WIPMEB W.WOJNAR, P.RECZKOWSKI Sp. z o.o.

Czechy

Opinie o WIPMEB W.WOJNAR, P.RECZKOWSKI Sp. z o.o.

donosiciel jaj

Edyta....prosimy wróć! bez ciebie już nigdy nie będzie tak samo...

karaki

Wspaniała Firma :) Proponuję spróbować .. nic osobistego:) pani kierownik .. no chyba tylko w krośnie tak się nazywa tego typu osobę jak w tej firmie.. Prężnie rozwijająca firma ... jeszcze długo się będę śmiała z tego określenia. Biuro .. no faktycznie czy to można nazwać czymś takim? Umowa o Pracę no tu bardzo uważnie trzeba czytać z ust pana prezesa i pani kierownik co to oznacza umowa na pełną kwotę :)

Wiadomo kto

Firma krzak, którą powinni się ię zainteresować US i PIP. Siedziba główna jest w Krośnie, polecam wszystkim kontrahentom odwiedzenie tego przybytku. Gwarancja ubawu po pachy. Malomiasteczkowe zwyczaje i kierowniczka,która stosuje mobbing wobec pracowników. A ponieważ bezrobocie się szerzy to można stosować metody zatrudnienia ludzi na haniebnych warunkach. Rotacja personelu, w ciągu pół roku zwolniono przynajmniej 6 osób. Atmosfera jak w kiepskich horrorach. Praca dla desperatow.

Zostaw opinię o WIPMEB W.WOJNAR, P.RECZKOWSKI Sp. z o.o. - Czechy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WIPMEB W.WOJNAR, P.RECZKOWSKI Sp. z o.o.