Opinie o WIPMEB Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WIPMEB Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WIPMEB Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIPMEB Sp. z o.o. w Krosno

Troszkę prawdy

To tak po krótce. Firma pogrążona w chaosie, braku procedur, organizacji. Po zatrudnieniu jesteś rzucany na głęboka wodę bez żadnego przeszkolenia, bo Twój poprzednik, albo odszedł nagle, albo otrzymał wypowiedzenie o 15:55 od prezesa. Firma w praktyce zarządzana przez nieudolnego logistyka i kierownika działu reklamacji. To oni mają największy wpływ na decyzje prezesa. Kierowników i dyrektorów nie ma, bo hierarchia opisana jest wyżej. Gdyby PIP skontrolował magazyn, to by go zamknął ze względów BHP. Przez firmę przewinęło się sporo osób. Ci co mieli rozum to się ewakuowali, reszta nie zna dnia ani godziny kiedy wręczone Będzie wypowiedzenie. Czasy świetności firma ma za sobą- teraz jest równa pochyla. Mental właścicieli jest jaki jest i dopóki on się nie zmieni, dopóty firma NIE będzie atrakcyjnym a przede wszystkim STABILNYM miejscem pracy

więcej prawdy

Mój wpis nie jest hejtem, tylko merytorycznym przedstawieniem sytuacji dla osób, które w odpowiedzi na ofertę pracy najpierw przeglądają opinie w necie -co bardziej niż oczywiste. Firma jest kompletnie źle zarządzana, a dwukrotna zmiana ( czyt. odejście) dyrektora operacyjnego w przeciągu kilku miesięcy jest tego przykładem. I owszem znajdę 10 min żeby przejrzeć, odpowiedzieć nawet na Twój komentarz, ponieważ jak wspomniałem; przez firmę przeszło ( przechodzi) wiele wartościowych pracowników, którzy nie są szanowani, ich kompetencje również, ponieważ w firmie na szczeblu zarządzania panuje toksyczna atmosfera, brak fundamentalnej wiedzy, procedur. Rozwiązania systemowe osób które podejmują najważniejsze decyje zatrzymał się dobrą dekadę, dwie temu. Osobiście jest mi szkoda, że wielu pracowników odchodzi, a są to pracownicy z najwyższego szczebla, oraz wartości. (usunięte przez administratora) Mówimy ( a mamy do tego pełne prawo ) do wygłaszania swojej opinii. Firma sama sobie zadbała o taką a nie inną reputacje, a TY jesteś ewidentnym przykładem, który potwierdza moją tezę, jakoby to nie było atrakcyjne miejsce pracy, a osoby tam pracujące były toksyczne Dziękuję

A.G

Byłam pracownikiem tej firmy i pracowałam w dziale kadr, więc wydaje mi się ze dobrze wiem jak funkcjonuje firma. Funkcjonuje jak większość średnich firm. Zatrudniając pracownika, dają każdemu umowę o prace, z pełnymi świadczeniami. Zarobki ustalane są, według predyspozycji i doświadczenia osoby, na danym stanowisku. Jeżeli osoba zatrudniona, w firmie chce się rozwijać i więcej zarabiać, oczywiście bez problemu dają taką możliwość i można, naprawdę dużo zarabiać jeżeli się chce, a jeśli komuś się nie chce pracować, to uważam, że żadna firma nie będzie, dla takiej osoby dobra. Firma podzielona jest na poszczególne obszary. Jest biuro główne, które ma swoich dyrektorów i kierowników odpowiedzialnych za różne działy w burze. Jest obszar magazynów, każdy magazyn ma również swojego kierownika i był obszar produkcji mebli tapicerowanych która miała swoich dyrektorów i kierowników poszczególnych działów. Za granicami Polski firma ma jeszcze produkcje mebli twardych, które też mają odrębnych swoich dyrektorów i kierowników. Ja osobiście mogę wypowiedzieć się o biurze główny bo tam pracowałam i było Ok natomiast nie wiem jak było na produkcji czy magazynach bo to nie był mój obszar pracy. Dlatego też uważam, że komentarze nie są tak do końca wiarygodne bo większość dotyczy produkcji mebli tapicerowanych, której z resztą już w Polsce nie ma,przenieśli ją do innego kraju i nie pracują tam Polacy, którzy mogą wydawać opinie. A nawet jak była w Polsce, to osoby pracujące na produkcji, mogą wydać opinie na temat działu, w którym pracowali, przełożonego lub dyrektora tego obszaru i uważam, że nikt z produkcji, nie może wypowiadać się na temat biura, nie będąc nigdy w biurze głównym i z tego co pamietam większość pracowników nawet nie wiedziało, gdzie znajduje się biuro główne, kto tam pracuje, jakie panują zasady i tak dalej, nie wspomnę o tym, że większość nawet szefa firmy na oczy nie widziało. I taka sama sytuacja jest w magazynach, gdzie magazynierzy nie jeździli , na produkcje czy do biura głównego bo w biurze wszystko załatwiał w ich imieniu kierownik danego obszaru. Każdy pracował na swoim obszarze i miał swojego przełożonego. Dlatego stwierdzam, że oponie nie są szczere i wiarygodne, bo nie pokazują całego obrazu firmy. Czytając je odnoszę wrażenie ze pisane były przez osoby, które nie do końca wiedza, jak ta firma funkcjonuje. Bo np. produkcja tapicerki była tylko 1/4 firmy a nie cała firmą. W skład całej firmy wchodzi hurtownia mebli twardych produkcja mebli tapicerowanych która została przeniesiona. I jak napisałam wcześniej za granicami kraju firma posiada jeszcze duże produkcje mebli twardych. Do tego zajmują się jeszcze e-comercem. Firma ta ma wiele gałęzi , o których ludzie wydający tutaj oponie nie maja pojęcia co tylko potwierdza, że albo faktycznie w niej nie pracowali, albo tak jak napisałam są niezorientowani o firmie, dlatego wydają niewiarygodne opinie. Podsumowując to wszystko zależy do jakiego obszaru aplikujecie i na jakiego przełożonego traficie. Tą firmę tworzą ludzie a nie sam szef. Większość osób zatrudnionych w niej nie ma styczności z samym szefem bo zarządzają nimi kierownicy a kierownikami zarządzają dyrektorzy, którzy podlegają pod szefa. Tak to wyglada to jest moja szczera i obiektywna opinia na temat firmy.

jarek

cześć - mogę nawet umówić spotkanie, tylko bądź tak samo wygadany jak tu :-) podeślij nr tel. P.S. lubię czytać Twoje pomysły bo utwierdzam się w przekonaniu że marnowałeś swoje ukryte a potem skradzione talenty/pomysły - bądź dzielny - głowa do góry - dasz rade - jakoś będzie

Katrzyna1999

atmosfera dobra, zespół pozytywny, wynagrodzenie na czas, ja ze swojej strony polecam tego pracodawce

Andżelika
@Katrzyna1999

To prawda, wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, a to jeden z kluczowych plusów Wipmeb. Istnieje również możliwość uzyskania premii, więc pod tym względem nie było źle.

O.K.

jestem juz niestety bylem pracownikiem bo skonczyla mi sie umowa i niezostala przedluzona(nie z mojej winny) co do pracy to ustalone wynagrodzenie placone w terminie, w moim dziale praca byla dobrze organizowana, atmosfera po zwolnienuiu bardzo toksycznej osoby (usunięte przez administratora) kilka mieisacy temu na duzy plus co wszyscy potwierdzaja

O co chodzi, nie zgadzasz się z @O.K.? Piszecie do siebie jakimś szyfrem, z którego dla kandydata nic nie wynika. Czyli dyrektor się nie zmienił, czy zmienił, tylko nieprawda, że bez niego jest lepiej?

Amelia Nowy wpis

Zauważyłam w ogłoszeniu dla specjalisty ds. sprzedaży, że przez 3 dni trzeba być w biurze a 2 można pracować zdalnie. Czy samemu można sobie dobrać dni home office czy jednak trzeba się do kogoś dostosowywać? Praca w ogóle jakkolwiek się wtedy różni?

Dwie rzeczy w sprawie pracy specjalisty ds. sprzedaży (angielski/niemiecki jęz.). Piszą, że jest możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach. Czyżby tylko dopłacali? Mogę poznać przykładowe stawki prowizji i premii?

Troszkę prawdy

Nomad Nowy wpis

Dobrze napisane w końcu szef zrobił porządek. W końcu wszyscy są traktowani tak jak powinni a nie jak było ze jedni pracownicy pracowali dawali z siebie 100% drudzy nie dawali ani nawet 0,5% i jeszcze się wysługiwali innymi a każdy pieniądze pobierał wiec to też wkurzało. Teraz jest ład i porządek. Co do rekrutacji to prawda dyrektorzy a właściwie dyrektorka słaba do tego bez pojęcia o zatrudnianiu ludzi na inne stanowiska

więcej prawdy Nowy wpis

W.W

Firma ma duży potencjał, ale jest nieumiejętnie zarządzana. Totalny chaos, fatalna organizacja pracy, kiepskie zarobki. Brak szacunku do człowieka i jego pracy. Ładny biurowiec niestety o niczym nie świadczy.

Ana
@W.W

Tak, firma rozwija się i ma potencjał, wychodzi na kolejne rynki zagraniczne i wewnętrznie tworzy nowoczesne produkty. Pomysły są wysłuchiwane i nie ma ucinania skrzydeł więc pod tym względem jest OK. Trzeba mieć oczywiście predyspozycje na handlowca i trzeba umieć zarządzać samym sobą, nikt nikogo przecież nie będzie niańczył.

Maryśka
@Ana

Z niańczeniem z pewnością tak, jesteś raczej odpowiedzialny za pracę, którą wykonujesz. Ale co to ma do ewentualnego rozwoju czy tez szkoleń? Nie są na początku wdrażane by ułatwić komuś prace?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie WIPMEB Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Działu Handlowego? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
maciekk

polecam tego pracodawce, warunki pracy komfortowe, wynagodzenie srednie ale za to na czas, mloda zaloga, firma z potencjalem

An

Hmmm, osobiście nie zauważyłam ostatnio kasowania postów, chociaż śledzę firmę od dłuższego czasu... Firma rozwija się i ma potencjał, wychodzi na kolejne rynki zagraniczne i wewnętrznie tworzy nowoczesne prosukty. Pomysły są wysłuchiwane i nie ma ucinania skrzydeł więc pod tym względem jest OK. Trzeba oczywiście też umieć zarządzać samym sobą, nikt nikogo przecież nie będzie niańczył, to nie przedszkole.

Alfred Wiewiórka

Tutaj jedna i ta sama osoba pod rożnymi nickami klepie ten sam tekst: "Firma rozwija się poprzez ekspansję na rynki zagraniczne i wewnętrznie przez nowe produkty" i drugi o smutny życiu. Jak można rozwijać się "wewnętrznie" poprzez nowe produkty?! Może to osoba odpowiedzialna za dział produktu ma takie wysokie mniemanie o sobie? Wdroży nowy produkt i firma się wewnętrznie rozwinie...? no nie kumam tej teorii.. Wdrażanie nowych produktów może być pomocne w ekspansji na rynkach zagranicznych.

O.K.

Olka

Z ostatniego wątku dowiedziałam się, że ktoś uważa, że firma ma generalnie potencjał. Czy opiszecie go szerzej w kontekście zatrudnienia na dziale handlowym? właśnie kogoś do niego niedawno szukali, widzę ze jestem 2 tygodnie po ofercie, czy te nabory są częste? Nie wiem czy dalej się interesować, czy może czegoś nie wznowią?

Anonymous
@Olka

Aaaaria
@Olka

Firma rozwija się poprzez ekspansję na rynki zagraniczne i wewnętrznie przez nowe produkty, potencjał jest, tylko trzeba chcieć... i trzeba chcieć go wykorzystać. Sama branża jest rozwojowa. W firmie na szczęście pomysły są wysłuchiwane i nie ma ucinania skrzydeł więc pod tym względem jest OK. Trzeba mieć oczywiście predyspozycje na handlowca i wiadomo, liczy się przede wszystkim zaangażowanie, jak ktoś jest niezaangażowany to nie ma co szukać miejsca dla siebie.. ale to tak chyba wszędzie tak jest...

E.

Na bazie swoich doświadczeń nie mogę potwierdzić negatywnych opinii osób, które przedstawiają się jako bardzo skrzywdzone przez swoją pracę. A tak długo jak tutaj pracowałam nie spotkała mnie żadna krzywda ze strony firmy. Współpracownicy są różni, jak to ludzie. Normalna firma, w której jeżeli się chce, można się rozwijać i są do tego warunki. Nie zrezygnowałam ze względu na firmę, a prywatną sytuację, a do firmy mam raczej pozytywne nastawienie.

A.
@E.

A ja powiem, że to jak wszędzie, łatwo nie jest, ale jeśli ktoś chce się czymś wykazać to jest do tego możliwość. Ale firma ogólnie ma potencjał.

Rekrutuje

Czy ktoś był na rozmowie na stanowisko od specjalisty ds. danych? Znacie widełki wynagrodzenia? Czy to stanowisko funkcjonuje już w firmie? A moze w ogóle nie ma naboru na nie tylko pojawiło się ogłoszenie? Dostał ktoś telefon?

Aaarekrutacja
@Rekrutuje

Też się zastanawiam, dzwonili do mnie w ramach pierwszego etapu rekrutacji po kilku dniach, widełek nie podawali, ale wiem, że jest wakat i jest to nowe stanowisko, bo pytałem.

Ciekawy

Na krosno24 jest ogłoszenie o prace na referenta ds. produktowych. Czy to jest nowe stanowisko w tej firmie czy ktos sie zwolnil? jak wygladaja obowiazki i jaka jest forma zaturdnienia? Od razu UoP? ktoś sie orientuje jak z kasa? i gdzie w ogole miesci sie biurowiec?

asia

Też miałam problem ze znalezieniem lokalizacji biurowca, bo w sieci od ul. Powstańców przez Korczyne po Pużaka są informacje więc nie dziwi mnie pytanie... Ale chętnie dowiem się też czegoś na temat tej oferty pracy - Katarzyna wiesz coś więcej? To nowe stanowisko? Jak z zarobkami i umowa?

Ewka

Masz chyba bardzo dużo czasu aktualnie ze tak aktywnie uczestniczysz w tym formu. Zwolniłam się zostałaś zwolniona nieważne ale komentarz które wystawiasz robisz zła opnie nie firmie tylko zespołowi który tam pracował bo z tego co piszesz pracowali tam bardzo słabi ludzie łącznie z tobą wiec po co plujesz takim jadem skoro już tam nie pracujesz ? Co oni Ci tam zrobili ze ty jesteś aż tak bardzo rozżalona tutaj ba forum… proponuje skorzystać z pomocy specjalisty który jest Ci pilnie potrzebny a nie wylewania żali na formu bo to Ci nie pomoże kobieto…

Arek
@asia

Jak w większości innych firm Wipmeb posiada kilka lokalizacji, biurowiec znajduje się na ul. Powstańców Warszawskich 14, a w innych lokalizacjach są magazyny czy też np. outlet wyprzedażowy, więc to wszystko zależy na jakie stanowisko się aplikuje. Mogę się założyć, ze przy telefonicznym kontakcie, w trakcie zapraszania na rozmowę kwalifikacyjną z pewnością dokładny adres spotkania jest podawany, również w ogłoszeniu o pracę zazwyczaj powinna być informacja jakiej konkretnie lokalizacji ogłoszenie dotyczy. Więc to tylko kwestia chęci odnalezienia :)

Wojtek
@Arek

Nie nie w ogłoszeniach o prace nie piszę ani nazwa ulicy ani nic jest tylko jasno określone stanowisko i to wszystko

Katrzyna1999

@Katrzyna1999

a zdradzisz przy tym chociaż o jakie stanowisko chodzi? chce mieć odniesienie do pracy jako spec od administracji. Mam doświadczenie widziałam, że kiedyś kogoś takiego potrzebowali do siebie. Czy to będzie jeszcze od kolejnego roku opcjonalne? Nie potrzeba więcej osób?

katarzyna2000
@Katrzyna1999

chyba od tej "dobrej atmosfery" cały zespół jest pozytywnie zakręcony inaczej.... Wynagrodzenie na czas to się zgadza, ale z reszta to pojechałaś na koniec tygodnia ;)

@katarzyna2000

Dokładnie, ktoś zauważył że zostały usunięte niedawno pisane komentarze, komentarze bardzo niewygodne dla oblicza firmy treściwe i w 100% prawdziwe. Na krosno 24 znów wrzy od ogłoszeń do firmy czyżby znów ludzie podziękowali za traktowanie ?.

@katarzyna2000

A wysokości jakie jeśli już? Podobnie jak osoba wyżej widziałam tamta ofertę na administracje. Teraz gdzie są dodawane te aktualne oferty? na stronie chyba nie ma zakładki z pracą? chyba, że źle widzę?

Andżelika
@Katrzyna1999

Wypowiem się jako pracownik, który pracuje w firmie od niedawna ale na tyle długo żeby poznać procesy. Uważam, że wprowadzenie nowego pracownika do pracy jest OK i atmosfera jest bardzo przyjazna. Czuć wsparcie, można szybko zintegrować się z zespołem, tylko trzeba chcieć. Same zadania są adekwatne do stanowiska pracy, wiadomo są różne "wrzuty" ale to chyba tak jest wszędzie. Przełożeni są bardzo wyrozumiali i bardzo "ludzcy", a to nie wszędzie jest spotykane, więc bardzo duży plus. Jeśli ktoś jest ambitny i chce po prostu dobrze wykonywać swoją pracę, ma w WIPMEB na to szansę.

Jak wygląda sprawa grafiku w WIPMEB Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Sabrina

Piszesz teraz o grafikach w kontekście stanowiska pracy? tu chyba było pytanie w innym kontekście ale skoro tak to jaka jeszcze jest ta struktura? Mnie akurat wyświetlała się ostatnio oferta pracy dla biurowego. Jak stoicie z benefitami, każdy ma raczej podobne?

A.G

jarek

przeczytałem wszystkie bo ta firma rekrutuje, znajomy od jakiegoś czasu tam pracuje i jest zadowolony. ta opia nie jest miarodajna

Widać drogi kolego ze coś masz problem z ta firmą. Chyba za bardzo ubodli w twoje ego skoro jesteś taki aktywny na tym forum. Jeżeli zakończyłeś prace w tej firmie jak piszesz to po cholerę cały czas żyjesz ta firmą ? Coś mi się wydaje ze chyba tak zle nie było skoro taki jesteś emocjonalnie związany z nimi. Bo gdybym pracował w firmie w której jest tak (usunięte przez administratora) to końce prace i nie chce o takie firmie nawet myśleć i wracać wspomnieniami. A już tym bardziej poświęcać swój czas na wypisywanie żali tutaj. Pozdro ✌️

ramirez

"Nick pracownik", przeczytaj w tytule czego dotyczy cały ten wątek: "Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WIPMEB Sp. z o.o.. ...." Czyli jako "były pracownik" Nick ma prawo wyrazić swoją opinię czy nie ma?! ... Pozdro :)

Rysiu

Z tego co wiem tych imion i nazwisk raczej nie powinno się tu pisać, wiec wstrzymałbym się w takich deklaracjach. Co do osób zadowolonych z pracy, jeśli takie jeszcze są to może niech wyraża wprost swoje zdanie? Ja zakładu jeszcze nie testowałem, sam może bym spróbował ale teraz nie jestem do końca przekonany. Niby w dwóch komentarzach widziałem wzmiankę o tym, że firma ma duży potencjał. A czy w skrócie mógłby go ktoś uzasadnić, żeby było wiadomo na co się aplikuje?

jarek

Firma dodała ogłoszenie na specjalistę ds. zasobów ludzkich. Czy ktoś może się podzielić informacjami jak duży jest zespół HR? Jakieś opinie odnośnie pracy w tym dziale ?

WIPMEB Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na na stanowisko Koordynator. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 8300 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Poszukiwano osoby na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Czy ktoś był w firmie WIPMEB Sp. z o.o. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 11500 ?

StaryJa

Obiecują dużo fajnych rzeczy jak dobre wynagrodzenie stałe stanowisko pracy i dobre wynagrodzenie, to tak w teorii bo w praktyce to nie ma niczego z tych rzeczy. Jeszcze co chodzi o BHP to ta firma nie ma czegoś takiego

mARIUSZ

od momenty jak prezes usunal dyrektorka i kierowniczne atmosfera i wogole cala praca w tej firmie jest duzo lepsza...dziekujemy

Wanda
@mARIUSZ

A to co się działo takiego za czasów starego dyrektora ze atmosfera była taka zła ?? No i kogo wzięli za nowego dyrektora, już jest wybrany ? Szukają kogoś na stanowiska kierownicze ?

@mARIUSZ

Huta!!!!!!!

Iwona

To miał być wyraz radości czy czego? To jak po takim czasie u was z warunkami pracy, faktycznie dalej jest lepiej? wpłynęło to na wynagrodzenie może?

Pytali już wcześniej ale bez odpowiedzi. Poprawiła się tylko atmosfera czy zarobki też są teraz wyższe? Ile w ogóle można dostać teraz na pierwszej umowie?

ByłyPracownik

Jako były pracownik mogę powiedzieć, ze praca w tej firmie od jakiegoś czasu stała się uciążliwa. Osoby z biura zamiast pomagać to jeszcze tą pracę utrudniali. Słaba organizacja i ciągłe pretensje. Ogólnie nie polecam jeśli ktoś nie ma ochoty codziennie się stresować.

@ByłyPracownik

Uciążliwa? Napiszesz coś więcej? Jak te osoby z biura utrudniają pracę? Zastanawiam się czy aplikować

Cycu
@Anna

Pierwszy raz słyszę żeby osoby z biura utrudniały pracę, napisał chyba ten ktoś kto nie potrafił się dogadać z biurem i zwala na nich winę.

@ByłyPracownik

Wipmeb ma kilka biur/ oddziałów napisz konkretnie w którym biurze jest tak uciążliwie dla Ciebie

@Cycu

Do dialogu chyba trzeba dwóch stron to może po obydwu coś nie zaiskrzyło? Ale skoro tak to w jaki sposób według Ciebie współpraca z biurem wygląda i z drugiej strony teoretycznie dopuszczasz tym samym możliwość, że mogłoby do czegoś takiego dojść jednak? Przynajmniej trochę tak to zostało ujęte

Cycu
@Iwona

Sprawa wygląda tak jak się komuś nie chce pracować i stale narzeka, to tak się kończy współpraca. Ochronka dawno się skończyła Panów z Krosna.

@Cycu

Czyli w ten sposób.. A ta organizacja pracy? Ocenił ją jako słabą, to w sumie ciekawa bym była jak konkretnie ona tu w firmie przebiega. Jak praca pozostałych osób w praktyce wygląda?

@Cycu

Jaki czas tam pracujesz/pracowałeś ? Ja wystarczająco długo, żeby poznać firmę i wiedzieć kto pomaga a kto utrudnia.

@Ania

Głownie chodziło mi o rozładunek - załadunek.

Aneta
@ByłyPracownik

Słaba organizacja czego? Można troszkę dokładniej? Odnośnie czego te pretensję? Pytam ponieważ atmosfera pracy to dla mnie bardzo ważny aspekt. Z góry dzięki.

Łukasz Owoc

Witam mam pytanie ? dlaczego firma WIPMEB, wystawia ogłoszenia na Portalu Krosno24, afiszując się pod inną nieistniejąca fejkową firmą? Aquma ? biuro@aquma.pl. po zweryfikowaniu nazwy taka firma wogóle nie istnieje....Tam już nikt nie chce chyba składać CV..

Zostaw merytoryczną opinię o WIPMEB Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w WIPMEB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WIPMEB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIPMEB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WIPMEB Sp. z o.o.

WIPMEB Sp. z o.o.