INDECO S.A.

Opinie o INDECO S.A.

Paweł Trójmiasto

Indeco SA jest nie poważną firmą, zarówno dla swoich pracowników jak i klientów. Odradzam jakiekolwiek zakupy i współpracę.

anonymous

Odradzam aplikowanie do tego bałaganu. Nic nie jest zorganizowane ,sprzedaży nie ma ,a oczekiwania mocno wygórowane. Zero perspektyw dla tej firmy...

Dariusz

To fakt, warunki biurowe mają strasznie słabe - małe, stare i brudne. Zresztą samochody również - wysłużone skody na gaz i pobijane toyoty 10 letnie. Oszczędności na każdym kroku (usunięte przez administratora)Porażka!

tomek

Rozmowa w klitce z osobą do tego nieprzygotowaną. Słabe warunki płacowe. Duże wymagania. Nie polecam

Zbigniew

Byłem na rozmowie o prace w firmie Indeco SA na stanowisko handlowca. (usunięte przez administratora)Zaproponowane warunki płacowe mocno odbiegały od moich oczekiwań i średniej rynkowej. Generalnie firma zrobiła na mnie złe wrażenie. jest dużo więcej fajniejszych miejsc. Nie polecam!

Monika Tymińska, INDECO S.A.

Szanowni Państwo, INDECO S.A. jest firmą stabilną, która na rynku polskim istnieje od ponad 20 lat i zatrudnia osoby z doświadczeniem i dużymi umiejętnościami zawodowymi. Jesteśmy firmą cenioną na polskim rynku oraz poza granicami. Stale rozwijamy się i poszerzamy zakres działań. 10 listopada 2017 roku otworzyliśmy pierwszy w Polsce, sklep internetowy z konfiguratorem do projektowania drzwi. Każdy, bez wychodzenia z domu, może teraz zaprojektować drzwi do szafy swoich marzeń i zamówić je on-line z bezpłatną dostawą do domu. Staramy się reagować na zmiany rynkowe, potrzeby klientów oraz nowości techniczne na świecie wprowadzając je na polski rynek. Zapraszamy do współpracy najlepszych, więc jeśli chcielibyście Państwo pracować w stabilnej firmie, to prześlijcie nam swoje CV na adres: info@indeco.pl. Monika Tymińska_ Indeco.pl

Paweł

Strasznie słabo to wygląda. (usunięte przez administratora)- nie polecam zatrudniania się w tej firemczynie. Ludzie tam pracujący nie wiedzą czy przepracują do następnego miesiąca.

opal

Kiepska firma, kiepska atmosfera, kiepska zarządzająca (usunięte przez administratora) ciagła rotacja pracowników i ciągle dołująca sprzedaż. To tyle.

Monika Tymińska, INDECO S.A.

Indeco S.A. jest czołowym producentem i dystrybutorem drzwi przesuwnych posiadającym sieć Autoryzowanych Przedstawicielstw w kraju i za granicą. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznanie się z informacjami o Spółce http://www.indeco.pl/onas . Quamiro jest firmą - córką, prężnie działającą, oferującą produkty dedykowane dla sektora meblowego. Także ta Spółka posiada sieć Autoryzowanych Przedstawicieli w całej Polsce, co również można sprawdzić na stronie http://www.quamiro.pl/mapasprzedazy.php . W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcam do kontaktu ze mną, w miarę możliwości postaram się wyjaśnić wszystkie kwestie. Monika Tymińska INDECO S.A.

Tomek
@Monika Tymińska, INDECO S.A. 16.10.2017 08:37
@Tomek, bardzo mi miło, że chciałbyś wziąć udział w rozdania nagród, jednakże Indeco S.A. nie jesteśmy organizatorem wydarzenia...

Dziekuje bardzo za odpowiedz. Nie jestem Waszym pracownikiem ale pracuje w branzy. Powodzenia i gratki za nagrode:)

T
@Monika Tymińska, INDECO S.A. 12.10.2017 08:44

Bernard

Nikomu nie polecam tej firmy. Brak perspektyw i słabe warunki. Lepiej poszukajcie pracy w innych firmach. Z pewnością wyjdzie to Wam na zdrowie. Będzie lepiej zarabiać i mieć mniej nerwów. O zarządzających nie będę sie wypowiadał bo szkoda na ich temat mówić cokolwiek.

Dorota

Czesto byli pracownicy nasylaja kontrole na swoich pracodawcow, ale po czasie dopiero przekonuja sie, ze dzialaja tym na swoja szkode. Wszyscy ktorzy pracowali w Indeco doskonale wiedza ze panuje tu idealny, wzorowy porzadek a prowadzenia kadr to moglyby sie uczyc inspekcje pracy????????????????????

Skromny

Ludzie maja ogiery ????, reszta tez jakies zawierzeta....

GO A

Jest zgoda na opublikowanie wynikow ostatniej kontroli, ktora wskazuje ze nie ma zadnych nieprawidlosci.

AP Mielec

Mega! Napisali o nagrodzie w świat & meble!

Monika Tymińska, INDECO S.A.

INDECO S.A. istnieje od 1995 roku stale utrzymując pozycję lidera w produkcji i sprzedaży systemów oraz rozwiązań służących zabudowie wnęk i budowie szaf. Jesteśmy obecni w tysiącach mieszkań, domów i biur. Posiadamy Autoryzowanych Przedstawicieli w całej Polsce oraz poza jej granicami, m.in. w Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie, Rosji, krajach skandynawskich i wielu innych. Od 2017 roku nasza oferta dostępna jest również w sklepach budowlanych sieci Castorama i DDD Dobre Dla Domu. Zespół INDECO liczy obecnie 56 zatrudnionych osób. Staramy się należycie dbać o pracownika zapewniając mu bezpieczeństwo pracy i możliwie najlepsze warunki zatrudnienia. Stale się rozwijamy i poszerzamy zakres działań, jednocześnie dbając o zachowanie wysokiej kultury pracy, co przekłada się na jakość oferowanych przez nas produktów i usług. Dlatego bardzo nas ucieszyła przyznana INDECO kolejna z nagród i tytuł „The Best & More”, w uznaniu za wysoką jakość świadczonych usług w zakresie budowy szaf, a także za szeroką działalność społeczną, przyznaną w wyniku Ogólnopolskiej Analizy Wyborów Konsumenckich. Nagroda bardzo ważna dla nas, ponieważ przyznana przez Konsumentów. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami posiadającymi doświadczenie i umiejętności wymagane na oferowanym stanowisku pracy. Zainteresowanych pracą w INDECO zapraszamy do kontaktu i przesłania CV.

Autoryzowany przedstawiciel
@Monika Tymińska, INDECO S.A. 11.10.2017 11:28

Bravo Indeco! Bardzo sie cieszymy, ze zaczynacie dbac o pr i marketing! Trzymam kciuki

Best & More
@Monika Tymińska, INDECO S.A. 11.10.2017 11:28

Gratulacje za nagrodę - Best & More, będziemy je wręczali na Politechnice! Bravo!

zobaczymy

No to zobaczymy..........

konkrety

(usunięte przez administratora)Piszecie o konkretach to piszcie. Liczą sie fakty nie opinie.

K
@konkrety 06.10.2017 23:32

Pracuje tu dość długo i raczej nie słyszałem o żadnych sprawach sądowych, ale chyba jak się prowadzi firmę to się zdarza, sam mam sprawę bo nie przyjąłem mandatu i nie uważam tego faktu za godnego pogardy:)

Gajowy
@K 10.10.2017 13:54

Była jakaś kontrola niedawno , ale wszystko było ok, także chyba bez powodów do zmartwień

Ap

Nie polecam ani firmy, ani jakichkolwiek interesów z Indeco. Problemy z płatnościami oraz rotacja handlowców jest nie zakceptowania.

Adwokat Diabła
@Ap 06.10.2017 12:42

Problemy z platnosciami moga miec AP w stosunku to Indeco S.A. nie odwrotnie - nieznajomosc i niezrozumienie tematu.

Aldona

Pracowałam w Indeco SA. Atmosfera fatalna z uwagi na fatalną sprzedaż, warunki płacowe dalekie od oczekiwań, nieciekawi ludzie. Nie polecam!

Margaret
@Aldona 02.10.2017 10:12

Aldona mam dokładnie takie same, niemiłe wspomnienia. Pensje strasznie niskie. jak sobie przypomne ten terror szefa, to aż ciarki przechodzą...

lPL

Nie wiem jak Wy, ale Ja twierdzę iż przejmowanie się opinią innych ludzi to zwyczajne marnotrawienie swego cennego czasu jak i daremne psucie swego nastroju. ????Ludzie zawsze będą mieli dużo do powiedzenia na dany temat- zazwyczaj w szczególności na Twój (w skrócie od razu napiszę, że powinieneś mieć to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiecznie coś do czegoś przyrównują, narzekają - zamiast samemu zmienić coś w swym życiu, obwiniają i zrzucają na kogoś odpowiedzialność za swoje decyzje, którą powinni ponieść osobiście. Większość ludzi czuje się dzięki temu lepiej, zrzucając z siebie ciężar i naruszając przy tym przestrzeń psychiczną innych ludzi. ???? Zwyczajnie w świecie możesz przejść obok takiego zachowania obojętnie, nie przejmując się- ponieważ to nie dotyczy Ciebie i żyć własnym życiem - indywidualnie! ???????? Tak by w wieku 90lat nie żałować swojego życia za młodu i dumnie z uśmiechem na twarzy opowiadać o nim swoim wnukom. ???? ⚠️‼️A życie przemija - nie przegap go‼️⚠️ LICZĄ SIĘ FAKTY, NIE OPINIE.

Oscar

Indeco jest jedna z najszybciej rozwijajacych sie firm w branzy, posiada wspaniala historie swoja jak i swoich produktow, preznie rozwijaca sie firma, ktora z optymizmem patrzy w przyszlosc.

Mania

Pracowałam w Indeco przez kilka lat, na ulicy Marywilskiej, potem po przeprowadzce firmy, dojazdy zajmowałby mi za dużo czasu, urodziło mi się dziecko i zrezygnowałam z pracy. Byłam zadowolona i przez te kilka lat nie spotkało mnie nic przykrego, będę miło wspominała tamte lata i wspólpracowników z którymi do tej pory mam kontakt.

Kotka

Pracowałam w biurze - dział sprzedaży. Praca sama w sobie jak praca, ale jest fatalna atmosfera. Warunki słabe i nie rynkowe, (usunięte przez administratora)ć.

Myszka
@Kotka 14.09.2017 14:15

Ja też pracowałam w dziale sprzedaży i milo wspominam pracę, odeszłam sama bo znalazłam coś bliżej. Zdarzały się trudne sytuacje jak wszędzie. Po prostu w pracy trzeba pracować zamiast robić inne rzeczy.... i wtedy jest w porządku.

Krzysztof

Nowoczesne hale, park maszynowy, zaawansowane rozwiązania technologicznie - wszystko jest dostępne na stronie www.

Strzała

Indeco S.A. ma jedną z najnowszych hal w okolicy, oddaną do użytku w 2014r, z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i parkiem maszynowym. Zdjęcia dostępne na Facebooku oraz stronie www.

Adam

(usunięte przez administratora) Atmosfera w firmie grobowa. Nie polecam pracy w Indeco!

Micheal Klakson

@ale ty maksiu pewnie nie mieszkasz w kawalerce w bloku z dużej płyty w wiosce pod bb tylko na 5th Avenue! a na wakacje nie latasz do bulgarii czy rumunii tylko na Kajmany?

Piotr

a może miernoty macie jaja podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem?

John Travolta

Slawek! Atakujesz! Wkrotce znowu pensja w karkowce buhahaha

Rychu

Slawek z BB przestan chlopie sie osmieszac z tymi komentarzami, wez swoja wydziarana panne na wakacje do rumunii zamiast pisac glupoty.

xl

Stefan co ty piszesz ? Chyba jestes pracownikiem tej Firmy jak napisal Eryk, ze jej bronisz. Ta Firma to DNO. Zaraz jej nie bedzie na rynku jeszcze troche. Ludzie omijajcie prace w tej Firmie wszystko co napisali poprzednicy to prawda. Ilu to mieliscie juz pracownikow co??? Dlaczego jest w tej firmie taka rotacja pracowników ??? Fajnie sie pracuje ??? Typowe dla Polskich pracodawców jest to, ze jest mało normalnych Firm Eryk. Uwierz mi firma Indeco nie należy do porządnych pracodawców. Ale to juz kazdy sie musi przekonac i zobaczyc jak to wyglada.

Sfefan

O każdej firmie tutaj źle się pisze, typowe dla Polaków, ciągle niezadowolonych, zazdrosnych, zawistnych, sfrustrowanych. Jeżeli komuś się dobrze pracuje to naturalnie na tym portalu o tym nie napisze. Być może firma tak się dorobiła w poprzednich latach że teraz żyje na lightcie, co to kogo obchodzi...

Maciek
@Sfefan 07.07.2017 15:44

W kraju polacy są zawistni i paskudni, a za granicą są jeszcze gorsi, taka nasza mentalność, narzekać, pomawiać, obrzucić błotem.

will

jakies dziwne sa te posty, Indeco istnieje 22 rok takze chyba ten kto zarzadza ta firma wie co robi. a jezeli tak kogos interesuja oferty pracy tej firmy to albo ma uraz albo bardzo mu zalezy zeby dostac ta prace , tylko zatrudnic go nie chca i wylewa zale. Moze jakas klinika moglaby pomoc?

JayZee

Trzeba bylo jeszcze adres podac to pewnie by ci katalogi wyslali patolu!

konrad

Cala ta Firma to dramat.( usunięte przez administratora ) Wszyscy to wiedzą, proszę podpytać klientów jakie jest ich podejście do tej osoby. Rekrutacja na poziomie dramatycznym. Jaka ta Firma ma normalnie o dobrze funkcjonować. Nigdy nie będzie. Kiedyś może Prezes zastanowi się komu przekazał stery rządzenia w Firmie. Trochę pokory.

Stolarz

Ostatnio był u mnie przedstawiciel i namawiał na współpracę - czytajac informacje o braku towarów na magazynie i potencjalnej upadłości zacząłem mocno się zastanawiać. Prosiłbym o pomoc - czy jest sens rozważać z nim współpracę?

AP Indeco
@Producent 28.04.2017 11:24
Stolarz. Jest taka strona www.indeco.pl. Jest tam pełna jawna informacja o aktualnych autoryzowanych punktach Indeco. Możesz za...

Super komentarz! Kiedyś szafy były tylko Komandora albo Indeco i jedni i drudzy dają sobie znakomicie radę, a kilka żałosnych komentarzy chyba nie osłabi ich pozycji

Lukasz Wyspy
@AP Indeco 13.09.2017 14:53

Tak faktycznie, jednak aktualnie maja zupełnie inne produkty w ofercie.

Marcin
@Eomer 14.04.2017 13:26
A może jakieś merytoryczne kontrargumenty? Wnioskuję, że zrozumiałeś przekaz i zabolało ...

Ludzie! czy ktoś z was zna przeznaczenie tego portalu??? te komentarze świadczą o waszym wątpliwym poziomie, nic dziwnego ze ciągle szukacie pracy, jak nie posiadacie podstawowych umiejętności zrozumienia idei i celu istnienia poszczególnych portali!

Eomer
@Marcin 25.05.2017 16:29

Marcinie, Marcinie ... ależ ostry atak przypuściłeś. Jeżeli jednak poziom mojej wypowiedzi jest dla Ciebie wątpliwy i nie do końca moja metafora jest dla Ciebie jasna, wyłuszczę wprost moją opinię: 1. Znam firmę Indeco. Byłem jej pracownikiem w złotych czasach, gdy większość zatrudnionych w pełni identyfikowała się z nią, przedkładając jej dobro, ponad partykularne interesy (odniesienie do Eomera). 2. Dalej pracuję w szeroko rozumianej branży wyposażenia wnętrz, gdzie mam styczność zarówno z opiniami Klientów detalicznych, jak i firmowych (stąd wiedza o postrzeganiu samej marki w poszczególnych segmentach). 3. Uważam, że Prezes nie jest złym człowiekiem, jak sugerują niektóre opinie. Ma jednak pewną "słabość", którą najlepiej ilustrują słowa "Ballady o dwóch koniach", nieodżałowanego Wojciecha Młynarskiego. Niestety, wielu ludzi go zawiodło, wielu sam nie potrafił docenić. Stąd Jego brak zaufania i chęć pełnej kontroli dziś - Theoden. 4. Z powyższego wynikają 3 logiczne wnioski: - istnieje grupa byłych Pracowników, która nadal obserwuje, co dzieje się w firmie (i są to raczej Ci, którzy w pełni się z nią identyfikowali) - Armia Rohanu, - w mojej ocenie, istniejąca teraz korelacja - Prezes /obecni Pracownicy - nie wskazuje na to, że firma szybko wróci na dawne tory - Grima, - wśród nas, byłych Indecowców, nie ma jeszcze przeświadczenia katastrofy (jak suponują niektóre wypowiedzi), ale również nie ma jeszcze lidera - Gandalf Biały. Mili Vanili zrozumiał to wszystko, ale zastosował schopenhauerowski argument "ad personam". Podsumowując - firma ma cały czas szansę na rozwój. Obecnie jednak to doskonałe miejsce na zahartowanie się na rynku pracy. Umiejętności tu zdobyte mogą tylko procentować w przyszłości. Przyzna to każdy, w chwili spokojnej refleksji, kto tu pracował.

Kris

Handlowcy rotują jak w karuzeli, jak ktoś przepracuje dłużej niż 3 miesiące to cud. Osoby w biurze same do końca nie wiedzą co mają robić i co tam robią:)

Michal

Fatalna atmosfera ktora tworza dlugoletni pracownicy

Tomek

trzeba miec stalowe nerwy, odporna psychike, najlepsi kandydaci do pracy weterani wojenni!

ONA

Napiszcie proszę jakąś opinię o INDECO w Karpinie k/Radzymina. Aktualnie poszukują tam specjalisty ds. obsługi Klienta. Czy warto podjąć wyzwanie ew. pracy tam? Czy humory prezesa mają duży wpływ na pracę ? Aktualnie pracuję w firmie zarządzanej jednoosobowo i nie jest fajnie....

ONA2
@ONA 10.10.2016 17:47

Humory Prezesa mają ogromny wpływ na wszystko!

DOM

Ta firma to żenada, a w szczególności ludzie którzy rekrutują pracowników. Byłem na rozmowie o pracę na stanowisko Konsultant ds. sprzedaży. Na wstępnie, nawet żadnego dzień dobry itp. tylko proszę rozwiązać test z Exela na czas. Nie rozwiązałem go w 100% i od razu mi podziękowali. Ja rozumiem, że Exel jest ważny szczególnie w przypadku gdy ma się jakiegoś rąbniętego przełożonego który codziennie chce jakieś tabelki, ale tutaj chyba to nie jest najważniejsze. To było stanowisko na handlowca mobilnego, a najważniejszym kryterium wyboru okazał się Exel :). 200km w jedną stronę dzień stracony. Zdenerwowałem się bo mam przeszło 10 letnie doświadczenie w branży meblarskiej produkcja/sprzedaż. A najlepsze jest to że w ogłoszeniu nie było wymagania odnośnie znajomości MS Office :)

Mr or Mrs. X

Firma INDECO S.A. szuka nowych pracowników, pojawiło się właśnie ogłoszenie że szukają ludzi do pracy. Nie wiem jak wy, ale ja uważam że oferta godna zainteresowania. Co wy na to? Indeco SA jest wiodącym producentem najwyższej jakości systemów do szaf, garderób i zabudów na w... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5724804?keywords=&region=

jaaa

Praca na ekspozycji do ciężkich nie należy, aczkolwiek wynagrodzenie to lekko mówiąc forma jałmużny a nie zapłaty, no i powiem że to praca dla wyjątkowo zdesperowanych, gdyż o JAKIEJKOLWIEK umowie można sobie tylko pomarzyć.

kulka

@spedytor a co ty mozesz wiedziec na podstawie tych wpisow... pracowałam tam kiedys teraz ze starych sprawdzonych to chyba juz nikogo nie ma. zostaly lizuski i przydpupaski to ci sobie moze chwalą a szefostwo ponizek krytyki jak traktuja pracownikow. jeden plus ze placili nawet niezle ale nie polecila bym

spedytor

na podstawie tych wpisów trudno wyrobić sobie obiektywna opinię ktoś narzeka, na złe traktowanie i wspomina o papierku na magazynie - czyli ja wnioskuję ,że był ścigany za nieporządek i mnie się to podoba - prawda jest taka, że często ludziom bałagan nie przeszkadza , a jak ktoś chce wymusić porządek to zaraz się mówi ,ze jest obóz , a nie zakład pracy. Ja na podstawie tych wpisów skłaniam się do dania pozytywnej opinii tej firmie. Powiem Wam jeszcze dlaczego - jestem spedytorem i nic mnie tak nie drażni jak bałagan na magazynach klientów i olewanie kierowców przez magazynierów. Chcesz by Ciebie szanowali szanuj innych.

cuca

Naprawdę praca w biurze to taki koszmar? Jakie sa zarobki?

xero

mało negatywnych opinii. Podejrzewam, że ludzie obawiają się szczerych wypowiedzi ..ale racja jest taka, że każdy niech sprawdza na własnej skórze. :) NIE POLECAM!!!!

Marek

Pracowałem w Indeco jakiś czas i nie znam osoby, która byłaby zadowolona z pracy w tej firmie, rotacja jak w mcdonaldzie, ludzie odchodzą grupami. Sztucznie wywierana presja, bo prezes M.SZ. ma taki kaprys. Zahaczyć się na jakiś czas można, bo płacą nieźle, ale nie jest to firma gdzie można się rozwijać i myśleć o przyszłości. BTW na dniach odszedł cały dział sprzedaż i Indeco i Quamiro. Generalnie ODRADZAM.

rexi
@Marek 30.12.2014 13:21

Chciałabym złożyć podanie na stanowisko sprzedaży eksportowej, ale nieco mnie przerażają te opinie o Prezesie. Jak to jest z tym działem sprzedaży, na dniach odeszli, bo nie dogadywali się z szefostwem? I kto odszedł? Handlowcy, sprzedawcy wewnętrzni, dział eksportu? Byłabym bardzo wdzięczna za opisanie okoliczności odejścia i powody niezadowolenia pracowników. Z reguły ludzie wypowiadający się na gowork mają rację, sama się o tym już kiedyś przekonałam.

Bednarek

Oj tak, w indeco praca to poniżenie, nie dośc, że jesteś śmieciem to rzucają ci ochłapy. Tam pracują tylko ci co nie mają innego wyjścia.

Zostaw opinię o INDECO S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INDECO S.A.