Opinie o Wodnik S.C. Apteka Agnieszka Szczepaniak-Tańczyn Grzegorz Tańczyn Barbara Szczepaniak w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wodnik S.C. Apteka Agnieszka Szczepaniak-Tańczyn Grzegorz Tańczyn Barbara Szczepaniak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wodnik S.C. Apteka Agnieszka Szczepaniak-Tańczyn Grzegorz Tańczyn Barbara Szczepaniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wodnik S.C. Apteka Agnieszka Szczepaniak-Tańczyn Grzegorz Tańczyn Barbara Szczepaniak w Kalisz

Aneta Nowy wpis

Jak duże macie w firmie zarobki?

alla Nowy wpis

dzisiaj w aptece na Pulaskiego w kaliszu zignorowano mnie, jakas pusciła z płyty kolęde Bog sie rodzi, pojdzmy wszyscy do stajenki itd..., taka ciemnota nie wie że jest czas Adwentu/// ze pamiatke Bozego narodzenia jest 24 grudnia,przeszkadzaly mi koledy w Adwencie, mam niesmak i tam juz nie pojde,prosilam,o wylączenie kolęd, ale olała mnie i nie wyłączyla.tyle w temacie, wypisze sie ze stalego klienta i dam znac w wielu punktach,alicja.

roman Nowy wpis

Bardzo miła obsługa; apteka szybko sprowadza leki na zamówienie.

Plociese Nowy wpis

Uciążliwe jest to że niemożna zrealizować całej recepty mimo że leki są w aptece. Czytanie przez personel danych osobowych klienta na głos, jest co najmniej nie na miejscu.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
admin

Każdy komentarz na naszym forum na znaczenie. Napisz co ty sądzisz o firmie Wodnik S.C. Apteka Agnieszka Szczepaniak-Tańczyn Grzegorz Tańczyn Barbara Szczepaniak.

Zostaw merytoryczną opinię o Wodnik S.C. Apteka Agnieszka Szczepaniak-Tańczyn Grzegorz Tańczyn Barbara Szczepaniak - Kalisz