CarNet Polska
3 47

Opinie o CarNet Polska

Weronika

Do pracy w CarNet Polska można zgłaszać się przez zamieszczoną na stronie GoWork zakładkę "Kariera" - CV można składać cały czas. Czy ktoś z was zamierza aplikować? Jak wygląda proces rekrutacji? Na tym wątku jeszcze nie było komentarzy opisujących ten moment kariery w CarNet, dlatego zapraszam do komentowania.

Zygmunt

Jestem strasznie zaskoczony tymi negatywnymi komentarzami.Podejrzewam tylko kto mógł je napisać. Pracuje w Carnet od kilku lat, mam też swoje lata i nauczony jestem szanowania czyjejś własności a jak ktoś jest młody i w nosie ma czy rozwali czyjś samochód czy nie to pojawiają sie kary pienieżne a później wylewanie złości w internecie. Pracuje od kilku lat i normalnie mam umowę o prace.

tak bylo
@Zygmunt 27.02.2018 11:59

tak tak to juz nudne jest :)

Szymon

Widać jak bardzo CarNet zaszedł za skórę konkurencji. Wszyscy tacy zapracowani bo w CarNet tyle nadgodzin, że nie mają na nic czasu ale negatywne komentarze ma kto wystawiać :) Sam pracowałem tam przez dwa lata. Nie spotkałem się z tymi negatywnymi sytuacjami, pracowałem w umówionych godzinach i nikt mnie nie terroryzował.

Alojz
@Szymon 12.02.2018 11:03

Nie wiem kto pisze tak durne komentarze ale domyślam się, że jest to jakiś nieudolny i niekompetentny człowiek zajmujący się wizerunkiem firmy lub pani Michaella - kierowniczka, która zasłynęła z pisania głupich komentarzy tutaj. Na wstępie chciałbym powiedzieć, że pracowałem półtora roku jako flotowiec w dużym mieście i terminowe wychodzenie z pracy po 8 godzinach było praktycznie niemożliwe. Jeden oddział wali codziennie nadgodziny a inny kończy prace terminowo? Z kogo wy chcecie idiotów zrobić... Druga sprawa to umowa o pracę. Flotowcy - zapomnijcie nawet po 2-3 latach pracy. Zero jakiejkolwiek inwestycji w pracowników, zero szkoleń, zero socialu, zero jakiejkolwiek motywacji do pracy no oprócz jakiś ochłapów, które musisz wręcz wywalczyć i potwierdzać wieloma dowodami. Koordynatorzy regionalni to ludzie całkowicie niekompetentni, nie mający żadnych przeszkoleń z zarządzania zespołem, systemem motywacji. Jakbyście zobaczyli czym zajmowali się wcześniej ludzie na kierowniczych stanowiskach to złapalibyście się za głowę. Jedziesz z kolegą na drugi koniec województwa na dalekie podstawienie, poświęcasz swój święty wolny czas po 8-10 godzinach pracy i dostajesz marne 36 złoty o które i tak musisz się wykłócać z koordynatorem idiotom. Tankowanie aut na równo z kreską i wciskanie klientom, że auto jest zatankowane pod korek po czym przy odbiorze wymaga się od klienta aby wskazówka paliwa była ponad stan! Mogę wymieniać takie smaczki jeszcze długo bo co się naoglądałem przez ten czas to moje, ale wy dalej piszcie głąby, że to konkurencja pisze negatywy hehe. Czy to jest normalna firma? Popytajcie jaka rotacja pracowników jest w oddziale Warszawskim. Nie polecam tego bagna. A i dla ciekawych to od jakiegoś czasu weszły dyżurny nocne. Tak, tak nie dość, że tyraliście w dzień to będziecie musieli odbierać telefony w środku nocy i (usunięte przez administratora) na akcję. Praca na tylko dla desperatów i na krótki okresu. Nie polecam.

Friko

Na chwile obecna nie ma co narzekać.Mi pracuje sie tam dobrze, atmosfera przyjemna o ile się nie opierdzielasz ale to chyba tak jak wszedzie. Jeżeli tylko ty dobrze wykonujesz swoją prace to i oni Cię szanują.

Miecugow
@Arkadia 25.01.2018 13:46

Piszecie sami na siebie dobre komentarze. 3 komentarze pod rząd napisane w nocy litości. Jeśli firma jest dobra to sama sie obroni ale chyba jest inaczej :D

ja

czy umowe podpisuje się pierwszego dnia pracy?

ja1
@ja 27.12.2017 13:05

tak, nie ma umowy - nie ma pracy

niewiem

A jak wyglada sprawa z zarobkami?

Tom
@xami 03.10.2017 20:43

tak jak @xami napisał to prawda umowa zlecenie - 1800zł podstawa, 1 weekend w miesiacu obowiazkowy a wychodzi tak ze musisz pracowac za kilku i bierzesz 2 weekendy w miesiacu, płaca 300zł za weekendy. I tabelka flotowa do rozliczeń która nie jest przestrzegana i nigdy nie dostajesz tyle ile sobie wyliczyłeś bo Ci obcinają. Są problemy, gdy jedzie z Tobą kolega na podstawienie gdzieś daleko i wpisujesz sobie 36zł to kierownik się oburza i ma ból tyłka i zmienia Ci na 10zł. Oddziały przynoszą grubą kase a Tobie płaca grosze, kierownik oczywiście sobie dobrze żyje... kierownik oddziału sobie wychodzi po 8h i ma w tyłku a ty rób od 8 do 23

cuder

Negatywnie to się chyba wypowiadają ludzie, którzy liczyli że pieniadze bedą dostawać za nic nie robienie. W każdej pracy trzeba się wykazać i sumiennie pracować. Tutaj jak się strasz jesteś doceniany i oto przecież chodzi. Sam kilka razy się postarałem i mogłem odczuć to przy premii, że warto.

Weronika

@exor - dobrze to słyszeć. To, że pracodawca "na start" zatrudnia pracowników w ramach umowy o pracę jest istotną informacją. Wspominasz, że odpowiadają Ci godziny pracy - w jakim systemie jest praca (stałe godziny, czy system zmianowy)? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

exor

Zdecydowałem się na prace w Car Net i nie żałuje. Już na wstępie otrzymałem umowę o pracę, co już jest duzym plusem. Odpowiadające mi godziny pracy i zgrany zespół. Aż przyjemnie chodzi się do pracy.

Weronika

@rysio, powiesz więcej na temat przebiegu rekrutacji? Jakie pytania usłyszałeś podczas rozmowy?

Janusz Smyrak

Już jakiś czas pracuje w oddziale w Warszawie a przeniosłem się tu z Wrocławia. Zdecydowanie w Warszawie jest lepiej. Bez problemu idzie dogadać się z kierownikiem. Nie przypominam sobie sytuacji o której wspomina Pan wyżej. Po co wywołuje niepotrzebny szum

AmeliaB

podobało mi sie Volvo V40 automat , które dostępne było na stronie internetowej. Wszystko zarezerwowałem i opłaciłem. O dziwo przebiegło to bardzo sprawnie i szybko. Samochód śmigał a ja miałem wielką przyjemność prowadzić taki samochód. Dba się tu o nie znacząco.

RomekHh

Sporo podróżuje i dość często korzystam z wypożyczalni samochodów. Korzystałem z usług wielu firm jednak od dłuższego czasu to CarNet jest moim nr 1. Bez względu na to w jakim mieście korzystam z ich pomocy nigdy się nie zawiodłem. Samochód za każdym razem w pełni sprawny i zadbany a kierowca przywożący samochód miły. Oby dalej trzymali taki poziom.

Jeszcze pracujacy

Jeżeli chodzi o Warszawe to stanowczo nie polecam, kierownik słoik i dyskryminuje warszawiaków i innych z okolic. Wyzyskuje bo jak masz nadgodziny to karze przesylac do siebie raport i go edytuje tak by jemu pasowalo, czyli zabiera Ci kilkanascie zloty. Ostatnio nawet pracownicy napisali skarge do managera HR na obecnego "koordynatora" bo to jest jego pierwsza robota jako "koordynator" i w ogole mu nie wychodzi, a list nie podpisaly jedynie 3 osoby na 14 tam pracujacych, tak wiec to mowi samo o sobie. Rotacja jest po prostu niesamowita, jeszcze z taka sie nigdzie nie spotkalem.

rysio

ja własnie w taki sposób znalazłem prace, wysłałem swoje CV na podany adres e-mail i czekałam aż się odezwą. Już w sumie straciłem nadzie a tu nagle informacja że zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną i dostałem tą prace. Może Tobie też się uda

Dominik

Ja mam możliwość pracowac tam od jakiegoś czasu i mi praca tam odpowiada. Nie jestem do końca przekonany czy kolega wyżej pracował w tym samym miejscu. Zarządzanie odpowiednie, atmosfera w pracy również.

Krzychu

a ja tam pracuje i nie narzekam. Co prawda nie dodstaje się pensji co miesiąc ale jak dobrze się postaram to i na pensje zapracuje.

Jurek

Praca w CarNet jest w oparciu o umowę cywilno-prawną czy umowę o prace? Jaka jest podstawa i za co są przyznawane premie?

MichałJ

Bardzo dobra wypożyczalnia. Bezproblemowe załatwienie rezerwacji online i od tego jeszcze rabat. Super.

Adam

Pracowałem w tej firmie 4 miesiące. Oddział warszawski zarządzany jest przez osobę kompletnie nieodpowiedzialna i nie szanujaca kierowców. Prawie każdego dnia na dzień dobry jest jakiś problem praktycznie do każdego kierowcy. Na rozmowie kwalifikacyjnej jest mowa o premii której nikt nie widział nawet jeśli się starał. Mógłbym tak dalej lecz szkoda słów. Po za tym pieniądze wypłacane na czas oraz grafik który jest układamy pod pracownika. Ogólnie nie polecam pracy w oddziale warszawskim.

Guran

Dla mnie to praca taką jaka poszukiwałem. Ludzie mili, godziny pracu odpowiednie. Wiadomo że nikt mnie z kwiatami nie wita ale jeżeli tylko sumiennie wykonuje swoją pracę to jestem za to doceniany.

Manion

A bo tak reagują ludzie, którzy oczekują że znaleźli łatwą pracę i dobre zarobki. Nie ma chyba takiej roboty w której nic by się nie robiło a jeszcze nam za to zapłacą. Narzekają Ci, którym sie pracować nie chce.

Vynokk

Nie rozumiem ludzi, którzy narzekają na pracę, którą sami sobie wybrali. Przecież to normalne że w pracy wymaga sie czegoś od pracownika. Jak chcemy by nikt nic od nas nie oczekiwał to najlepszym rozwiązaniem jest bezrobocie lub własna działalność

Davis

Oj już nie przesadzajcie przecież nie jest tragicznie. Sami decydujecie się na taką pracę. Każda praca jest wymagająca. Oni dostają zgłoszenie zlecają je kierowcą i tylko trzeba robić to co należy a nie marudzić... Ja tam problemów nie mam z pracą tam.

Monet

Ja tam nie mam z nimi problemów. Warszarwski oddział moim zdaniem dba o swoich pracowników. Nie wiem co przy trzeba było zrobić żeby sobie zaszkodzić. Jak tylko wypełniasz swoje obowiązki to raczej nie powinno być żadnnych negatywnych relacji..

Tiger

Ja myślę ze to trochę działa tak że jak "Kuba Bogu tak Bóg Kubie". Jeśli Ty jesteś fair w stosunku do pracodawców to tak samo oni podchodzą do Ciebie. No ale nie dogodzisz każdemu i wystarczy ze 2 lub 3 nieporozumienia (a tak jest w każdej pracy)i później wielkie narzekanie jak to nie było źle. Ja tam już troche pracuje dla CarNet i puki co większych problemów nie miałem.

Emil

W tej branży to praca narzuca swoje tempo. Myślę że żeby się podjąć to trzeba to lubieć. Mi tam nie przeszkadza że są wymagające godziny pracy. Zarobki są spoko i w terminie. Ja mam bardzo przyjemną współprace z tym warszawskim oddziałem. Ja nie wiem od czego to zależy jeśli chodzi o różne warunki. Ilu pracowników tyle różnych wypowiedzi. Puki co nie mogę powiedzieć złego słowa. Zobaczymy jak dalej będzie przebiegać nasza współpraca.

Peter

No zdania są bardzo podzielone na temat tej firmy. Ja spróbowałem i szczerze powiedziawszy to nie narzekam. Pieniądze są przyzwoite, godziny pracy także. Wszytsko przebiega zgodnie z umową. Ja mam dobre relacje z tą firmą. Zgodzę się ze nie każdy dzień jest kolorowy ale da się przeżyć. Wszędzie jest coś co sprawi że dany dzień jest nie bardzo no ale przy ogólnym wrażeniu nie jest źle.

Kubik

Ja jestem zdania że do każdej pracy trzeba podejsc z dystansem. Są lepsze i gorsze dni ale jeszcze nie pracowałem w miejscu gdzie było by zawsze dobrze. Ale jak na prace która ma wygodne godziny pracy i stawka też jest ok to nie ma co narzekać. Ludzie nie ma takiej pracy w której wszystko by szło po naszej myśli choćby nie wiadomo jak dobrze sie pracowalo...

Tolka

Ja uwielbiam jazdę samochodem i dlatego też chciałabym zdecydować się na prace w tej fimie. Myślicie że to bez różniczy czy facet czy kobieta ?

Zostaw opinię o CarNet Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CarNet Polska