Opinie o Runotex w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Runotex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Runotex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Runotex w Kalisz

Ktoś napisał że pracy jest dużo a ja nie znalazłem żadnych aktualnych ofert w sieci. To co? Nie przyjmują teraz? Wiadomo kiedy będą następne rekrutacje? Bo jak dobrze płacą to byłbym zainteresowany robotą.

Jeśli chcesz pozostać przy dobrym zdrowiu psychicznym to lepiej szukaj pracy gdzieś indziej. Atmosfera z dnia na dzień robi się coraz gorszą i bardziej napięta, pracownicy są coraz bardziej sfrustrowani wymysłami "góry"

Gosia
@pracownik

Jestem byłym pracownikiem i zdecydowanie odradzam. Psychika zjechana. Trzeba miec grubą skórę i twardą(usunięte przez administratora) Lepiej z daleka od tej "firmy ".

Planujemy kolejną rekrutacje rozpocząć w lutym 2023 roku. Zapraszamy serdecznie

Gosia
@Runotex

Taaa, kolejna rekrutacja i kolejni ludzie do niszczenia i zajechania. Należy dodać, że zatrudnienie jest "po znajomości".

Honorata Nowy wpis
@pracownik

Ale z czego to wynika, że w ten sposób odczuwasz atmosferę? Jak to wygląda w praktyce. Widziałam dawne ogłoszenie o pracę jako Specjalista ds. Ciepłownictwa i Energetyki. Czy w tym dziale tez jest podobna atmosfera?

Gosia Nowy wpis
@Honorata

W praktyce lepiej się godzić na nadgodziny. Przynajmniej obserwowałam taką sytuację na produkcji i w magazynie. Widać też presję i mobbing od kierownika i szanownej Pani A.G.

Joanna Nowy wpis
@Gosia

występuje jakieś niewłaściwe traktowanie? jesli tak to czemu nikt tego nigdzie nie zgłasza?

Gosia Nowy wpis
@Joanna

Występuje (usunięte przez administratora). Zgłaszane było do osoby odpowiedzialnej za sprawy personalne. Jednak to pogorszyło sytuację w dziale i ta osoba też zastrasza.

Honorata

Można przyjąć się na staż do Runotex? Jeśli tak to napiszcie jak to dokładnie wygląda, jest płatny czy nie?

MiuMiu
@Honorata

Proszę dzwonić do kadr i śmiało pytać :) pracy jest dużo, na pewno w którymś dziale przyjmą pomoc, zależy co Panią interesuje.

Magdalena

Firma Runotex jest bardzo aktywna zarówno w swojej branży, uczestnicząc w targach i zjazdach, jak i w internecie. Dlatego dziwi mnie po pierwsze tak niewielka liczba komentujących pracowników, a po drugie tak negatywny odzew. Czy nie zaglądają tutaj osoby zadowolone z pracy, które mogłyby powiedzieć więcej na temat perspektyw rozwoju w firmie? Z góry dodam, że interesuje mnie głównie praca biurowa, choć oczywiście będę wdzięczna także za ogólne opinie.

@Magdalena

Firma produkcyjna nie ma być aktywna w mediach tylko na rynku. Ilu mieszkańców Kalisza i okolic wie że toto jeszcze istnieje i co produkuje.? A ilu kupuje? Gdzie te kolejki (dawniej) przed sklepem firmowym, gdzie ci hurtownicy w dziale sprzedaży?

@Magdalena

Żeby zaglądały tu osoby zadowolone to takie muszą być. Jak widać chyba nie ma. Piszesz że firma jest taka aktywna tu i tam (jakbyś była doświadczonym pracownikiem) a jednocześnie piszesz że interesuje Cię praca biurowa. Jak masz "plecy" i kogoś starego wysadzisz ze stołka a masz grubą skórę i dużo wazeliny to się staraj. Doświadczenie zawodowe też tak można zdobywać.

@Magdalena

Pracownicy nie są tutaj aktywni ponieważ albo się boją albo nie widzą plusów. I tyle. Jaki, rozwój, jakie perspektywy? dodatkowe czynności bez nawet -dziękuję? Jak zaczniesz jako robol to wyrzucą cię jako robola. Szczerze odradzam

tolo

I co dobrego??? NIC ??? normalka. równia pochyła (w dół) a kto niby ma to wyprostować? ten któremu zależy na pozbyciu się za dobra kasę majątku czy nieudacznikom którzy nosa nie wychylą żeby się nie narazić, zresztą nie mają nic do zaoferowania

Aplikowałeś do firmy Runotex? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
tolo

Fachowców do sprzedaży potrzeba??? Dziwne, nie daje się sprzedawać tego barachła? Może wadzunia zechce się pofatygować do pierwszego lepszego tapicera i popatrzeć co ma do zaoferowania. Szarobure szmaty nie da się sprzedać. A to co kolorowe (farbowane) na meblu nie wytrzyma zbyt długo. No, ale jak z byle czego , na byle czym się próbuje tkać to i efekty są jakie są. Sprzątaczki faktycznie są potrzebne ale do pozamiatania po jarku

tolo

Tacy wspaniali dyrektorzy od handlu byli i........... co?? nie spełnili oczekiwań ? tacy inni zarządcy produkcji też nie ? Trzeba było wcześniej myśleć, słuchać rad obiektywnych a nie od wazeliniarzy którzy przekazywali (i przekazują) cząstkowe bo niezrozumiałe dla nich recepty. Mimo że praca w .....exie nie była szczytem marzeń nigdy to nie było problemu z naborem ludzi. Ciekawe dlaczego teraz jest problem? Czyżby "ktoś" odstraszał??? Tak rządzić to może we Wrześni

Zostaw merytoryczną opinię o Runotex - Kalisz

Runotex