CarNet Polska

Opinie o CarNet Polska

RomekHh

Sporo podróżuje i dość często korzystam z wypożyczalni samochodów. Korzystałem z usług wielu firm jednak od dłuższego czasu to CarNet jest moim nr 1. Bez względu na to w jakim mieście korzystam z ich pomocy nigdy się nie zawiodłem. Samochód za każdym razem w pełni sprawny i zadbany a kierowca przywożący samochód miły. Oby dalej trzymali taki poziom.

Jeszcze pracujacy

Jeżeli chodzi o Warszawe to stanowczo nie polecam, kierownik słoik i dyskryminuje warszawiaków i innych z okolic. Wyzyskuje bo jak masz nadgodziny to karze przesylac do siebie raport i go edytuje tak by jemu pasowalo, czyli zabiera Ci kilkanascie zloty. Ostatnio nawet pracownicy napisali skarge do managera HR na obecnego "koordynatora" bo to jest jego pierwsza robota jako "koordynator" i w ogole mu nie wychodzi, a list nie podpisaly jedynie 3 osoby na 14 tam pracujacych, tak wiec to mowi samo o sobie. Rotacja jest po prostu niesamowita, jeszcze z taka sie nigdzie nie spotkalem.

rysio

ja własnie w taki sposób znalazłem prace, wysłałem swoje CV na podany adres e-mail i czekałam aż się odezwą. Już w sumie straciłem nadzie a tu nagle informacja że zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną i dostałem tą prace. Może Tobie też się uda

Dominik

Ja mam możliwość pracowac tam od jakiegoś czasu i mi praca tam odpowiada. Nie jestem do końca przekonany czy kolega wyżej pracował w tym samym miejscu. Zarządzanie odpowiednie, atmosfera w pracy również.

Czy po rozmowie w CarNet Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Krzychu

a ja tam pracuje i nie narzekam. Co prawda nie dodstaje się pensji co miesiąc ale jak dobrze się postaram to i na pensje zapracuje.

Jurek

Praca w CarNet jest w oparciu o umowę cywilno-prawną czy umowę o prace? Jaka jest podstawa i za co są przyznawane premie?

MichałJ

Bardzo dobra wypożyczalnia. Bezproblemowe załatwienie rezerwacji online i od tego jeszcze rabat. Super.

Pracowałem w tej firmie 4 miesiące. Oddział warszawski zarządzany jest przez osobę kompletnie nieodpowiedzialna i nie szanujaca kierowców. Prawie każdego dnia na dzień dobry jest jakiś problem praktycznie do każdego kierowcy. Na rozmowie kwalifikacyjnej jest mowa o premii której nikt nie widział nawet jeśli się starał. Mógłbym tak dalej lecz szkoda słów. Po za tym pieniądze wypłacane na czas oraz grafik który jest układamy pod pracownika. Ogólnie nie polecam pracy w oddziale warszawskim.

Guran

Dla mnie to praca taką jaka poszukiwałem. Ludzie mili, godziny pracu odpowiednie. Wiadomo że nikt mnie z kwiatami nie wita ale jeżeli tylko sumiennie wykonuje swoją pracę to jestem za to doceniany.

Manion

A bo tak reagują ludzie, którzy oczekują że znaleźli łatwą pracę i dobre zarobki. Nie ma chyba takiej roboty w której nic by się nie robiło a jeszcze nam za to zapłacą. Narzekają Ci, którym sie pracować nie chce.

Vynokk

Nie rozumiem ludzi, którzy narzekają na pracę, którą sami sobie wybrali. Przecież to normalne że w pracy wymaga sie czegoś od pracownika. Jak chcemy by nikt nic od nas nie oczekiwał to najlepszym rozwiązaniem jest bezrobocie lub własna działalność

Davis

Oj już nie przesadzajcie przecież nie jest tragicznie. Sami decydujecie się na taką pracę. Każda praca jest wymagająca. Oni dostają zgłoszenie zlecają je kierowcą i tylko trzeba robić to co należy a nie marudzić... Ja tam problemów nie mam z pracą tam.

Monet

Ja tam nie mam z nimi problemów. Warszarwski oddział moim zdaniem dba o swoich pracowników. Nie wiem co przy trzeba było zrobić żeby sobie zaszkodzić. Jak tylko wypełniasz swoje obowiązki to raczej nie powinno być żadnnych negatywnych relacji..

Tiger

Ja myślę ze to trochę działa tak że jak "Kuba Bogu tak Bóg Kubie". Jeśli Ty jesteś fair w stosunku do pracodawców to tak samo oni podchodzą do Ciebie. No ale nie dogodzisz każdemu i wystarczy ze 2 lub 3 nieporozumienia (a tak jest w każdej pracy)i później wielkie narzekanie jak to nie było źle. Ja tam już troche pracuje dla CarNet i puki co większych problemów nie miałem.

Emil

W tej branży to praca narzuca swoje tempo. Myślę że żeby się podjąć to trzeba to lubieć. Mi tam nie przeszkadza że są wymagające godziny pracy. Zarobki są spoko i w terminie. Ja mam bardzo przyjemną współprace z tym warszawskim oddziałem. Ja nie wiem od czego to zależy jeśli chodzi o różne warunki. Ilu pracowników tyle różnych wypowiedzi. Puki co nie mogę powiedzieć złego słowa. Zobaczymy jak dalej będzie przebiegać nasza współpraca.

Peter

No zdania są bardzo podzielone na temat tej firmy. Ja spróbowałem i szczerze powiedziawszy to nie narzekam. Pieniądze są przyzwoite, godziny pracy także. Wszytsko przebiega zgodnie z umową. Ja mam dobre relacje z tą firmą. Zgodzę się ze nie każdy dzień jest kolorowy ale da się przeżyć. Wszędzie jest coś co sprawi że dany dzień jest nie bardzo no ale przy ogólnym wrażeniu nie jest źle.

Kubik

Ja jestem zdania że do każdej pracy trzeba podejsc z dystansem. Są lepsze i gorsze dni ale jeszcze nie pracowałem w miejscu gdzie było by zawsze dobrze. Ale jak na prace która ma wygodne godziny pracy i stawka też jest ok to nie ma co narzekać. Ludzie nie ma takiej pracy w której wszystko by szło po naszej myśli choćby nie wiadomo jak dobrze sie pracowalo...

Tolka

Ja uwielbiam jazdę samochodem i dlatego też chciałabym zdecydować się na prace w tej fimie. Myślicie że to bez różniczy czy facet czy kobieta ?

rysio

Praca w takiej firmie na pewno nie jest dla każdego. Jeżeli nie lubisz jazdy samochodem to już od razu taka praca odpada. Ale chyba nie spotkałem się jeszcze z facetem, który nie lubi jazdy samochodem.

Carlos

Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji pracować w Carnet, to nie bardzo możesz wiedzieć jak taka praca wyglada. Moze zanim się zdecydujesz na taką prace zastanów się czy będzie Ci odpowiadała

Zostaw merytoryczną opinię o CarNet Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w CarNet Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CarNet Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CarNet Polska?

CarNet Polska