Fabryka Wyrobów Runowych "RUNOTEX" S.A.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fabryka Wyrobów Runowych "RUNOTEX" S.A.

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów w Fabryka Wyrobów Runowych "RUNOTEX" S.A. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

Wiktoria Nowy wpis

Cześć, przejrzałam forum i wcześniej pojawiły się jakieś zastrzeżenia co do wysokości wynagrodzenia. Czy na przestrzeni lat coś w tej kwestii się zmieniło w firmie? Były może podwyżki? Na ile obecnie można liczyć w Fabryce?

Nowy wpis

Pracodawca

@Wiktoria

W całej firmie w 2020 roku były 2 podwyżki, średnio na poziomie 3%. Wprowadzona została również w 2020 roku dodatkowa premia dla pracowników wspierająca utrzymanie jakości produkcji, która jest comiesięcznym dodatkiem do pensji. Na 2021 rok planowana jest kolejna podwyżka.

Martyna

@tolo to ile tam płaca ze jest tak słabo?

Kamil Nowy wpis

A możesz bardziej precyzyjnie napisać ile dokładnie można zarobić za pracę w tym miejscu? Będziesz tak uprzejmy, aby to sprecyzować dokładnie? Zdradź proszę ile można zarobić za pracę w tej firmie. Swoją odpowiedzią pomożesz nie tylko mi ale również innym osobom odwiedzającym wątek.

Gregor

Przesadzacie z takim narzekaniem. Firma jest dobra tylko trzeba pracować a z tym niektórzy mają problem!!

@Gregor

za dobrą pracę należy się godziwa płaca i szacunek a tam tylko masz robić i nie dyskutować. Zgodnie z linią programową szefa

@Gregor

pracować wszędzie trzeba, gorzej jak się wyróżnia przydupasów i wazeliniarzy którzy kablują i właśnie mało robią. tu jest problem jarka (każdego?)

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Pracownik Produkcji oferowane przez firmę Fabryka Wyrobów Runowych "RUNOTEX" S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Olek

Jest szansa na awans?

Bolek

A co obecnie w firmie słuchać? Planuje złożyć aplikację ale nie wiem czy warto?

Gutek

Zastanawiam się dlaczego tak lubicie ustawiać działania firmy pod własne poglądy i pomysły?

@Gutek

bo działania obecnej władzuni jakoś rozkwitu nie przynoszą. i tyle

Putin

Masz racje, starsza kadra nawet za grobu będzie prowadzić tą firmę .Uczą świeżaków tak żeby nie nauczyć .Tylko patrzeć jak stara kadra za chwile się wykruszy .Ludzie to nie są te czasy, gdy byliscie piękni i młodzi i chcieliście się utrzymać za wszelką cenę.

tolo

Ok wakacje ale czemu nikogo nie interesuje firma???? Olewanie czy strach??? Tak wygląda otwartość ? Facebook to nie platforma dla klientów. Może pracownicy są tak zapracowani że nie wiedzą co się dookoła dzieje. Zwijania ciąg dalszy

Barbara

@tolo Dzięki za odpowiedź, Każda merytoryczna odpowiedź, zarówno o charakterze pozytywnym jak i negatywnym będzie wskazówką dla reszty forumowiczów. Czy spośród użytkowników forum gowork jest ktoś, kto miał okazję pracować u tego pracodawcy i zechciałby podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat?

Barbara

@tolo, rozumiem, Twoja opinia o firmie Runotex na pewno przyda się potencjalnym kandydatom. Czy mógłbyś jednak napisać coś więcej o atmosferze, napisałeś, że lepsza jest na Śląsku. Co miałeś dokładnie na myśli? Czy pracownicy pracujący w tych samych zespołach dogadują się ze sobą? Czy mają dobry kontakt i mogą liczyć na wsparcie przełożonych?

Barbara

@tolo, czy posiadasz aktualne informacje na temat firmy Runotex? Czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników? Jakie jest Twoje zdanie na jej temat, czy warto starać się o pracę w tej firmie? Jak oceniasz atmosferę w zespole i czy możesz napisać, że to duża firma? Inne osoby na pewno są ciekawe Twojej opinii.

@Barbara

W każdym (prawie) przypadku jeśli firma poszukuje pracowników w obecnych czasach tzn. że coś tam nie tak. W dobrych firmach przyjęcia są po znajomości. Atmosfera ??? to już lepsza na Śląsku :-))) Firma się kurczy , widać to po powierzchni użytkowej i stanie murów, jeden stojak z logo na wjeździe tego nie zaczaruje. Inwestycje? tak jak myślenie zarządu i kadry, w powijakach. Coś jak napisy na paczkach papierosów WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE :-)

tolo

Ktoś tu jeszcze pracuje i nie obawia się czytać ??? nie wspomnę o pisaniu

Dawno nie było wypowiedzi na temat Fabryka Wyrobów Runowych Runotex S.A., a przydałyby się informacje na forum czy kogoś szukają nowego do zespołu i jak się tam pracuje.

Czy Twoim zdaniem firma Runotex S.A. Fabryka Wyrobów Runowych to dobre miejsce na robienie kariery? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Wyrobów Runowych "RUNOTEX" S.A. - Kalisz

Fabryka Wyrobów Runowych "RUNOTEX" S.A.