Opinie o WIPMEB Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WIPMEB Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WIPMEB Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIPMEB Sp. z o.o. w Krosno

Zainteresowana

Witam, Planuję aplikować na stanowisko "kontroler jakości". Chciałabym zapytać osoby, które miały styczności z tym stanowiskiem o opinie, na czym dokładnie ta praca polega, czy warto, jakie są warunki finansowe, czy kobieta nadaje się tutaj? Jeśli ktoś będzie się chciał podzielić swoim doświadczeniem to zapraszam i z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Świeżak

Dzień dobry , piszę z zapytaniem jak wygląda praca w wipmeb , myślę złożyć podanie i zacząć tam działać , tylko chciałbym zapytać internautów/pracowników jak się tam pracuje, jakie stawki - czyli pieniądz oraz obsada kierownicza ( czy kierownictwo okej , rozumieją zwykłego człowieka oraz czy z przełożonych trafiają się jacyś niegodni zaufania , które NAGANNIE kablują ( o byle co ) ??? ) Jeśli chodzi o urlop to czy dadzą w danym terminie czy tylko wtedy jak im się podoba oraz ( szczegółowo wypytują daną osobę po co Ci urlop ? , na co Ci albo np. nie możesz się z kimś zamienic na zmienie ) według mnie urlop jak mi trzeba to moja prywatna sprawa ale mniejsza o to . Następną ważną kwestia jest to czy rozumieją prawo dotyczące podatku do 26 roku) życia ( jestem osobą młodą ) bo nie ukrywam w poprzedniej firmie w której pracowałem to wyrolowała mnie - no po prostu oszukaństwo - Banda złodziei . A pytałem wtedy ich o to to mówili tylko ze oni nic nie wiedzą i nie ma czegoś takiego , ale myślę że w tej filmie jest inaczej i zgodnie z prawem . Jeśli chodzi o BHP to czy jest w normie ? ( W poprzedniej firmie w której pracowałem nawet apteczki nie było , ( no szok po prostu , szkoda pieniadzy nie wiem czy ich nie stać) , a pracowało się nożykami budowlanymi zwykłymi a one idą jak w masło . Jeśli chodzi o nadgodziny czy dobrze płatne są ? Czy ktoś jak nie może zostać to to rozumieją ? Internauci/pracownicy proszę o podzielenie się opinią Dziekuję i pozdrawiam

Rafał

Witam, jako były pracownik podzielę się z wami pozytywami jak i minusami firmy. Zaczniemy od „plusów” a wiec. Atmosfera na stolarce bardzo przyjemna, można porozmawiać i nauczyć się od nich dużo. Kolejnym plusem firmy jest……… przejdźmy do minusów. Nękanie świeżych pracownikow przez „Majstra” od Piły, do wszystkiego się przyczepi tylko po to żeby zrujnować dzień. Wymaga od przykładowo miesięcznych pracowników poziomu rocznych. Brak miejsc do pracy, braki w firmowych narzędziach, nie masz swojego to nie masz czym robić. Osoby poniżej 26 roku życia powinny dostawać zgodnie z najniższa krajowa godzinowa 18.30,a tym czasem dostają marne 12. Wypłaty w terminie jak najbardziej, aczkolwiek coś mocno kręcone. O okresie czekania na umowę nawet nie wspomnę, wręcz unikają i przekładają termin jej podpisania, zapowiedziane były podwyżki ale nikt nie rozmawiał na ten temat bo nie ma kiedy. Wracając jeszcze do nękania to pragnę wspomnieć ze Majster wyrzuca losowe przekleństwa na każdego kto nie robi z prędkością światła. Brak wyrozumiałości i cierpliwości!!! Wyjście do toalety kończy się konkretna wymiana zdań, kilku krotnie byłem świadkiem krzywdy jaka się stała pracownikom, wbite zszywki itp. Jaka reakcja? ZEROWA a wręcz poganiają nawet jak zrobisz sobie krzywde. Wyzysk ludzi, przychodzenie na godzinę 4/5 rano tylko po to żeby załadować tira bo nie ma organizacji między oddziałami, podmianki pracownikow z innych oddziałów na pakowanie! Jednym słowem dramat!!

@Rafał

Dziękujemy za Pana uwagi, zostaną one przez nas dogłębnie przeanalizowane. Jednocześnie proszę pamiętać że wyrażając swoją opinię w sieci nikt z Nas nie jest anonimowy, a Państwa prawo do swobodnej wypowiedzi nie może chronić przed konsekwencjami w przypadku oczerniania innych ludzi i instytucji. Jesteśmy firma młodą i prężnie rozwijająca się, w której pracuje dużo młodych ambitnych ludzi. Każdy jeden dzień przynosi nowe wyzwania, z którymi musimy się zmierzyć. Za konstruktywna krytykę jesteśmy bardzo wdzięczni ale nie będziemy tolerować mowy nienawiści godzącą w nasze dobre imię i imię naszych solidnych pracowników. Jeżeli ma Pan chęć spotkać się z nami w celu merytorycznego wyjaśnienia niedomówień było by nam bardzo miło. W przypadku braku możliwości osobistego spotkania zapraszamy do kontaktu mailowego.

J@d

Tam pracownicy wybierają sobie pracowników czy im pasuje czy nie, jak nie to wyeleminuja. Kierownictwo też (usunięte przez administratora) udaje że się interesują tobą, a potem gdzieś cie mają. (usunięte przez administratora)

@J@d

Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami. Mimo iż Twoja opinia pozostaje dość ogólna i subiektywna, to właśnie dzięki Twojej uwadze będziemy mogli dokładnie zbadać sytuację i wyciągnąć ewentualne wnioski na przyszłość.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie WIPMEB Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Działu Handlowego? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Leszno
Buli

Pracuje tu już jakiś czas i uważam że jest naprawdę okej.Kasa nie najgorsza. Mogę też potwierdzić że płacą za nadgodziny. Kierowniczka naprawde jest wporządku. Jakoś nigdy nie było problemu z dniem wolnym czy jak trzeba było sie urwać z pracy, poza tym zawsze idzie sie z nią dogadać,Naprawde nie wiem skąd w ludziach tyle jadu żeby tak nawymyślać. Z resztą mimo to że jest kierowniczką sama tez pomaga przy wysyłce itd chociaż wcale nie musi. Osobiście naprawde dobrze mi sie tu pracuje oraz jestem zadowolony z pracy polecam

@Buli

Placa za nadgodziny??? Mowisz o nadgodzinach platnych w tygodniu te sama kwote co za zwykle 8 godz a w sobote 3 zl wiecej do jednej nadgodziny??????????????????? To nie nadgodziny tylko (usunięte przez administratora).

Aneta
@Buli

Czyli tak ogólnie rzecz biorąc ile wynosi wynagrodzenie wliczając w to nadgodziny? Fajnie, że nie ma problemu z dopasowaniem grafiku pracy do innych swoich obowiązków. To naprawdę ważna kwestia. Cieszę się, że jesteś zadowolonym pracownikiem firmy Wipmeb.

@Anonim

To nie nadgodziny tylko jawne wykorzystywanie pracownikow bez nalezytego wynagrodzenia za nadliczbowe godziny. Poprostu nieprzestrzeganie przepisow prawa pracy co jest ciezkim naruszeniem przepisow prawa pracy przez pracodawce w stosunku do pracownika.

Rafi
@Aneta

Robiac 10 godzin srednio zarobilem 2800 na reke, wiec szalu nie ma.

Rad M

Witam wszystkich, Zacznę od tego że.... Z żalem bo z żalem bo pracują tam na prawdę fajni ludzie na produkcji z którymi miałem kontakt ale stwierdzam wszem i wobec ze wszystkie negatywne komentarze są prawdą..... w żadnym ze złych komentarzy na temat tej firmy nie było ani trochę kłamstwa!!! tak ta firma po prostu działa i funkcjonuje. Jeżeli chodzi o komentarze pozytywne jest to o oczywiście zasługa ludzi którzy zarządzają ta firma. Mobbing na porządku dziennym to jest norma, czy jest źle czy dobrze i tak op.... się należy bo kierownictwo nie rozumie ze istnieje coś takiego jak poszanowanie do drugiego człowieka zaczynajac od kierownictwa kończąc na właścicielu. Nie polecam !!!! W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z chęcią udzielę duuuużo informacji !

@Rad M

Rad M dlaczego w ostatnich dniach wszystkie negatywne komentarze są wystawiane z jednego adresu IP hmm przypadek czy niezadowolony urażony zwolniony pracownik ????????????????

@Margaret

Przepraszam bardzo ja nie jestem zwolnionym pracownikiem sam się zwolniłem z tej firmy żeby była jasność!!! I nie wszystkie negatywne komentarze wstawiłem tylko dwa ???? Na negatywne komentarze sami sobie zapracowaliście Pozdrawiam...

@Rad M

Zapracowaliscie ? ja tam nie pracuje ani nie pracowałam nigdy złożyłam tylko CV wiec mnie nie podpinaj ze ktos z tej firmy pisze. Napisalam co myślę i tyle w temacie a jak Ty masz jakiś problem to idź do tej firmy i wylewaj swoje żale może ktos cie tam wysłucha

Onn nowy
@Rad M

Jest az tak tam źle??Podobno zarobki sa teraz.niezle.Okolo 3tys.

Rafi
@Rad M

Pracowalem tam wystarczajaco, zeby zobaczyc, jaki jest wyzysk ludzi. Jak wół.. Gdy sie zwolnilem, spotkalem kumpla, zwolniony, bo nie zostawał po godzinach.

K

Jak praca na produkcji przy poduszkach? Jak to wygląda?

maro128

Niezłe pomyje są wylewane na firmę Wipmeb. Obiektywnie patrząc na te komentarze można stwierdzić że wypisują je ludzie którzy gdzieś tam mieli kontakt z w/w firma i im nie wyszło zostali zwolnieni sa rozgoryczeni normalne. Każdy potrafi wystawić negatywna żeby sie odegrać na szefie na firmie i nie ma to znaczenia to jest prawda lub nie. Jestem byłbym pracownikiem firmy Wipmeb i komentarz mój będzie całkowicie obiektywny bez sentymentów. Osobiscie dobrze wspominam pracę w tej firmie jako jedni z nielicznych wypłacana kasę w terminie nigdy nie miałem problemu żeby czekac na wypłatę. Szef jest człowiekiem bardzo w porządku uczciwy konkretny gość na poziomie. Im więcej ludzi zatrudniają tym więcej problemów z nimi maja jak każda wieksza firma. Ludzie chcieliby zarabiać jak prezesi ale przy tym nic nie robić więc każdy by sie wkurw*** i to jest tez zrozumiałe ze szef tego nie akceptuje i zwalnia takich delikwentow bo w żadnej normalnej pracy nie ma siedzenia i nic nie robienia. To że ludzie się między sobą nie dogadają to jest tez wina ludzi którzy przychodzą do pracy a nie szefa który nikogo na siłę nie zmieni jeżeli ktoś jest urodzony żeby robić problem to w każdej firmie będzie robił zament. Praca z ludźmi jest dosyć trudna jak widać po komentarzach. Więc bądźcie troszkę bardziej obiektywni a Ci co sie Tak mądrzą w komentarzach bo do szefa Wpia nie maja odwagi podejśc i mu powiedzoec w lczy co myślą o prscy w jego firmie niech zakładają swoje firmy i się wykazują. Komentarz nie jest sponsorowany tylko napisany szczerze od byłego pracownika ktory nie ma nic do tej firmy. A żal sie patrzy jak zazdrosni nieudacznicy robią kiepską opinie tej firmie. Pozdro

DRO

Czy te opinie nie pisze ten gość co wyleciał dyscyplinarnie na dniach z Wipa wielki kierownik który na niczym się nie zna nie wiem jak Ci tam na imię Paweł Piotrek wszystko jedno koledzy z FIRMY WIEDZĄ O KOGO CHODZI .Wyleciał za przekręt który chciał zrobić ale mu nie pykło Haha bo szef go nakrył. Tak wyglada gosciu jakbys to ty pisał w ostatnich dniach te komentarze bo zdaje się że wyleciałes na zbity ryj z roboty i to tobie powinni oprac ryja i na miejscu prezesa nie (usunięte przez administratora) się z takimi gnojami tylko po nazwiskach walił i zdjęcia twarzy wystawiał żeby innych pracodawców ostrzec i takich typu nie zatrudniać. Prezesa zdaje się stać zapłaci Kary rondo nawwt by nie odczuł a inni pracodawcy by mu podziękowali bo w Wipie nie jeden gnoj wyleciał za przekerty. Daruj sobie wypisywanie tych bzdur bo wiadomo że to jedna osoba pod różnym nikiem to wypisuje a wiesz co Cie zdradzilo styl pisania "wypowiedzi" Wał nie wypalił prezes nakrył to h**j jedziemy z koksem oczerniania firmy i wystawianiem kazdego dnia negatywów. Ha Ha Ha

@DRO

Jaki przekręt bo ja nie mam zielonego pojęcia o czym ty chłopie piszesz po raz kolejny napisze ze nikt mnie nie zwolnił tylko sam się zwolniłem. I tak byłem kierownikiem w tej firmie ale zrezygnowałem ze stanowiska i proszę nie wciskajcie ludziom kitu ze zostałem zwolniony. I jak byś był kumaty to zauważyłbyś ze pod moimi postami widnieje ten sam nick! I ja nikogo nie oczerniam tylko pisze prawdę do tego właśnie te strony zostały stworzone. A to jakiego słownictwa użyłeś podczas pisania tego posta świadczy tylko i wyłącznie o twojej głupocie i to jakim jesteś analfabetą. I skąd wiesz co ja tam robiłem skoro napisałeś ze na niczym się nie znam ????? najwyraźniej ktoś cię poprosił o wstawienie tego komentarza bo innej opcji to ja nie widzę !

@DRO

Z tymi wypłatami to jednak prawda I usunięcie komentarza nic nie da skoro ci bez umów wiedzą jak jest. Kim jesteś co?? Pewnie sam kierownik pod pseudonimem DRO pisze.

@.

Tak to właśnie wyglada... tam jest jeszcze kierowniczka i dyrektor i tylko myślą jak się by tu pozbyć tych negatywnych komentarzy. Sam byłem świadkiem pisania pozytywnych komentarzy w biurze podczas przerwy i to wielokrotnie oczywiście nie z mojej strony. Prawda jest taka ze nikt tutaj nie chce oczerniać nikogo tylko ostrzec czy tez doinformować potencjalnych pracowników. Jeżeli nikomu nie przeszkadza bycie nazywanym podwładnym czy tez skur....... przez panią kierownik to proszę się tam zatrudnić przecież nikomu nikt niczego nie zabrania. Jeżeli chodzi o umowy i wypłaty to każdy kto tam pracował czy tez pracuje dokładnie wie jak jest. Pozdrawiam

Neutralny
@Rad M

co tu się pisze jeżeli szanowny panie myślisz że te komentarze to moja zasługa to barrrdzooo się mylisz ja mam swój honoorrrr i nic a nic mnie to nie obchodzi a ty miej to na sumieniu

Izydor

@daro Nie przesadzaj jak jest praca to i umowa. Poza tym warto zadbać o swoje sprawy bo praca w firmie jest ok!

@Izydor

Co to WGL za komentarz ? Jakaś biurwa chyba pisała ????

@Wuja

Jestem tutaj neutralna składała tam CV wiec to że mnie nie przyjęli nie będę ich obsmarowywac Nie oni jedyni zatrudniają do pracy woec spoko ale Ty ewidentnie masz z nimi problem ????????coś Ci zrobili tak czytam te komentarze i twoje to naprawdę są ociekajace jadem ewidentnie masz z nimi problem wyżal sie chetnie Cie wysłuchamy i jak zauważyłeś na każdy twój komentarz reaguje. Ha Ha Ti sie nazywa hejt na firmę dzisiaj w necie nikt nie jest anonimowy.

Anka

Ciekawe dlaczego jak ktoś wylatuje za alkohol lub za kradzieże to nagle pojawiają się negatywne komentarze...złodziei karać a dobrych pracowników nagradzać szczególnie na szwalni ja polecam Wipmed

@Anka

Aniu kim Ty jesteś ? bo chyba nie pracujesz w firmie skoro uważasz że wszyscy którzy się zwolnili bądź zostali zwolnieni zrobili to z powodu alkoholu złodziejstwa czy też z tego powodu że się nie nadawali? Pracowników którzy się znają czy też interesują praca się pomiata i nie szanuje . A stawki są takie że każdy kumaty się zwalnia.

@Wuja

WUJA Skoro zostali zwolnieni to znaczy ze sie nie nadawali tam jest chyba praca na akord wiec smao to daje do myslenia ze nie ma miekkiej gry ani przedszola ze kazdy bedzie sie cackał może nie dawali rady mieli inne ambicje ? Powody zwolniemia i zwalmiania sie sa różne zyjemy w wolnych czasach Normalnie myślący człowiek tak by sie odniósł do tego. Polacy to mają w naturze albo kradną albo piją albo się nie nadają TO JUŻ NIE TE CZASY MOJ DROGI CZY SIE STOI CZY SIE LEZY MINIMALNA SIE NALEZY A JAK JESTES TAKI HEJ DO PRZODU ZAKLADAJ SWOJ BIZNES I POKAZ NA CO CIĘ STAC A NIE TRAC CZASU NA zbędne komentarze może u Ciebie bedziemy zarabiać miliony ???????????? i bedziemy miec jak pączki w maśle mieć .

Wiadomo kto

Firma krzak, którą powinni się ię zainteresować US i PIP. Siedziba główna jest w Krośnie, polecam wszystkim kontrahentom odwiedzenie tego przybytku. Gwarancja ubawu po pachy. Malomiasteczkowe zwyczaje i kierowniczka,która stosuje mobbing wobec pracowników. A ponieważ bezrobocie się szerzy to można stosować metody zatrudnienia ludzi na haniebnych warunkach. Rotacja personelu, w ciągu pół roku zwolniono przynajmniej 6 osób. Atmosfera jak w kiepskich horrorach. Praca dla desperatow.

Johny Bravo
@Wiadomo kto

I na pewno US i PIP się zainteresuje o to proszę się nie martwić wszystko w trakcie !!! ????

Żuraw

Witam.Chciałbym zapytać na ile zmian się pracuje w tej firmie i jakie są tam zarobki.

Niezadowolony
@Żuraw

Są dwie zmiany i zarabia się minimum

Ja ogolnie jestem zadowolony z pracy Atmosfera pozytywna, wszyscy zawalniaja oni przyjmuja co ciekawe w takich czasach Nie ma co narzekać

Lol

To na przerwie się pisze komentarze. A gdzie ten pracownik co robił 20 kompletów w 8h????

Józek

Dlaczego nie płacicie za nadgodziny??!

Wuja

Jest rotacja to przyjmują, kobiety do pracy fizycznej i to do ciężkiej pracy jaki i również starszych mężczyzn którzy szybciej odnaleźli by się w firmach ochroniarskich na bramach

Zuzia

Czy na hali pracują jakies kobiety czy sami faceci??

D.
@Zuzia

Pracują zarówno kobiety i mężczyźni. Mają pracę dla obu płci. Co u nas na Podkarpaciu jest nieczęste

Zuzix
@D.

A w jakim wieku są kobiety, które pracują w firmie? A wiadomo może na jakich stanowiskach?

D.
@Zuzix

Pracuje młode dziewczyny zaraz po szkole i dojrzałe panie tutaj nie ma reguły. Ostatnio się nawet na stolarni pojawiły

Zuzix
@D.

Ile jest tych kobiet na stolarni i czym się zajmują?

Z.
@D.

A nie miały czasem pracować tam starsze kobiety?

Z.

A ile kobiet przyjęli na tą stolarnie?

Stały

To ja mam trochę inne zdanie. Pracuje tu już jakiś czas i uważam że jest naprawdę okej. Praca nie jest zła, do nadgodzin nikt nikogo nie zmusza. Fakt rotacja jest ale to normalne gdy chcą zbudować dobry stały zespół na produkcji, najzwyczajniej w świecie jeśli ktoś się nie nadaje (lub nie chce mu się pracować) to taką osobę zwalniają. Kadra jak najbardziej w porządku, mają szacunek do pracowników. A jeśli chodzi o umowę to trzeba sobie na nią po prostu zasłużyć, jak ktoś chce pracować i mu na pracy zależy to i umowa jest (ale to przecież jak wszędzie). Polecam :)

DobreJAJA
@Stały

Panie dyrektorze, kadro produkcji: Wasze POZYTYWNE opinie wystawione w odstępach kilkuminutowych , świadczą właśnie o wspaniałości wspominianej w komentarzach kadry kierowniczej, tak samo jak stwierdzenie o tym, że NA UMOWĘ TRZEBA SOBIE ZASŁUŻYĆ. Nie pozdrawiam.

Tapicer
@DobreJAJA

Tak się składa że jest wtedy przerwa wiec może dlatego czas podobny ;))

Szok
@Stały

Że na co trzeba sobie zasłużyć? Na umowe? Vhyba ta na dluzej bo jesli ktos chce zacząć to przychodzi do roboty w pierwszy dzien, podpisuje np na 2 miesiące z na okres próbny i idzie pracowac. Bez umowy nie ma pracy. Jak sie kończy i chcą zostawić pracownika to dalej powinni zrobić nowa na 1.5 roku i heja. Tak powinno być. A jesli komuś nie podejdzie praca to nie musi podpisywać umowy albo po prostu zrezygnuje. Tak wygląda praca w kazdej NORMALNEJ szanującej sie firmie.

Tmx
@Stały

Mówisz że na umowę trzeba sobie zasłużyć? Nie wiem czy wiesz ale umowa jest od 1 dni pracy

Anty

Jedyna firma w Polsce gdzie pracownik oddaje L4 ( dokładnie pieniążki za L4) prezesowi tłumacząc się covidem

KING

nie polecam firmy Wipmeb praca ponad 9 h w święta równierz kadra kierownicza jest po prostu (usunięte przez administratora) wysyłają na wolne po kilku dniach nawet nie umieją powiedzieć pracownikowi że jest zwolniony , tylko inni pracownicy dają znać że jest już ktoś nowy , do kadry kierowniczej jak się dzwoni to nie umieją odebrać telefonu a jak już odbiorą telefon to umieją tylko powiedzieć ' Podjęliśmy wspólną decyzję że jesteście zwolnione " nie podając przy tym przyczyny , obiecują umowę której nie ma bo po przepracowaniu dwóch , trzech miesięcy każą podpisać dokumenty rzekomo pod umowę o prace bez daty , NIE POLECAM TEJ FIRMY TO JEST (usunięte przez administratora) TOTALNE

@KING

Niestety nie mogę się zgodzić z KING. Praca fajna, z Kadrą kierowniczą można się dogadać. Jeżeli jesteś ok w stosunku do nich to oni też są ok. Wystarczy się starać i wszystko jest dobrze.

Tomas
@KING

Witam, ja także pracuję tutaj na produkcji i uważam że bardzo mijasz się z prawdą... Jeśli tylko chcesz pracować, starasz się i nie unikasz pracy to nikt Cię nie zwolni. Owszem, czasem potrzeba zostać godzinę ale to wszystko jest wcześniej ustalone z pracownikiem. Nie wiem na jakim dziale pracowałeś ale ja nie narzekam, robię co mi zlecą i nikt mnie zwolnić nie chce.

KING

chodziarz nawet jak się ktoś stara i przychodzi do pracy punktualnie ,to i tak zostaje zwolniony bez słowa wyjaśnienia ... tam by się przydał PIP

K
@Tomas

A jak wygląda praca na poduszkach?

S
@KING

Akurat Ty nie wiesz co to znaczy punktualność bo z tego co wiem przychodziłaś do pracy 6.20 gdzie prace zaczynamy o 6, poza tym punktualność to jedna z wielu cech dobrego pracownika a u Ciebie nawet tej nie było...

Szwalnia

Ja polecam firme, praca jest i na godzinę i na akord. Tak i tak można zarobić. Atmosfera sympatyczna, kierownictwo na plus, ludzie tam pracujący również w porządku. Pozdrawiam

Dąbek

Proszę daj spokój. Twoje słowa świadczą tylko o Twoich kompleksach

Ooo

Kierowniczka normalna kobieta oczernianie nie ma sensu nadgodziny płacą po 12 zł poniżej minimalnej krajowej

Zostaw merytoryczną opinię o WIPMEB Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w WIPMEB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WIPMEB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIPMEB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WIPMEB Sp. z o.o.

WIPMEB Sp. z o.o.