Opinie o Baltic Wood S.A. w Jasło

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Baltic Wood S.A., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Baltic Wood S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Wood S.A. w Jasło

Gaga

Przykładowo 200 zł podwyżki dla 400 pracowników daje przez 12 miesięcy prawie milion złotych... no jaki zakład może sobie na to pozwolić zwłaszcza teraz.

Pako Nowy wpis

Świetne miejsce pracy !

Gaga

Zgaga
Kandydat
@Gaga

A ile zysku tych 400 pracowników wypracowało dla pracodawcy w ciągu roku? Byłem na rozmowie u Was, podsumować można kpina z ludzi. Dajcie uczciwie zarobić pracownikom, a nie wyzysk jak najmniejszym kosztem, nie będziecie musieli zaśmiecać portali swoimi ogłoszeniami o pracę. Widząc po raz kolejny ten sam zestaw ogłoszeń robicie się coraz bardziej śmieszni. Konkurencja nie wystawia ogłoszeń, bo umieją zadbać o pracownika. Jeżeli pojawia się wakat zapewne zaraz przychodzą pracownicy z polecenia np. znajomi itp.

Wanda Nowy wpis
@Zgaga

Cześć, a jakie wynagrodzenie Ci zaproponowano w Baltic Woodzie? Wiesz coś może na temat podwyżek w firmie? Czy są one możliwe? Może ktoś z pracowników jeszcze wypowie się na ten temat?

Wanda

Cześć, na stronie internetowej Baltic Wood przeczytałam informacje, że w firmie zatrudnionych jest blisko 400 pracowników. Chciałabym się więc dowiedzieć czegoś o atmosferze pracy w firmie. Czy łatwo jest się odnaleźć w tak dużym zespole? Czy można liczyć na to, że jest on zgrany a współpracownicy będą wsparciem dla nowej osoby?

Moczu Nowy wpis
@Wanda

Tak, wsparcie to słowo kluczowe w tej firmie. Wszyscy proszę o wsparcie i wszyscy dają wsparcie .

Katarzyna Nowy wpis
@Moczu

To bardzo miłe, co napisałeś, jeżeli rzeczywiście tak jest w Baltic Wood. A powiedz, czy pracodawca dba o rozwój swoich pracowników? Ciekawi mnie, jakie tam są możliwości w tej firmie. Nie tylko pod kątem awansu na wyższe stanowisko, ale też ogólnego poszerzania umiejętności.

Moczu

Cud miód i orzeszki

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Baltic Wood S.A. na stanowisko OPERATOR LINII PAKOWANIE? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Momo

Teraz jest parę otwartych rekrutacji więc może się warto zainteresować? Firma prezentuje się dość profesjonalnie

Karol

@mada dlaczego słabo?

Mada

Jest słabo

Zibi

@Gaga czyli można zapomnieć o podwyżkach tutaj?

Miko

Cóż dodatku na Wielkanoc nie było że względu na koronawirus. Premie też ucięte że względu na koronawirus. Ale ważne że jest praca...I zachowane stanowiska pracy. Ogólnie sytuacja jest ciężka na rynku. Niektórzy mają pretensje o pewne inwestycje... Ale firma musi się rozwijać by móc zarabiać. Tak samo marketing też musi być na poziomie. Szkoda że niektórzy nie potrafią docenić starań zarządu mających na celu to byśmy wszyscy zachowali stanowiska. No Co z zostaje tylko podziękować

Kiki

Nie polecam! Jestem pracownikiem hali i jest źle! Przerwa 15 min ,większość młodych się zwolniła. Wypłaty słabe a socjalu od roku zero. Natomiast roboty przybyło dziwne nie? Gdzie ci zadowoleni... chyba w biurach siedzą????

Marek

@że Roberto a coś innego w socjalu macie jeszcze ?

Anka
@Marek

Jaki socjal przecież nic nie mamy bo podobno zakład źle prosperuje a ty się o coś innego do socjalu pytasz. Na święta nic nie dostaliśmy!

JJ
Klient

Witam czy jest w tej firmie również praca dla kobiet?

Lucek
@JJ

Oczywiście że jest tylko kto te opinie pisze bo nspewno nie pracownicy wiekszość z nas szuka nowej pracy a zostają tylko ci którzy wyboru raczej nie mają lub są strachliwi sie odezwać.

Eustachy motyka

To prawda. Niejednokrotnie przekonałem się że na kierowników i dyrektorów można liczyć. Inne zakłady mogą balticowi pozazdroscic. Naprawdę. Tacy ludzie to żywa chluba

Że roberto

Fantastyczny zakład. Kadrą zarządzająca bardzo inteligentna i wyrozumiała. Zarobki adekwatne. Premie na czas. I ta kawa gratis.... mm mm.

Magda

Czyli tutaj podczas pracy nie ma przerw na papierosa? Przecież przerwy są zagwarantowane. Czekam na info.

Marek

@NEJMAR Możesz dodać konkretów do tego wpisu? mam zupełnie inne zdanie i zastanawia mnie ten wpis.

Krzywy

Ogólnie wszystko ok jeden minus nie ma palarnii na przerwie nie możesz wyjść zapalić a tak to da się przeżyć

Adam

Podbijam, też jestem ciekaw jak układa się współpraca z tą firmą

NEJMAR
@Adam

Szkoda czasu ! Ludzie sami się zwalniają.

Zaintersowany

Może ktoś coś więcej napisać o pracy w tej firmie ?? Jak zarobki, atmosfera itp. ???

Wątek o pracy w przedsiębiorstwie Baltic Wood S.A. w miejscowości Jasło nadal nie ma wielu opinii. Nadal czekamy na aktualne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Wood S.A. - Jasło

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Baltic Wood S.A.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Fabryczna 6 A