Opinie o Baltic Wood S.A. w Jasło

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Baltic Wood S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Baltic Wood S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja gotowych parkietów podłogowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Wood S.A. w Jasło

Salmonella

* Premie- zabrane * Dodatki- zabrane * Socjal- zabrany * Pączki (w tłusty czwartek)-zabrane * Godność i rozum człowieka- zabrane * Uczciwe wynagrodzenia- nigdy nie było Życie, życie jest nobelon

@Salmonella

Nie wiem jeszcze co konkretnie składało się na ten zabrany wcześniej socjal. możecie określić co przysługiwało i od jakiego czasu? Jedyne co to pokazuje mi się wzmianka o tych owocach w czwartki, a coś jeszcze?

Dominik

Cześć! Prawda to, że zakład ledwo zipie ? Słyszałem dziś opinie że nie ma zamówień, materiału i nad ludźmi wisi widmo zwolnień A ci którzy zostaną to od grudnia do lutego mają mieć stójkę. Doszły mnie też słuchy że mają być jakieś czytniki na każdym stanowisku i będzie można wyjść do WC tylko raz na zmianę. Przeraża mnie to, a mam od przyszłego miesiąca zacząć tam pracę. Ile w tym jest prawdy?

Chcesz cukierka, idź do Gierka
@Remek

Możecie być przekonani, że my wszyscy jesteśmy ulepieni z tej samej gliny i nie mamy innego celu, jak ten, któryśmy zadeklarowali: rozwijać zakład, zwiększać produkcję, poprawić warunki pracy i zwiększyć płace. Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć. No, więc jak – pomożecie?

Rozum

Nowy Rok i ciekawe co dalej... Oj myślę że czeka nas teraz duża niespodzianka ze strony pana prezesa który realizuje swój plan :) brak zamówień i pracy coraz większy chociaż w tym Nowym roku 2024 podwyżki są zaplanowane tylko dla wyższej kadry :) aaa i na premię zawsze są odłożone fundusze. Pozdrawiam ( ludzie przestańcie się łudzić że za miesiąc będzie lepiej) Dorośnijcie!

@Jastrzomp

To jak się pracuje u was na utrzymaniu ruchu tych linii jeśli serio nie potrzeba ludzi skoro zamówień tak jak piszecie jest mało? Zastanawiam się czym zajmują się wtedy docelowo pracownicy, dają im inne zadania?

Dzień dobry. jak sprawdzany będzie kandydat na stanowisko Specjalisty ds. Ochrony Środowiska? prócz wymaganych 2 lat doświadczenia w opisie widzę wzmiankę o sporządzaniu raportów i tym podobnych. będzie kejs czy raczej to tylko rozmowa?

Pion
@Rozum

Jako pion techniczny mamy załozenia że sytuacja się poprawi. Do tego dążymy. Robimy nowe wdrożenia i testy. Cierpliwości...

Etos pracy
@Rozum

4250 zł przed potrąceniem danin, a niektórym ciągle mało. Nie pytaj się, co twój zakład może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla swojego zakładu. Gdyby każdy pracownik produkcyjny znalazł jakieś zamówienia, to byśmy robili w systemie czterobrygadowym.

Jastrzomp Nowy wpis
@Etos pracy

Polać mu! Brawo.... Linie produkcyjne tylko czekają na zamówienia!!!! Do boju!!! Wszystko gotowe tylko działać !!! Strategia wdrożona!!!! Jedziemy.... Idę poszukać zamówień... Może po targach będzie lepiej?

@Jastrzomp

Salmonella

Twierdzicie, że uczciwego wynagrodzenia nigdy tu nie było? to jak płacili z rok temu i jak jest teraz? wcześniej już pojawiały się wzmianki dotyczące kryzysu, czy mimo tego są tu osoby, które od lat już się zatrudniają?

@Salmonella

sławuś

Podobno duże odprawy dostali przy grupowym zwolnieniu.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Baltic Wood S.A. na stanowisko Lider Obszaru? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

A jak mieliście z rok temu z tym podwyżkami? po prostu widzę te komentarze, że jeszcze nic nie było a ktoś dodał, że nie na każdym stanowisku mogą przyznać. Czy to prawda? Jeśli tak to co będzie powodem? Na co patrzą podczas przyznawania podwyżek?

Rozum

Praca idzie pełną parą... hala produkuje zamówień mnóstwo, podwyżki podobno dane! ( jeszcze czekamy) Pieniędzy nie braknie ...organizacja firmy na najwyższym poziomie . A prawda taka ,że ludzie pochowani po biurach po 8 godzin rozmowy ciekawe aczkolwiek o niczym a na hali niewiadomo gdzie z dwóch zmian tę resztę upchnęli po jakich kątach i psychologia działa oj działa ciekawe na jak długo starczy tych oszczędności które firmie zostały ( 3 miesiące...może 8 ?) Bo wpływów brak ( opłaty rosną) a konto coraz szczuplejsze???? , głupota ludzka zawsze mnie przerażała tych którzy mają klapki na oczach ???? ludzie pieniądze nie spadają z nieba!!! I wrzesień znowu nadejdzie ???? pozdrawiam pana prezesa

Kulka

Popyt na rynku jest... Ludzie budowali domy i dalej budują. Trzeba tylko umieć sprzedać.... A tak to deski jadą windą w doł i w góre. Sensu to nie ma ale pieniądze wydane. Może jeszcze że dwóch inżynierów zatrudnić by potanić produkt??

Czyli są widoki na poprawę sytuacji?

@Kandydat

Widoki to są horyzontalne... podwyżki podobno były tylko nie dla wszystkich...

Widoki na poprawę sytuacji? względem czego? W poprzednim wątku ktoś podkreślał, że popyt normalnie występuje, czy to się zgadza? trzeba wiec podkręcić sprzedaż? są do tego stosowne szkolenia? jak często są organizowane?

Żaklina

Faktycznie jest tak jak ktoś napisał, że 120 do teraz musiało odejść? jak to konkretnie było wyjaśniane pozostałym pracownikom? i z czego tak naprawdę wynika ten wspomniany brak zamówień? jest w ogóle odnośnie tego jakiś plan? Przedstawiają takie rzeczy ludziom?

Teresa
@Żaklina

No normalnie, dawali ludziom papier i do widzenia. Bez słowa praktycznie. Bo po co się odezwać do człowieka który 10 czy 15 lat przepracował?

@Teresa

To ile miesięcy na tym papierze było ostatecznie wskazane? Próbowano się dogadać za porozumieniem stron czy jak? po tych 10ciu latach na jakich warunkach można było być już zatrudnionym?

MarcePan

Co to się porobiło? Zwalniali ludzi a teraz już ogłoszenia są że przyjmą do pracy?

Rozum

Zakład szuka oszczędności to bzdura zabierają szarym pracownikom tworząc coraz to nowe komunikaty organizacyjne zarządu, a na hali produkcyjnej dwóch dyrektorów, kierowników , liderów i specjalistów niewiadomo od czego (aaa od spraw produkcji ) ,,czapkę chylę z głowy,, --prawie tyle co pracowników produkcji . Wstyd panie prezesie w sumie to specjaliści tylko hmm czemu brak zamówień skoro tyle mądrych głów od tych specjalności i specjalizacji aż dymi zakład a produkt coraz gorszy jakościowo. Pozdrawiam panie prezesie Baltic Wood

Techno

Od technologii się odczep. To my ciągniemy.ten zaklad

Maesteo
@Techno

Od 23 lat nic nie zmieniło się ani w technologi ani w procesie produkcji, więc co takiego ciągnięcie, bo nie wiem?

Wieloletni Pracownik

Prawda, ale nie to najgorsze. Najgorsze to na ile ci ludzie sobie pozwalają w stosunku do nas. Najgorsze gdy ktoś młodszy od Twoich dzieci i pracujący tu od kilku tygodniu wozi się po Tobie jak po burym psie i to bez żadnej winy, a jego przełożeni jeszcze się śmieją przy Tobie i bawią całą sytuacją.

Meluś

Ile można zarobić jako inż procesu?

Wieloletni Pracownik

Wielu już tu było dyrektorów i kierowników, ale Ci są najgorsi, czas wszystko zmienia, ich też w końcu zmieni

@Wieloletni Pracownik

Ale Ci potrafią wyjątkowo kręcić, otoczyli się ze wszystkich stron pomagierami, zwalają o wszystko wine na pracowników. Nawet jak Dziadek na prasie użył "argumentu siły" to i tak się wywineli bez szwanku. Ten zarząd ich nie tknie, twardo sztamę trzymają razem

Koksu

To ja się pytam za co? Za to ze przyjdzie popyta głupio i mi narzędzia poprzestawia ?sam nic nie zrobi tylko musi się wysłużyć kimś.

@Koksu

Dzień dobry, Jaki zakres obowiązków ma taki inżynier? Zastanawiam się nad aplikowaniem . Wiadomo czemu szukają nowego ? Jest więcej takich stanowisk ? Czy trzeba ciężko pracować? Wymagane jest doświadczenie?

@Koksu

Najlepsze gdy ostatnio 3 "menadżerów" próbowało wywierać na mnie presję żeby szybciej pracować. Specjalnie wszystko robię wolniej jeszcze wmawiam im różne głupoty, a Ci i tak nic z tego nie wiedzą. Jak widzę wiele osób teraz tak robi. Zwiększenie kadry nie równa się zwiększenie wydajności, bo 90 % tych osób nie ma bladego pojęcia o technologii produkcji, mechanice czy nawet podstawach zarządzania, poza tym są mega chamscy, co tylko zniechęca pracowników do wydajnej pracy na ich rzecz.

@Dx

Menadżerów? Czyli inżynierów? Czemu szukają nowego?

@Koksu

Menadzerow czyli dyrektorskich pachołków. A szukają ciągle bo zarobki słabe i ludzie się zwalniają, ostatnio wręcz masowo.

@Dx

Czyli nie ma wielkich szans dobrze zarobic ?

@Koksu

W Balticu zdecydowanie nie, chyba że zostaniesz batem dyrektora, ale i tu duża konkurencja, bo jest ich co nie miara

@Dx

A czy na tych lepszych stanowiskach jest miejsce dla kobiet ? Wymagana jest znajomosc branży drzewnej ?

@Koksu

Wymagana jest bliska znajomość z dyrektorem, kompetencje nie mają tu znaczenia, na pewno na dziale produkcyjnym, awanse są nieprzypadkowe, koledzy, koleżanki mają tu z góry zapewniona ścieżkę kariery. Zdolni i kreatywni widząc co się dzieje szybko opuszczają ten zakład, albo mają wszystko już gdzieś, bo widzą że szkoda się produkować bo coś zrobią a inni się pod tym podpiszą więc po co być frajerem za parę groszy bez perspektyw?

Meluś
@Dx

To z którym najlepiej dyr się zakumulować i jak blisko trzeba ?

@Meluś

A jakie to ma znaczenie z którym?, rypiesz ludzi, drzesz mordę, kablujesz na innych, przytakujesz mu choć wiesz że gada głupoty, bo i jeden i drugi stawiają swoje ego ponad logikę. Z założenia tylko oni mają rację, chociaż wszystko i wszyscy wskazują inaczej. Grono lizusów jest szerokie ale i tak zarząd tworzy kolejne stanowiska dla nich. Więc jak jesteś gotów bezgranicznie się ofiarować swemu Panu to być może w zamian stworzy dla Ciebie posadę. Powodzenia

Edson
@Dx

To ile tam jest dyrektorów do cholery ???

@Edson

Pracuje w Balticku od wielu lat i sam mam problem ze zliczeniem, coś bądz dowiaduje się że jest nowy dyrektor, mistrz, kierownik czy lider. ich liczba ciągle wzrasta ich już chyba przebiła lub na dniach przebije liczbę realnie pracujących ludzi. A idz i zapytaj się kogoś o coś. Jeden do drugiego odsyła i każdy twierdzi że on za to czy tamto nie odpowiada. A rzekomo w PRL-u tak było. Tak jak tu to nie było

Miliony monet

Co to za dyrektor naddyrektor

Bobo
@Miliony monet

Skoro fabryka przynosi zysk to droga wybrana przez najwyższych wydaje się sluszna

Takohemingłej

No jakie stanowisko piastuje ? Nie wierze by ktoś mogl komuś coś odstrzelić

Mistral

Podobno macie dostęp do bogatego zaplecza socjalnego i innych udogodnień ? Jak to wygląda?

Kalkuta

Podobno brz pietrka zaklad nie da rady

On

To ze się " doczlapal" znaczy tylko tyle ze uczciwa praca i charakterem można więcej osiągnąć niz suchą wiedzą ze szkoły. Zawiść bije z Pana wypowiedzi i tyle

@Bobo

To skoro zakład przynosi takie zyski co widać po flocie na parkingu to dlaczego wydymali nas na kasie za soboty i obcięli kasę na świadczeniach socjalnych? Ale nie ma obaw chciwy dwa razy traci

Pink
@On

Bardziej ściemnianiem, kiwaniem pracowników i wszechobecnym mobbingiem. On nawet tej suchej wiedzy nie ma i nie rozumie podstaw mechaniki. Niech będzie kim tam chce byle do ludzi nie skakał, zwłaszcza do kobiet

Elswv
@Pink

To co niby do kobiet skacze? Kolejny po Jaremie ?

Pink
@Elswv

A raczej nad nim. Straszenie zwolnieniami, regularne dywaniki grupowe, wymyślanie kar bo reklamacja była, choć świadomie sami taką podłogę puścili na wysyłkę, ale winnego trzeba wskazać, żeby samemu być czystym. Za kare kontrola na stojąco w upale ponad 30 stopni na hali, dobrze że ma gabinet z klimatyzacją i wygodny fotel, klasa robotnicza niech cierpi, bo ich pan pragnie ich ukarać. Generalnie czasem można odnieść wrażenie że poniżanie innych sprawia mu radość. Może to leczenie jakiś męskich kompleksów, problemy z erekcja a może taka strategia żeby wyciągnąć z nas maksimum wydajności.

Ramazotti
@Pink

Przepraszam, ale w wieku tych paru panów proszę nie mówić o problemach z erekcją. Maja do tego prawo. A to wszystko co robią to dla was przeciez.... by wam bylo lepiej... to są dobrze wykształceni, mądrzy i wspaniali ludzie. Dodam jeszcze że chrześcijanie. Biora (usunięte przez administratora) co tydzień do jamy ustnej. Specjaliści, mędrcy, geniusze. Jeszcze jedna osoba tu na nich coś złego napisze..to ze czasem mają rozpory nie zapięte to nie powód by się śmiać. Albo to ze pinokio zmazuje mleczko spod noska. Z kozy tez lejecie a on spoko chłop - dziewczyny potwierdzą. Powstała swoista piramida. Wszystko by każdy miał na kogo zrzucić. Smaczków jest dużo. Tylko ze przypadeczkiem każdy wie kto kogo podpiernicza i do kogo. Tak. Tajemnic nie ma żadnych. Dosłownie. Nawet kwi...

Maestro
@Ramazotti

Od Dziadka Jaremy mi się odp..ić. Nowych przeczołguje lepiej niż mój plutonowy w czasach wojska. Najlepsze jego przechwałki, ile to on już "bab mioł w życiu", albo jak "dyrektorów opier...ala, bo głupie (usunięte przez administratora) nic się nie znajo na robocie" Casanowa Baltika, żadnej nie odpuści, byle obmacać. Drugiego takiego rozdartego i prymitywnego kierownika to już nigdzie nie znajdą. Legenda za życia.

@Meluś

Przecież jest rekrutacja na inżyniera procesu, czemu nie aplikujesz? Będziesz zarabiał miljony!

Moniq
@Wieloletni Pracownik

Kobiety są mile widziane ?

Juzek z Czikago.
@Moniq

Przez Dziadka z prasy na pewno.

Moniq
@Juzek z Czikago.

Co to za dziadek

Parkside
@Dx

Wydajność jest sukcesywnie zwiększana. Ciągle notujemy coraz to lepsze wyniki

@Techno

To chyba nieźle wam płacą skoro tak? Ha ha

Tusc

Tqk

Tom & Jerry
@Bobo

Biorąc pod uwagę ostatnie zwolnienia grupowe, chyba jakieś słabe te zyski fabryka przynosi ?

Szukam info tutaj o dodatkach płacowych z ich ogłoszenia. Firma szukała jakiś czas temu w necie kogoś jako Lider Obszaru. I zastanawiam się, o jakie dodatki chodzi? To premie, prowizje? Czy jeszcze jakaś inna kasa np. za frekwencję, czy uznaniowe? Znacie stawki tych dodatków i czy wszyscy je dostają, czy tylko wybrani/nieliczni?

Tadek

Raczej wątpię żeby szukali jeszcze pracownika. Na obecną chwilę jest tak źle jak przez ostatnie 10 lat jeszcze nie było. Ludzie się zwalniają jeden za drugim. Duzo osób ucieka do Krono bo płacą prawie 5000 na rękę i do innych okolicznych firm typu Styl czy Splast. Od nowego roku likwidują socjal i mają zabrać dodatek za absencję. Oni to raczej czekają aż się ludzie sami zwolnią zamiast przyjmować nowych.

@Tadek

I gdzie można znaleźć jakieś potwierdzenie na to wszystko co zostało napisane? W zakładce z karierą piszą o zatrudnionych 400 osobach oraz ogólnym rozwoju. To jaka liczba ma zostać docelowo zredukowana? Piszesz tez, że czekają aż ludzie odejdą, czemu nie mogą sami dać wypowiedzenia?

Na zakładzie są zwolnienia grupowe ok. 120 osób do zwolnienia do grudnia tego roku.Ta firma się kończy albo splajtuje niedługo brak pracy i zamówień?Wszystkie dodatki zabierają szkoda czasu i zdrowia na nich?Nie polecam tej firmy omijać szerokim łukiem?

Magdalena
@Dominik

To jakieś plotki które usłyszałeś czy jakieś w miarę sprawdzone źródło informacji? Nie brzmi to dobrze ale jeśli to plotka to ja bym się nie martwiła. Zresztą na rekrutacji mówili ci coś o planowanych postojach?

Kserkses
@Dominik

Skad takie nowości? Jakie zwolnienia ? Widać że ktoś dezinformację sieje. Do pracy przychodzi się pracować.

@Kserkses

No dziś np słyszałem że z jakiegoś "postarzania" 5 osób dostało wypowiedzenia. A może wypowie się ktoś w kwestii tych czytników ma każdym stanowisku albo o planowanej stójce? Bo jeśli to prawda to ja dziękuję za taką pracę.

@Dominik

O jaką stójkę teraz Ci chodzi? A te czytniki w praktyce to jak miałyby w sumie wyglądać i działać, bo chyba nie umiem sobie tego wyobrazić

Popek
@Dominik

Tak. Ale na szczęście dopiero na koniec zmiany. Także sobie normalnie mogli przerobić dniówkę

Hera
@Popek

Aha. Jak to spoko

@Lidia

Koleżanka która tam pracuje, mówiła mi wczoraj że albo zakład ma stać od grudnia do stycznia i kto ma urlop ten na urlop, a kto nie to dostanie pędzel i będzie malował maszyny, albo że praca będzie tylko od poniedziałku do czwartku na dwie zmiany i na 70% stawki. Nikt mi o tym nie mówił wcześniej, więc ja osobiście rezygnuje. A o czytnikach to słyszałem tylko tyle że jak pójdziesz do WC to ci to mają odbijać od przerwy

@Dominik

A na jakie stanowisko miałeś zostać przyjęty?

@Ignacy

Cześć, a na jakieś przyjmują w ogóle teraz? Wybacz, że tak odpowiadam pytaniem na pytanie, ale po prostu desperacko szukam czegoś, jeśli chodzi o pracę :)

@Katarzyna

Nie wiem, ofery pracy maja na stronie ale tez zwalniają ludzi.

Czarnalalunia69
@Dominik

Witam to nie prawda że ma być stójka od grudnia do lutego mój mąż tam pracuje i nic takiego nie miało miejsca owszem pracy jest mało ale to wszystko niebawem ruszy

@Czarnalalunia69

No faktycznie już ten przewidywany okres minął ale tak naprawdę to skąd pewność, że to ruszy? Co na to może obecnie wskazywać?

Jeszcze pracujący
@Dominik

(usunięte przez administratora). Na przełomie ostatniego tygodnia zwolniono około 70 osób w tym wieloletnich pracowników. Polityka obecnego zarządu i dyrektorów doprowadziła firmę nad przepaść. Luksusowe autka, drogie wycieczki, po kilka asystentek dla każdego dyrektora itp. To wszystko sporo kosztuje i nie sądzę żeby klienci kupujący podłogę chcieli płacić dużo więcej by Panom i Paniom zarządzającym utrzymać ich luksusowy styl życia. Kontrahenci odeszli, a nowych zarząd i dyrekcja nie potrafi znaleźć. Ale czegóż się spodziewać po ludziach typu Gała ze swym (usunięte przez administratora)Jurkiem czy po ściemniaczu Piotrusiu M. Wraz ze swym wiernym giermkiem Tabalugą. Jedyny plus to jest taki że Dziadzia na prasie już nie skacze do ludzi bo już nie wiele osób zostało na produkcji. Aktualnie Ci którzy zostali liczą ze zostaną zwolnieni z odprawami i jeszcze tylko po to tu są. Wygląda na to że grabarze z zarządu i dyrekcji pogrzebali firmę, która przez lata wydawała się nie do utopienia. Oni zostaną do końca, by wydoić jeszcze co się da. dobry i jeden dzień powozić (usunięte przez administratora) luksusowym elektrycznym samochodzikiem. Szkoda tylko ludzi którzy przez długie lata budowali ten zakład swoją ciężką i zwykle słabo opłacaną pracą. )-:

@Jeszcze pracujący

Ehhhh, niefajnie. Ja dopytam o jedną rzecz, ile tu zarabia taka asystentka dyrektora? O jakiej pensji miesięcznej mowa i na jakiej umowie? Jak ich jest kilka dla jednego dyrektora, to one mają rangi czy jakąś hierarchię??

Jeszcze pracujący

Zarabiają więcej niż operator z 15 letnim doświadczeniem w zakładzie. Jest pewna hierarchia, jedne to liderki, inne specjalistki produkcji itp. Generalnie bez względu na nazwę ich celem było i jeszcze jest zwiększyć komfort przebywania w firmie przez 8 godzin panów dyrektorów by już nawet gdy chcą kogoś ochrania nie musieli się ruszać z klimatyzowanych biur. Przez ostatnie 2 lata można było odnieść wrażenie że ta firma istnieje nie po to by produkować i sprzedawać podłogi tylko po to by stworzyć Panom dyrektorom luksusowe warunki 8 godzinnego przebywania, tak by żaden z nich nie musiał nawet palcem skinąć osobiście i by w razie jakiejś wtopki miał na kogo zwalić swój totalny brak jakich kolwiek kompetencji.

Bodzio
@Jeszcze pracujący

Nieprawidłowości są nie od dziś. Było wiadomo w jaką stronę to idzie. Każdy pamięta jak kierownik mechaników kręcił wały na kilkaset tysięcy na częściach. Przymykali oczy, dobrze wiedzieli co robili. Nahapali się a ludzi teraz na bruk po 20 latach pracy. To woła o pomstę do nieba !!!Mam nadzieję że poniosą konsekwencje.

Remek

Zwał jak zwał, liderki, specjalistki produkcji itp. Kręcące się wokół dyrektorskiego tyłka. W ostatnich latach przybyło ich sporo, chociaż technologia produkcji nie zmieniła się od lat. Nic dziwnego, że zakład pada skoro grupa pracujących musiała utrzymywać coraz bardziej rozrastająco się kadrę specjalistów, którzy realnie odpowiadali tylko za wygodę i komfort Panów dyrektorów, bo do produkcji i sprzedaży podłóg to raczej nic oni nie wnosili.

Chcesz cukierka, idź do Gierka
@Remek

Heheszky

Cóż. Praca na 3 zmiany lub w systemie 4ro brygadowym. W lecie ciepło i ten pył.. aż nosek zatyka ????. Większość ludzi tam pracujących to starzy ludzie ze wsi.. ( czasami ludziom słoma z butów wystawała ). Ciężka atmosfera, za marny piniądz. Czy warto było szaleć tak ? KS. Kaznodziei 4:6 Pisze cyt; Lepsza jest garść odpoczynku niż dwie garście ciężkiej pracy i gonitwy za wiatrem.

@Heheszky

Pył pyłem, ale co nie dają tam środków ochrony, maseczek? Ciekawe... Czyli ogólnie nie polecasz? Powiesz może co tam nie tak z tą atmosferą zauważyłeś i ile może wynosić ten marny, twoim zdaniem, pieniądz?

Miska

Cześć. Co trzeba potrafić na stanowisku specjalista ds logistyki? Jakie orientacyjnie zarobki?

Kwiat lotosu
@Miska

Wymagania są dość wysokie bo to bardzo odpowiedzialne stanowisko. Nie każdy da sobie radę, od razu mówię. Wymagana jest spora inteligencja i sumiennosc

@Kwiat lotosu

Czyli przytoczyłeś predyspozycje. A z kwestii kompetencji? Z czego warto się wyuczyć przed kandydaturą? Praca na tym stanowisku tu w firmie odbywa się standardowo jak wszędzie czy czymś mozna się zaskoczyć podczas organizacji pracy?

Obserwator

Czy to prawda, że firma oczekuje m.in. dwóch języków i doświadczenia płacąc najniższą krajową?

Mig

Cześć, Dalej robią te procesje o 8 ?

Su
@Mig

Tak. Robią. Do tego wiele merytorycznych spotkań. I dużo ważnych maili.

@Su

Czyli trochę pracy jest? Co się kryje pod stwierdzeniem ważne maile? te spotkania to w jakim kontekście są merytoryczne? Czego konkretnie się z nich dowiem?

Katarzyna

W ogłoszeniu na Kontrolera Finansowego nie ma niestety informacji o zarobkach, a tego szukam. Ktoś powie, ile oni proponują na tym stanowisku i czy warto? Im więcej konkretów tym lepiej.

bolo75
@Katarzyna

myślę że jak masz doświadczenie to 10k wszędzie płacą.....

@bolo75

a umiejętności jak wyceniają? piszecie teraz o stawce startowej? oni na rozmowie jakoś mocno weryfikują kompetencje czy uznają to co na papierze napisane odnośnie doświadczenia?

Stefan

Ile zarabiają na tym postarzaniu bo jestem po rozmowie i mam tam przyjść od nowego roku? A znajomy mi mówił, że mają dział zlikwidować. Ktoś coś wie na ten temat?

@Stefan

To ciekawe bo niecaly miesiac temu zwolnili tam 4 osoby, wiec różnie moze byc z tym stanowiskiem

@Ignacy

Wiesz może z jakiego powodu zwolnili te 4 osoby? Co takiego się stało?

Carmadon
@Stefan

Nic nie zlikwidują! Teraz juz tylko lepiej. Wskakujcie na koń i jazda!

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Wood S.A. - Jasło

• Jak się pracuje w Baltic Wood S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltic Wood S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltic Wood S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 8 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Baltic Wood S.A.
3.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Fabryczna 6 A
    38-200 Jasło