Opinie o Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A. - Kalisz w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A. - Kalisz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A. - Kalisz o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja dzianiny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A. - Kalisz w Kalisz

Kaliszanin

Ja zawsze chciałem pracować w haft. Pracowałem w wielu miejscach. I opinie znajomych którzy pracują/pracowali są ok. Firma daje stabilizację spokój i poczucie że jutro praca jest

Hanna
@Kaliszanin

Ale tylko można spodziewać się takich podwyżek? Nie ma szans po prostu pogadać z przełożonym o indywidualnej podwyżce, czy może występują awanse w firmie i wtedy jest szansa na większe zarobki?

Elżbieta Nowy wpis

Przyglądam się ofercie (usunięte przez administratora) specjalistka ds. jakości i nie do końca wiem, jak oni to widzą. Bo owszem, trzeba mieć menedżerskie umiejętności, ale znajomość ISO i standardów "Szwedów" jest już tylko mile widziana. Serio, mając kierownicze predyspozycje można przyjść do firmy nie mając pojęcia o jakości i firankach i nauczyć się branży od podstaw?

Handlowiec Nowy wpis

Dzień dobry, pojawiła się oferta pracy do tego firmy na stanowisko handlowca ? Proszę o informację jakie warunki panują dla handlowców ? 1.Atmosfera -korpo ? 2.Plany sprzedażowe - realne? 3.. Wynagrodzenia - ile można wyciągnąć z premia? 4.Pakiet socjalny dla pracownika ? 5 .Auto służbowe do użytku prywatnego? Dzięki za informacje

Administrator Nowy wpis

Czy kwota 8000 to dobra stawka w firmie Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A. - Kalisz?

Janusz
@Kaliszanin

To jak stabilizacja to pewnie nie ma dużej rotacji i dają dobrą umowę. Ty jaką dostałeś na start? Można z czasem mieć na czas nieokreślony?

@Janusz

Zarobki min krajowe ale uczą od podstaw. Tak umowa na czas nieokreślony jak najbardziej. Zgodnie wszystko z kodeksem pracy

Hanna
@Kaliszanin

Hmmm....a czy ta minimalna krajowa ma szanse wzrosnąć poprzez jakieś podwyżki czy raczej pracuje się ciągle na takiej samej stawce? A jakieś premie są lub można sobie dorobić nadgodzinami?

@Hanna

od stycznia 2024 minimalna ma wzrosnoąc do 4200brutto a od lipca 2023 do 3800 brutto wiec podwyżki będą

Hanna Nowy wpis
@Kaliszanin

Szukam tutaj informacji o posadzie Kierownik działu księgowości. Podali w tym ogłoszeniu, że oferują umowę o prace. Czy macie info o tym, na jaki okres jest podpisywana pierwsza umowa? I czy w niej są jakieś zapisy o benefitach, czy premiach, które zabezpieczają pracownika?

haftowiec
@Karolina

a gdzie ta oferta?

@haftowiec

Wyszukałam w wyszukiwarce internetowej. Co prawda oferta przedawniona, ale sama posada mnie interesuje i jej detale. Może jakiś pracownik, były pracownik czy nawet ktoś z firmy jest i może coś opowiedzieć o tym stanowisku i zarobkach? (kierownik działu księgowości)?

Pytanie z miasta

cześć. w poprzednim już roku haft został kupiony przez Runotex. jakieś zmiany? ktoś / coś?

Jeszcze w firmie

Część. Ponoć haft sprzedali. Nowy właściciel to runotex. Czy to prawda? Co o tym myślicie?

@Jeszcze w firmie

A to info tak wgl to skąd masz?

Jeszcze w firmie

Z wpisu w KRS

@Edyta

Z KRS prezesem jest właścicielem runotex, wywalono byłych właścicieli. Dotychczasowy prezes haft jest tylko wice

Edyta

No to się porobiło. Ale w sumie to dobrze czy źle? W sensie jak to na całą firmę wpłynęło?

@Edyta

Poki co nie wpłyneło. ponoć do konca roku zwolnien ma nie być.

Edyta

i faktycznie do dziś nic nie było? ogłoszeń nie widziałam a chciałam się zorientować... na przyszły rok to co firma planuje, coś było ogłaszane? będą przyjmować?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A. - Kalisz?

Nie ma awansów szkoleń podwyżek. Zostajesz zatrudniony na stanowisku na tak długo aż nie zdecydujesz się odejsc

Edyta

To w takim razie co motywuje tutaj ludzi, że wciąż tu pracują?

@Edyta

Brak wymagań, korporacyjnego myślenia i cisza spokój w pracy. Ludzie którzy tu przychodzą to tacy którzy w wielu miejscach zdobyli doświadczenie i chcą mieć święty spokój. A w haft to możliwe.

Wojciech

Ale to co, można praktycznie nic nie robić, a i tak się nie wyleci?

...
@Wojciech

Można. Są tacy co tak mają robią swoje w 2-4h i reszta siedzenie....albo są dni że nie ma co robić to 8h w pracy odsiaduje się dla wylaty

Zainteresowany pracą

Cześć. Na mieście krążą wieści ze w Haft są lub mają być zwolnienia. Czy to prawda i odpuścić próbę dostania pracy w tej firmie? Jak obecnie atmosfera? Ponoć większą czesc maszyn nie pracuje?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A. - Kalisz? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

były

W soboty płacą tzw 100% nadgodziny także płacą ,ale jesteś gościem w domu a nie domownikiem

Teresa
@były

Co to znaczy, że jest się gościem w domu a nie domownikiem? Bo nie z bardzo rozumiem :P Co do tych płatnych sobót w Hafcie, to czy są one obowiązkowe, jakoś rozdzielane czy może dobrowolne? Czy nadgodziny zdarzają się również w jakieś inne dni pracujące gdy np. jest więcej danego dnia do zrobienia? Jeśli tak, to jak często?

@Teresa

Praca w nadgodzinach jest dobrowolna płatna 100% lub możliwość zamiany na wolne. Najwięcej nadgodzin jest w sezonach przed Świętami BN i Wielkanocy.

Dariusz

O, to spoko, bo też wiele osób woli sobie odebrać nadgodziny jako wolny dzień. A powiedz, jak z kasą, ile płacą? Mam nadzieję, że te kilka stów więcej niż najniższa?

Ola
@Dariusz

najnizsza krajowa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A. - Kalisz?

Odpowiedź

Moim zdaniem atmosfera w firmie Haft jest ważnym elementem spajającym załogę. Mogę śmiało powiedzieć, że wiele firm może jej nam pozazdrościć. To są lata pracy bardzo wielu ludzi bez wyróżniania kogokolwiek.

Były
@Odpowiedź

To chyba ostatnio coś się zmieniło. Bo w czasach gdy dyrektorem była Pani od łapania kotów na placu fabryki atmosfera była bardzo napięta, na tyle toksyczna że rozwaliła prawie pół bardzo dobrego działu handlowego :-((((. Pani nie dała rady -sprzedaż spadała przy okazji namieszała jak w mikserze. Szkoda ludzi, którzy tam pracowali i napędzali dział handlowy. Myślę że dzisiaj dali by od siebie jeszcze więcej.

Odpowiedź
@Były

To już odległa historia. Od ponad roku na czele sprzedaży stoi młody dyrektor któremu po prostu się chce. Zbudował stabilny zespół i realizują plany sprzedażowe. Trzymamy za nich kciuki bo od sprzedaży zależy byt naszej firmy.

Za światów
@Odpowiedź

To dobrze że coś się ruszyło, ale nawet ten młody szczawik nigdy nie dorówna tak wspaniałym Dyrektorom jak Pan Woldański czy Pan Witczak. Przede wszystkim "IM" oraz całemu zespołowi w czasach ich ery że ten zakład funkcjonuje do dzisiaj. Zawsze o tym pamiętajcie Pozdrawiam.

eksport

Jak wygląda praca w eksporcie? Zależy mi o informacji na temat atmosfery, ilości pracy i wynagrodzenia. Czy warto w ogóle aplikować do HAFT? Dział się rozrasta czy ktoś odszedł?

były
@eksport

Praca cały czas jest praktycznie w exporcie Anglia. Możesz a nawet nie musisz aplikować biorą każdego z ulicy byleby orał jak wściekły bez sobót za 2100 na łape z sobotami wszystkimi 2600 na ręke.

Były już pracownik

Udało się emerytura... Powodzenia tym którzy nadal pracują oby firma istniała dalej

gipiurka

Firma dramat. Pracodawca zatrzymał się w latach 90. Firma już się pomału zwija bo nie daje rady chyba być konkurencyjna na rynku .

Karol

@worker po tylu latach żadnych premii?

Worker
@Karol

Tak zero premium awansów. Tylko zatrudnianie po znajomościach na stanowiska kierownicze. Po 2 latach na kierowniczym stanowisku, budowie CV. Odchodzą a firma lezy

Pracujacy

Pytanko. Ktoś coś wie o sprzedaży budynków terenu i części parkingu haftu? W jakim celu? Szuka kosztów, ratuje się finansowo ? Czy szykują się zwolnienia bo takie odczucia na zakladzie

Jak się pracuje z ludźmi z Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A. - Kalisz?

Worker

szczerze - do kitu. od pierwszego do 10tego. a potem pozyczki od rodziny znajomych i tak juz parenaście lat

Anita

Przestaliście być aktywni na tym wątku, czy to dlatego, że fajnie się pracuje?

Palę skręty śmierdziołki
@Anita

Jest robota wytryski na twarz i szyję na rano jak i rolety instrukcja krok po kroku w domu lub na życzenie wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę VAT na podstawie przepisów ordynacji wyborczej w robocie kuchennym i co najważniejsze zdrowie uroda Sport pozostałe po prostu się nie zgodziloscie na to pytanie na śniadanie w trójce

Anka

Czy haft w obecnej sytuacji prowadzi rekrutację czy raczej zwalnia?

Arek

Firma ma problem z pozyskaniem pracowników produkcyjnych - głownie szuka przez portal ecentrum.pl Obecnie zatrudniają poprzez firmę zewnętrzną :):):)

Janusz
@Arek

Minęło trochę czasu od Twojej wypowiedzi. Nie znalazłem żadnych aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Czy firma nadal korzysta przy zatrudnianiu z agencji pośrednictwa, a jeśli tak to, czy mógłbyś napisać jakie umowy o pracę proponuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A. - Kalisz - Kalisz

• Jak się pracuje w Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A. - Kalisz?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A. - Kalisz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A. - Kalisz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A. - Kalisz?

Kandydaci do pracy w Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A. - Kalisz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Firanek i Koronek Haft S.A. - Kalisz
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Złota 40
    62-800 Kalisz