Opinie o Meblo-Styl Jerzy Gierula w Jedlicze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Meblo-Styl Jerzy Gierula. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Meblo-Styl Jerzy Gierula o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblo-Styl Jerzy Gierula w Jedlicze

Karol Nowy wpis

Firma na ten moment ma jakieś długi ?

Joho Nowy wpis

Nigdy więcej mebli z tej firmy hłam ,szajs,dno!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miro Nowy wpis

To nie adres firmy na który klienci piszą swoje uwagi a forum pracowników!!

ms4 Nowy wpis

Dobra jakość mebli, polecam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Meblo-Styl Jerzy Gierula? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Joana

Nigdy więcej żadnych mebli od nich. Szajs jakiego nigdy nikt mi wcześniej nie wcisnął. Zaufałam, nie pośpieszałam, zapłaciłam i ręce załamałam :( Najtansze podzespoły, fatalne wykonanie i ten żałosny montaż w domu. Cena? Z kosmosu! Żeby nie powiedzieć z (usunięte przez administratora) Żegnam ozięble Pana G.

Paweł P.
@Joana

A ja wręcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolony z wykonania i montażu mebli. Meble zostały wykonane zgodnie z tym co założyliśmy na wstępnej rozmowie. Jeżeli chodzi o terminowość, to również nie mogę złego słowa powiedzieć - umówiliśmy się na połowę listopada. Meble zostały przywiezione i zmontowane 19 listopada :) Co do samego montażu również nie mam zastrzeżeń. Wszystkie elementy są dokładnie dopasowanie i estetycznie wykończone. Jeśli coś mi się nie podobało, to nie mieli problemów aby to zmienić lub poprawić. Nie są to pierwsze meble jakie zamawialiśmy w tej firmie i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Co do ceny, jak to mawia mój znajomy - " ile to kosztuje i dlaczego tak drogo?". Proponuję samemu założyć firmę, co miesiąc opłacać ZUS, US, wszystkie składki, do tego podatki i pracowników + oczywiście mnóstwo innych opłat których nie wymieniłem, a wtedy przekonasz się ile warta jest Twoja praca. Wiem o czym piszę, bo sam miałem działalność.

@Paweł P.

Czy poprawa mebli odbyła się w ramach gwarancji jaką daje firma Meblo-Styl Jerzy Gierula? A co o firmie powiedzą osoby, które pracują w owej firmie? Czy poszukiwane są może pracownicy do nowych stanowisk w pracy jeśli takowe są otwierane?

Paweł P.
@Dominika

Poprawa odbywała się na bieżąco, gdyż byłem obecny podczas montażu.

Klient

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, ale ja mam inne zdanie. Firma meblo styl robiła dla mnie meble kuchenne i szafę pod zabudowę. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Współpraca przebiegła doskonale, a ja jestem w pełni zadowolona. Meble kuchenne służą mi już kilka dobrych lat i są nadal w świetnym stanie.

@Klient

Cenisz sobie jakość wykonywanych mebli przez firmę Meblo Styl Jerzy Gierula? Poleciłabyś tego wykonawcę innym osobom chcącym wyremontować dom? Wiele dodajecie tu opinii jako klienci. A mnie najbardziej interesują opinie pracowników na temat tego pracodawcy. Udzieli się ktoś na forum?

Janusz

Lubie Placki Moje sugestie dla Meblo-Styl Jerzy Gierula: Stoliki

GAF

Dajcie sobie spokój z tym całym meblo stylem. Brak posznowania ludzkiego czasu i pieniędzy. Nieterminowość, brak reakcji na sugestie i niedopracowane detale, niedbałość, żałosny montaż u klienta, a na koniec jeszcze te ceny z kosmosu. Czuję się zawiedziony, żeby nie powiedzieć oszukany. Ostatni raz!

Mixer

Skąd tyle fatalnych ocen? Jest tak rzeczywiście?? Choc kilka razy doszlo do mnie ze nie zawsze jest ok...

A.G.
@Mixer

Prawda jak nic. Nie daj sie nabić w butelkę jak ja i pozostali. Każdy inny producent mebli będzie lepszy od nich.

He-Fajstos

Jednym słowem - ODRADZAM i nie polecam !!!

Dominika

Na stronie internetowej pracodawcy nie ma widocznych aktualnych ofert pracy - czy ktoś posiada informacje o prowadzonych obecnie rekrutacjach? Może ktoś brał w nich udział? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna oraz jaki typ umowy proponuje firma Meblo-Styl Jerzy Gierula?

NAŁ

To oni jeszcze istnieją? Te ich "mebelki na wymiar" to się nawet do spalenia w piecu nie nadają.

BIBLO

Dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo. Rozsądniej byłoby kupić meble gotowce niż przepłacać za ten tandetny wyrób meblo-podobny w którym nawet zawiasy są oszukane. Tekst właściciela: "Panie, to się rozchodzi..." No i rozchodziło się - drzwiczki opadły po miesiącu i nie ma nawet jak tego poprawić, bo krzywo wszystko osadzone - fuszerka !!!!!!! NIE POLECAM. A NAWET ODRADZAM.

Były klient

Magazynier pijak od kazdego klienta sepi pieniadze plyty porysowane jakosc oklejania fatalna nie polecam

T.

O jej... Gdybym ja tu była wcześniej... Żałuję jak cholera zakupionej u Meblo-styl w jedliczu garderoby, ale z drugiej strony cieszę się, że nie zamówiłam również całej kuchni. Sama nie wiem jak to sie stało, że nie kazałam im tego wszystkiego zabrać i tak już zostało. Mineło już sporo czasu, a ja nadal nie mogę przeboleć tych krzywych dzwiczek i trzaskających szuflad. Gdybym tak miała w kuchni to bym chyba oszalała. Przestrzegam i odradzam.

blu

Partacze jakich mało. Szkoda o nich pisać, a tym bardziej szkoda cokolwiek u nich zamawiać. Na wymiar? Jaki wymiar... robią co chcą i jak chcą, a jak mówisz, że miało być inaczej to próbują wciskać ciemnotę że tak ma być. Oszuści, koniec i kropka.

Zawiedziony klient

Byłem zainteresowany wykonaniem mebli pod zabudowę firmy Meblo Styl z Jedlicza. Byłem w siedzibie firmy i zostałem zapisany na wycenę mebli. Pracownik wziął moje dane adresowe, numer telefonu i obiecał, że firma skontaktuje się ze mną, by ustalić termin wyceny. Minęło ponad 20 dni i nie doczekałem się kontaktu i wyceny. Skorzystałem z oferty konkurencji, która dokonała już wyceny mebli. Teraz czekam na realizację projektu. Meblo Stylowi życzę sukcesów we współpracy z klientami. Pozdrawiam, Zawiedziony klient z okolic :(((

dam

dziekuje za informacje bo juz miałem jechac zamawiać a tak to zrezygnuje

Paula

Szkoda, że dopiero teraz to przeczytałam. Nigdy bym się nie zdecydowała na zamówienie czegokolwiek w tej "firmie". Niestety mądra polka po szkodzie. Krótko mówiąc obietnice zadowolenia, a meble g***o warte. Również serdecznie NIE POLECAM

Joseph

Ta firma to totalna porażka. Długoterminowe terminy. Ceny delikatnie mówiąc wygórowane. Jakość i wykonanie mierne. Straszne niedoróbki, niedopasowania. Robione po taniości chyba z odpadków. Liczne ubytki i odpryski powstałe przy produkcji mebla. A sam montaż... Kilka dni wyjętych z życiorysu na sprzątanie pomieszczenia i samego mebla. Jakby tego wszystkiego było mało obdarte ściany, podłoga i sam mebel. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Meblo-Styl Jerzy Gierula - Jedlicze

Meblo-Styl Jerzy Gierula
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • ul. Tadeusza Rejtana 49
    38-460 Jedlicze