Opinie o ADMED s.c. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ADMED s.c.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ADMED s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADMED s.c. w Kalisz

Alda

Zero kontaktu po rozmowie. Nie ma znaczenia czy są na tak czy nie. Skoro człowiek był na rozmowie i miał być kontakt to wypada chyba dać informacje zwrotną?! Nie polecam. Brak szacunku do potencjalnego prawnika.

@Alda

Dzień dobry, Dziękujemy za przesłany komentarz. Chcielibyśmy wyjaśnić, iż nasz dział prawny w ostatnich miesiącach nie poszukiwał żadnego prawnika gdyż wszystkie stanowiska są obsadzone. Niemniej jednak poszukując specjalistów na jakiekolwiek ze stanowisk zawsze podczas rekrutacji weryfikujemy czy mamy poprawny numer telefonu do osoby, którą jesteśmy zainteresowani umawiając się na kontakt z naszej strony w momencie pozytywnego rozpatrzenia kandydatury. Każda z osób informowana jest o tym na rozmowie. Zdarzają się też sytuacje, że firma nasza kontaktuje się z potencjalnym pracownikiem z zastrzeżonego numeru - centrali firmy, a dana osoba nie odbiera telefonów. Po kilku razach wnioskujemy, że ktoś już nie jest zainteresowany. Z wyrazami szacunku, Zespół AdMed

Byebye

Witam jakie zarobki na stanowisku pracownik hiurowy? Jest podstawą plus premia ? Ile wynosi sama podstawa ?

@Byebye

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Sprawy związane z wynagrodzeniem omawiane są indywidualnie na rozmowie kwalifikacyjnej. Gdyby zechciał Pan bądź Pani aplikować na któreś z wolnych stanowisk można to zrobić wysyłając CV drogą mailową na adres: rekrutacja@admed.org.pl Serdecznie pozdrawiamy, Zespół AdMed

Zaskoczony

Zacznę od tego, że nie doświadczyłem niczego o czym mowa w negatywnych opiniach. Atmosfera w pracy super, zespół również, pracownicy chętnie pomagają. Największym dla mnie i w dodatku jak najbardziej pozytywnym zaskoczeniem, były relacje jakie panują miedzy pracownikami a pracodawcą, relacje te są na poziomie z jakim się jeszcze nie spotkałem, krótko mówiąc "jak człowiek z człowiekiem" wszytko na przyjacielskim podłożu, tak jak to powinno być w każdej innej pracy moim skromnym daniem ;). Pracodawca konkretny, wyrozumiały, uczciwy i generalnie bardzo w porządku, nie ocenił mnie na podstawie mojego CV (brak doświadczenia w podobnej pracy), a porozmawiał ze mną, wszystko wyjaśnił i dał mi szansę. Tak, brzmi to wszystko jak jakaś bajka, ale z tą różnicą, że ta akurat jest oparta na faktach :) Polecam.

Kiedyś tam pracowałam

Szefostwo naprawdę bardzo w porządku i skore do pomocy. Zespół w którym pracowałam w tamtym czasie kompletne dno nie szło się tam z przyjemnością szykanowali nowych pracowników byli zamknięta grupa do której nikogo nie dopuścili. Zarobki w porządku plus premie wystarczy się trochę postarać . Zespół na pewno zmienił się od tamtego czasu wiec szczerze polecam

Też pracowałam
@Kiedyś tam pracowałam

A to ciekawe co piszesz koleżanko bo ja również tam pracowałam i zawsze było na odwrót- zespół był ok , wiadomo kogoś się lubiło bardziej, kogoś mnie ale żadnych kwasów nie było i wszystkie nowe osoby były od pierwszego dnia akceptowane , natomiast szefostwo oraz ich kultura pozostawiały wiele do życzenia... nie wspominając już o słowach jakie padały w kierunku pracowników... Ja nie chce nikogo oczerniać, ale niestety, w pewnym momencie człowiek wstaje rano i się zastanawia: czy to znowu na mnie szefostwo będzie krzyczeć na forum, czy może trafi na kogoś innego? dodam fakt , że nie chodziło o popełnienie poważnych błędów lub narażenie firmy na straty tylko- tylko o pewne ustalenia dotyczące spraw marketingowych lub biurowych-jeden szef mówił tak, drugi inaczej, a następnego dnia były już w ogóle zmieniane ustalenia z dnia poprzedniego, ale niestety tego dowiadywaliśmy się dopiero jak ktoś zastosował się do ustaleniem z dnia poprzedniego a nie z dnia aktualnego, szefostwo nie informowało o zmianach swoich decyzji w sposób ludzki

Prawda
@Kiedyś tam pracowałam

Czytając to co napisał "kiedyś tam pracowałam" dobitnie widać, że skoro tam tak było to szefostwo nie radzi sobie w prowadzeniu firmy. Jest to mała rodzinna firma w której powinna panować przyjazna atmosfera, rzeczywistość jednak to weryfikuje. Ja też tam pracowałam i stwierdzam, że było zupełnie odwrotnie... To pracownicy byli mili i chętni do pomocy, natomiast szefostwo to kompletne nieporozumienie i porażka. Ciągłe krzyki na nas pracowników, pretensje o wszystko, publiczne linczowanie przez szefostwo. Najgorsze jednak jest to, że szefowie publicznie na forum mówili o prywatnych sprawach pracowników... wyśmiewając ich podczas nieobecności w pracy. "Kiedyś tam pracowałam" skąd wiesz, że zespół się zmienił? że szczerze polecasz. No chyba, że nigdy nie byłaś pracownikiem jak ja tylko jesteś jednym z szefów tej firmy, bo oni lubią pisać tu pozytywne komentarze. Nikt kto tam pracował i pracuje nie napisze raczej nic miłego.

@Prawda

Zależy w którym roku tam pracowaliście ja trafiłam na naprawdę nie miłe towarzystwo

?

A kiedy tam pracowałaś ?

@?

Około 3 lata temu

Pracownik Biurowy

Rozmowa przebiegła szybko, bez stresu. Z moich obserwacji pracodawca to wyluzowany człowiek, wytłumaczył wszystko co trzeba. Można było zauważyć również, że ludzie którzy tam pracują są zadowoleni.

1. Pracodawca pytał o doświadczenie w poprzedniej pracy. 2. Dlaczego akurat wybrałam firmę ADMED.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
magazynier

Witam czy wie ktos gdzie mozna wysylac CV w sprawie pracy na magazyn? widzialem ogloszenie na olx tego pracodawcy w innym dziale. Czy wiadomo czy szukaja do pracy na magazynie np za tego magazyniera Pana (usunięte przez administratora) byłego magazyniera wymienianego w opiniach????

Aplikantka

aplikuje w tej chwili na stanowisko w tej firmie. Ciekawi mnie jedna kwestia, czemu negatywne opinie pojawiają się tylko wtedy kiedy ogłoszenie przez pracodawcę trafi do sieci? i czemu nagle wtedy pojawia się negatywna opinia raz za razą? czy zależy komuś z osób trzecich żeby osoby ciekawe tego stanowiska zniechęcić? mnie osobiście dzięki tym komentarzom jeszcze bardziej oferta pracy się spodobała i jestem ciekawa czy te pozytywne i negatywne opinie są prawdą dlatego chętnie się przekonam jak zostanę zaproszona na rozmowę! dzięki Wam za oponie, może będę miała okazje sama ocenić jak to niby ciężko jest w tej firmie. Ach i pewnie będę głupia, że w ogóle chce się tam wybrać tak jak pozostałe osoby, które pisały tutaj komentarze albo w ogóle porównacie mnie to pracodawcy. Dziwne tylko że przeprowadzając wywiad poza internetem w którym nikt się nie chce podpisać by było wiadomo kto się wypowiada firma ta na terenie Kalisza cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami. Cóż, sprawdzę i się sama przekonam.

Była pracownica
@Aplikantka

Aż ciężko uwierzyć, że osoba która stara się tam o pracę napisała ten komentarz. Jeśli tak to powodzenia... już współczuję, ale jak to mówią... trzeba przekonać się na własnej skórze. Ja się przekonałam dlatego się wypowiadam. Tylko zastanawia mnie gdzie w Kaliszu ta firma cieszy się pozytywnymi opiniami ????

X

Ci ludzie są tak zapatrzeni w siebie (usunięte przez administratora) ze chyba naprawde myślą ze te negatywne komentarze nie są pisane przez byłych pracowników. Przykre, ale w koncu ludzie się zebrali i napisali prawde o tej firmie a bardziej o szefostwie... niestety prawda jest bolesna, ale wcale nie jest mi tych ludzi żal, sami sobie na tą opienie zapracowali.

Natalia

Może powinniście popatrzeć na siebie i swoją pracę? Gdyby nie to szefostwo to firma nie osiągnęłaby opinii super pracodawcy!!

Zabawna jesteś
@Natalia

Hahahahahhahaha nie skomentuje tego :D

Aggg

Praca w tej firmie to naprawdę świetne doświadczenie. Nie dość że rozwija umiejętność pracy w zespole to i komunikatywność oraz przyswaja ogromną wiedzę produktową jak i sprzedazową. Każdy bardzo chętnie udziela pomocy. A telemarketerki zawsze są uśmiechnięte i pełne energii. Bardzo fajna współpraca między kierownictwem a pracownikami co tworzy przyjemną atmosferę. Wiadomo, że jak w każdej innej pracy wymagana jest determinacja i chęć rozwijania się co zresztą przynosi świetne efekty jeżeli chodzi o premie i sam komfort pracy. Wynagrodzenie przyzwoite i zawsze na czas. Ogółem polecam

Bingo ;) idealnie podsumowanie ;) zgadzam się w 100 % ;)

Masakra

Praca fajna gdyby nie szefostwo (usunięte przez administratora) Polecana dla ludzi z niskim ciśnieniem, bo tam na pewno się podniesie...

Byłam na rozmowie

Hahaha, dobre jaja... :D Tak przy okazji - sfRustrowany, a nie "sflustrowany".

xxxx

Ewidentnie widać, że nie pisał to nikt z pracowników. Tak dla przypomnienia mamy aktualnie RODO uważałabym z wypisywaniem imion itp ;)

Byłam na rozmowie

Byłam tam jakiś czas temu na rozmowie o pracę, zaciekawiona tymi lukrowanymi opiniami. Na miejscu miałam okazję zobaczyć warunki pracy - tragiczne, (usunięte przez administratora) i brud, wszędzie coś leży, wchodząc do tego "biura" trzeba uważać, żeby nie wybić zębów. Sama rozmowa to porażka w każdym calu i kpina. (usunięte przez administratora)a. Zero szacunku da potencjalnego przyszłego pracownika, mógłby stwarzać chociaż pozory, ale nawet się nie stara. :) Jeśli ktoś ma trochę ambicji i jakieś wymagania, to nie radzę składać tam CV, stracicie tylko czas i pieniądze na dojazd.

Byłam na rozmowie

Haha, no cóż... Szkoda gadać. A jak od razu odpisuje pozytywnym komentarzem na falę negatywnych.

Dżesika

Nie wiem kim jesteś i jak długo pracowałaś/pracowałeś w tej firmie,ale dobrze gadasz.Przedstawiłaś/eś wszystko dokładnie tak jak jest.

starająca się o pracę B.M.

Jestem po rozmowie z pracodawcą, miły człowiek, konkretny i przedstawiający jasno warunki oraz oczekiwania. Rozmowa w przyjaznej atmosferze. Miałam okazję spędzić chwilę z obecnymi pracownikami, bardzo fajny zespół pełen uśmiechów na twarzy, który sprawia, że pracę można lubić. Stan firmy pod względem wyglądu i jakości pracy oceniam w swej osobie jako bardzo dobry. Zobaczymy!

Nickjestzbędny

Jestem aktualnie na etapie poszukiwania pracy oraz zapoznawaniu się z opiniami na ich temat i aż dziw bierze , że ww. firma ma aż tyle pozytywnych opinii uzyskanych przez pracowników względem innych potencjalnych pracodawców z Kalisza. Chciałbym zapytać osoby zatrudnione lub byłych pracowników jakie jest tempo pracy na stanowisku pracownika magazynowego i czy paczki mają dużą masę ( pytam o to z tego względu iż posiadam orzeczenie o niepełnosprawności - astma oskrzelowa ), gdyż ma to dla mnie znaczenie pod katem wysiłkowym , mimo wszystko chyba wyślę CV do tej firmy skoro właściciele są chwalonymi pracodawcami i panuje tam miła atmosfera.

@Nickjestzbędny

Dobry wieczór, jeżeli chodzi o paczki, maksymalna waga przesyłki to 31,5kg. W zależności od złożonego zamówienia przez naszych klientów uzyskiwana jest faktyczna wielkość i waga danych przesyłek. Jeżeli chodzi o tempo pracy, uzależnione jest od ilości zamówień i szybkości pracy całego zespołu. Osobiście uważam, że astma nie stanowi żadnego problemu gdyż można z nią naprawdę efektywnie wykonywać swe obowiązki. Zachęcam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy np. na platformie OLX gdzie słusznie pewnie Pan zauważył poszukujemy obecnie osób na stanowisko magazyniera. Można nas też odwiedzić osobiście i przy okazji uzyskać informacje odnośnie proponowanego przez nas obecnie stanowiska oraz zapoznać się z obecnym zespołem. Serdecznie zapraszam. w godzinach od 9 do 17.

Coś tak podejrzanie dobre te opinie... watpie zeby byly pisane przez pracownikow.

@Plus

zawsze można swoje podejrzenia zweryfikować na miejscu we firmie, lub poprzez rozmowę z obecnymi lub byłymi pracownikami. Nikt nic nie ma do ukrycia, można śmiało zweryfikować te opinie, które z tego co były przeze mnie czytane nie są tylko od pracowników ale od osób wcześniej zatrudnionych lub starających się o pracę. Zapraszamy w odwiedziny! np. pod pretekstem poszukiwania pracy :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w ADMED s.c.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Kruchy

admin jest idealnie ♥️

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się poziom wynagrodzeń w ADMED s.c.?

nietypowe pytanie. Raczej odpowiedź uzyska się na spotkaniu rekrutacyjnym niż tutaj. Jeżeli ta firma prowadzi obecnie nabór. Jeżeli wszyscy tam pracują a ludzie piszą pozytywne opinie to znaczy, że poziom wynagrodzenia jest odpowiedni bo nie ma tu negatywnych komentarzy na ten temat jak czytałam.

Słyszałem, że firma to świetny pracodawca i mam pytanie czy prowadzą jakąś rekrutację?

@Karolina

można przysłać CV na biuro@admed.org.pl ale na chwilę obecną skład jest pełen.

Szwag

Kołchoz.

@Szwag

Kołchoz – formalnie rolnicza spółdzielnia produkcyjna, rodzaj przedsiębiorstwa rolniczego charakterystycznego dla byłego ZSRR. Raczej nie pasuje to stwierdzenie do firmy zajmującej się handlem ale dziękujemy za idiotyczny komentarz.

Dagmara

Kalisz jest małym miastem, z opini jakie uzyskałam od ludzi związanych z tą firmą mogę szczerze powiedzieć, że firma jak na Kaliski rynek naprawdę z sercem dla pracowników, fajna, luźna atmosfera dzięki, której wyniki same się robią bo nikt nie stoi nad nikim z batem. Jeżeli to prawda co mówią obecni pracownicy to jedna z nielicznych firm do których chce się w ciągu tygodnia przychodzić. Szkoda, że ciężko u nich o miejsce do pracy bo wszyscy zatrudnieni nie mają ochoty z tego miejsca odejść przez co pracodawca na chwilą obecną nie posiada wolnych etatów a ja rozglądam się za fajną pracą teraz po powrocie z zagranicy.

Zostaw merytoryczną opinię o ADMED s.c. - Kalisz

• Jak się pracuje w ADMED s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy ADMED s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADMED s.c.?

Kandydaci do pracy w ADMED s.c. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADMED s.c.
4.8/5 Na podstawie 282 ocen.

ADMED s.c.