Opinie o ADMED s.c. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ADMED s.c.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ADMED s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADMED s.c. w Kalisz

Firma niestety nie cieszy się stałą ekipą i myślę, że jeszcze długo nie będzie. Trudno jest zaakceptować panujące tam zasady, ale to chyba nie powinno nikogo dziwić, jeśli nie ma się za grosz empatii w stosunku do swoich pracowników. Jeżeli już wszystko piszemy na teamsie to, dlaczego burę (choć to bardzo delikatne określenie)za każdy błąd człowiek dostaje na publicznym forum tej firmy, dlaczego krzyczy się jak na psa wśród wszystkich pracowników ? Czy kiedykolwiek ktokolwiek w tej firmie pomyślał o tym żeby oprócz bycia "szefem" być też człowiekiem? Myślę, że aby można było mówić tu o korporacji to najpierw warto byłoby się doszkolić z podstawowych zasad HRu. Tak można mieć fajną ekipę tylko najpierw trzeba się nauczyć takiego traktowania jak chciałoby się samemu być traktowanym. Co do umowy słaba i niepoważna. ta Nawet system premiowania nie jest w niej ujęty, a powinien, no bo skoro mam mieć pewność, że cały miesiąc będę coś komuś sprzedawać to fajnie wiedzieć, że na pewno te pieniążki dostanę. System komunikacji bardzo kuleje, jak już są zamówienia od klientów, to często produktów nie ma na stanie żeby szef cokolwiek zamówił trzeba się prosić nieraz tydzień, odpisze temu komu ma ochotę i na co ma ochotę, pod warunkiem, że napiszesz to w jasny i czytelny dla niego sposób, jeśli nie, no to masz problem. Do pracy niestety nie chodzi się z chęcią i z uśmiechem na twarzy, 15 min jest faktem, a nie mitem, niezdrowa atmosfera również. Pisząc, tę opinię mam nadal cichą nadzieję, że w końcu szefowie wezmą sobie ją do serca, zamiast cały czas dementować. Przestrzegać nie będę, kto ma pójść to pójdzie i sam się przekona jak jest naprawdę, tylko szkoda waszego czasu na stres i niepotrzebne nerwy.

Były

Niestety nie mogę powiedzieć o tej firmie nic dobrego. Mimo tego, że po rozmowie kwalifikacyjnej byłem przekonany, że trafiłem naprawdę w dobre miejsce to już po tygodniu wiedziałem, że się grubo myliłem. W firmie panuje wielki rygor przerwa trwa 15 min. zaznaczam, że z zegarkiem w ręku. Najlepiej aby poza przerwą więcej nie odchodzić w ciągu ośmiu godzin od stanowiska pracy. Atmosfera jest fatalna mimo tego, że udają miłych za plecami obgadują siebie nawzajem. Jest ciągła walka pomiędzy pracownikami o dosłownie każdą złotówkę premii można powiedzieć, że trwa tam wyścig szczurów. W ciągu całego dnia pracy w biurze jest totalna cisza, ponieważ szefostwo przebywa razem z pracownikami w pomieszczeniu w związku z tym to osiem godzin strasznie się dłuży zawsze miałem wrażenie, że ktokolwiek po prostu boi się odezwać. Już w pierwszym miesiącu pracy są rzeczy, których trzeba nauczyć się na pamięć ' wykuć na blachę ', ponieważ jest się z tego pytanym dosłownie tak jak w szkole. Przychodząc do pracy zastanawiasz się czy dzisiaj będzie sprawdzianik czy może jutro kiedy szef będzie miał nastrój na pytanie bo oczywiście on to robi. Na początku szefostwo twierdzi, żeby się nie przejmować, każdy musi się wdrożyć i wiele innych takich motywujących gadek natomiast po krótkim czasie wytykany jest pracownikowi każdy najdrobniejszy błąd. Czasami szef potrafi wprost powiedzieć, że ktoś jest strasznym sprzedawcą mimo tego, że ma dobrą bazę Klientów co nie jest prawdą każdy się stara aby zarobić jak najwięcej chociaż system premiowy też jest słaby. Podczas rozmowy obiecywane są gruszki na wierzbie jeżeli chodzi o premie ale w rzeczywistości jest naprawdę słabo. Na stronie internetowej jest kilka tysięcy towaru ale tak naprawdę na stanie jest Go dużo mniej są rzeczy, które są na zamówienie co nie jest czymś dziwnym ale gdy chcę się coś takiego sprzedać trzeba dosłownie prosić się szefa aby ściągnął ten towar pisać jakieś dziesięć wiadomości w jednej sprawie. Odnośnie komunikacji z szefem się nie rozmawia wszystkie sprawy załatwiane są przez wiadomości na Teamsie mimo tego że siedzi obok i tak aby o coś zapytać trzeba pisać wiadomość. Niestety nie mogę powiedzieć o tej firmie nic dobrego. Nigdy nikomu nie polecę pracy tam.

@kandydatka

Jakiś czas pracowałem zdążyłem się przekonać jak jest osobiście dodatkowo wystarczy posłuchać opinii innych. Druga kwestia prawie same kobiety mężczyźni też pracowali w tym ja więc była Pani słabo poinformowana. No i myślę, że przez chwilę nie da się ocenić tego jak tam jest. Mi też na początku pracy jakieś dwa dni wydawały się cudowne ale okazało się, że to najgorsza z moich prac jakiś koszmar. Jeżeli Pani nadal pracuje to bardzo się cieszę, że Pani odpowiada ja wyrażam swoją opinię oraz przedstawiam swoją perspektywę do czego mam prawo. Wiem, że moją opinię podziela nie jedna osoba więc jednak coś w tym jest ale każdy to widzi indywidualnie. Pozdrawiam serdecznie

kandydatka
@Były

a ile czasu pracowales zeby to stwierdzic i jak to mozliwe ze piszesz jako mezczyzna jak tam pracuja prawie same kobiety? z tego co dowiedzialam sie bedac chwile na gorze po rozmowie rekrutacyjnej w zeszlym tygodniu to pracuja tam ludzie dosc dlugo i widac, ze im sie chce bylo glosno w porownaniu do tego co piszesz i zabawnie mimo ze przyszlam pierwszy raz i tylko na chwile. Zdecydowanie lepiej juz na wstepnie niz w innych miejscach gdzie pracowalam.

Były Nowy wpis
@kandydatka

Jak jest z pakietem medycznym w ADMED s.c.? Można dołączyć rodzinę?

LuxMed Nowy wpis

tak, można dołączyć rodzinę

Jak wygląda sprawa grafiku w ADMED s.c.. Czy pracodawca idzie na rękę?

odpowiedź Nowy wpis

Praca w firmie AdMed S.C. jest od godziny 8 do 16 ale pracodawca nie robi problemów, jeżeli ktoś chce przyjść później lub wcześniej. Da się też wyjść w ciągu dnia żeby załatwić swoje prywatne sprawy. Można spokojnie odrobić te godziny w późniejszym terminie lub mieć nadgodziny do wykorzystania. Jest elastyczny.

Pracownik Biurowy

Rozmowa przebiegła szybko, bez stresu. Z moich obserwacji pracodawca to wyluzowany człowiek, wytłumaczył wszystko co trzeba. Można było zauważyć również, że ludzie którzy tam pracują są zadowoleni.

1. Pracodawca pytał o doświadczenie w poprzedniej pracy. 2. Dlaczego akurat wybrałam firmę ADMED.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Juchas

Witam. Chciałbym ostrzec ewentualnych przyszłych pracowników tej firmy, szczerze nie polecam tego pracodawcy firma bardzo nierzetelna, na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują nie wiadomo co a tak naprawdę rzeczywistość jest kompletnie inaczej , szef nie potrafi rozmawiać twarzą w twarz z pracownikami tylko pisze smsy bądź kontaktuje się przez firmowe komunikatory. Dosłownie człowiek się tam czuje jak w (usunięte przez administratora), w ciągu 8 godzin pracy przysługuje 15 min przerwy z zegarkiem w ręku, nie można wyjsc na dwór nawet na 5 min. Jeśli chodzi o atmosferę to jest bardzo zła większość ludzi obgaduje się nawzajem za plecami i przynajmniej dla mnie jest to bardzo słabe, i myśle ze nikt nie chciałby pracowac w takiej atmosferze. Z tego co wiem to jest tam bardzo duża rotacja pracowników bo z reguły jeśli ktoś nowy przyjdzie i jest ze tak powiem normalny to sam się zwalnia, a zostają tam tylko ludzie którzy nie maja swojego zdania i lubią robic to co się im każe. Jeden z szefów każe się uczyć produktów na pamięć i z tego pozniej pyta dosłownie jak w szkole, ja rozumiem trzeba znac produkty ale No bez przesady nie żeby pytac z tego, dosłownie człowiek czuje się jak w szkole i myśleli kiedy zostanie wzięty do odpowiedzi. I tak na koniec naprawdę szczerze ostrzegam jeśli macie taki zamiar nie idźcie tam do pracy bo szczerze nie wytrzymacie psychicznie tego rygoru, poszukajcie czegoś innego. Pozdrawiam.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w ADMED s.c.?

Nie polecam wysyłają uszkodzony sprzęt , a następnie nie chcą oddać pieniędzy - mogą wysłać inny, ale trzeba znów zapłacić - tyle samo to jest jakiś skandal.Zero współpracy.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Telemarketer w firmie ADMED s.c.?

do 30 osób

@XYZ

A ile płacą teraz na tym stanowisku? Stawka dla początkujących jest dobra czy trzeba się zadowolić najniższą krajową? Powiesz?

@Stefan

zawsze do podstawy są premie z zamówień, od sprzedaży konkretnych grup produktowych, danych produktów oraz zaangażowania w pracę

Dominika
@XYZ

A dałoby radę te premie jakoś skonkretyzować, żeby było wiadomo czego za co się mniej więcej spodziewać?

Boguś
@Stefan

Można dostać dodatkowe pieniądze jak się starasz.

Czy można liczyć w ADMED s.c. na prywatną opiekę medyczną?

tak, firma korzysta z LUXMED

Patrycja

Dzień dobry Państwu, czy w firmie AdMed są jeszcze inne stanowiska pracy niż magazynier czy telemarketerka ? ( nie nadam się chyba na to stanowisko) Bardzo chciałabym się dowiedzieć, aby złożyć dokumenty. Pozdrawiam serdecznie, Patrycja

Witam czy na magazyn są przyjmowane również kobiety ?

Czy w ADMED s.c. panuje luźna atmosfera?

jest naprawdę fajnie

Teresa
@.

A czy orientujesz się może, czy w Admed nadal zatrudniają osoby do Call Center? A jeśli tak, to daj znać, co do aktualności warunków, jakie tam oferują, tj. umowa o pracę z podstawą + premią i benefity (multisport i multiacvite). Jeśli coś się jednak zmieniło pod tym względem, to napisz proszę.

b/pracownik
@Teresa

Mozna znalezc ogloszenia odnosnie pracy przez Admed ale aktualnie podobno nikogo nie poszukiwali. Oprocz multisporta posiadaja prywatna opieke zdrowotna dla pracownikow. U nich jest tylko umowa o prace z podstawa + premiami, maja sporo roznych premii od wielu rzeczy przez co mozna duzo dodotkowo zarobic przy aktywnej pracy w ciagu miesiaca.

Wiki

Powiedzcie czy w obecnej trudnej sytuacji z powodu epidemii można liczyć na pracę w firmie?

AdMed-Kalisz
@Wiki

Dzień dobry, Tak, będziemy poszukiwać nowych osób do pracy. Ogłoszenie pojawi się na OLX na dniach. Aplikować można cały czas przesyłając CV na e-mail: rekrutacja@admed.org.pl Pozdrawiam, Łukasz

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w ADMED s.c.?

AdMed-Kalisz

Dzień dobry, Po miesiącu pracy. Pozdrawiam, Łukasz

Olga

Świetny pracodawca więc z spokojnie można polecić prace w firmie jeśli ktoś ma odpowiednie kwalifikacje.

Adi

Byłem na rozmowie o pracę . Rozmowa spoko luz ... tylko ze Pan który przeprowadzał rozmowę nie poznał mnie jaki jestem handlowcem , ani człowiekiem . Sam mówił patrząc w stół . Wiec wiedziałem, ze nie ma sensu tutaj być . Taka trochę komuna z wystrojem firmy.

@Adi

Dostałeś już odpowiedź jeśli chodzi o wynik rekrutacji? Z tego co piszesz nie byłeś do końca zadowolony z jej przebiegu, więc ciekawi mnie, czy zdecydujesz się na pracę.

@Stefan

Moje wyniki już poznałem przy rozmowie . Jeśli można tak to nazwać . Pan mówił patrząc w stół , a mnie nie zapytał o nic . Więc już na wstępie miałem ochotę wyjść . Z góry kogoś już miał na to miejsce i odczułem, że tracę czas . Pomysł na firmę dobry , ale brak profesjonalizmu . Taka regułka odklepana i tyle ... sama umawianie na spotkanie SMSem już mi dało do myślenia . W sprzedaży bezpośredniej leżą . A to błąd . Dobry sprzedawca to ten co patrzy w oczy i sprzeda ! A porem już pestka na tek.bo wiesz jak wyczuć klienta ! A tak dzwonią i nic u większości . A radość jak ciś sprzeda, ponieważ nabywca akurat potrzebuje i ma dobry dzień. A to takie wtedy PROSTE

@Adi

Dzięki, że odpowiedziałeś. Czy podczas rozmowy była mowa o warunkach wynagrodzenia i zakresie obowiązków jakie obowiązują na tym stanowisku?

@Stefan

Owszem, ale nic konkretnie nie przedstawione . Pan który „klepie” patrząc w stół , to nie zachęca do rozmowy . Sprzedaż przez tel.może jakoś temu Panu idzie, ale w 4 oczy już ciężko . Podczas rozmowy czujesz się zlekceważony. Tak właśnie się poczułem . Brak kompetencji

Martyna

Jestem ciekawa czy można awansować w tej firmie ?

@Martyna

Dzień dobry Pani Martyno, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zachęcamy do złożenia CV w związku z prowadzoną rekrutacją poprzez drogę mailową bądź na portalu pracuj.pl lub olx celem wzięcia udziału w rozmowach na poszukiwane stanowisko gdzie udzielimy Pani niezbędnych i wyczerpujących informacji. Firma nasza cały czas się rozwija dlatego też z pewnością znajdzie Pani u nas rozwojowe i interesujące dla siebie stanowisko pracy. Pozdrawiamy, Zespół AdMed

odp
@ADMED s.c.

ROZWOJOWE STANOWISKO ? to ostatnie co można powiedzieć na temat jakiegokolwiek stanowiska w tej firmie. nie polecam. firma ma bardzo kiepską opinię i niestety nie bez przyczyny.

@odp

Szanowna/y Pani/Panie, Zauważyliśmy systematyczność naszej konkurencji związaną z hejtowaniem profilu naszej firmy w czasie gdy wystawiamy ogłoszenie związane z naborem na kolejne stanowisko. Nie zdarza się to zbyt często, więc dopiero wtedy pojawiają się opinie co można w łatwy sposób prześledzić na naszym profilu. Nie mniej jednak jesteśmy wdzięczni za przesłane komentarze od "kogoś" kto nawet nie jest wstanie się podpisać. Co więcej, przesłana "opinia" nie zawiera jakichkolwiek informacji przydatnych dla osoby zainteresowanej pracą w naszej firmie ale z racji tego, że chciałbym do niej się ustosunkować to została ona dodana do naszego profilu bo warto rozmawiać także dziękujemy za reklamę. Zachęcamy do zajrzenia, do nas, bezpośrednio do biura i ocenie tego jak się u nas pracuje, z jakimi fajnymi ludźmi na się do czynienia i co można osiągnąć będąc tu latami. Z poważaniem, Zespół AdMed

Alicjazkrainy

@Ty Może warto zacząć od siebie i ocenić swoją postawę? Po co tworzyć jakieś teorie spiskowe? Firma ma wszędzie bardzo dobre opinie!!

Ale
@Alicjazkrainy

Niestety nie wszędzie. Portal nie jest wiarygodny. Było mnóstwo konkretnych opinii opisujących sytuacje nie do przyjęcia ale zostały pokasowane.. firma ma tragiczna opinie. Wystarczy zobaczyć jak często szukają pracownika. Tutaj jest pisane że nie ma aktualnie ogłoszenia ale prawda jest taka że co jakieś 2 miesiące są wystawiane. To o czymś świadczy. Ludzie się decydują na pracę bo wydaje się fajna ale w takiej atmosferze wytrzymują tylko Ci którzy na ten moment nie są w stanie niczego lepszego sobie znaleźć.

@Ale

Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie funkcjonowania naszej firmy. Porusza Pani ważne kwestie obok których nie możemy przejść obojętnie. Przede wszystkim chcielibyśmy podkreślić, iż jesteśmy otwarci na Państwa opinie- nawet jeśli są one krytyczne. Staramy się wyciągać z nich wnioski, aby usprawniać obszary, które tego wymagają. Prosimy jednak pamiętać, że wolność słowa również ma swoje ograniczenia. Nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek oraz naruszania jego dóbr osobistych. Komentarze, które łamią prawo, zostają usuwane przez administratora serwisu. Ze swojej strony, chcielibyśmy zaapelować do wszystkich Państwa o zachowanie kultury języka. Chcielibyśmy, aby na forum znajdowały się właśnie wiarygodne opinie, dlatego stawiamy na otwartą komunikację. Dodany tylko, że naszym celem jest nieustanny rozwój (stąd prowadzona rekrutacja). Bynajmniej, nie jest ona wynikiem rotacji pracowników, a jedynie stanowiskiem naszej firmy, która zawsze chętnie zatrudni dodatkowych specjalistów w swojej dziedzinie. Jeśli jest coś co Panią niepokoi w miejscu pracy, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: biuro@admed.org.pl. Tylko poznając szczegóły Pani negatywnej opinii będziemy mogli dokładnie zbadać sprawę, by móc wypracować rozwiązanie i wrócić do Pani z odpowiedzią. Z wyrazami szacunku, Zespół AdMed

Ty

Nie wiem po co sztuczne nabijanie pozytywnych opinii. Każdy kto przyjdzie się przekona. Ja nie polecam i nikt kto tam przepracował dłużej niż miesiąc też nie poleca. Nie ważne czy jesteś na magazynie czy pracujesz jako sprzedawca. Warunki są po prostu zle. Są wieczne nerwy, niedopowiedzenia i widoczny brak kompetencji osób które powinny zarządzać..

@Ty

Dzień dobry, Zaręczamy, że “sztucznie” nie nabijamy pozytywnych opinii. Swoją drogą ubolewamy, że nie ma w naszym kraju kultury pozytywnej odpowiedzi zwrotnej - prawie nikt nie śpieszy z pisaniem pochwał, kiedy jest zadowolony z pracy. Natomiast, kiedy pozytywna opinia pojawia się na wątku, to większość czytelników odbiera ją jako laurkę wystawioną przez pracodawcę. W swojej wypowiedzi porusza Pan lub Pani bardzo ważne kwestie jednak są one zbyt ogólne, a przez to krzywdzące dla Naszej Firmy bez żadnych potwierdzeń swoich tez. Zatrudniamy profesjonalistów i darzymy zaufaniem naszych pracowników. Głęboko wierzymy, że każdy z nich wykonuje swoje obowiązki z należytą sumiennością i poszanowaniem. Jeśli jednak zauważyłeś/aś jakiekolwiek uchybienia w naszej codziennej pracy, uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem e-mail biuro@admed.org.pl Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę z której możemy wyciągnąć wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Zachęcamy też do odwiedzin w siedzibie Naszej Firmy i rozmów z pracownikami by osoby, które zastanawiają się nad podjęciem u nas pracy miały możliwość ocenienia naszych wspólnych starań samemu. Pozdrawiamy, Zespół AdMed

Tamburyn

Witam Jakie są zarobki na stanowisko pracownik biurowy ?? W ogłoszeniu pisze od 3500 brutto .czy to jest sama podstawa ??

całkiem obcy
@Tamburyn

z tego co wiem to podstawa. Raczej wszystko na rozmowach opowiadają.

Zostaw merytoryczną opinię o ADMED s.c. - Kalisz

• Jak się pracuje w ADMED s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy ADMED s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADMED s.c.?

Kandydaci do pracy w ADMED s.c. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADMED s.c.
4.8/5 Na podstawie 282 ocen.

ADMED s.c.