc tylko przejściowe, ale z każdym kolejnym miesiacem jeszcze bardziej mi się tu podoba. Po za tym premie i lepsze warunki pracy niz w moim poprzednim miejscu zatrudnienia, więc raczej nie szybko będę chciał znaleźć coś innego

maciek

Nie ma co wierzyć w ludzkie opinie , bo czasami wiele osób z zawiści mówi nieprawdę. Pracuje tam kilka lat i nie było sytuacji w której ktoś mi nie zapłacił za wykonaną pracę.

Grzegorz

W sumie to pracuje tam od niedawana. Trochę się obawiałem bo opinie na temat tej firmy są różne. Teraz z doświadczenia wiem, ze lepiej się samemu upewnić niż ślepo wierzyć innym. Pieniądze wypłacają mi w terminie, z nikim nie mam problemów. Praca jak najbardziej ok.

mirek

Skoro pracodawca ma dobre podejście do swojego pracownika i odpowiednio wynagradza go za swoją pracę, to czemu by rezygnować z takiego stanowiska pracy. Chyba każdy normalny człowiek, chciałbym pracować w miejscu w którym można dobrze zarobić i odpowiednio Cie traktują.

julek

Kolega wyżej ma racje. Po co mamy rezygnować z pracy skoro warunki są dobre. Jeżeli praca nas zadowala to raczej nie zwalania się miejsca komuś innemu. Jak na polskie realia to warunki pracy sa naprawde dobre.

Zostaw opinię o CarNet Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CarNet Polska